Ana Sayfa / Büyü Bozma / Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları

Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, öte alemsel enerjilerin büyünün niyetine yönelik işlenmesi ve yönlendirilmesi şeklinde işlemektedirler. Bu işlemler sırasında enerjiler hal değiştirir ve büyünün niyetine yönelik bir hal alır. Büyülü enerjiler üç halde bulunabilirler. Bu haller pozitif, nötr ve tahmin edilebileceği üzere negatiftir. Enerjilerin bu üç hali de büyü ritüellerinde farklı şekillerde kullanılabilir. Kötü niyetli büyülerin yapımında negatif enerjiler kullanılır ve bu tip belli büyüler insanları zor durumlara sokabilir. Kötü büyülerin etkisindeki insanlar kesin büyü bozma yolları hakkında araştırmalar yaparlar.

Kesin Büyü Bozmanın YollarıKötü niyet büyülerinin negatif enerjileri, insana pek çok açıdan zarar veren etkilere sahip olabilirler. Bu etkiler sebebiyle hayatındaki mutluluğu kaybeden veya hayatı zindana dönen birçok insan vardır. Bu gibi durumlardan kurtulabilmek için kesin büyü bozma yolları ile müdahale etmek gerekir. Büyü bozma işlemleri, her büyü için farklı bir şekilde uygulanabilmektedir. Bir büyü bozma ritüelinin birden fazla büyüyü bozmak için kullanılması da mümkündür. Büyü bozmak için başvurulan yöntemler çeşitlerine ve bozulacak büyünün türüne yönelik kategorize edilebilir. Kötü niyetli büyüleri bozmak için kullanılan büyü bozma yöntemleri ile iyi niyet büyülerini bozmadan kullanılan büyü bozma yöntemleri birbirinden farklı yönler içerebilmektedir. Belli spesifik durumlarda, tek bir yöntem hem iyi niyet büyülerine hem de kötü niyet büyülerine müdahale etmek için kullanılabilir.

Kesin Büyü Bozma Yolları Nelerdir

Büyüleri bozmak için başvurulabilecek birçok yol vardır. Fakat insanların ilgisini en çok çeken büyü bozma yolları kesin tutan yollardır. Özellikle sahtekar medyumların sayısının arttığı günümüzde, insanlar büyülü çalışmalardan kesin sonuçlar almaya daha büyük bir önem vermektedir. Çünkü sahtekar medyumlar yapabileceklerini söyledikleri işlemlere dair insanların umutlarını kullanarak onları hayal kırıklığına uğratırlar. Bu sebeple insanlar büyü bozma işlemi yaptıracakları zaman dahi kesin tutan yöntemler bulmak isterler. Kesin büyü bozma yolları nelerdir sorusu da buradan ortaya çıkmaktadır. Kesin sonuç verecek büyü bozma işlemleri vardır. Fakat bu işlemlerin bir tarifi olduğu söylenemez. Büyülerin veya büyü bozma çalışmalarının tutma ihtimali tarifi veya yöntemleri ile de alakalıdır. Fakat büyülerin ve büyü bozma işlemlerinin tutma ihtimaline etkisi olan asıl etkenler daha farklıdır.

Bir büyülü çalışmanın başarılı sonuç verme şansında, o işlemin tarifinin veya yöntemlerinin etkisi düşüktür. Asıl etken büyüyü veya büyü bozma ritüelini yapan medyum hocanın uzmanlığıdır. Bu etkenin hemen ardından ise büyülü çalışmanın özenli bir şekilde yapılıp yapılmaması gelmektedir. Eğer büyü bozma ritüeli gereken özen gösterilerek yapılır ise alınacak sonuçlar istenilen şekilde olacaktır. Bu durum hem büyü ritüellerinde hem de büyü bozma ritüellerinde geçerlidir. Yapılan büyülü çalışma fark etmeksizin, onu yapan kişinin uzmanlığı ve nasıl yapıldığı tutma ihtimaline etki edecektir.

Büyü Bozmak İçin Gerekenler

Büyü bozdurmak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan bir diğeri ise büyülerin evde nasıl bozulduğudur. İnsanlar yine sahtekar medyumlar tarafından dolandırılma endişesi ile evlerinde uygulayabilecekleri büyü bozma yolları ararlar. Evinizde uygulayabileceğiniz belli büyü bozma çalışmaları vardır. Fakat bu çalışmalar kesin büyü bozma yolları arasında yer almazlar. Çünkü medyumlar tarafından yapılan etkili işlemler değillerdir. Medyum olmayan kişilerin de evlerinde uygulayabileceği bu büyü bozma çalışmaları, basit ve kuvvetsiz büyülerin etkilerinden kurtulmak için bir şans tanır. Fakat söylediğimiz gibi istenilen sonucu verme ihtimali yüzde yüz değildir. Bu işlemleri evinde deneyecek kişiler bunun bilincinde olmalıdırlar.

Büyüyü Kesin Olarak BozmakSizleri merakta bırakmamak adına evinizde uygulayabileceğiniz büyü bozma çalışmasından bahsedeceğiz. Bu çalışma için gereken malzemeler sirke, kurutulmuş adaçayı yaprakları ve bir miktar sudur. Sirke ve adaçayı yapraklarının doğallığının korunmuş olması mühimdir. İlk olarak bir kova suyun içine sirke eklenir ve kişi eli ile suyu karıştırır. Bu esnada kovanın içerisindeki suya Ayetel Kürsi okunmalıdır. Sonrasında bu sirkeli su ile evin tüm zeminleri silinmelidir. Hiçbir köşe ve eşyaların altı atlanmamalıdır. Sonrasında kurutulmuş adaçayı yaprakları yakılır ve tütsü misali evde gezdirilir. Bir odadan çıkarken camı kapatılmalı ve kapısının eşiğinden içeriye 7 kere Ayetel Kürsi okunmalıdır. Aynı işlem tüm odalar uygulandıktan sonra evdeki camlar açılabilir ve ev havalandırılabilir. Bu işlemler ile büyünün kötü enerjilerinin haneye olan bağı kopacaktır.

Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

Etkili büyü bozma yöntemleri, belli bir işleyişe dayanarak gerçekleşmektedir. Kesin büyü bozma yolları olarak adlandırılabilen etkili büyü bozma yöntemleri, temel bir işleyişe sahiptir. Büyünün enerjilerini nötr hale getirmek ve ardından bağlarını koparmaktan oluşan iki aşama mevcuttur. Bu aşamalar doğru bir şekilde yapılır ise büyülerin tesirlerinden etkili bir şekilde kurtulmak mümkün olur. Kötü niyet büyülerine maruz kalmış kişileri ele alırsak yapılacak ilk işlem büyünün tespiti olacaktır. Çünkü tespiti yapılmamış bir büyünün bozulması doğru olmayacaktır. Büyülere doğru metotlar ile müdahale edebilmek için tespit edilmeleri gerekir. Eğer büyü tespiti yapılmaz ise ve kötü niyet büyüsü bozma yöntemleri ile kara büyülere müdahale edilir ise korkunç sonuçları olabilecektir. Böyle riskli durumlar altında kalmamak için büyü tespiti yaptırmayı atlamamalısınız.

Büyü tespiti yapıldıktan sonra uygun büyü bozma yöntemi seçilir ve işleme başlanır. Büyü bozma ritüelinin ilk amacı kötü niyetli büyünün negatif enerjilerini nötr hale getirmektir. Gerekli işlemler layığı ile uygulandığı takdirde negatif enerjiler nötr hale gelebilecektir. Fakat bu enerjilerin tekrar negatif hale getirilmeleri mümkündür. Eğer o kişiye kötü niyet büyüsü yaptırmış kişi yeni bir işlem yaptırırsa kolaylıkla nötr enerjileri tekrar negatife döndürebilir. Bunu önlemek için ise enerjiler kişi veya mekan ile olan bağı koparılmalıdır. Kesin büyü bozma yolları ve ritüellerinin ikinci aşaması ise bu amaçla uygulanır. Tüm aşamalar doğru bir şekilde uygulanır ise endişe edecek bir durum kalmayacaktır.

Kesin Büyü Bozma Yolları Nasıl Uygulanır

Büyülerin etkilerinden tam anlamı ile kurtulabilmek için anlattığımız işlemlerin eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Eğer uygulanan büyü bozma ritüeli sırasında bir hata yapılır veya ritüel gerektiği şekilde tamamlanmaz ise büyünün etkilerinden tam anlamı ile kurtulmak mümkün olmaz. Böyle durumlarda büyünün etkileri bir süre geçse dahi ardından tekrar ortaya çıkabilecektir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak adına yapılan işlemin özenli bir şekilde tamamlanması mühimdir. Büyü bozma işlemleri söz konusu olduğunda ne tür bir büyü ile karşı karşıya olunduğuna bağlı olarak belli değişikliklerden bahsedilebilir.

Büyü Bozma İçin MedyumKesin büyü bozma yolları olarak da adlandırdığımız yöntemlerin iki aşamadan oluştuğunu söylemiştik. Fakat spesifik durumlarda daha fazla aşamadan oluşan büyü bozma ritüelleri yapmak gerekebilir. Özellikle kara büyüler gibi lanetli enerjiler için geçerli olan bu durumun bilincinde olmak mühimdir. Kara büyüler sırasında kullanılan enerjiler, nötr veya negatif enerjilerdir. Fakat bu enerjiler kara büyü ritüelleri sırasında lanetlenirler. Bu laneti temizlemek oldukça meşakkatli bir işlemdir. Bu sebeple kara büyüleri bozabilmek için en az üç aşama gerçekleştirilir. Üçüncü aşama büyünün enerjilerindeki laneti temizlemek üzerinedir. Kara büyülerin kendilerini savunmaları da olasıdır. Bu durumlarda büyüde belli değişimler yaşanabilir ve büyünün bozumu için dördüncü, hatta beşinci aşamaların uygulanması gerekebilir.

Herkes Büyü Bozabilir Mi?

Büyü bozma işlemlerini yapabilmek için öncesinde büyülerin tespit edilmesi gerekir demiştik. Bu tespitin önemi, büyünün ne tür bir işlem ile bozulacağını belirleyebilmekten gelir. Eğer büyüye hangi büyü bozma yöntemi ile müdahale edileceği saptanmaz ise risk alınmış olacaktır. Böyle bir risk almamak için büyü tespiti yapılmalıdır. Yapılan tespit sonucunda büyüyü bozmak için ne gerektiği anlaşılacaktır.

Eğer büyünün evde uygulanan basit büyü bozma ritüelleri ile bozulabileceği tespit edilir ise anlattığımız yöntemi kullanabilirsiniz. Fakat böyle bir kategoriye dahil olmayan büyülerin daha yetkin kişiler tarafından bozulması mühimdir. Herkes büyü bozabilir mi sorusunun yanıtı da burada ortaya çıkmaktadır. Her büyünün herkes tarafından bozulması mümkün değildir. Hatta belli büyüleri her medyum da bozamaz. Belirli büyüleri bozacak medyumun gerekli nitelikleri karşılıyor olması mühimdir. Kesin büyü bozma yolları ile üzerlerindeki büyüden kurtulmak isteyenlerin, medyum seçimine özen göstermesi gerekir.

Büyü Bozan Medyumlar Kimlerdir

Eğer üzerinizdeki büyüden kurtulmak istiyorsanız ilk işiniz medyum bakımı yaptırmak olmalıdır. Belli büyülerin belirtilerini inceleyerek de tespiti yapılabilir. Fakat büyü belirtileri kullanarak büyü tespiti yapmak kolay bir iş değildir. Bu nedenle kısa sürede büyü tespiti sağlayan medyum bakımlarını öneririz. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra nasıl bir müdahale yapılacağına karar verilir. Kesin büyü bozma yolları arayanların en iyi seçeneği büyü bozma konusunda uzman medyumlardan yardım almaktır.

Medyumların farklı alanlarda uzmanlıkları olabilir. Kimi medyumlar kötü niyet büyülerinde daha tecrübeli iken kimisi iyi niyet büyülerinde daha tecrübelidir. İşinde yeterince iyi olan ve hayatını büyülü ilimlere adamış medyumlar, her tür büyülü çalışmadan uzmanlığını ortaya koyabilir. Eğer işinin ehli bir medyumdan yardım alırsanız üzerinizdeki büyülerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, antik çağlardan beri dünyamızda varlıklarını sürdürürler. Öte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir