Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine bağlama büyüsü, diğer bağlama işlemlerine kıyasla amacı net olarak belirten farklı bir işlemdir. Bağlama işlemlerinde kişi evine, işine, herhangi bir alışkanlığa, ailesine, çocuklarına ya da eşine bağlanabilir. Ama kendine bağlama büyüsü, bir iradeyi teslim halini ifade eder. Başka bir deyiş ile, kendine bağlama büyüsü yapılan kişilerin ipleri, büyüyü yaptıran kişiye geçer. Duygusal anlamda kişi, kendisini tam anlamıyla birine ait hisseder. Onu mutlu etmek için yaşar ve onu memnuniyetsiz hale getirebilecek her türlü davranışlardan kaçınmayı kendisine görev edinir. Hatta onun için tüm dünyayı kendine düşman edebilecek kadar cesur davranabilir. Başka bir deyiş ile bu işlem, büyüden etkilenen kişiyi bir fedai haline getirir.

Kendine Bağlama Büyüsü YapılışıTutkuyla kurulan bağlara bağımlı olan kişiler, bu gibi birlikteliklerden son derece hoşnut olabilmektedirler. Bu nedenle aslında bağlama büyüsü ve büyünün tüm çeşitleri, ülkemizde sanılandan çok daha sık uygulanmaktadır. Gözlemlendiği üzere, kara büyü yöntemlerine başvurulmadığı sürece oldukça zararsız bir işlemdir. Yani yapılan kişiye veya yapan kişiye karşı herhangi bir tehlike doğmayacaktır.

Kendine Bağlama Büyüsü Nedir

Kendine bağlama büyüsü, yapılan kişide aidiyet hissi ortaya çıkaran bir manevi işlemdir. Karmaşık yapısıyla ve çok çeşitli uygulama yöntemleriyle oldukça etkili bir uygulamadır. Büyü yapılırken edilen niyetler değişken olabilir. Ancak temelinde bu işlem, kesinlikle büyü yapılan kişinin iradesine hakim olma amacı taşımaktadır. Birini düşünün, ona söylediğin her şeyi kabul ediyor ve ondan istediğiniz her şeyi yapıyor. Yalan söylediğinizde bile bunu anlamasına rağmen tepki göstermiyor, sizin sözünüzün üzerine söz söylemiyor. Tam anlamıyla tek gerçeği ve tek doğrusu siz oluyorsunuz.

İşte tam olarak nedir sorusunun cevabı da bu şekilde açıklanabiliyor. Pek çok zümre tarafından etik görülmeyen kendine bağlama büyüsü, ülkemizdeki etik anlayışına da tam olarak uymuyor olsa dahi sık sık bu işlemin yapımı talebi ile hocamıza ve başka uzman medyumlara başvuran kişiler olduğunu da bilmek gerekiyor. Öyle ki evli eşler arasında, evlilik yolunda giden eşler arasında, kıskanç eşler arasında sıklıkla uygulanabiliyor. Bir sadakat süreci ortaya çıkardığı için, eşler arasındaki iletişim kopukluğu gibi sorunları da kalıcı olarak çözülebiliyor.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

İradeyi etkileyen büyülerin kesin bir tarifi yoktur. Bu tarz büyüleri ezbere yapmak en büyük hata olacaktır. Niyete, kişinin yaşına ve inancına göre ortaya bir reçete çıkarılması önemli bir aşamadır. Çıkarılan bu reçeteye göre uygun malzemeler, ritüelin dili ve büyünün şiddeti gibi pek çok farklı aşamada dikkatlice düşünülmesi gerekir. Bu yüzden İnternet üzerinde sizlere, kendine bağlama büyüsü tarifi verebileceğini iddia eden platformlara aldırış etmeyiniz. Genel olarak kullanılan malzemeler ve diğer aşamalar ise, şu şekilde ilerlemektedir;

 1. Büyü yapılacak olan kişinin yaşı, adı, cinsiyeti ve hayat görüşü ilk aşamada öğrenilir.
 2. Büyü yapılacak olan kişi için uygun olan yöntem, duruma göre belirlenir.
 3. Bu yöntemler; Vefk, büyü, tılsım gibi farklı çeşitlerdedir.
 4. Büyü yapılacak olan kişinin saçın ya da tırnağına ihtiyaç duyulabilir ancak bu zorunlu değildir.
 5. Büyü yapılacak olan kişi için hazırlanan tarife göre önce malzemeler temin edilir. Bunlar çoğu zaman hayvan derileri ve nadir bitkilerden oluşmaktadır.
 6. Büyü yapılacak olan kişi için ritüele ait düzenek kurulur ve okumalar eşliğinde işleme başlanır.
 7. Çoğunlukla yapılan bu işlemden sonra, büyülü nesneler yerin 4 metre altına koyulur, üzerine ağır bir taş koyulur ve toprak atarak boşluk doldurulur.

Kendine Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Kendine Bağlama Büyüsü BelirtisiBu uygulama, bir iradeyi teslim büyüsü olduğu için sıklıkla belirti vermektedir. Diğer pek çok büyüyü anlamak neredeyse imkansızken, buradaki değişim normal boyutların üzerinde olması nedeniyle kendisini diğer büyülere kıyasla nispeten biraz daha fazla hissettirebilir. Ancak büyüden şüphe duyan kişi, çoğu zaman büyü yapılan kişi olmaz. Etkiler eğer çok şiddetli hissediliyor ise, dışarıdan bakan bilgili bir çift göz durumdan şüphe edebilir. Bu da akılara, kendine bağlama büyüsü etkilerini getirmektedir.

 • Etkiler karanlık değildir. Aksine kişide yüksek enerji hali durumu ortaya çıkabilir.
 • Kara büyü metotları ile yapılabilen kendine bağlama işlemleri de vardır. Eğer bu tip tehlikeli metotlar kullanılır ise, kişi için son derece yorucu bir dönem ortaya çıkabilir. Bu tip işlemlerde kara büyüden sakınmak en doğrusudur.
 • Etkiler son derece kuvvetlidir. Aynı zamanda etki süresi diye bir şey yoktur. Büyü, bozulmadığı sürece ebediyen varlığını sürdürmeye devam edecektir.
 • Bu tip işlemlerde, eğer kara büyü kullanılmıyor ise cin musallatı gibi durumların yaşanması da söz konusu değildir.

Kendine Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Olur

Kişiye özel yapılması nedeniyle, kendine bağlama büyüsü yapılan kişinin nasıl olması gerektiğine karar vermek mümkündür. Yani temel sonuçlar dışında, ezbere sonuçlar beklemek yerinde değildir. Bu işlemden etkilenmiş olan kişiler, büyüyü yaptırırken arzularını dile getiren kişinin esiri ve eseri haline gelmektedirler. Pek ala, kendine bağlama büyüsü yapılan kişi nasıl olur, nasıl davranır;

 • Kişi, kendisini uçuyor gibi hissedebilir. Daha detaylı ifade etmek gerekirse, midede kelebek uçuşması olarak tabir edilen heyecanlı boşluk hissine kapılabilir.
 • Eğer büyü yaptıran kişi, ilgisini ve alakasını büyü yapılan kişiden çeker ya da ondan fiziksel anlamda uzaklaşırsa; Büyü yapılan kişi derin bir hüzün duyabilir.
 • Büyü yapılan kişinin davranışları, çocuksu bir hal alabilir. Çünkü kendisini birine ait hissetme duygusu yoğun hale gelir. Elbette bu çocuksuluk, hayata karşı değildir. Sadece büyüyü yapan kişiye has bir kırılganlık durumu olabilir.
 • Büyü yapılan kişi, hem maddi hem de manevi ölçüde tüm varlığını tek bir kişiye adamış haldedir.

Kendine Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri Olur Mu?

Gizli ilimler konusunda, ülkemizde insanları korkutan bir güruh olduğunu biliyoruz. Bu yüzden gizli ilimlere karşı büyüyen korkuyla beraber, büyüyen ön yargı da kişilerin ruhuna nüfuz etmektedir. Büyülerin yan etkileri, zararları ve benzeri konularda hemen herkes, tedirgin haldedir. Kendine bağlama işlemlerinin yan etkileri olmaz. Aslında eğer kara büyü sıfatı ile yapılmıyor ise, hiçbir büyünün yan etkisi olmaz. Ancak şu noktayı çok iyi yakalamak gerekir; Eğe birine kötü bir şey olması için büyü yapıldıysa, o kişiye kötü bir şey olur. Bu yan etki değil, doğrudan etkidir. Arzu ve işlem, bunu gerektirmiştir.

Kendine Bağlama Büyüsü EtkisiBüyülerin çalışma sistemi, yoktan var etmek değildir. Büyü yapıldığında, evrene bir mesaj iletmiş olursunuz. Evrenin mevcut gidişatını değiştirmek üzere bir manipülasyon tekniği kullanmış olursunuz. Dolaylı yoldan büyüler, pek çok kişiyi etkiler. Örneğin biri ile evlilik büyüsü sayesinde evlendiyseniz, onun gerçekten kaderinde olan kişinin de başkası ile evlenmesi durumuna yol açabilirsiniz. Söz konusu olan gizli ilimler olduğunda, ihtimaller sonsuza kadar çoğaltılabilir. Kendine bağlama büyüsü ve daha fazlası hakkında, daha detaylı bilgi almak için hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü İsmini köpeklerin bir özelliğinden alan bu büyü, bazılarınızda ismi nedeniyle soru işaretlerine neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir