Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Soğukluk Büyüsü

Soğukluk Büyüsü

Soğukluk Büyüsü

İki insanın arasına soğukluk girmesi üzücü bir durum olarak düşünülebilir. Ancak bir durum kimisinin açısından üzücü iken, başkasının açısından bakıldığında mutlu edici etkilere sahip olabilmektedir. Soğukluk büyüsü tam olarak böyle bir etkiye sahiptir. Büyüyü yaptıranlar genellikle birbiri için hayırlı olmayan iki kişinin arasını açmayı hedeflemektedirler. Bu sayede birbirine uygun olmayan çiftler, eşler ayrılabilir, arkadaşlıklar bitebilir. Eğer birisi ile uyumunuzun o anki partnerinden daha iyi olduğunu düşünüyorsanız sizler de soğukluk işlemine başvurabilirsiniz. Böylece birbirine göre olmayan iki insanın arasını açarak, değer verdiğiniz kişi ile kendi aranızı yapabilirsiniz.

Soğukluk Büyüsü YapılışıSoğukluk etkilerine sahip büyüler, eski çağlardan beri varlıklarını korumakta ve çok sayıda insan tarafından tercih edilmektedir. Soğukluk, bir taraftan bakıldığında kötü bir şey gibi görülse de büyünün etkileri pek çok kişinin mutlu olmasını sağlayabilir. Birlikte olmaları hayırlı olmayan kişilerin beraberliğini soğukluk işlemi ile bitirmek birden fazla insana mutluluk verecek sonuçlar doğurabilir. O nedenle büyüye ön yargı ile yaklaşmamakta fayda vardır. Büyünün yapımı aracılığıyla insanlar kendileri için daha doğru olan kişilerle birlikte olma şansını yakalarlar. Bu sonuçlar, büyünün eşlere yapılması durumunda da geçerlidir, sevgililere ve arkadaşlara yapılması durumunda da geçerlidir.

Eşlerin Arasını Soğutan Büyü

Eski Türkçede firak sihri olarak geçen ve bilinen soğukluk büyüsü, geçmişten günümüze sayısız ilişkinin sonunu getirmiştir. Büyünün etkilerine maruz kalan çiftin birbirinden uzaklaşmaması olası bile değildir. Tabi tahmin edersiniz ki büyünün işlevini gösterebilmesi için uygun koşullarda yapılması da mühimdir. Yani büyünün tutabilmesi için uzman bir medyum tarafından, doğru metotlar kullanılarak yapılması gerekmektedir. Bu koşullar sağlandığı takdirde büyü yapılan iki kişinin arasında ciddi bir soğukluk girecektir. Aralarına soğukluk giren kişiler yapılan büyü işlemine bağlı olarak belli bir süre sonra birbirlerine katlanamaz hale geleceklerdir.

Soğukluk BüyüleriBüyünün etkilerini ne kadar süre içerisinde göstereceği veya ne gibi etkileri olacağı tamamıyla başvurulan soğukluk işlemi çeşidine bağlıdır. İki insanın arasına soğukluk sokmak için yapılan büyülerin pek çok çeşidi mevcuttur. Büyünün yedi günde soğutan çeşidi en çok tercih edilen soğukluk uygulamaları arasında yer almaktadır. Fakat bu işlem kısa sürede sonuç veriyor olsa da diğer büyülere kıyasla daha kuvvetsizdir. O nedenle aralarındaki bağ kuvvetli olan çiftlere veya arkadaşlara yapılacak büyü seçilirken bu detaya dikkat edilmelidir. Eğer yedi günde soğutan işlem, birbirine sıkı sıkıya bağlı iki insana yapılır ise beklenilen sonuçlar alınamayabilir. Aynı durum eşlerin arasını açmak için yapılan büyülerde de geçerlidir. Evli çiftlerin arasına soğukluk sokmak için tabi ki yedi günde soğutma işlemine başvurulabilir. Fakat bu işlemin istenilen sonuçları vermeme ihtimali olacaktır. Eğer mutlu eşler birbirinden uzaklaştırılmak isteniyorsa daha kuvvetli ve uzun sürede etki eden soğukluk işlemlerine başvurulması önem taşır.

Soğukluk Büyüsü Etkileri

İki insanın birbirine olan bağını yıpratan ve aralarını açan büyüler birden fazla çeşide sahiptir. Kısa sürede etki edenler, uzun sürede etki edenler, kuvvetli büyüler, kalıcı büyüler ve benzeri pek çok farklı soğukluk büyüsü vardır. Tüm bu büyüler arasından sizin isteklerinize en çok hitap edeni seçmeniz, beklentilerinizi karşılayacak sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Eğer büyü seçiminizi özenli bir şekilde yapmazsanız, büyünün vereceği sonuçların sizi memnun etmemesi olağandır. Büyüler arasından hangisini yaptıracağınıza karar verirken o büyülerin etkileri ve işleyişleri ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Sizlere kolaylık sağlamak için asıl soğukluk işleminin etkilerini aşağıya listeledik. Bu etkiler ile araştırdığınız diğer soğukluk işlemlerinin etkilerini kıyaslayarak daha kolay karar verebilirsiniz.

  • Büyü yapılan iki insanın birbirlerine olan geçmiş kırgınlıkları ve kızgınlıkları tekrarda gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.
  • Büyünün etkisi altındaki kişiler, birbirine katlanmakta zorluk çekmeye başlayacaktır. Büyünün tesirleri ile birlikte her davranış karşıdakini rahatsız edecektir.
  • Soğukluk etkilerine maruz kalan çiftler, eşler veya arkadaşlar aralarındaki bağı umursamadan birbirlerini kırmaktan çekinmez hale geleceklerdir.
  • Büyünün etkileriyle beraber, çiftin birbirine olan saygısı da sona erecektir. Sonraki süreçte en ufak bir tartışma bile ciddi kavgalara dönüşecektir.
  • Büyü yapılan bireylerin artık aralarındaki bağı korumak için bir nedenleri kalmayacaktır. Neden birbirleri ile vakit geçirdiklerine bile anlam veremez hale geleceklerdir. Sonuç olarak aralarına ciddi bir soğukluk girecek ve birbirlerinden kopacaklar.

Soğukluk Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Usta bir medyumun elinden gerekli metotları kullanılarak yapılan soğukluk büyüsü, yukarıda okuduğunuz şekilde etkilere sahip olacaktır. Büyünün sizlere sağlayacağı sonuç değişmez olsa da belli etkiler, küçük değişikliklere uğrayabilir. Büyünün yapıldığı kişilerin yetiştirilme biçimine ve aralarındaki ilişkiye bağlı olarak büyünün tesirlerinde farklılıklar görülebilir. Büyü yapılan iki insanın birbiri hakkındaki fikirlerine bağlı olarak görülen değişimler, büyünün sonucuna etki etmeyecektir. Aksine, bu değişiklikler büyünün her koşulda aynı sonuçları verebilmesi için gerçekleşmektedir. Büyü yapılan kişilerin birbirinden soğuması sağlanacaktır, ancak farklı büyü yöntemlerine başvurulur ise bu sonuca ulaşılan güzergah değişebilmektedir.

Eşler Arasında Soğukluk BüyüsüBüyünün etkileri hakkındaki soru işaretlerini giderdiğimizi umarak bir diğer sorunun yanıtına geçiyoruz. İki kişinin arasını açmak için yapılan büyülerin kimlere yapılabileceği veya yapılamayacağı ziyaretçilerimiz tarafından merak edilmektedir. Soğukluk işlemi, eşlere, sevgililere ve arkadaşlara yapılabilen bir büyü işlemidir. Bu kişilere yapıldığına istenilen etkileri almak mümkün olacaktır. Ancak büyünün yapılamayacağı kişiler de vardır. Eğer henüz sevgili olmamış ancak flört aşamasında olan kişilere soğukluk için büyü yapılır ise, büyü tutmayacaktır. Bu gibi bir durumda önce kişilerin sevgili olması beklenmelidir. Büyünün etki etmediği bir başka durum ise aile fertlerine yapılmasıdır. Ebeveyn ile çocuğun veya iki kardeşin arasını açmak için soğukluk işlemine başvurmak yeterli olmayacaktır. Böyle amaçlar için öncelikle farklı, daha kuvvetli büyüler yaptırılmalıdır. Ardından soğukluk işlemi ile diğer büyüler desteklenebilir ve istenilen sonuçlara ulaşılabilir.

Soğukluk Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma amacı ile büyü yaptırmak isteyenlerin ilk sorusu büyünün nasıl yapıldığı olmaktadır. İnsanlar büyüleri kendileri, evlerinde yapabilmeyi arzu ederler. Fakat bu durum pek çok büyü için geçerli olamamaktadır. Çünkü manevi uygulamalar, gerekli bilgi, tecrübe ve kabiliyetlerden yoksun kişilerce yapıldıklarında sonuç vermezler. Bu nedenle büyü ritüelinin belli yeterlilikleri karşılayan medyum hocalarca yapılması gerekmektedir. Ancak bu sayede büyünün tutması sağlanabilir. Büyü ritüelinin medyum olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışılması, kişiyi tehlikeli durumların içerisine sokabilecektir. Aynı şekilde büyünün gerekli ustalığa sahip olmayan medyumlar tarafından yapılması da güvenli değildir. Sizlere önerimiz büyüyü yaptıracağınız medyum hocanın büyülü ilimlerde belirli hikmetlere erişmiş olmasına özen göstermenizdir.

Büyünün yapımına gelirsek tek bir tariften bahsetmek mümkün değildir. Çünkü daha önce de anlattığımız gibi büyünün etkilerinde bazı etkenlere bağlı değişimler görülebilmektedir. Bu tip durumlarda medyum hocalar büyü ritüeli sırasında inisiyatif kullanırlar. Yani büyü ritüelinde ufak değişiklikler yaparak duruma adapte olurlar. İşinin ehli medyum hocalar, böyle durumlara kolaylıkla uyum sağlayarak büyünün başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirler. Doğru medyum seçiminin önemi burada bir kere daha anlaşılabiliyor. Anlayacağınız üzere büyüye dair bir tarif vermek doğru olmayacaktır. Çünkü soğukluk büyüsü, herkese aynı tarif ile yapılmamaktadır. Büyünün çeşitlerine veya yapılacak kişilere bağlı spesifik ritüel aşamalarına başvurmak gerekebilir.

Soğukluk Büyüsü Belirtileri

Soğukluk için yapılan büyüyü, yaptıracak kişinin açısından yeterince açıkladığımızı düşünüyoruz. Eğer büyüyü yaptırmayı planlayanların yanıtını alamadıkları sorular varsa bize çekinmeden ulaşabilirler. Şimdi ise büyüye maruz kalanların sorularından bir kısmına yanıt vermenin vakti geldi. Eğer üzerinizde soğukluk büyüsü olduğundan şüphe duyuyorsanız belirli kontroller yapmanızda veya yaptırmanızda fayda olacaktır. Sizi eşinizden, sevgilinizden veya arkadaşınızdan soğutmak için yapılan büyüleri anlamak için büyünün belirtilerini gözlemleyebilirsiniz. Soğukluk için yapılan büyü belirtileri kısaca özetledik.

  • Büyü yapılan kişi veya kişilerde görülecek ilk fiziksel belirti, beraber vakit geçirdikleri zaman kaşıntı benzeri hisler duymalarıdır. Saç diplerinde veya sırtta kaşıntı hissedilmesi büyünün işaretlerinden birisidir.
  • Büyünün etkisi altındaki kişiler rüyalarında birbirlerini görürler. Büyünün en büyük belirtilerinden birisi, rüyada eşin, sevgilinin veya arkadaşın görülmesidir. Bu rüyalar, o kişi ile aranıza soğukluk girmesi için büyü yapıldığına dair bir işaret olabilir.
  • Büyünün son belirtisi ise üzerinizde bir halsizlik veya üşengeçlik hissetmeniz olacaktır. Bu üşengeçlik hali sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşınız ile bir aktivite yapacağınız zaman ortaya çıkar. Aranıza soğukluk girmesi için yapılan büyünün en sık rastlanan belirtilerinden birisidir.

Eşler Arasındaki Soğukluk Nasıl Bozulur

Soğukluk büyüsü yapılan kişilerin arasının açılması kaçınılmazdır. Ancak her büyüde olduğu gibi bu büyüye karşı da alınabilecek önlemler vardır. Büyüden şüphe edilir ise erken müdahale etmek için belirtileri gözlemlenebilir. Belirtiler ile büyüyü anlayamazsanız, medyum hocalara bakım yaptırarak büyüyü kesin bir şekilde tespit ettirebilirsiniz. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra bir an önce büyü bozum ritüeline başlanmalıdır.

Soğukluk işlemini sevgililerin veya arkadaşların üzerinden bozmak için ters ritüel veya basit bir büyü bozum ritüeli uygulanması yeterli olacaktır. Ancak eşlerin arasındaki soğukluğu bozmak daha meşakkatli olacaktır. Bunun için büyü bozma konusunda ciddi tecrübeleri olan bir medyumdan yardım almanız mühimdir. Büyünün tam anlamı ile bozulabilmesi için çetrefilli ritüel aşamaları incelik ile tamamlanmalıdır. Bu süreçte içinizi ferah tutmanız ve kötü enerjileri çağırmamanız çok büyük bir önem taşıyacaktır. Büyüyü bozduracağınız medyum hoca, gerekli ustalığa sahip ise büyülü etkilerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir