Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevgili Büyüsü

Sevgili Büyüsü

Sevgili Büyüsü

Aşk ve sevgi, insanların manevi olarak en çok değer verdiği şeyler arasında yer almaktadır. Tabi ki önce aile fertlerine verilen sevgi gelir. Ancak hemen ardından sevgiliye, eşe verilen manevi değer gelmektedir. İnsan kendi ailesini kurduğunda ise bu değer kendi ailesini başa alacak şekilde değişir. Fakat bir yuva, aile kurabilmek için ilk önce karşılıklı sevgi beslenilen kısmeti bulmak gerekir. Kısmetini bulmak veya kavuşmak herkes için kolay olmayabilmektedir. Bu yolda belirli zorluklar ile karşılaşılması ve çaresiz kalınması halinde belli ruhani yöntemlerden yardım alınabilir. Kısmetine kavuşmak ve ilişki kurmak isteyenlerin başvurabileceği en etkili işlemler aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve sevgili olma büyüleridir. Bugün sizlere bu büyü türleri arasında yer alan ve kuvvetli etkileri olan sevgili büyüsü işleminden bahsedeceğiz.

Sevgili Büyüsü NedirBüyünün önemli detaylarına değineceğimiz için yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Eğer bu büyü işlemini yaptırmayı planlıyorsanız, vereceğimiz en ufak bir püf noktayı bile kaçırmak istemezsiniz. Ayrıca yazımızın ilgili kısımlarında insanlar tarafından sevgili işlemine dair sıkça sorulan sorulara da yanıt vereceğiz. Büyü hakkında bilmeniz gereken en önemli ayrıntıları açıklayacağımız yazımız sayesinde siz de hayalinizdeki sevgiliye kavuşabilirsiniz. Günümüzde pek çok insan ilişkisini bu tür büyülerin yardımları ile kurmaktadır. Yani yalnız olmadığınızı da bilebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için çabaladığınız yolda büyülerden yararlanan tek kişi siz değilsiniz. Bu konuda içiniz rahat olsun ve hiçbir çekinceniz olmasın.

Sevgili Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Etkili bir sevgili büyüsü yapabilmek için önemli detaylara özen göstermek gereklidir. Büyünün tutması için ritüelinde en ufak bir hata dahi yapılmamalıdır. Kısmetiyle sevgili olmak isteyenlerin yaptırdığı bu büyü, ulvi varlıkların yardımı ile gerçekleşmektedir. Büyünün tutması, sevgili işleminin Hüddam efendisine bağlıdır. Hüddam kelimesine yabancı olanlar için kısa bir açıklama yapmamızda fayda vardır. Hüddam kelimesi, hademe veya daha çok bekçi terimleri için kullanılmaktadır. Belirli büyülerin Hüddamları vardır ve büyünün gidişatında yardımları alınır. Sevgili işleminin gerçekleşmesi için de bu büyünün Hüddamından destek alınmaktadır. Hüddamlar belirli prensipleri olan ulvi varlıklardır. Eğer bu prensiplerine ters niyetler ile büyü yapılmaya kalkışılır ise büyünün tutmasına yardımcı olmazlar.

Sevgili Büyüsü EtkileriTam olarak bu nedenler ile sevgili işleminin etki etmeyeceği durumlar vardır. Eğer büyü, kötü niyetler güdülerek belirli kişilere yapılır ise, büyünün Hüddam efendisi hiçbir yardımda bulunmayacaktır. Bu durumda doğal olarak büyü tutmayacaktır. Peki kim bu belirli kişiler dediğinizi duyar gibiyiz. Sizleri merakta bırakmadan yanıtını verelim. Büyü, zaten bir aşk veya bağlama işleminin etkisi altındaki kişilere tutmayacaktır. Eğer sevgili olma büyüsünü, zaten benzer bir büyünün etkisindeki kişilere yapmaya kalkışırsanız Hüddam Efendi herhangi bir yardımda bulunamaz. Bu durumda büyüden başarılı sonuçlar alınamaz.

Sevgili Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyü işleminin Hüddam Efendi yardımıyla gerçekleşiyor olması akıllarda bir diğer soru işaretini oluşturabilir. Bu da büyüyü yaptırmanın günah olup olmadığıdır. Medyumlar tarafından zaman zaman tartışılan bu sorunun net bir yanıtı yoktur. Kimi medyum günah olduğunu söylerken, kimi günah olmadığını söylemektedir. Ancak asıl yanıt duruma göre değişir olacaktır. Sevgili büyüsü işleminin yapılış niyetine ve yapıldığı kişiye bağlı olarak günah olup olmadığı değişmektedir. Büyüyü yaptıranlar bu detaya dikkat ederse herhangi bir günah işlemeden büyüyü yaptırabilirler. Eğer risk almak istemiyorsanız büyünün günah olmadığı durumu doğru kavramalısınız.

Sevgili işleminin kötü niyetler ile zaten ilişkisi olan birisine uygulanması durumunda günah işlendiği bilinmektedir. Büyünün bu niyetle yapılması halinde, büyüye maruz kalan kişi ilişkisini bitirecek ve size aşık olacaktır. Bu durumda iki kişinin günahına girilmiş olur çünkü kişinin iradesi isteği dışında kontrol edilir. İnsanların iradesini ve zihnini kontrol altına almak her koşulda günah kabul edilmektedir. Büyülerin irade kontrolü etkisi olacak şekilde yaptırılması günahtır. Ancak sevgili işleminin bekar birisine uygulanması halinde irade kontrol etkileri devreye girmeyecektir. Bu durumda büyünün yapımı sırasında günah işlenmemiş olacaktır. Eğer günah işlemeden sevgili işlemini yaptırmak ve mutlu bir ilişki kurmak istiyorsanız bu ayrıntıyı unutmamanızı öneriyoruz.

Sevgili Büyüsü Etkileri Nelerdir

Yapılan büyü sonucunda belirli etkiler ortaya çıkacaktır. Evet doğru duydunuz, büyünün birden fazla etkisi olacaktır. Çünkü büyüler direkt olarak işlemezler. Sevgili büyüsü yaptırdığınız kişinin size anında aşık olmasını bekleyemezsiniz. Büyünün etkileri, istediğiniz aşkın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Büyünün bir diğer iyi yanı da budur. Tamamıyla gerçek bir aşk sağlamaktadır. Büyünün tesirleri, kişinin size gerçekten aşık olmasını sağlamaktadır. Bu etkiler büyü yapılan bireyin zihnine aşk tohumları ekecek ve diğer etkiler sayesinde bu aşk tohumları size doğru yeşerecektir. Herhangi bir irade kontrolü olmadan saf bir aşk doğacaktır. Aşk, bağlama ve sevgili olma büyülerine yabancı kişilerin kafaları karışabilir. Konuyu biraz daha netleştirmek adına büyünün etkilerini listeledik. Bu listedeki etkiler birebir olduğu gibi görülmese de, bir temele bağlı ortaya çıkacaklardır.

  • Büyü yapılan kişinin kalbine aşk tohumları ekilir. Bu etki ile birlikte kişinin içinde sahipsiz bir aşk büyümeye başlar. İçine sığmayan sevgiyi eninde sonunda birisine yönlendirmesi gerekecektir.
  • Büyünün etkileri ile kişinin ruhu sizinkine bağlanacaktır. Büyü yapılan birey karşı konulamaz bir şekilde size çekilecektir.
  • Aranızdaki çekim giderek artacağı için kişinin sizinle karşılaşması büyüye fayda sağlayacaktır. Bu süreçte büyü yaptırdığınız kişinin bulunduğu ortamlara ne kadar sık giderseniz o kadar iyi sonuçlar alırsınız.
  • Büyü yaptırdığınız birey sizi görmediği zamanlar içinde bir boşluk hissedecektir. Geceleri rüyasında dahi sizi görecektir.
  • Büyünün etkisi altındaki kişinin yapmayı sevdiği aktiviteleri yaparsanız ve kişi bunu görürse büyünün etkileri güçlenecektir.
  • Büyünün etkileri giderek kuvvetlenecek ve birey daha fazla karşı koyamayacaktır. Sonunda gelip size açılacak ve sevgisini dile getirecektir.

Sevgili Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyünün son etkisi herkeste aynı şekilde işlemeyebilir. Kimisi sevgisini açık bir şekilde dile getirmeyebilir. Eğer büyü yapılan kişi sevgi konusunda içine kapanık bir karaktere sahipse size olan sevgisini farklı bir biçimde ifade edebilir. Büyünün etkileri kişilerin yetiştirilme şekilleri ve hayat biçimlerine göre değişebilmektedir. Büyünün etkileri kişiden kişiye değişse dahi bu etkilerin görevleri aynı kalacaktır. Sonuç her koşulda aynı olacak, zaten etkiler bu aynı sonuca ulaşabilmek için değişecektir. Büyü yapılan kişinin sevgisini daha içine kapanık bir şekilde ifade etmesi durumunda sizin bir adım atmanız gerekebilir. Eğer adım atmaktan çekinmez ve üzerinize düşeni yaparsanız büyünün etkileri ile mutlu bir ilişkiye başlanabilir. Büyü yapılan kişilerin karakteristik özelliklerindeki farklılıklar sebebiyle yaşanan değişiklikler büyünün amacından uzak olmayacak şekilde gerçekleşecektir.

Sevgili Büyüsü YapılışıYukarıda listelediğimiz etkilerin bazı durumlarda hepsi ortaya çıkmayabilir. Aşk hayatı konusunda daha hevesli ve tutkulu kişilerin büyüden etkilenmesi daha kolaydır. Bu kişilerde etkilerin hepsinin ortaya çıkmasına gerek kalmayabilir. Büyünün tüm etkileri görülmese dahi başarılı sonuç alınabilir. Aynı şekilde bazı kişilerde ise büyünün tutması için ekstra işlemler uygulanması gerekebilir. Eğer büyü yaptırdığınız kişiden size aşık olmaya başladığına dair bir işaret alamazsanız uzman medyumunuz ile iletişime geçmelisiniz. Eğer sonuç alınamaz ise ekstra işlemler uygulanarak büyünün etkileri kuvvetlendirilebilir. Böylelikle istenilen sonuçlar sıfırdan bir büyü ritüeline başlamaya gerek kalmadan elde edilebilir. Unutmayınız ki büyü ritüelinin yeterli kabiliyetlere sahip bir medyum tarafından yapılması halinde bunlara gerek dahi kalmayacaktır. Büyünün yeterli etkileri göstermemesi ve kuvvetinin aşık etmeye yetmemesi gibi durumlar, amatör medyumların yaptığı büyülerde rastlanmaktadır.

Sevgili Büyüsü Etki Süresi

Sevgili büyüsü ritüelinin doğru medyum tarafından yapılmasının önemine kısaca değinmiştik. Fakat bunun ne kadar mühim bir detay olduğunu iyice kavramanız gerekir. Büyünün etki süresi de bu detaya bağlıdır. İlk olarak büyünün tutması için, sonrasında ise büyünün kısa sürede etki etmesi için uzman bir medyuma ihtiyaç duyulur. Büyülü ilimlere dair ciddi bir tecrübeye ve bilgi birikimine sahip medyumlar ile en iyi sonuçlar alınabilir. Büyünün ritüeli medyum olmayan kişilerce yapılmaya çalışılır ise tutmasını beklemek boşa olacaktır. Çünkü sevgili büyüsü gibi meşakkatli büyü ritüelleri belirli niteliklerden yoksun kişilerce yapılamazlar. Büyünün ritüeli sırasında iletişim kurulan Hüddam Efendi, sadece usta medyumların erişebileceği bir ulvi varlıktır.

Bir Hüddam ile iletişim kurmak ve büyü yapımında yardımını talep etmek, medyum olmayan kişilerce yapılması mümkün olmayan bir iştir. Büyünün yapımında medyum seçiminin büyük önem taşımasının bir nedeni daha vardır. Büyünün etki süresi de büyüyü yapan medyumun kabiliyetlerine bağlı olarak değişmektedir. Büyünün etki süresinde değişikliğe yol açan başka etkenler de vardır fakat o etkenler de dolaylı yollardan doğru medyum seçimine bağlanmaktadır. Uzman bir medyum tarafından yapılan büyü daha çabuk tutacaktır. Aynı zamanda doğru metotların kullanılması da büyünün tutma süresini olumlu etkileyecektir. Son olarak büyünün özenle, hatasız bir şekilde uygulanması da daha hızlı sonuç vermesinde payı olan bir detaydır. Tüm bunlar doğru bir medyum seçimi ile sağlanabilecek koşullardır.  Anlayacağınız üzere büyünün tutmasındaki kilit nokta işinde iyi bir medyumdan yardım almaktır.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü Canbar aşk büyüsü tarihi köklü ve kuvveti muazzam bir aşk büyüsüdür. Ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir