Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

İsmi nedeniyle yanlış yargılanan büyülerden biri olan tutsak etme büyüsü, insanların ilişkilerini korumak için başvurdukları bir işlemdir. Çoğu kişi tarafından kötü niyetle yapılan bir büyü olarak algılanabilmektedir. Fakat bu sadece bir yanılgıdan ibrettir. Büyünün insanları kötü durumlara sürüklediğine dair düşüncelere kapılmamakta fayda vardır. İnsanların eşlerini veya sevdiklerini kendilerine tutsak etmek için başvurduğu bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Gözü dışarda olan eşlerin veya sevgililerin ilişkiye bağlı ve sadık kalmalarını sağlamak için yapılmaktadır. Başka kişilere ilgisi olan ve sadakatsizliğe meyil eden partnerleri tutsak ederek ilişkiyi koruyan etkileri vardır. Ancak bu tutsaklık kötü bir şekilde gerçekleşmemektedir. Yani büyünün kötü anlamda bir tutsaklık içermediğini bilebilirsiniz.

Tutsak Etme Büyüsü EtkisiYapılan büyü işlemi ile sayısız ilişki bitmenin eşiğinden kurtulmuştur. Günümüzde pek çok ilişkinin temelleri ruhani yardımlar ile korunmaktadır. Bu oldukça normal bir şeydir çünkü ilişkilerde sıkça sorunlar yaşanır. Bu sorunlar bazı ilişkilerde kolayca çözülse de bazı ilişkiler için çözüm normal yollar ile elde edilemeyebilir. Böyle durumlarda pek çok insan ruhani yollara başvurmuştur. Belki çevrenizdeki ilişkiler bile büyüler ile ayakta durmaktadır. Bu yanlış değildir aksine ilişkiye verilen değeri gösterir. Eğer birisi ilişkisini sürdürebilmek için ruhani yöntemlere başvuruyorsa ilişkisine ne kadar değer verdiğinin bir işaretidir. Fakat ruhani yöntemler denenmeden önce kesinlikle normal yollar ile çözüm aranmalıdır. Eğer normal yollar ile herhangi bir çözüme ulaşılamaz ise o zaman büyüye başvurmak doğru karar olacaktır.

Tutsak Etme İşlemi Kimlere Yapılabilir

İlişkileri kurtarmak veya korumak adına yapılan büyü işlemleri genellikle bir veya iki kişiye etki edecek şekilde işlerler. Bir ilişkiye yapılan büyüler söz konusu olduğunda ya çifte etki eden işlemler akla gelir ya da partnerlerden birine etki eden işlemler. Fakat bazı özel büyüler vardır ki etkileri, büyü yapılan çiftin ebeveynlerine dahi ulaşır. Kimi ilişkilerde aile büyüklerinin de sözü geçmektedir. Çoğu kaynana veya kayınpeder ilişki içindeki kararlara müdahale ederler. Böyle durumlarda çiftlerin bazen ciddi kararları kendi başlarına almaları mümkün olmaz. Büyünün etkileri ile aile büyükleri de istenilen sonuçlara yönelik davranırlar. Bu tür büyüler oldukça kuvvetlidir ve yapımları zahmetlidir. Her büyü bu şekilde işlememektedir. Tutsak etme büyüsü işlemi ise sadece ilişki içindeki kişilere etki eden bir işlemdir. Büyünün etkileri altına ilişkideki partnerlerden biri girecektir. O partner de gözü dışarıda olan ve sadakatsizliğe yönelen partner olacaktır.

Tutsak Etme Büyüsü YapılışıBüyünün etkileri ile eşine veya sevgilisine daha sadık ve bağlı hale gelecek olan kişinin belli koşullara uyuyor olması gereklidir. Doğru duydunuz, bu büyünün etki etmeyeceği bazı kişiler vardır. Eğer büyü etki sınırlarına dahil olmayan kişilere yapılmaya kalkışılır ise tutmaması kaçınılmazdır. Büyünün birlikte olmadığınız birisine yapılması mümkün değildir. Tutsak etme işlemi sadece çiftlerin başvurabileceği bir büyüdür. Yani sevgili veya evli olduğunuz birisine yaptırabileceğiniz bir büyüdür. Kendine aşık etme veya bağlama işlemleri ile karıştırılmamalıdır. Büyünün etkisi zaten birlikte olduğunuz kişinin sadakatsizlik yapmasını önlemektir. Aynı zamanda gözü dışarıda olan partnerin eşine, sevgilisine bağlanmasını sağlamaktadır.

Tutsak Etme Büyüsü Etkileri

Uzun ilişki sürdüren çiftlerin normal çiftlerden daha sık ilişki içi sorunlar yaşadığı bilinmektedir. Bu sorunların sebebi genellikle sürdürülen uzun ilişkinin taraflardan birini sıkmış olmasıdır. Ancak bu sıkılma durumu kimi ilişkilerde geçicidir ve herhangi bir şekilde ilişkiyi ayrılığa götürmez. Lakin ilişkiyi ayrılığa sürüklemese de daha büyük sorunlara dönüşme ihtimaline sahiptir. Çünkü ilişkideki taraflardan biri diğerinden sıkıldığında sadakatsizliğe yönelebilmektedir. Uzun ilişkinin getirdiği bıkkınlık ile taraflardan birinin başkalarına bakması veya başkalarını beğenmesi olağandır. Böyle durumlar çoğu ilişkide diğer tarafı ciddi bir şekilde yıpratır. Çift terapisi veya karşılıklı iletişim kurma gibi çözümlere başvurulmalıdır. Ancak bu çözümlerden sonuç alınamaz ise ruhani yollar değerlendirilebilir. Tutsak etme büyüsü tam olarak böyle durumları çözmeye yarayan bir işlemdir. Sizler için büyünün etkilerini de listeledik.

  • Büyü yapılan kişi sevgilisine, eşine daha düşkün hale gelecektir.
  • Büyünün etkileri ile sadakatsizliğin düşüncesi bile büyük bir suçluluk hissettirecek, vicdanı sızlatacaktır.
  • Büyünün etkisi altındaki kişi, partnerinden başkasına bakamayacak ve başkasını düşünemeyecektir.
  • Tutsak etme etkileri ile kişide geçici olarak basit unutkanlıklar görülebilir. Bu etki kişiden kişiye değişir ve zararsızdır.
  • Büyü yapılan birey eşine veya sevgilisine bağlanacak, onsuz bir hayat geçiremeyeceğini anlayacaktır.
  • İşlemin tesirleriyle birlikte kişi rüyasında dahi eşini, sevgilisini görecek, ona ihanet etme fikrinden iyice uzaklaşacaktır.
  • Büyünün yapıldığı kişi, kendini eşi, sevgilisi olmadan yarım hissetmeye başlayacak, ilişkisine daha fazla değer verecektir.

Tutsak Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkileri yukarıda okuduğunuz şekilde olan büyünün listeye dahil etmediğimiz belli başlı etkileri de bulunmaktadır. Bu etkiler herkeste birebir ortaya çıkmamaktadır. Kimisinde etkilerin bazıları ortaya çıkarken, bir başkasında büyünün diğer etkileri görülebilir. Tamamıyla büyü yapılan kişilerin karakteristik özellikleri ve yetiştirilme şartlarına bağlı değişiklikler gerçekleşmektedir. Ancak sizler için listelediğimiz bu etkiler büyünün en sık rastlanan etkileridir. Bu işlemi yaptırmış kişilerin büyük bir çoğunluğu, partnerlerinde yukarıda sıraladığımız etkileri görmüşlerdir. Büyünün etkileri ile istenilen sonuçlara ulaşmak mümkündür. Fakat bu sonuçlar belirli koşulların sağlanması halinde erişilebilir hale gelecektir. Büyünün tutması için sadece ritüelin tamamlanması yeterli değildir. Ritüelin layığı ile tamamlanması mühimdir.

Tutsak Etme Büyüsü BozmakTutsak etme büyüsü etkilerinin istenen sonuçları vermesi için sağlanması gereken üç koşul vardır. Bu koşullardan ilki büyü ritüelinin hatasız bir şekilde tamamlanmasıdır. Büyü ritüeli sırasında yapılacak en ufak özensizlik, büyünün tutmamasına sebebiyet verebilir. İkinci koşul ise büyü ritüelinin yeterli meziyetlere sahip bir medyum tarafından uygulanmasıdır. Büyünün işini bilen bir medyum dışında herhangi biri tarafından yapılmaya kalkışılması halinde tutmayacağını söyleyebiliriz. Eğer kendi başınıza bu büyüyü yapmaya çalışırsanız büyünün tutmasını beklemeniz hayal kırıklığına uğratacaktır. Son ama en önemli koşul ise büyü yapıldıktan sonra doğru davranışların gösterilmesidir. Büyü ritüeli tamamlandıktan sonra, büyü yaptırdığınız kişiye normalden daha iyi ve anlayışlı davranmalısınız. Bu süreçte büyünün enerjilerinin görevini yapabilmesi sizin doğru davranışları göstermenize bağlıdır.

Tutsak Etme Büyüsü Etki Süresi

Doğru davranışların neler olduğu ve nasıl davranılması gerektiği hakkındaki soruları da yanıtsız bırakmayacağız. Büyüyü yaptırdıktan sonra eşinize, sevgilinize normalden daha anlayışlı olmalısınız. Eğer bir hata veya sizi kıracak bir hareket yaparsa olabildiğince alttan alınmalıdır. Anlayış göstermenin yanı sıra sevgi ve şefkat göstermek de çok mühimdir. Eşinize, sevgilinize bu süreçte ne kadar şefkat gösterirseniz büyü o kadar etkili olacaktır. Aynı zamanda büyünün etki süresi de bu davranışlar ile değişebilmektedir. Yapılan büyü ritüelinin ardından büyünün tutması zaman almaktadır. Büyünün ne kadar süre içerisinde sonuç göstermeye başlayacağı çoğu platformda yanıtı verilemeyen bir sorudur. Ancak sitemizde bu soruya bir yanıt getiriyoruz. Tutsak etme büyüsü etki süresi belirli etkenler göz önünde bulundurulur ise kestirilebilecektir. Bu etkenler ise büyü ritüelinin nasıl gerçekleştiğinden ve ritüel sonrasındaki süreçten oluşmaktadır.

Büyü ritüelinin her bir aşaması ekstra bir özenle gerçekleştirilir ve normalden daha kuvvetli bir büyü yapılır ise süre kısalacaktır. Aynı şekilde büyüyü yapan medyumun uzmanlığı da etki süresindeki değişikliklerde payı olan bir etkendir. Anlayacağınız üzere ne kadar usta bir medyum bulursanız, büyünün tutması o kadar kısa sürecektir. Büyünün tutma süresine etki eden bir diğer detay ise büyüyü yaptırdığınız kişiye nasıl davrandığınızdır. Büyü ritüeli bittikten sonraki süreçte kişiye gösterdiğiniz şefkatli ve anlayışlı davranışlar, büyünün etkilerinin daha güçlü bir şekilde işlemesini sağlayacaktır. Böylelikle büyü daha kısa sürede tutacaktır. Tutsak etme işlemi genellikle 5 ile 9 hafta arasında sonuç verdiği bilinen bir büyüdür. Ancak bahsettiğimiz detaylara dikkat edilir ise bu süre 3 ile 6 haftaya kadar kısalacaktır.

Tutsak Etme Büyüsü Bozulabilir mi?

Eşleri, sevgilileri eve veya kendinize bağlamak için yapılan büyü işlemi bazı durumlarda etkilerinden kurtulmak isteyebileceğiniz bir işlemdir. Büyünün bozulmak istediği iki durum vardır. İlk durum büyüyü yaptıran kişinin, kendisine bağladığı kişiye olan sevgisinin bitmesidir. Eğer tutsak etme büyüsü aracılığıyla kendinize bağladığınız ve tutsak ettiğiniz kişiyi artık sevmediğinize karar verirseniz, büyüyü bozdurmak istemeniz normaldir. Eğer böyle bir durumun içinde kalırsanız ilk işiniz büyüyü bozabilecek bir medyumdan yardım almak olmalıdır. Üzerinden uzun zaman geçmiş büyüleri bozmak normalden daha zordur. O nedenle işinin ehli bir medyumdan destek almalısınız.

Büyünün bozulmak istendiği bir diğer durum ise başkası tarafından sevdiğiniz kişiye yapılmasıdır. Eğer karşılıklı sevdiğiniz ama ilişkisi olan birisine, sevgilisi, eşi tarafından bu büyü yapılır ise büyüyü bozdurmak isteyebilirsiniz. Çünkü büyünün etkileri ile aslında sizi seven kişi, ayrılmayı düşündüğü eşine, sevgilisine yeniden bağlanacaktır. Onu bu durumdan kurtarıp size karşı olan hislerini hatırlatmak için büyü bozum ritüeli yaptırmanız gerekebilir. Her iki durumda da büyüyü bozdurmak mümkündür. Fakat bahsettiğimiz iki durum da normalden daha karmaşık büyü bozum ritüelleri gerektirecektir. Bu spesifik durumlara çözüm sağlayabilecek büyü bozma ritüelleri, büyülü ilimlere dair yüklü bir bilgi dağarcığı ve tecrübesi olan medyumlar tarafından başarıyla uygulanabilir. O nedenle doğru medyum seçimini yaptığınızdan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü İsmini köpeklerin bir özelliğinden alan bu büyü, bazılarınızda ismi nedeniyle soru işaretlerine neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir