Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü

İsmini köpeklerin bir özelliğinden alan bu büyü, bazılarınızda ismi nedeniyle soru işaretlerine neden olmaktadır. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yazımıza bazı yanıtlar ile başlıyoruz. Köpek büyüsü, ismini köpeklerin sadakat ve bağlılık özelliğinden almaktadır. Büyünün köpek kemikleri veya benzeri malzemeler ile yapıldığına dair düşünceler yanlıştır. Büyünün ismi kesinlikle böyle sebeplerden gelmemektedir. Aşık etme niyetiyle yapılan büyü, yüzyıllardır bu isimle anılmaktadır. Günümüzde birisine söylenebilecek köpek sıfatı hakaret olarak algılansa da geçmişte durum böyle değildi. Köpekler sadakat ve bağlılıklarını ömürleri boyunca sürdüren canlılar oldukları için birisine köpek yakıştırması yapılması kötü bir şey değildi. Büyü de ismini buradan almaktadır.

Köpek Büyüsü EtkisiBüyünün sağladığı aşk etkileri kişiyi köpeklerin sadakati ve bağlılığı ile aşık ettiği için bu isim uygun görülmüştür. Tabiri caizse köpek gibi aşık etme etkileri olduğu söylenebilir. Büyüyü yaptıranların da gördüğü üzere layığı ile yapılan büyü, kalıcı etkiler göstermektedir. Eğer köpek gibi aşık eden büyünün ritüeli eksiksiz tamamlanırsa büyünün etkileri de köpeklerin sadakati gibi ömür boyu sürebilecektir. Fakat büyünün baştan savma veya özensiz yapılması durumunda etkilerin geçici olması olağandır. Bu nedenle sizlere önerimiz büyüyü yaptıracağınız medyum seçiminde seçici olmanızdır. Büyü ne kadar uzman bir medyum tarafından yapılır ise o kadar etkili olacaktır. Ritüelin hatasız ve incelikle tamamlanması için işinin ehli medyum hocalardan yardım alınması, atılabilecek en mantıklı karardır.

Köpek Gibi Aşık Etme İşlemi

Birisini kendinize aşık etmeniz veya ilgisini çekmeniz için başvurulabilecek birçok yol vardır. Ziyaretçilerimize önerimiz ilk olarak fani yollara başvurmalarıdır. Eğer aşık olduğunuz kişinin ilgisini çekmek için denediğiniz hiçbir yöntem sonuç vermezse o zaman ruhani yollara başvurabilirsiniz. Bir büyüyü yaptırmadan önce o sonucu normal yollar ile elde etmeyi denemek mühimdir. Çünkü bir şey için çaba sarf edildiği sırada onu ne kadar istediğimizi anlarız. Eğer gerçekten sevmediğiniz ama sevdiğini sandığınız birisini büyü yoluyla kolayca kendinize aşık ederseniz, ileride bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Büyü ile kendinize aşık ettiğiniz kişinin beklentilerinizi karşılamaması ihtimaller dahilindedir. Böyle bir durumda o kişiden ayrılmak isteseniz de büyünün etkileri ile sizi bırakmaya gönüllü olmayacaktır. Bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmamak için aşk ve benzeri büyüleri yaptırmadan önce kişiye dair yeterli bilgi edinilmelidir.

Köpek Büyüsü YapılışıTanımadığınız birisini kendinize aşık etmeniz halinde onu tanıdıkça sevmeme olasılığınız vardır. Hiç kimse birisini kısa sürede tam anlamıyla tanıyamaz. Ama biraz dahi olsa tanıdığınız birisi söz konusu olduğunda bu ihtimal çok düşük olacaktır. O nedenle sizlere önerimiz köpek büyüsü işlemine başvuramadan önce büyü yaptıracağınız kişiyi gözlemlemenizdir. Bir süre vakit geçirmek ve aşkınızı doğal yollarla da elde etmeyi denemek iyi olacaktır. Eğer hisleriniz aynı kalır ama istediğiniz sonuçlara ulaşamazsanız köpek gibi aşık etme işlemini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Unutmayınız ki hakkıyla yapılan bir köpek işlemi, ömür boyu sürecek bir aşk sağlayabilecektir. Ömrünüz boyunca birlikte olmak istediğiniz kişiyi doğru seçmeniz mühimdir.  Kararsızlıkları olan ve aşkından emin olmayan kişilerin bu büyüyü yaptırmasını önermiyoruz.

Köpek Büyüsü Etkileri

Gelgelelim bu kuvvetli aşık etme işleminin etkilerine. Köpek gibi aşık eden işlemin bahsettiğimiz gibi sadakat ve bağlılık gibi etkileri de olmaktadır. Bir köpeğin ömrü boyunca duyduğu sadakat ve bağlılığı sağlayan işlemin etkileri bunlarla sınırlı değildir. İstediğiniz kişiyi kendinize aşık etmenizi sağlayacak onlarca etkisi vardır. Büyünün etkileri say say bitmeyecek kadar fazladır ancak bazı temel etkilerden bahsedeceğiz. Bahsedeceklerimiz büyünün en temel etkileri olduğu için herkes üzerinde görülme ihtimali vardır. Fakat herkesin karakteristik özellikleri ve yetişme biçimi aynı olmadığı için bazılarında görülen etkiler, bazılarında ortaya çıkmayabilir. Büyü her halükarda aşık edecek olsa da bu yoldaki tesirler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Aşağıda sizler için büyünün en sık rastlanan bazı tesirlerini listeledik.

  • Büyü yapılan kişi kendini sürekli size doğru kapılırken bulacaktır. Aynı ortamda bulunduğunuz zamanlar gözlerini üzerinizden alamayacaktır.
  • Büyünün etkisindeki birey size bağlanacak ve gözü başkasını görmeyecektir. Sadakat temelleri de bu sırada atılacaktır.
  • Büyü yapıldıktan sonra kişinin bir başkasıyla birliktelik kurması da engellenecektir. Bu sayede büyünün işleyişi henüz tamamına ermeden önce araya başkaları giremeyecektir.
  • Kendinize aşık etmek istediğiniz kişi, size bağlanacak ve sizden uzak kaldığı zamanlar sizi düşünecektir.
  • Büyünün tesirleri altındaki kişi, rüyalarında bile sizi görecek ve uyandığı zaman aklına ilk önce siz geleceksiniz.
  • Gecesi gündüzü sizden ibaret hale gelen birey, artık sizden uzak kalamayacağını, siz olmadan yarım olduğunu anlayacaktır.
  • Büyünün ritüeli tamamlandıktan sonraki süreçte bu etkileri yaşayan kişi git gide size aşık olacaktır.
  • Köpek büyüsü aracılığıyla hissedilen aşk ciddi bir sadakat ve bağlılığı da beraberinde getirecektir.

Köpek Büyüsü Nasıl Yapılır

Yukarıda etkilerini okuduğunuz işlemin istediğiniz sonuçları verebilmesi için bazı koşullar sağlanmalıdır. Eğer gerekli koşullar sağlanır ise büyünün kuvvetli etkileri ile istediğiniz kişiyi size aşık etmesi mümkün olacaktır. Etkiler herkeste birebir gözükmese dahi başarıyla tamamlanan bir büyü her halükarda aşık etme görevini yerine getirecektir. Büyünün tutması için uyulması gereken koşullar ise üç adettir. Bu koşullardan ilki büyü ritüelinin hatasız bir şekilde tamamlanmasıdır. İkinci koşul ise büyü yapılacak kişi ile en az bir kere yüz yüze karşılaşılmış olmasıdır. Daha önce sizin yüzünüzü görmemiş veya sizin yüzünü görmediğiniz biri üzerinde büyü sonuç vermeyecektir.

Köpek Büyüsü BozmakYani hiç karşılaşmadığınız ama aşk hissettiğiniz kişilere köpek büyüsü işlemini yaptırmanız sonuç vermeyecektir. Büyünün tutması için bu koşula dikkat edilmesi mühimdir. Büyü işleminin başarılı sonuç sağlaması için dikkat edilecek son bir koşul vardır. Bu koşul ise büyünün uzman bir medyum tarafından yapılmasıdır. Medyum olmayan amatör kişiler tarafından yapılması halinde tutmayacak olan büyü ritüeli, belirli bir seviyede tecrübe ve bilgi dağarcığı gerektirmektedir. Bu gerekliliklerden yoksun kişilerin büyüyü hakkıyla uygulaması ihtimaller dahilinde bile değildir. Bunun sebebi ise büyü ritüelinin zahmetli ritüeller içeriyor olmasıdır. Büyülü ilimlere dair yeterli bilgi dağarcığı ve tecrübeden yoksun kişilerin büyüyü yapmaya kalkışması halinde tutmasını beklemeleri hayal kırıklığına uğratacaktır. Büyüden iyi sonuçlar almak isteyenler büyülü ilimlerde belirli hikmetlere erişmiş medyumlarda yardım almalıdırlar.

Köpek Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Köpek gibi aşık eden işlemi yaptıracağınız kişilerin spesifik bir koşula uyuyor olması gerektiğinden bahsetmiştik. Bu koşul, kişi ile daha önce yüz yüze karşılaşılmış olmasıydı. Ancak ziyaretçilerimizden daha fazla koşul olup olmadığına dair sorular almaktayız. Büyünün yapılabileceği kişilerin uygun olması gereken bir durum daha vardır. Eğer büyüyü yaptıracağınız kişi bu koşula uygun değilse büyünün tutmaması gibi bir durum söz konusudur.

Bu son koşul ise kişi ile daha önce bir ilişki yaşanmamış olmasıdır. Daha önce sevgili olduğunuz ve ayrıldığınız birisine köpek büyüsü işlemini yaptırmanız halinde büyü tutmayacaktır. Tanıştığınız hatta arkadaş olduğunu kişilere bile yapılabilen bu işlem, eski sevgililere yapılamamaktadır. Eğer eski sevgilinizi kendinize geri döndürmek istiyorsanız farklı bir büyü işlemine başvurmanızı öneririz. Çünkü bu büyü öyle durumlar için uygun bir büyü değildir.

Köpek İşleminin Belirtileri

İstediğiniz kişiyi kendinize köpek gibi aşık edebileceğiniz büyünün etkilerinden ve işleyişinden bahsettiğimize göre, bir diğer sorunun yanıtına geçebiliriz. Büyünün iyi yönleri olduğu gibi kötü yönleri de vardır. Bu kötü yönler büyünün yapıldığı kişiye bağlı olarak kötü veya iyi olarak değerlendirilebilir. Eğer büyü zaten ilişkisi olan birisine yapılır ise o ilişki için kötü bir etkisi olacağı doğrudur. Çünkü büyüyü yaptıran kişi ilişkiyi yıkacak ve partnerlerden birini kendisine aşık etmiş olacaktır.

Eğer büyü sizin sevgilinize veya eşinize kötü niyetli birisi tarafından yapılırsa da aynı durum geçerli olacaktır. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey büyü belirtileri gözlemlenerek tespitini yapmak olmalıdır. Eğer büyüye karşı bir müdahalede bulunmaz iseniz sevdiğiniz kişi bir başkasına aşık olacak ve ilişkiniz bitecektir. Böyle yıkıcı bir sorunla karşı karşıya kalanlar bir an önce harekete geçmelidirler.

Köpek Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyünün kötü niyetli birisi tarafından sevdiğiniz kişiye yapılması halinde ilk müdahale tespit olacaktır. Büyü tespitleri medyum bakımları ile yapılabilen basit işlemlerdir. Büyü tespiti yapıldıktan sonra yapılan işleme dair şüpheler doğrulanır ise büyü bozum ritüeline başlanmalıdır. Sevdiğiniz kişiye yapılan köpek büyüsü işleminin bir an önce bozulması çok büyük önem arz eder.

Büyü ne kadar geç bozulur ise etkileri o kadar kuvvetlenecektir. Bu durumda ise büyünün bozulması zaman geçtikçe güçleşir. Eğer büyüden kolayca kurtulmak istiyorsanız vakit kaybetmeden büyü bozum işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Büyü bozum ritüelleri o büyüye hakim medyumlar tarafından yapılır ise daha etkili olacaklardır. Köpek gibi aşık eden büyünün bozum ritüeli meşakkatli olacaktır. Büyü bozumuna dair yeterli meziyetlere sahip bir medyumdan yardım aldığınıza emin olmalısınız. İşini bilen bir medyumun desteği ile ilişkinizi kurtaracak bozum işlemi kolaylıkla tamamlanabilir. Konu hakkında daha fazla sorunuzun yanıtı için sitemizi takipte kalınız.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü İsmi nedeniyle yanlış yargılanan büyülerden biri olan tutsak etme büyüsü, insanların ilişkilerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir