Ana Sayfa / Çok Okunanlar / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Pek çok büyünün bilinen en eski zamanlardan günümüze dek, değişip evrilerek geldiği açıkça bilinen bir gerçektir. Özelikle antik büyülerin, en etkili büyüler oldukları günümüzde bile genel bir görüştür. Ancak bir istisna vardır ki, bilinen tüm büyülerden çok daha etkili, kuvvetli ve kötü niyetle yapıldığında ise tehlikelidir. Bu karanlık işleme ise, papaz büyüsü adı verilmektedir. İsminden de anlaşılabileceği üzere, Hristiyan alemi ile doğrudan ilişkisi bulunmaktadır. Ancak gerçekte, uygulanması safhasında papazlar ile ilgili olduğu iddia edilemez. İşlemin ritüellerine ve manevi ilimlerin kökenlerine hakim olan usta medyumlar tarafından uygulanabilmektedir.

Papaz Büyüsü Ne Amaçla YapılırBüyüye papaz büyüsü isminin verilmiş olmasının nedeni, ülkemizin doğusunda; Özellikle Şırnak ve Mardin bölgesinde yaşayan Süryaniler tarafından uygulanmasına dayanmaktadır. Süryani büyüsü ve papaz büyüsü iki farklı işlemi ifade ediyor olsa da, her ikisi de İbrani dilinde uygulanır ve pek çok benzerlikleri bulunmaktadır. Özellikle ikisi de bir metot olarak kavranabilir ve akla gelebilecek hemen her amaç için uygulanabilir. Yine de her fırsatta papaz işlemleri yapmak mümkün değildir, gerekli de değildir. Bu kadar kuvvetli bir büyü eğer yapılıyor ise, genellikle hayırlı bir amaç için yapılmıyordur. Çünkü papaz işlemleri oldukça zorlu ve maliyetli işlemlerdir. Hayırlı amaçlar için de yapmak mümkündür fakat ilk tercih olmasına gerek yoktur.

Papaz Büyüsü Nedir?

Bu işlemin ne olduğundan daha çok, ne olmadığı hakkında konuşmak daha net fikir sahibi olmanızı sağlar. Örneğin bağlama büyüsü, bir amacı belirtir. Büyünün neyi gerçekleştirmesi gerektiği konusunda, ismini okur okumaz bir fikriniz olabilir. Ancak papaz büyüsü, böyle bir işlem değildir. Bu işlemi, pek çok şeyi gerçekleştirebilen bir araç olarak düşünebilirsiniz. Bağlama için yapılabildiği gibi, ayırma için de yapılabilir. Kısmet açma için yapılabildiği gibi, kısmeti kapama için de yapılabilir. Yani tek bir amaç için uygulanan, kulvarı sınırlı bir işlem değildir. Aslında amacı isminden anlaşılan büyülerin çoğu da bu gibi metotlar kullanılarak yapılır. Duruma ve kişiye en uygun olanı belirlenir, buna bağlı olarak en kolay ve en hafif yöntem ilk olarak tercih edilir. Hiçbir yöntem çare olmadıysa, bu gibi ağır bir ilmi ritüel gerçekleştirilmesinde sorun görülmemektedir.

Genel olarak papaz büyüsünün gerçekleştirebileceği durumları listelemek gerekirse, sonsuz sınırlılıkta bir liste ortaya çıkabilirdi. Ancak ülkemizde bu işleme sıklıkla hangi sebeplerden dolayı başvurulduğunu sıralayabiliriz;

 • İki kişi arasında tutkulu bir bağ yaratmak için kullanılabilir.
 • Birbirini seven iki kişiyi, birbirinden ayırmak veya soğutmak için yapılabilir.
 • İntikam amacı ile yapılabilir. Bu niyetle yapıldığında, kişi intikam almak istediği hususta kısasa kısas fikrini benimser ve yaşadıklarımı yaşasın gibi bir niyet eder. Bu sebeple büyü yapılan kişinin çevresindekiler de dolaylı yoldan zarar görebilir.
 • Aşık etme amacı ile kullanılabilir. Bu şekilde kullanmak için önceden iki kişinin romantik bir ilişkisi olmasına gerek yoktur.
 • Kısmeti tamamen kapatmak, insanın hayattaki şansını tüketmek için kullanılabilir.
 • Ayrıca aksine, kısmet açmak ve şansı artırmak için de uygulanabilir.

Papaz Büyüsü İle İlgili Sık Söylenen Yanlışlar

Dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi, ülkemizde de interneti bir çöplük haline getiren, yanlış bilgiyi doğruymuş gibi veren sayısız insan bulunmaktadır. Ancak gizli ilimler, üzerinde çok fazla tartışılamayacak kadar nesnel yargılara sahiptir. Pek çok insan aksini düşünüyor olsa da, gizli ilimlerin binlerce yıllık geçmişi bizlere pek çok açıdan bunun kanıtlanabilir olduğunu göstermektedir. Pek ala, papaz büyüsü ile ilgili doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

 • Papaz büyüleri, papazlar tarafından yapılmaz. Hocalar, medyumlar ve manevi ilimler üzerinde uzmanlık edinmiş pek çok kişi tarafından yapılabilir.
 • Papaz büyüleri, insanlara fiziksel olarak zarar veremez. Fiziksel zararlar, dolaylı yoldan gerçekleştirmektedir. Örneğin büyü nedeniyle kafası karışmış olan biri düşebilir ve yaralanabilir. Ancak kesin olarak büyünün insanın fiziksel boyuttaki varlığına zarar vermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ruha verilen zararın sonucu olarak fiziksel boyuttaki varlık zarar görebilir. Fakat bu bir ihtimaldir.
 • Papaz büyülerini bozmak imkansız değildir. Her büyünün bozulması ihtimali olduğu gibi, bu işlemi de bozabilmek mümkündür. Sadece gerçekten çok ama çok zor bir bozma süreci olduğu için, bazı insanlar ne yazık ki bunu bozmanın mümkün olmadığı yönünde çeşitli rivayetler ortaya koymaktadır.
 • Papaz büyüsübir kara büyü değildir. Kara büyü şeklinde de uygulanabilir fakat bu bir seçenek olduğu için, büyünün metodu direkt bu şekilde sınıflandırılamaz.
 • Papaz büyüleri, sadece kötülük için yapılmaz. Örneğin birbirine zarar veren iki kişiyi ayırmak, iki insan için de hayırlı olabilir. Bu bakış açısı ile düşünmek önemlidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pek çok insan, iyi veya kötü niyetle İnternet üzerinden büyülerin nasıl yapıldığında dair pek çok araştırma gerçekleştirmektedir. Sizlere tavsiyemiz, her ne okuyor olursanız olun; Bunları evinizde deneyecek kadar cahil olmayın. İnternet üzerinde okuduğunuz okumanın ne anlama geldiğini, enerjisinin türünü ve sonuçlarını bilmeniz mümkün değildir. Geri getirme amacı ile okuduğunuz birkaç cümle ve ardından zikrettiğiniz birkaç isim hayatınızı kalıcı olarak mahvedebilir. Bizler büyülerin yapılma şekillerini yüzeysel bir şekilde anlatarak, bu konudaki merakınızın giderilmesinden yanayız. Ancak detayları araştırarak vakit kaybetmeniz önerilmez. Hasta olduğunuzda nasıl doktora gidiyor iseniz, büyü ya da büyü bozmaya ihtiyaç duyduğunuzda da medyumlara başvurmanız çok ama çok önemlidir. Pek ala, papaz büyüsü nasıl yapılır?

Papaz Büyüsü Ne İşe YararBu denli karmaşık bir büyüyü icra etmenin birden fazla yolu vardır. Çoğunlukla önceden çeşitli okumalar eşliğinde hazırlanan büyü torbaları, tılsımlanır ve enerjisini muhafaza edebiliyor hale gelmesi için üzerinde uzun uğraşlar harcanır. Edilen niyetle beraber, doğru malzemelerin seçilmesi önemlidir. Çoğunlukla papaz büyülerinde hayvan derileri, değerli bazı madenler ve bazı hayvanların çeşitli uzuvları kullanılmaktadır. Hazırlanan büyü torbalarının, yerin dört metre altına gömülmesi gerekebilir. Büyünün en ama en zahmetli kısmı da budur. Her ne kadar küçük bir büyü torbası olsa da, bunu yerin dört metre altına gömmek oldukça zor bir işlemdir. Daha güvensiz bir yerde de bırakabilir ancak etkisi bu durumda daha az olacaktır.

Papaz Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Birkaç paragraf yukarıda yaptığımız öneriler neticesinde, hiçbir büyünün evde yapılmaması gerektiği konusundaki uyarılarımızı yineleyebiliriz. Ancak daha detaylı söz etmek gerekirse, neden evde büyü yapılamayacağı hususuna değinmek de merakınızı giderebilir.

Büyü, yokluktan gelmez ve yokluğa doğru gitmez. Büyü yapılırken, ritüel esnasında insanın baş edebileceğinden çok daha fazla enerji ortaya çıkar. Bu enerjinin sıfır noktasına yakın olmak, eğer herhangi bir koruma çemberinin içinde değilseniz sizi delirtmeye yetecek kadar çok etki edebilir. Bu yüzden büyüyü sadece yapabiliyor olmak, hiçbir şey ifade etmez. Bunun olası yan etkilerini ortadan tamamen kaldırabiliyor olmak da çok ama çok önemlidir.

Tüm bunlara ek olarak, büyü yapılırken ortaya çıkan enerjinin bir kısmı bulunduğu yere süner. Siz görmüyor ya da dokunamıyor olsanız bile eviniz artık yaşanamayacak kadar enerji kirine ev sahipliği yapıyor olabilir. Bu da başkasına büyü yapmaya çalışırken, aynı büyüden kendinizin daha çok etkilenmenize neden olabilir. Ancak uzman bir medyum tüm bu aşamaları doğru şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Papaz Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyülerin etki süreleri hakkında kesin bir zaman dilimi belirtmek tam olarak mümkün değildir. Okuyarak edindiğiniz bilgilerin tamamı ortalama süreleri belirtmektedir. Ancak bazı etkenler vardır ki, büyünün etkileri ve etki etme süresi konusunda asıl belirleyici olan bunlardır. Bir büyünün kaç günde etki edeceği konusunda tutarlı tahminleriniz olabilmesi için, şu etkenlere dikkat etmeniz gerekmektedir;

 • Kişinin yaşı: Kişi ne kadar gençse, büyünün etki etme süresi o kadar erkendir.
 • Kişinin cinsiyeti: Kanıtlanamıyor olsa bile erkeklere yapılan büyülerin daha hızlı tuttuğu gözlemlenmiştir.
 • Kişinin inancı ve iradesi: Temiz kalpli ve ibadetlerini eksiksiz yapan insanlara büyü tutması, diğer insanlara göre biraz daha fazla vakit alır. Bu insanlara büyü tutmaz demek yanlış olur fakat daha geç etkisini gösterir demek daha doğrudur.
 • Papaz büyüsü, diğer büyülere göre çok daha hızlı etki eden büyüler arasındadır. Bu yüzden bu etkenler sonuca değil sürece etki eder. Birkaç günlük sekteye uğrama, büyünün sonucunu değiştirmeyecektir.

Papaz Büyüsünün Belirtileri Nelerdir

Papaz büyüsü ile tılsımlanmış olan kişilerde, niyetten emin olmadan önce belirtiler hakkında çok şey söylemek doğru olmaz. Ayırma için yapıldığında etkiler farklıdır, bağlama için yapıldığında etkiler çok daha farklıdır. Bu yüzden büyü yapılan kişinin üzerinde büyü olduğundan emin olsak bile, bunun papaz işlemi olup olmadığı konusunda kesin bir fikir sahibi olmadan önce doğru tetkikleri yapmak gerekir. Diğer pek çok büyüyü benzer şekillerde bozmak mümkünken, iş papaz büyüsüne geldiğinde bunu bozmak, kişinin hayatından söküp atmak o kadar da kolay değildir.

Papaz büyüsü belirtileri ise, genellikle kişi ya da kişiler üzerinde şu şekilde ortaya çıkmaktadır;

Kötü niyetle yapıldığında papaz büyüsünün belirtileri;

 • Kişinin ruh hali, anlam verilemeyecek kadar hızlı değişebilir. Çok büyük bir mutluluk yaşıyorken bile, aniden korku ya da dehşete kapılabilir.
 • Kişi sık sık rüya görebilir ve bu rüyaların pek çoğu da kişiyi korkutacak niteliktedir.
 • Kişi yalnız kalmaktan korkmaya başlayabilir ya da yalnız kalmak zorunda hissedebilir.
 • Kişide uyku bozuklukları yaşanması muhtemeldir. Genellikle büyü yapılan insanlarda, sabah ezanından sonra uyuma refleksi gözlemlenmiştir.
 • Kişi pek çok konuda paranoya yaşayabilir. Sevdiklerinin kendisine zarar verebileceğini düşünebilir, birinin onu uykusunda öldürebileceği fikrine kapılabilir.
 • Kişi bazen hayal görebilir ve bu hayalleri gerçeklerden ayıramadığı için delirdiğini düşünebilir.

İyi niyetle yapıldığında papaz büyüsünün belirtileri;

 • Büyü yapılan kişinin ruh hali stabil değildir. Küçük şeylerle bile çok büyük mutluluk yaşayabilir ve aşırı tepkiler verebilirler. Genelde aşık olan insanların dünyadan yaşadığı kopukluk gibi bir durum yaşamaktadırlar.
 • Büyü yapılan kişide belirtiler çok uzun sürmez. Kötü niyetle yapıldığında belirtiler çok uzun süre varlığını korusa da, aksine iyilik için yapılıyor ise ilk safhada yaşanan etkiler yavaşça yok olacaklardır. Geriye sadece büyünün yapılma amacı kalır.
 • Büyü her ne amaç için yapıldıysa, kısa sürede bu gerçekleşir. Kişinin şansı ve kısmeti açılabilir.

Üzerimizde Papaz Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlayabiliriz?

Çoğu zaman, üzerinde papaz büyüsü olan kişi bunu kabul etmez ya da fark edemez. Etrafındaki insanlar, senin üzerinde büyü var dediğinde bile sinirlenerek bunu reddedebilirler. Büyü, varlığını sürdürmek isteyebilir ve ayrıca buna bağlı olarak çeşitli musallat vakaları yaşanmış ise, o halde bilinçli bir varlık tarafından manipüle ediliyor olma ihtimaliniz de yüksektir. Bu gibi durumlarda büyünün fark edilmesi çok ama çok zor olabilir.

Papaz Büyüsünün Yapılışı NasıldırBirinin üzerinde büyü olup olmadığını tek başınıza anlamanız mümkün değildir. Bunun yerine usta bir medyumdan yardım almanız, bakım yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Ancak sizler için sıraladığımız belirtiler sayesinde şüphe ile yaklaşmanı öğrenebilmeniz faydalı olabilir. Bununla beraber, kişinin normalde yapmasını beklenmeyen şeyleri yapıyor olması ya da aşırı değişiklikler yaşıyor olması da şüphe duymak için yeterlidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsünü bozmak için, büyü hakkında gerçekten uzmanlaşmış olan kişilere danışmak gerekir. Başka bir deyiş ile papaz işlemlerini yapmayı bilmeyen insanlar, bozmayı da bilemezler. Bu diğer işlemlerden farklı olarak, beşinci boyut varlıklardan yardım almayı gerektiriyor olabilir. Büyünün ne kadar ciddi olduğunu anlamak bu yüzden önemlidir. Gömülü büyülü nesneyi yok etmede rahmani cinlerin kullanılması gerekebilir.

Büyüden çok fazla etkilenmiş olan insanları yatıştırmak içinse, enerjilerinin düzenli olarak nötrlenmesi geçici huzur veren çözümler olarak görülebilir. Büyü yapılan kişinin sık sık ayağının çıplak şekilde toprağa basması, sık sık banyo yapması, sık sık güneşe çıkması gibi davranışlar iyi gelecektir. Papaz büyüsü konusunda uzman olan hocamıza danışarak, uzmanından destek alabilmeniz de mümkündür.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri Büyü yapılmış olan hemen herkeste ruhsal, fiziksel, bilişsel ya da duyusal belirtiler ortaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir