Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Zincir Büyüsü

Zincir Büyüsü

Zincir Büyüsü

Bağlılık için yapılan büyüler, günümüzde manevi uygulamaların en çok kullanıldığı alandır. İnsanlar ilişkilerindeki problemleri, bağlılık eksikliklerini, ilgisizlik ve sevgisizliği bağlama büyüleri ile çözebilirler. Bu büyülerin yapımı ile saydığımız sorunlar ve daha fazlası çözülebilmektedir. Fakat bağlılık için yapılan çok sayıda büyü vardır. Bağlama büyülerinin çeşitliliğinin fazla olması ise antik çağlardan beri yapılıyor olmaları ile ilişkilidir. Oldukça uzun bir süredir yapılmakta olan bu işlemler, geçmişten günümüze farklı kişilerin farklı istekleri üzerine çeşitlenmiştir. Zincir büyüsü de bu çeşitlerden birisidir.

Zincir Büyüsü YapılışıBağlama büyülerinin etkileri ile birlikte insanlar ilişkilerinde yeniden huzuru ve mutluluğu bulabilirler. Daha çok partnerinden istediği ilgiyi alamayan kişiler tarafından yaptırılan işlemler, sadakatsizliğe uğrayanların da sıklıkla tercih ettiği büyülerdendir. Eşinizin, sevgilinizin gözü dışarıda ise ve başkalarını beğeniyorsa bağlama işlemleri tam olarak ihtiyacınız olan manevi uygulamalardır. Fakat sizin içinde bulunduğunuz duruma en iyi hitap eden bağlama işlemini seçmeniz gereklidir. Sadece ama sadece bu şekilde istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Bağlama işlemlerini yaptırıp sonuçlardan memnun kalmayanlar veya başarılı sonuç alamayanlar, doğru büyü çeşidini seçmemişlerdir.

Zincir Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bağlama niyetiyle yapılmakta olan zincir işlemi, kökeni oldukça eskiye dayanan bir büyüdür. Büyünün isminden tahmin edersiniz ki, büyü ritüelinde malzeme olarak zincir kullanılmaktadır. Fakat büyünün ismi buradan gelmemektedir. Zincir işleminin ismi çiftleri birbirine bir zincirin iki halkasıymış gibi bağlıyor olmasından gelir. Büyünün manevi yönü düşünüldüğünde böyle bir isim koymak uygun görülmüştür. Bunu temsilen büyü ritüelindeki aşamalardan birini de zincir ile uygulanacak hale getirmişlerdir. Büyüde bu yöntemleri ve aşamaları türetenler, eski bir tarikattır. Medyumların oluşturduğu bu tarikat, usta medyumların toplantılar yapıp birbirlerinin çözemedikleri sorunlarına yardımcı olmak, bilgi aktarımı yapmak amacıyla kurulmuştur. Çözüm getiremedikleri büyü vakalarını da bu toplantılarda tartışmışlardır. Zincir büyüsü işlemine dair de konuşmalar yapıldığı anlaşılmaktadır. Bu her ne kadar merakımızı kabartsa da zincir işlemine dair merak edilen bir diğer konuya da geçiş yapmalıyız. Büyünün en gibi etkileri olduğunu pek çok ziyaretçimiz bilmek istiyordu, sizler için büyünün etkilerini aşağıya listeledik.

  • Zincir işlemi yapılan kişi, eşine veya sevgilisine özlem duymaya başlayacak. Onunla aynı ortamda hatta aynı odada olmadığı zaman dahi onun yanına gitmek isteyecek.
  • Büyünün etkileri ile birlikte kişi, partnerine daha düşkün bir hale gelecektir. Kişinin partnerine olan ilgisi ve alakası ciddi bir düzeyde artış gösterecektir.
  • Büyünün etkisindeki birey, eğer yapıyorsa sadakatsizlik yapmayı bırakacaktır. Gözü dışarıda olan eşler ve sevgililer, büyü ile birlikte daha sadık bir hale gelecektir. Artık sadece birlikte oldukları kişiyi beğenmeye başlayacaklardır.
  • Büyü yapılan kişinin ilişkisine olan bağlılığı ve ilişkisine verdiği önem de artacaktır. Büyünün etkileri sayesinde kişi ilişkisini daha mutlu bir hale getirmek için elinden ne geliyorsa yapacaktır.
  • Kişinin eşine, sevgilisine olan bağlılığı giderek büyüyecektir. Büyü yapılan birey partnerini mutlu edecek davranışlar gösterecektir.

Zincir Büyüsü Tehlikeli Midir?

Eğer büyü ile yukarıdaki etkileri elde edebilmek istiyorsanız, büyünün işinde oldukça iyi bir medyum tarafından yapılması zorunludur. Büyünün tutması için büyülü ilimlerde belirli hikmetlere erişmiş bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Ancak ve ancak bu sayede büyüden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Zaman zaman stabil etkiler göstermeyen zincir büyüsü, farklı insanlarda farklı etkiler görülmesine sebep olabilir. Bu durum büyünün sonucunu çok fazla değiştirmeyecektir. Fakat yukarı okuduğunuz etkileri birebir olarak alamamanıza yol açabilir. Bunun yaşanmaması için ilişkiniz hakkındaki belirli detayları medyum hocanıza ileterek sizin içinde bulunduğunuz duruma uygun, daha stabil bir şekilde büyü yapmasını isteyebilirsiniz. Büyünün etkileri böylece daha stabil ve kararlı olacaktır.

Zincir Büyüsü YapılanlarBilindiği üzere zincir büyüsü hem kara büyüdür, hem de ak büyüdür. Zincir işlemi sırasında kullanılan metotlar, kara büyü metotlarından türetilmiştir. Fakat büyü tek başına bir kara büyü değildir. Kara büyü yönlerini dengelemek adına ak büyülere yönelik tekniklerden de faydalanılmıştır. Bu sayede büyünün zararlı etkileri bastırılmış, yerine bağlama etkileri getirilmiştir. Bu yönü ile diğer bağlama işlemlerinden çok daha kuvvetli etkilere sahip olduğu bilinmektedir. Fakat insanlar bu özelliği sebebiyle büyünün tehlike içermesinden korkarlar. Zincir işleminin tehlike teşkil ettiği durumlar var mıdır sorusunun yanıtı vardır olacaktır. Fakat büyü, sadece belirli etkenlere maruz kalırsa tehlike oluşturmaktadır.

Zincir ile Yapılan Bağlama İşlemi

Zincir büyüsü, belirli durumlarda tehlike arz edebilmektedir. Bu durumlardan ilki ve en çok dikkat edilmesi gerekeni, doğru medyum seçimini yapmaktır. Eğer doğru medyum seçimi yapılmaz ve zincir işleminin ritüeli amatör bir medyumun ellerine teslim edilir ise, ciddi tehlikeler ile karşılaşılabilir. Büyünün tehlikelerini en aza indirgemek hatta tamamıyla devreden çıkarmak için uzman bir medyumdan yardım alınması mühimdir. Zincir işleminin tehlikesiz bir şekilde sadece bağlama etkileri göstermesi isteniyorsa, büyüyü yaptıracağınız medyumu özenli bir şekilde seçmelisiniz. Güvenilir medyumlar ile çalışırsanız her türlü tehlikeden korunabilirsiniz. Peki bu işlemi layığı ile yapabilecek ve bir tehlikeye yol açmayacak medyumlar kimlerdir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Hemen açıklayalım ve sizi bu soru işaretinden kurtaralım.

Zincir işleminin başarılı sonuçlar vermesi ve tehlike teşkil etmemesi için büyük bir incelik gösterilmelidir. Büyünün istenilen şekilde sonuçlanması iki etkene bağlıdır. Bu etkenlere özen gösterilir ise büyüden beklenen sonuçlar alınabilecektir. Öncelikle büyünün doğru yapılması çok önemlidir. Fakat doğrudan kastettiğimiz büyüyü yaptıran kişi için doğru metotların kullanılmasıdır. Yani, büyüyü yaptıran kişinin ilişkisine yönelik spesifik metotlar kullanılmalıdır. Böyle bir analizi yaparak doğru zincir işlemi metotlarını belirleyebilecek medyumun, geniş bir bilgi dağarcığına sahip olması gerekir. Yani istenilen sonuçları almanın yolu yine doğru medyum seçimine işaret etmektedir. Zaten bu da büyünün tutmasına etki eden ikinci etkendir. Doğru medyum seçimini yaparak büyü ritüelinin layığı ile yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Zincir Büyüsü Nasıl Yapılır

Zincir işleminin yapımı için gerekli malzemelerden ilki zincirdir. Bu zincirin en az bir metre olması gereklidir. Zincirin yapıldığı malzeme önemli değildir. Bakır, demir veya herhangi bir metalden yapılmış zincir kullanılabilir. Bu zincire uzman medyum hoca tarafından tılsım okumaları uygulanır. Okunan tılsımlı cümleler, büyü yapılacak kişinin ve büyüyü yaptıran kişinin bilgileri doğrultusunda hazırlanır. Sonrasında bağlama büyülerinin tılsımlı cümleleri ile birlikte okunur. Bu sayede zincire istenen etkiler işlenir.

Zincir Büyüsü EtkisiBir sonraki aşamada bu zincir bir gece ılık suda bekletilecektir. Eğer büyü yapılırken mevsim kış ise gece yarısı su yenilenmelidir. Su sabah olmadan soğur ise büyünün kuvveti azalacaktır. Sabah güneşin ilk ışıkları ile zincir ele alınır ve bir taşa 7 kere vurulur. Bu esnada zincirin halkalarından hiçbir kopmaz ise zincirin sağlamlığı ile ilişkinin sağlamlığı da eş değer olacaktır. Fakat zincirin halkalarından biri kopar ise bütün ritüele en baştan başlanacaktır. Büyünün ritüeli büyük bir özen ve ciddiyet ile tamamlanmalıdır. Layığı ile tamamlanan zincir büyüsü ritüeli, iki ile üç hafta içerisinde etkilerini gösterecektir. Fakat zincirin kopması durumunda ritüele baştan başlanacağı detayı göz önünde bulundurulur ise, büyünün bir geceden daha uzun sürede tamamlanabileceğini hesaba katmak gerekir.

Zincir Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Zincir işlemine dair, büyüyü yaptıran kişi tarafından sorulan sorulara yanıt vermiş bulunmaktayız. Büyüyü yaptırmak isteyen ve yaptıracak olanların tüm soru işaretlerini giderebildiğimizi umuyoruz. Eğer halen merak ettiğiniz detaylar varsa bizlere ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Şimdi ise büyüye maruz kalanların bizlere yönelttiği birkaç önemli soruyu yanıtlayacağız. Büyünün etkileri ile sevmediği, ayrılmayı planladığı kişiye bağlanmış bireyler olabilir. Aynı etkiler bir yakınınıza yöneltilmiş de olabilir. Eğer büyü yapılan kişi, büyünün kontrolü ile bağlandığı kişiyle mutlu değilse, büyünün bozulması daha hayırlı olacaktır.

Zincir büyüsü bozdurmak isteyenler, öncelikle büyüyü tespit etmelidirler. Hangi büyü ile karşı karşıya olduğunuzdan emin olmadan büyü bozdurma işlemine başvuramazsınız. Normalde büyünün tespiti için büyü belirtileri  incelenir. Bağlama büyüleri, bağlama büyüsü belirtileri gözlemlenerek anlaşılabilir. Fakat zincir işlemi kara büyüler arasında yer aldığı için kendini gizleyerek belirti göstermeyecektir. Büyünün tespiti için medyum bakımı yaptırmak gerekecektir. Medyum hocaların yaptıkları bakımlar ile her tür büyü açığa çıkartılabilmektedir.

Zincir İşleminin Etkileri Bozulabilir mi?

Zincir büyüsü bozulabilir mi sorusu da ziyaretçilerimizin bizlere sıkça sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Fakat bu soruyu sadece büyüye maruz kalanlar değil, büyüyü yaptıranlar da sormaktadır. Büyüye maruz kalanlar büyünün etkilerinden kurtulmak ve özgürce duygularının peşinden gidebilmek için büyüyü bozdurmak isterler.

Büyüyü yaptıranlar ise kendilerine bağladıkları kişiye olan hislerinin değişmesi durumunda büyüyü bozdurmak isterler. Eğer büyü ile kendinize bağladığınız sevgilinizi artık sevmediğinize karar verirseniz, ondan direkt olarak ayrılamazsınız. Büyünün etkileri yüzünden sizden ayrılmayacak ve ayrılmak istemeniz durumunda size zorluk çıkaracaktır. Bu durumda bir problem yaşamamak için öncelikle büyüyü bozdurmanız gerekecektir. Sorunuzun yanıtına gelirsek, zincir işlemi bozulabilen bir işlemdir. Fakat büyünün etkilerinden tamamıyla kurtulabilmek için kara büyü bozma konusunda uzman olan bir medyum ile iletişim kurulması şarttır.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü İsmi nedeniyle yanlış yargılanan büyülerden biri olan tutsak etme büyüsü, insanların ilişkilerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir