Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet Kapama Büyüsü

Kötü niyet büyülerinin başlangıcı antik çağlara kadar dayanmaktadır. İnsanlar kendilerine düşman gördükleri kişilere kötü niyetler güdebilirler. İnsanın karşısında hayatında ona zorluk çıkaran kişiler de çıkabilir. Böyle durumlarda kişiler kötü niyetler ile uygulanan ve zararlı etkileri olan büyülere başvurabilirler. Karşı tarafa yönlendirilecek zarar yapılan büyüye göre fiziksel de olabilir, ruhsal da. Büyünün etkileri de aynı şekilde yapılan büyü işleminin ne olduğuna bağlı olmaktadır. Kısmet kapama büyüsü, türetildiği zamandan beri insanlara manevi açıdan ciddi zararlar verebilmektedir.

Kısmet Kapama BüyüleriBüyünün etkilerine maruz kalan kişinin kısmeti öyle bir kapanacaktır ki, ne karşısına sevebileceği kişiler çıkacaktır, ne de ilişki kurmak istediği kişilerden karşılık alabilecektir. Kısmet kapama niyetleri ile yapılan büyüler kötü niyetler ile uygulanırlar. Büyü yapılan birey kötü enerjilere maruz kalır, kısmeti kapanır ve gönül işleri olumsuz sonuç verecek hale gelir. Yapılan işlem ile her yaştan insanın kısmetini kapatmak mümkündür. Ancak büyü her yaşa ve cinsiyete hitap edebiliyor olsa dahi belli kişilere kısmet kapama işlemi yapmak kolay değildir. Belirli durumlarda büyünün tutmaması veya etkilerini gerektiği gibi göstermemesi olağandır. Bu durumlardan haberdar olunur ise büyü yaptırılacağı zaman gerekli hazırlıklar yapılabilir.

Kısmet Kapama İşlemi Kimlere Yapılabilir

Kısmet kapama niyetiyle yapılan büyünün kimlere yapılabildiği ve kimlere yapılamadığı şimdiye kadar bilinmiyordu. Ancak ziyaretçilerimizi merakta bırakmamak için bu gerçeği gömülü kadim kitaplardan gün yüzüne taşıyoruz. Antik büyü kitaplarından el ettiğimiz bilgiler sayesinde, başka sitelerde edinemeyeceğiniz bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayınız ki sitemizde büyülere dair öğrenecekleriniz tamamıyla objektif bir şekilde paylaşılmaktadır. Ayrıca bu platformdaki bilgilerden faydalananların büyü yaptırma niyetiyle çıktıkları yoldan başarılı sonuçlar ile döndüklerini de bilmelisiniz. Sizler de büyü yaptırma amaçlarınıza ulaşmak istiyorsanız her daim sitemizdeki bilgilerin kılavuzluğuna başvurabilirsiniz.

Kısmet Kapama Büyüsü EtkileriKısmet kapama büyüsü kimlere yapılabilir sorusunun yanıtına geldik. Kısmet kapama gayesi güdülerek yapılan işlem, herkes üzerinde aynı sonuçları göstermeyebilir. Büyünün etki etmeyeceği durumlar mevcuttur. Eğer bu durumlar öğrenilir ise, büyü yaptırılırken ona göre hareket edilebilir ve başarısız sonuçların önüne geçilebilir. Eğer büyü yapılacak kişi herhangi bir koruma büyüsü veya korunma tılsımının etkisi altında ise, kısmeti kapanmayacaktır. Öncelikle koruma büyüsüne müdahale etmek gerekecektir. Aksi takdirde büyü tutmaz. Kişinin koruma büyülerinin etkisi altında olup olmadığını öğrenmek için, büyüyü yaptıracağınız medyumdan o kişiye bakım ve büyü tespiti yapmasını isteyebilirsiniz. Büyünün istenilen sonuçları vermeyeceği bir diğer durum ise, büyü yapılacak kişinin önceden yapılmış kısmet açma büyüsü etkisinde olmasıdır. Bu durumda kişinin kısmetini kapatabilmek için öncelikle diğer büyüyü bozdurmanız gerekecektir.

Kısmet Kapama Büyüsü Etkileri

Düşmanlarınızın, nefret ettiğiniz kişilerin veya sizlere hayatınızda zorluk çıkaranların kısmetini kapatmak, onlara birer ders vermek isteyebilirsiniz. Çok daha basit düşmanlıklar üzerine dehşet verici büyüler yapıldığı olmuştur. O nedenle büyü yaptırdığınız kişiye karşı suçluluk hissetmenize gerek yoktur. İnsanın, hayatında ona zorluk çıkaran durumlara büyülü ilimler ve manevi uygulamalar ile müdahale etmesi gayet doğal bir istektir. Ancak eğer büyü yaptıracaksanız bu işlemi doğru bir şekilde yaptırmalısınız. Çünkü layığı ile yapılmayan bir büyü ciddi riskler barındıracağı gibi istenilen sonuçları da vermeyebilecektir. Eğer bir büyü işlemini layığı ile yaptırmak istiyorsanız öncelikle bu isteğinizi karşılayabilecek doğru medyumu seçmelisiniz. Doğru medyum seçimini yapmanın yolu ise yaptıracağınız büyü hakkında özenli araştırmalar yapmaktan geçer. Araştırmanızın ilk aşamasında sizlere yardımcı olmak için kısmet kapama büyüsü etkilerini listeledik. Aşağıdaki listede büyünün ne gibi etkiler göstereceğini öğrenebilirsiniz. Umarız soru işaretlerinizden bir kısmını bu şekilde giderebiliriz.

  • Büyü yapılan kişiyi beğenen talipleri, yavaş yavaş onu itici bulmaya başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi ile ilişki kurmayı düşünen kişilerin bu isteği geçecektir. Hatta aksine kişiye bir partner gözüyle bakamaz hale geleceklerdir.
  • Büyünün etkilerine maruz kalan bireyin sevdiği kişi, sevgisine karşılık vermeyecektir. Kişinin kısmeti olarak gördüğü birey onunla birlikte olmak istemeyecek, reddedecektir.
  • Büyünün tesirleri altındaki kişi taliplerini bulamayacaktır. Kısmetinin kapanması ile kendisine sevgili olma gözüyle kimse bakmamaya başlayacaktır. Kişinin flört sürecinde olduğu bireyler de onunla görüşmeyi zamanla keseceklerdir.
  • Kısmeti kapanan kişi, büyünün etkilerinin fark edemeyecektir. Gerektiğinde yavaş bir şekilde işleyen etkiler büyünün fark edilmesini bir hayli güçleştirecektir. Kişi büyüden bihaber olacağı için büyüyü bozdurmak için herhangi bir girişimde de bulunmayacaktır.
  • Büyünün etkileri ile birlikte büyü yapılan kişi de kimseye potansiyel kısmet gözüyle bakamaz hale gelecektir. İçten içe artık kısmetine kavuşmak istese de bu isteği büyü bozulana kadar gerçekleşemeyecektir.

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevmediğiniz ve intikam almak, ders vermek isteğiniz kişilerin kısmetini büyü yoluyla kapatabilirsiniz. Ancak bir insanın kısmetini kapatabilmeniz için henüz kısmetine kavuşmamış olması mühimdir. Yani sevgilisi olan, evli olan veya adı konulmamış bir ilişki içerisinde olan kişilere kısmet kapama büyüsü yaptırılması durumunda istenilen sonuçlar alınamayacaktır. Büyünün tutması için henüz kısmetini bulmamış birisine yapılması şarttır. Yukarıda sıraladığımız etkilerin ortaya çıkması, ancak bu koşul sağlanır ise mümkün olacaktır. Aksi takdirde saydığımız etkilerden hiçbir ortaya çıkmayacak ve dolayısı ile yapılan büyü sonuç vermeyecek, tutmayacaktır. Büyünün tutmasında rol oynayan birkaç etken daha mevcuttur. Eğer bu etkenlere dikkat edilmez ise, büyünün tutmasına dair ümitlenmek hayal kırıklığına uğramanıza yol açacaktır.

Kısmet Kapayan BüyülerBüyünün tutması için dikkat etmeniz gereken en önemli detay büyüyü yaptıracağınız medyum hocanın seçimi olacaktır. Eğer gerekli niteliklere sahip olmayan bir medyum hoca ile görüşürseniz, yaptıracağınız büyüden alacağınız sonuçlar olumlu olmayacaktır. Gerekli niteliklerin ne olduğunu bilmeyenler için kısaca özet geçeceğiz. Büyü ritüellerini başarıyla tamamlayabilen medyumların sahip olması gereken nitelikler; büyülü ilimlere dair yıllar boyu sürdürülmüş çalışmalar sonucu elde edilmiş tecrübe ve bilgi birikimidir. Aynı zamanda yaptıracağınız büyüye dair özel bir uzmanlık da, alacağınız sonuçların sizi memnun etme seviyesini arttıracaktır. Tüm bu gereklilikleri karşılamayan medyum hocaların size vereceği şey pişmanlık ve düş kırıklığından fazlası olmayacaktır. O nedenle medyum seçimize göstereceğiniz özeni, birinci önceliğiniz haline getirmenizi tavsiye ederiz.

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Anlaşılır

İnsanların kısmetini kapamak için uygulanan büyüyü bir perspektiften ele aldık. Ancak işlemin bir de ikinci perspektifi bulunmaktadır. Büyüyü yaptıran kişinin bakış açısından ele aldığımız işleme dair, belli soru işaretlerini giderebildiğimizi umut ediyoruz. Şimdi ise büyüye maruz kalan kişilerin meraklarına yönelik yanıtlar vereceğiz. Kısmet kapama büyüsü yapılan kişi, hayatında ciddi bir tıkanıklık yaşayacak ve belli açılardan hayatına devam edemeyecektir. Kimse böyle bir büyünün etkisinde kalmak ve o şekilde yaşamak istemez. Düşmanı olan kişiler, büyünün kötü niyetli düşmanları tarafından kendilerine yapılabileceği konusunda ciddi endişelere sahipler. Büyünün size de yapılıp yapılmadığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunu öğrenmek kolay olmasa da mümkündür.

Eğer üzerinizde kısmetinizi kapatan kötü niyetli bir büyü olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, başvurabileceğiniz iki yol vardır. Yönelebileceğiniz ilk yol büyü belirtileri hakkında bilgi edinmek olacaktır. Sitemiz gibi büyülü ilimlere dair kapsamlı bilgiler paylaşan platformlar üzerinden, büyülerin belirtilerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Belirtileri öğrendikten sonra kendinizi gözlemleyerek bu belirtileri gösterip göstermediğinizi kontrol etmelisiniz. Belirtileri fark ederseniz büyü bozum işlemi yaptırmanız gerekir. Bir diğer yol ise medyum bakımı yaptırmak olacaktır. Medyum bakımları ile üzerinizdeki büyüleri hızlı ve garantili bir şekilde tespit ettirebilirsiniz.

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Bozulur

Yaptırdığınız medyum bakımının veya gözlemlediğiniz belirtilerin sonucunda üzerinizde kısmet kapama büyüsü olduğuna dair şüpheleriniz kesinleşir ise, ilk işiniz büyüye müdahale ettirmek olmalıdır. Büyünün etkileri her geçen gün daha da kuvvetleneceği için ne kadar tez bozulur ise o kadar iyi olacaktır. Eğer büyüyü ciddiye almaz ve bozumu için bir adım atmazsanız belli bir süreden sonra büyünün etkileri kalıcı olacaktır. Bu sürece giren büyülerin bozulması mümkün olmamaktadır.

Büyüyü bozdurmak için büyü bozum ritüellerinde uzman bir medyumun desteğine sığınmalısınız. Kısmet kapama niyetiyle yapılan büyünün bozumu, yapımından mile meşakkatli olduğu için büyü bozma evinizde, kendi başınıza denememelisiniz. Bu tip girişimler büyünün etkilerini daha da beter hale getirmekten başka bir işe yaramayacaktır. O nedenle siz siz olun, büyüye karşı bilinçsiz bir müdahalede bulunmayın.

Büyüyle Kapanmış Kısmet Nasıl Açılır

Kapanmış kısmeti açmak için yönelebileceğiniz birkaç yol vardır. Ancak bu yolların her biri farklı durumlar için geçerlidir. İnsanların kısmeti sadece büyü sebebiyle kapanmamaktadır. Kısmeti doğal yollar ile veya nazar, kötü enerji gibi sebepler ile kapanmış kişilerin yapması gereken farklıdır. Bu durumda hızlı sonuç verecek bir kısmet açma büyüsüne başvurulabilir.

Ancak büyüyle kapanmış kısmeti açma için kısmet açma büyüsü yaptırılamaz. Eğer kısmetinizin kapalı olduğundan şikayet ediyorsanız ilk işiniz üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenmek olmalıdır. Büyü tespiti yaptırdıktan sonra üzerinizde kısmet kapama büyüsü olduğunu öğrenirseniz kısmet açma büyüsünün size hiçbir faydası olmayacaktır. Bu durumda bahsettiğimiz gibi büyü bozum ritüeli yaptırmanız gerekecektir. Ancak yaptırdığınız büyü bozum ritüelinin hemen ardından bir de kısmet açma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu sayede kapalı kısmetiniz çok daha hızlı bir şekilde açılacaktır.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir