Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Kavga Büyüsü

Kavga Büyüsü

Kavga Büyüsü

İki kişi arasında anlaşmazlık yaratmak ve aralarındaki bağa zarar vermek için yapılan büyü kavga büyüsü işlemidir. Bu büyünün yapımı ile iki insanın birbirine olan duygusal bağını koparmak dahi mümkündür. Genellikle eşlerin arasını bozmak için yapılan bu büyüyü farklı niyetler ile uygulamak da mümkündür. Kavga işleminin yapımı ile iki insanın ilişkileri nasıl bir ilişki olursa olsun zedelenecektir. Bu durum sevgili veya eşlerin ilişkilerinden geçerli olduğu gibi arkadaşlık veya aile ilişkilerinde de geçerlidir. Kavga işlemi ile iki arkadaşın birbirlerine olan bağlılığını ve hislerini yıpratmak mümkündür.

Kavga Büyüsü NedirAynı büyü işleminin aile fertlerinin arasını açmak için yapılması da mümkündür. Kavga işleminin bu amaçla yapılması üzerine iki kardeşin veya ebeveyn ile çocuğunun kavga etmesi sağlanabilir. Kavga işlemine maruz klana kişilerin aralarındaki sorunun boyutunu belirlemek bile mümkündür. Büyüyü yaptıran kişiler ne boyutta bir kavga çıkması istediğine karar verebilirler. Büyü ritüeli uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde isteğe bağlı etkilerin ortaya çıkması sağlanabilir. Büyüyü yaptıran kişi, düşmanlarına ders vermek veya onları cezalandırmak için yaptıracağı bu işlem ile istediği sonuca ulaşabilir. Kişilerin arasını açmak için ufak kavgalara yol açılabileceği gibi, bağların tamamen koparılması istenir ise büyük kavgalara yol açmak da mümkündür.

Eşlerin Arasını Bozmak İçin Yapılan Büyüler

Kavga büyüsü en sık eşlerin arasını açmak için kullanılır. Karı koca arasında sorun çıkarmak ve birbirlerine olan duygusal bağlarını zedelemek için yapılan bu işlem kötü niyet büyüleri arasında yer alır. Büyünün eşlere yapılması pek çok sebebe bağlı olabilir. Kimisi değer verdiği birisinin kendisi için hayırlı olmayan birisiyle birlikte olduğunu fark eder. Bu durumda değer verdiği kişiyi yanlış bir ilişkiden kurtarmak için kavga işlemine başvurabilir. Büyünün bu kullanımı dışında kötü niyetler ile yapılması da olasıdır.

Büyüyü yaptıran kişi sevdiği veya hisler beslediği kişiyi eşinden ayırmayı hedefleyebilir. Eğer kendi kısmetiniz olduğunu düşündüğünüz birisi bir başkasıyla evliyse kavga işlemine başvurarak iki eşin kavga etmesini sağlayabilirsiniz. Böylece karı koca arasında ciddi sorunlar ortaya çıkacaktır. Doğru yapılan kavga çıkarma büyüsü ile eşlerin boşanması bile sağlanabilir. Büyüyü yaptıran kişi ise istediği sonuçlara bu şekilde ulaşabilir. Büyünün bir diğer yapılış sebebi ise tamamıyla cezalandırmak üzerinedir. Eğer düşmanlarınıza veya size hayatınızda zorluk çıkaran birisine ders vermek istiyorsanız kavga işlemi ile ilişkisine zarar verebilirsiniz. Büyünün yaptırarak, size veya ilişkinize zamanında zarar vermiş kişilerden intikam alabilirsiniz.

Kavga Büyüsü Etkileri Nelerdir

Kavga işlemini herhangi bir sebeple yaptıracak kişilerin büyü hakkında soru işaretlerine yanıt alması önemlidir. Kafanızda soru işaretleri varken büyüyü yaptırmanız doğru olmayacaktır. Büyüyü yaptırma kararınızı netleştirmeden önce sorularınıza yanıt bulmanız önemlidir. Aksi takdirde daha sonradan büyünün bilmediğiniz bir detayı canınızı sıkabilir. Bu gibi durumlar yaşamamak için büyü hakkında araştırmalarınızı yapmanız önem taşır. Araştırmalarınız konusunda sizlere destek olabilmek için büyüye dair bilgilerimizi sizler ile paylaşıyoruz. Kavga büyüsü hakkında en çok sorulan soruları yanıtlayarak büyüye dair bilinmezlikleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Büyünün ne gibi etkileri olduğu ve büyü yapılan kişilerin nasıl olduğu da büyük bir merak konusudur. Bu sorunun yanıtını da sizlere vereceğiz. Büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişilerde ne gibi etkilerin görüleceğini öğrenmek isteyenler için bir liste hazırladık. Aşağıdaki listeden büyünün kişiler üzerindeki etkilerini öğrenebilirsiniz.

  • Kavga işlemine maruz kalan kişilerin birbirine olan tahammül seviyesin giderek azalacaktır.
  • Büyünün etkisindeki kişilerin, karşısındaki kişide katlanamadığı davranışlar daha da rahatsız edici hissettirmeye başlayacaktır.
  • Büyü yapılan bireylerin birbirini kırmaktan çekinmemeye başlaması an meselesidir. Büyünün etkileri ortaya çıktıktan kısa süre sonra kırıcı söylemler başlayacaktır.
  • İşlemin tesirleri altındaki kişiler, birbirine saygı duymamaya başlayacak ve karşısındaki kişiye bunu hissettireceklerdir.
  • Büyünün yapılması ile birlikte kişinin karşısındakine olan geçmiş ve birikmiş öfkesi, kırgınlığı yeniden gün yüzüne çıkacaktır.
  • Etkiler zamanla ortaya çıkacak ve birbirleri ile kesişerek iki kişi arasında gerginlikler yaratacaklardır. Kişilerin kavga etmeye başlaması kaçınılmaz olacaktır.

Çiftlere Yapılan Kavga Büyüsünün Uygulanışı

Kavga büyüsü ile yukarıda okuduğunuz gibi etkiler alabilmek için büyü ritüelinin layığı ile yapılması gerekir. Kavga işleminin yukarıda sıraladığımız etkileri, büyünün en temel etkileridir. Bu etkiler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Yukarıda okuduğunuz etkilerin birebir ortaya çıkmasını beklememelisiniz. Büyü yapılan kişilerin birbirleri ile olan ilişkisine ve bireysel karakteristik özelliklerine bağlı olarak etkilerde değişimler görülebilir. Bu değişimler, büyü istenilen sonucu verebilsin diye gerçekleşir. Doğru yapılan bir kavga çıkarma büyüsünün etkilerinde değişiklik görülse dahi büyü istenilen sonuçları sağlayacaktır. Büyünün çiftlere yapılması halinde daha büyük bir özenle yapılması gerekir. Çünkü çiftlerin, normal ikili ilişkilerden bir farkı vardır. Normal ikili ilişkilerin devamlılığı sevgi ve anlaşma ile sürmektedir. Fakat sevgililerin veya evli çiftlerin ilişkilerini sürdüren etkenlerden birisi de aşktır.

Kavga Büyüsü EtkisiKavga işlemi ile çiftlerin aşklarını bile yok sayıp kavga etmeye başlaması normalden daha zordur. Bu nedenle büyü çiftlere yapılacağı zaman ritüelinde ek aşamalar uygulamak gerekecektir. Bu da büyünün ritüelinin daha meşakkatli bir hal almasına yol açacaktır. Eğer büyüyü sevgililerin veya evli çiftlerin kavga etmesi için yaptırmak istiyorsanız büyü ritüelinin normalden daha büyük bir incelik gösterilerek tamamlanması mühimdir. Aksi takdirde büyüden istenilen sonuçları alabilmek çok zor olacaktır. Büyünün istenilen etkileri gösterebilmesi birkaç etkene bağlıdır. İlk etken büyü ritüelinin hatasız bir şekilde, özenle tamamlanmasıdır. Büyünün tutmasında rol oynayan ikinci etken ise büyüyü yapan kişinin tecrübeli bir medyum olmasıdır. Kavga işleminin beklentileri karşılayacak şekilde sonuç vermesi bu etkenlere bağlıdır.

Kavga Büyüsünü Herkes Yapabilir Mi?

Kavga büyüsü sadece uzman medyumlar tarafından yapıldığı takdirde istenilen şekilde sonuçlanır demiştik. Fakat büyünün medyum olmayan kişilerce yapılmasının da bir yolu vardır. Eğer büyüyü evinizde kendiniz yapmak istiyorsanız bu yola başvurabilirsiniz. Büyüyü kendisi yapmak isteyenlerin bu isteği, sahtekar medyumlar tarafından dolandırılma endişesine dayanmaktadır. Ama medyum ararken doğru araştırmaları, sabırlı ve özenli bir şekilde yapan kişilerin böyle bir endişe duymasına gerek yoktur.

Büyüyü herkes yapabilir mi sorusunun yanıtına gelirsek, gerekli koşullar sağlanmış kişiler büyüyü yapabilir diyebiliriz. Büyüyü internette bulduğunuz tarifler ve yönlendirmeler ile yapmanız çok tehlikelidir. Bu şekilde yapılan büyülerin tutması imkansızdır. Üstüne üstlük bu gibi büyü yapma girişimleri tehlikeli yan etkilere yol açarak büyünün kavga etkilerini size ve çevrenizdeki kişilere yansıtabilecektir. Böyle riskler altında kalmamak için büyünün yapımı sırasında uzman bir medyumdan destek almalısınız. Uzman medyum hocanızdan sizi yönlendirmesini talep ederek, onun verdiği talimatlar doğrultusunda kavga işlemini evinizde yapabilirsiniz. Büyüyü evinizde yapmanızın başka bir yolu yoktur. Büyünün tutması için uzman bir medyumdan yardım alınması şarttır.

Kavga Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Kavga işlemini yaptırmak isteyen kişilerin sorularına yanıt verdiğimize göre, şimdi ise büyüyü başka bir açıdan ele alabiliriz. Kavga büyüsü nasıl ki sizler tarafından bir düşmanınıza yaptırılabiliyorsa, aynı şekilde bir düşmanınız tarafından da sizlere yaptırılabilir. Büyüye maruz kalanlar veya büyüye maruz kaldığından şüphe duyanlar gerekli önlemleri almalıdırlar. Eğer değer verdiğiniz birisi ile aranızı açmak için kavga işlemi yapıldı ise, büyüye karşı gerekli müdahaleleri yaptırmanız mühimdir. Aksi takdirde istemeyeceğiniz sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kavga Büyüsü YapımıKavga işleminin etkilerine maruz kaldığınızdan emin olmak için büyü tespiti yaptırmanız gerekmektedir. Normalde büyü tespitleri için başvurabileceğiniz iki yol vardır. Birincisi büyü belirtileri gözlemlemek, ikincisi ise medyum bakımı yaptırmaktır. Fakat kavga işlemi belirtilerini gizleme konusunda etkili bir büyüdür. Bu nedenle büyülü ilimlere dair tecrübesi ve geniş bir bilgi dağarcığı olmayan kişiler büyünün belirtilerini fark edemeyecektir. Bu durumda büyünün tespitini yapabilmek ve şüphelerinizden emin olabilmek için medyum bakımlarına yönelmeniz gerekecektir.

Kavga Büyüsü Bozulabilir Mi?

Medyum bakımları ile üzerinizde büyü olup olmadığını, varsa nasıl bir büyüye maruz kaldığınızı kısa sürede öğrenebilirsiniz. Bu işlemler uzman medyum hocalar tarafından yapıldıkları takdirde büyülerin yirmi dört saat içerisinde tespit edilmesini sağlamaktadır. Büyü tespiti sonucunda size kavga büyüsü yapıldığı doğrulanır ise hiç vakit kaybetmeden gerekli müdahaleleri yaptırmanız çok büyük önem taşır. Kavga işleminin bozulabilmesi için öncelikle tespitinin yapılması gerekmektedir. Bu tespit yapıldıktan sonra ise hiç vakit kaybetmemenizi öneririz.

Eğer üzerinizde kötü niyetli kavga işlemi olduğu ortaya çıkarsa büyü bozma işlemlerini acilen başlatmalısınız. Bunun için büyü bozma konusunda tecrübeli bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Uzman medyum hocaların yapacağı büyü bozum işlemleri ile kavga işleminin etkilerinden kurtulabilirsiniz. Eğer vakit kaybedilir ise büyünün etkileri iki kişinin arasında gelip gidecek ve kuvvet kazanacaktır. Bu durumda tek bir büyü bozma işlemi yeterli olmayacaktır. Büyünün etkisindeki iki kişiye ayrı ayrı büyü bozma ritüeli yapmak gerekecektir. Böyle bir zorluk yaşamamak için büyünün tespit edildiği zaman bozulması önerilir. Vakit kaybedilir ise büyüyü bozmak daha zor bir hale gelecektir. Uzman medyumlardan yardım alarak erken müdahale yaptırırsanız, büyünün etkilerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir