Ana Sayfa / Papaz Büyüsü / Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü belirtileri, bilinen en tehlikeli durumları ortaya çıkarabilir. Çoğu zümre bu işleme, büyülerin büyüsü ismini takmıştır. Çünkü gerçekten papaz büyüsü ile başarılamayacak neredeyse hiçbir şey yoktur. Her amaç için kullanılabildiği bir gerçektir. Kişilere kolayca zarar verme niyetiyle de kullanılabilir, kişilerin fayda görmeleri için de kullanılabilir. Tüm bu sebepler dolayısı ile papaz büyüsü, gizli ilimlerin en büyük bölümünü oluşturur. Kuvvetli bir işlem olmasının yanı sıra, yapımı gerçekten son derece zorlu olduğu için; İlk tercih edilen büyü değildir. Eğer üzerinizde papaz büyüsü belirtileri olduğunu düşünüyor iseniz, gerçek bir bakım yaptırmanız büyük önem arz ediyor olabilir. Çünkü bu gibi işlemlerin etkileri, gün geçtikçe insanın ruhuyla özdeş hale gelir.

Papaz Büyüsünün Kötü EtkileriYapımı aşamasında sayısız farklı malzeme kullanılabilir ve sayısız farklı amaç için icra edilmiş olabilir. Bu yüzden papaz büyüsü belirtileri ile diğer işlemlerin belirtilerini ayırt etmek, kolay değildir. Ancak sıklıkla görülen durumlar, şu şekilde ifade edilir;

 • Etkilenen kişi, manevi dünyasında hızlı ve büyük bir değişim yaşar. İnançları ve karakteri farklılaşmaya başlar. Bu değişim, sıradan bir hızda seyir etmeyeceği için; Fark edilebilir durumdadır.
 • Etkilenen kişiye eğer kötülük yapılmak isteniyor ise, kişi sık sık en büyük korkularını kabuslarında yaşayabilir. Eğer kötülük değil, etkileme amacı ile yapılıyor ise kişi, sık sık aynı rüyayı görebilir. Aynı rüyayı birden fazla görmek, çoğu zaman büyüye işaret etmektedir.
 • Etkilenen kişinin çevresindekiler, kişinin enerjisindeki değişikliği çok hafif bir şekilde fark edebilir. Kişinin bulunduğu eve bir ağırlık çökebilir ya da kişi bir miktar içine kapanabilir.
 • Eğer ayırma, soğutma ya da intikam alma gibi amaçlar ile yapılıyor ise, kişide pasif agresif tavırlar gözlemlenmesi muhtemeldir.
 • Eğer bağlama, evlendirme, aşık etme gibi amaçlar için kullanılıyor ise kişide, çevresindekilerden uzaklaşma ve büyüyü yaptıran kişi dışındaki herkesi görmezden gelme refleksi gelişiyor olabilir.

Türüne Göre Papaz Büyüsünün Belirtileri

Papaz Büyüsü Nasıl EtkilerPapaz büyüsü belirtileri çok çeşitlidir. Çünkü bu işlem birden farklı şekilde yapılabilir. Aynı zamanda birden fazla amaç ya da niyet için de yapılabilmektedir. Herhangi bir büyüyü, iyilik ya da kötülük için kullandığında etkiler ve belirtiler elbette ki büyük değişiklikler gösterecektir. Bu farklılıklara örnekler ise, şu şekildedir;

Kötü amaçlar ile yapılan papaz büyülerinde;

 • Etkilenen kişi kendisini bir süre hasta hissedebilir. Aslında biyolojik ya da fiziksel olarak hiçbir sorun yoktur. Çünkü hiçbir büyü fiziksel rahatsızlıklara sebebiyet vermez.
 • Etkilenen kişi, ağır bir depresyon süreci geçirebilir. Seyrek yıkanır, seyrek dışarı çıkar, etrafındaki insanlar ile ilişkisini kesebilir ve geceleri uyanık kalmaya özen gösterebilir.
 • Eğer büyü ile birlikte bir musallat vakasının yaşanması istenmiş ise, cin musallatı durumları bu gibi aşamalarda sıklıkla görülmektedir. Büyünün etkileri, musallatın etkileri ile birleştiğinde; Kişinin akıl sağlığını muhafaza etmesi oldukça güç hale gelir.
 • Kişi, gerçek ile rüyaları birbirinden ayıramayacak kadar gerçekçi hayaller yaşayabilir. Bu hayaller sadece uykuda değil, aynı zamanda uyanıkken de olabilir. Çevresindeki nesnelerin şekillerinin bozulduğunu görebilir ya da şekilsiz nesneleri bir şeylere benzetiyor olabilir.

Bağlama, aşık etme ve evlenme amacı ile yapılan papaz büyülerinde;

 • Papaz büyüsü yapılan kişi, kısa bir süre için boşlukta kalmışlık hissini yaşayabilir. Bunun sebebi, büyüyü yaptıran kişinin yoksunluğudur. Kişinin bunu fark etmesi zaman alsa bile, birleşme sağlanamadığı sürece büyü yapılan kişi kendisini boşlukta hissetmeye devam edebilir.
 • Kişi, ayakları yerden kesilmiş gibidir. Enerjisi çoğu zaman yüksektir fakat etrafındaki insanlar verdiği değer azalır. Çünkü aklından geçen tek şey, büyüyü yaptıran kişinin varlığıdır. Bu işlem ile yapılan bağlama büyüsütürlerinde etkiler muazzam olabilmektedir.
 • Evlilik ve aşk amacı ile yapılan papaz büyülerinde, eğer büyü yapılan kişi başka biri ile hali hazırda evli ise; Şiddetli belirtiler ortaya çıkabilir. Çünkü büyü, aynı zamanda mevcut birlikteliğin bitmesi için de yapılmıştır.
 • Büyü yapılan kişi, kendisini tılsımlayan kişiye karşı tamamen savunmasız hissetmektedir. Onun söylediği her şeyi gerçek kabul eder ve tüm arzularını gerçekleştirmek üzerine bir arzusu bulunur.

Papaz Büyüsünün Yol Açtığı Durumlar Nelerdir?

Her zaman belirttiğimiz gibi, bu işlemin yol açtığı durumlar niyet ile ilişkidir. Ama genel olarak hangi amaçlar için kullanıldığı hakkında sizleri detaylıca bilgilendirebiliriz. Papaz büyüsü, çoğunlukla şu amaçlar için kullanılmaktadır;

 • Eski bir düşmandan intikam almak amacı ile kullanılabilir. Bu şekilde yapıldığında, intikam alınan kişi; Yaşattığı duyguya bağlı olarak, büyük bir manevi acı içerisinde kalabilir.
 • Aşk ve bağlama için yapılabilir. Çok kısa sürede etki eden bu süreç, etkilenen kişi üzerinde büyük değişikliklere sebep olabilmektedir. Ancak zorlu olması nedeniyle, ilk tercih edilen işlem genellikle papaz büyüleri değildir.
 • Evlilik amacı ile uygulanabilir. Hali hazırda var olan ilişkilerin evlilik yoluna bir türlü gidemiyor olması ya da yolun daha başında olmak bu durumda büyük fark yaratmamaktadır. Papaz büyüleri ile evlilik gerçekleştirilebilir.
 • Ayırma ve soğutma için yapılabilir. Bu amaç ile uygulandığında, ortaya kara büyü etkileri çıkması son derece muhtemeldir. Çünkü bu ayrılığın yaşanması için, büyü yapılan kişide tahammülsüzlük ve isteksizlik gibi hisler yoğunlaşmaya başlar. Bu da beraberinde kavga ve tartışmaları getirebilir.

Daha pek çok farklı amaç için papaz büyüsü belirtileri ortaya çıkabilmektedir. Ancak genellikle insanlar, bu niyetler ile bu gibi işlemlere başvurmaktadırlar.

Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Sizler için sıraladığımız bu belirtiler, dikkatlice izlenerek şüphe duyma evresine geçilebilir. Ancak sırf şüphe duydunuz diye, birinin üzerinde kesin olarak büyü var teşhisi koyabilmeniz mümkün değildir. Bu aşamada sadece uzman bir medyumun, detaylıca uyguladığı bakımlar belirleyici olabilir. Kişinin enerjisi üzerindeki değişimi anlayabilmek için yapılan hesaplar ile başlayan süreç, beşinci boyut varlıklardan yardım almaya kadar uzanabilir.

Papaz Büyüsünün BelirtileriBu tip büyüleri bozmak için, türünü ve niyetini anlamak önemlidir. Aksi halde neyi tedavi etmesi gerektiğini bilmeyen bir doktorun yazdığı ilaçlar gibi, tamamen etkisiz bir bozma süreci ortaya çıkacaktır. Hocamız bu anlamda bilinen en usta medyumlar arasındaki yerini almıştır.

Papaz Büyüleri Bozulmazsa Ne Olur?

Papaz büyüsü belirtileri zaman içerisinde şiddetini artıran türdendir. Pek çok büyü, zaman içinde varlığını bile unuttururken bu işlemde aynı durum söz konusu bile değildir. Bozulmadığı durumda ise, etkiler amacından saparak daha büyük sıkıntılara yol açabilir.

Bu tip işlemlerde eğer büyüyü yaptıran kişinin içerisinde azıcık bile olsa kötü bir amaç, kötü bir niyet varsa; O halde büyü yapılan kişinin yaşam standartları akıl almaz derecede düşebilir.

Papaz Büyüsü Belirtileri İnsanın Hasta Olmasına Yol Açar Mı?

Pek çok kişinin en büyük yanılgısı bu konu hakkındadır. Hiçbir büyü, hiç kimsenin gerçek anlamda hasta olmasına neden olmaz. Çünkü birinin fiziksel olarak bir hastalığı edinebilmesi, tamamen fizik ve biyoloji ile ilgilidir. Büyü, fizik kuralarının üzerinde değildir. Hatta doğru işleyebilmesi için, bu kurallara hakim kişilerce icra edilmesi gerekir.

Papaz büyüsü belirtileri arasında hastalık kesinlikle yoktur. Ancak büyü yapılan kişi kendisini buna rağmen hasta hissedebilir. Halsiz, yorgun, depresif, kaygılı ya da korku dolu olabilir. Bunlar eğer hiçbir klinik yöntem ile tedavi edilemiyor ise, o zaman hocamıza ya da hocamız gibi usta bir medyuma başvurmak sizler için iyi olabilir. Detaylı bilgi almak için, iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamıza ulaşabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir