Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet Bağlama Büyüsü

Kapalı bir kısmet yüzünden insanlar hayatlarının pek çok noktasında yaşayabilecekleri önemli anları ve olayları kaçırabilirler. Kişi, kısmetine kavuşamadıkça onunla yaşaması kaderinde olan anları da kaçıracaktır. Bu sebeple kısmet kapanması insanlara büyük bir ceza olabilmektedir. Eğer hayatınızda size zorluk çıkaran ve düşmanım diyebileceğiniz kişiler varsa kısmet bağlama büyüsü ile onların hayatlarında büyük bir tıkanıklık yaratabilirsiniz. Kısmet bağlamak için yapılan büyü işlemi, kısmet kapama işlemi ile karıştırılmamalıdır. İki işlemin birbirinden farklı etkileri ve işleyiş biçimleri vardır. Tahmin edersiniz ki sonuçları da birbirinden farklı olacaktır.

blankKısmet bağlama veya kapama üzerine büyü yaptıracak kişilerin bu iki büyü arasındaki farkı öğrenmeden bir karar almamasını tavsiye ederiz. Bir büyüyü yaptırmadan önce o büyüye dair yeterli denilebilecek kadar araştırma yapmalı ve bilgi sahibi olmalısınız. Böylece yaptırdığınız büyülerin sizlere vereceği sonuçlar karşısında hayal kırıklığına uğramazsınız. Kısmet bağlama işlemleri, büyü yapılan kişinin kısmetinin bağlanmasını, hayatının bir tıkanıklık dönemine girmesini sağlar. Büyünün etkisindeki kişi taliplerini bulamayacak ve talipleri de onu bulamayacaktır. Kısmeti kapana kişi taliplerini bulmak için herhangi bir istek veya arzuya da sahip olamayacaktır. Kısmet kapama büyüsü ise kişinin kısmetini kapatarak kısmetim diyebileceği kişilerin onu reddetmesini sağlayacaktır. Yani kişinin kısmetleri karşısına çıksa bile kişiyi beğenmeyecek ve reddedeceklerdir. Kısmet kapama ve kısmeti bağlama niyetleri ile yapılan büyüler arasındaki fark bundan ibarettir.

Kısmet Bağlama İşlemi Kimlere Yapılır

Bir düşmanınızın kısmetini bağlamak ve hayatında bir tıkanıklığa yol açmak istiyorsanız büyünün kimler üzerinde etki edebildiğini öğrenmeniz önem taşır. Doğru duydunuz, büyü belli kişiler üzerinde etkilerini gösterebilmektedir. Yani büyünün etki edemediği ve etkili olmadığı kişiler de vardır. Eğer yapılan büyünün istediğiniz sonuçları vermesini arzuluyorsanız büyünün kimlere yapılabileceğini ve kimlere yapılamayacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiden habersiz bir şekilde kısmet bağlama büyüsü yaptıranların daha sonradan pişmanlık duyması olasıdır. Sonrasında beklentileriniz karşılamayan sonuçlar ile karşılaşmamak için büyüyü kimlere yaptırabileceğinizi bilmenizde fayda vardır.

Kısmet bağlamak için uygulanan büyüyü henüz kısmeti ile karşılaşmamış, kısmetini bulmamış kişilere yaptırabilirsiniz. Büyünün etki etmeyeceği kişiler ise evlenmiş veya ciddi bir ilişki içerisine girmiş kişilerdir. Eğer bir insanın ilişkisi ciddiye binmiş ise o kişiye kısmet bağlama veya kısmet kapama büyüsü yaptırmanız herhangi bir işe yaramayacaktır. Bu niyetler ile yapılan büyülerin kişiyi sevgilisinden veya eşinden ayırması beklenmemelidir. Fakat büyünün sevgilisi olan kişilere yapılması halinde belli etkileri olacağını söyleyebiliriz. Bu durumda büyü yapılan kişinin kısmeti o anki sevgilisine bağlanacak ve kişi başka bir talibi ile karşılaşamayacaktır. Eğer büyü yapılan ve bir ilişkisi olan kişinin kendisi için daha hayırlı olan bir kısmeti varsa bile, büyü sebebiyle kişi o kısmetini bulamayacaktır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Etkileri

Düşmanlarınızın veya sevmediğiniz kişilerin kısmetlerini bulmalarını engelleyerek onlara bir ders vermek istiyorsanız, büyüye dair bilgi sahibi olmanızda fayda vardır. Unutmayınız ki, kısmet kapama ve kısmet bağlama büyüsü işlemleri kötü niyet büyüleridir. Yani bu büyüler kötü öte alemsel enerjiler kullanılarak yapılmaktadır. Eğer büyünün ritüeli ciddiye alınmaz ve büyü özensizce yapılır ise ortaya çıkabilecek yan etkiler olacaktır. Bu yan etkiler büyünün hatalı yapılması durumunda büyüyü yapan kişide bile görülebilir. Böyle bir risk altında kalmamak için büyünün ciddiye alınması ve büyüye büyük bir dikkat ile yaklaşılması mühimdir. Yapılan büyü işleminin ne gibi etkileri olacağı, bilinmesi gereken en önemli detaylar arasında yer alır. Büyünün ne gibi etkileri olacağını sizler için listeledik.

  • Büyü yapılan kişinin kısmeti olarak değerlendirdiği kişiler karşısına çıkmamaya başlayacak ve yolları kesişmez olacaktır.
  • Büyünün etkileri ile kişinin kısmetleri ondan uzaklaşacak ve talipleri artık onunla bir beraberlik düşünmemeye başlayacaklar.
  • Büyü yapılan kişinin hayatında ciddi bir tıkanıklık dönemi başlayacaktır. Kişinin kısmetinin bağlanması ile hayatının başka noktalarında da tıkanıklıklar yaşamayası mümkündür.
  • Büyünün etkisindeki birey, evden çıkmak istemeyecek ve üşengeç birisi haline gelecektir.
  • Büyü yapılan bireyin hayat enerjisi azalacak ve kişi vaktinin çoğunluğunu tek başına kendisi ile geçirmeyi tercih etmeye başlayacaktır.
  • Kısmet bağlama tesirlerine maruz kalan bireyin hayatında yaşadığı tıkanıklık ile daha içe kapanık birisi haline gelmesi de olağandır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kısmet bağlamak için büyü yaptıracak insanların büyü hakkında araştırdığı ilk şey büyünün tarifi olmaktadır. Büyü yaptıracak kişiler büyüler hakkında öncelikle evde yapım yollarını araştırırlar. Bunun nedeni ise insanların medyumlara güvenmekte zorluk çekiyor olmasıdır. Bu durumun gayet normal olduğunun farkındayız çünkü piyasada çok sayıda sahtekar medyum vardır. İnsanlar sürekli olarak sahtekar medyumların tuzaklarına düşerek dolandırılıyorlar. Sahtekar medyumlar insanları hem maddi hem de manevi açıdan sömürmek için her yola başvurmaktadırlar. Bu gibi sebepler ile insanlar büyü yaptırmak yerine büyüleri kendileri yapmanın yollarını araştırırlar.

Kısmet Bağlama Büyüsü EtkisiFakat evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz kadar kolay ritüeli olan çok az sayıda büyü vardır. Eğer isterseniz sitemizdeki diğer yazılar arasında bu işlemlerden birkaçına rastlayabilirsiniz. Yazılarımıza göz atarak evinizde büyü yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki evinizde bir medyum yardımı olmadan yapacağınız büyülerin pek etkili ve kuvvetli oldukları söylenemez. Bu işlemler büyük bir dikkat ve özen ile yapıldıklarında bile ufak değişimler yaratabilecek etkilere sahip olmaktadırlar. Ciddi sonuçlar elde edebilmek için medyumlar tarafından uzmanlık ile yapılan büyülere ihtiyacınız olacaktır. Kısmet bağlama büyüsü söz konusu olduğunda ise evde yapılabilecek kolay bir tarifi olduğu söylenemez. Kısmet bağlamak için büyü yaptıracakların tek çaresi uzman bir medyumdan yardım almak olacaktır.

Kısmeti Bağlanan Kişi Ne Yapmalıdır

Büyüyü yaptıracak kişi ve kişilerin büyü hakkında sorabilecekleri soruların büyük bir çoğunluğuna yanıt verdiğimizi düşünüyoruz. Şimdi ise bu büyü işlemine maruz kalmış insanların sorularını yanıtlamanın vakti. Kısmet bağlama büyüsü, her ne kadar sizler tarafından bir düşmanınıza yaptırılabilecek bir işlem olsa da, aynı şekilde düşmanlarınız tarafından da size yapılabilecek bir işlemdir. Eğer büyünün etkilerine maruz kalırsanız büyüden kurtulmak için belirli müdahaleler yapılması gerekecektir. Kısmet bağlama niyetiyle yapılan büyü sebebiyle kısmeti bağlanan kişi kötü öte alemsel enerjilere maruz kalacaktır.

Öte alemsel enerjiler, kötü niyetler ile yönlendirildikleri zaman insanları kötü etkilerler. Bu enerjilere uzun süre maruz kalan kişilerde ciddi psikolojik rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. İnsanı ruhsal açıdan kötü etkileyen enerjiler sadece kısmetini bağlamak ile kalmayacaktır. Bu sebeple büyüye maruz kalan kişinin bir an önce uzman bir medyum ile iletişim kurması ve büyüyü bozdurmak için gerekli işlemleri başlatması çok önemlidir. Eğer kısmetinizi bağlayan ve sizi kötü etkileyen bir büyüye maruz kaldığınızdan şüphe ediyorsanız buna karşı bir müdahale yaptırmanızda fayda vardır. Büyü bozum işlemleri, bu tür büyülerin etkilerinden kurtulmanın tek yoludur. Fakat büyüyü bozdurmadan önce yapılması gerekenler de vardır. Bir büyünün bozulabilmesi için öncelikle ne ile karşı karşıya olunduğu hakkında kesin bir fikir edinilmelidir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Belirtileri

Kısmet bağlama etkilerine sahip büyülerin bir de belirtileri vardır. Büyü belirtileri ve etkileri arasındaki ayrımın yapılması mühimdir. Büyülerin etkileri, öte alemsel enerjilerin insana hücum etmesi ile büyünün niyetini gerçekleştirmesi sonucu ortaya çıkar. Büyünün belirtileri ise bu enerjilerin insan bünyesinde oluşturduğu ve herhangi bir işlevi olmayan etkilerdir. Büyü belirtileri ile bir büyüyü tespit etmek mümkündür. Büyüleri tespit etmenin ve üzerinizdeki büyünün ne büyüsü olduğunu anlamanın daha kolay yolları da vardır. Fakat bu yollar bir medyumun yardımını gerektirir. Eğer büyü tespitini medyum hocalardan yardım almadan kendiniz yapmak istiyorsanız büyü belirtilerine başvurabilirsiniz.

Kısmeti Bağlanan KişilerBüyü belirtileri ile üzerinizde bir büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Büyü belirtileri üzerine gerekli araştırmaları yaparak üzerinizdeki büyünün hangi niyetle yapıldığını dahi öğrenebilirsiniz. Fakat bu ikinci tespiti yapabilmek için pek çok büyünün belirtilerine dair bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Büyüleri tespit etmenin kolay yolu ise medyum bakımı yaptırmaktır. Uzman bir medyumun yapacağı medyum bakımı ile yirmi dört saat içerisinde büyü tespiti yapmak mümkündür. Eğer üzerinizde kısmet bağlama büyüsü olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız yardım alabileceğiniz en etkili iki yol bunlardır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Bozulabilir mi?

Kısmet bağlamak için yapılan büyülerin etkiler sebebiyle insanların hayatlarında ciddi tıkanıklıklar yaşanabilir. Bu tıkanıklıklardan kurtulmak ve hayatını normale döndürmek isteyen insanların sayısı bir hayli fazladır. Fakat kısmet bağlama büyüsü yapılan kişilerin kısmetlerini açmak için kısmet açma büyüsü yaptırması yeterli olmayacaktır. Kısmeti büyü sebebiyle kapanmış kişilerin öncelikle üzerlerindeki büyüden kurtulması gerekecektir.

Bunun için yapılacak ilk işlem bahsettiğimiz büyü tespiti işlemi olmalıdır. Üzerinizde kısmet bağlama niyetiyle yapılmış kötü bir büyü olduğuna dair şüphelerinizi büyü tespiti ile doğruladıktan sonra büyü bozum işlemi yaptırmak için gerekli adımları atabilirsiniz. Üzerinizdeki büyüden kurtulmak için büyü bozum metotlarında uzman bir medyun ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Eğer doğru medyum seçimini yapmazsanız hiçbir sonuç alamayabilir ve sonrasında büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizdeki büyülerden tam anlamıyla kurtulmak için büyü bozumu yaptıracağınız medyum seçimini özenli bir şekilde yapmanızı tavsiye ederiz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü İsmi nedeniyle yanlış yargılanan büyülerden biri olan tutsak etme büyüsü, insanların ilişkilerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir