Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü

Aşk öyle kuvvetli bir histir ki insanlara en zor işleri bile yaptırabilir. Kimine asla yapmam dediğini yaptırır, kimine ben onsuz yapamam dediğini bıraktırır. Aşkın gücü hafife alınmamalıdır. Bu kadar güçlü olan aşk, bir o kadar da kırılgan ve hassas bir yapıya sahiptir. İnsanın bir başkasına beslediği aşktan karşılık alamaması, o kişiyi yıkacaktır. Kimse hayatının sonuna kadar platonik bir şekilde aşk sürdürmeye katlanmamalıdır. Aşk ve sevda büyüleri, bu durumlara hitap eden büyülerdir. Aşkından karşılık alamayan veya aşkı tarafından süründürülen kişilerin, kara sevda büyüsü sayesinde arzularına kavuşması mümkündür.

Kara Sevda Büyüsü YapılışıBir insan aşık olduğu kişi için her şeyi göze alabilir derler. Büyülü ilimlere ve manevi uygulamalara sığınmak da göze alınabilecekler arasında yer alır. Eğer ki kişi, aşkından yanıp tutuşuyor ancak bir türlü sevdiğini kendine aşık edemiyorsa büyüye başvurması gayet doğaldır. Ancak kara sevdaya düşüren büyüler normal aşk büyülerinden daha farklı yapılara sahiplerdir. Bu işlemler hem farklı biçimde işlemektedir, hem de daha kuvvetli ve farklı etkiler göstermektedir. O nedenle büyüyü yaptırmadan önce gerekli araştırmaların yapılması ve koşulların öğrenilmesi mühimdir. Aşık olduğunuz kişiyi içinde bulunmasını istemediğiniz durumlara sokmamak için, büyü hakkındaki önemli ayrıntıları öğrenmeden büyü yaptırma kararı verilmemelidir.

Kara Sevda Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Öncelikle kara sevdaya düşüren büyünün kimlere yapılabileceği ve kimlere yapılamayacağı öğrenilmelidir. Büyünün ritüeli ile yönlendirilen manevi enerjiler, herkes üzerinde etkisini göstermemektedir. Eğer büyünün etkilerinin geçersiz olduğu kişilere büyü yaptırmaya kalkışırsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Büyünün tutmayacağını bile bile beklenti içerisine girmek yanlıştır. O sebeple daha sonra hayal kırıklığı veya hüsrana uğramamak için büyünün kime yapılabileceğini bilmek gerekir. Büyüyü yaptırma kararınızı vermeden önce bilmeniz gereken ilk detay budur.

Kara sevda büyüsü, aşık olduğunuz ancak karşılık alamadığını kişilere yaptırılabilir. Fakat kişinin herhangi bir başka büyünün etkisinde olmaması şartıyla istenilen sonuçlar alınabilecektir. Büyü yaptırmayı düşündüğünüz kişinin üzerinde o an başka bir büyünün etkileri mevcut ise, yaptıracağınız kara sevda işlemi sonuç vermeyecektir. Kara sevdaya düşüren büyünün tutmayacağı bir başka durum ise evli kişilere yapılmasıdır. Eğer zaten evli olan birisini kendinize aşık etmek istiyorsanız önce ayırma büyüsü yaptırmanız gerekmektedir. Ardından ayırma büyüsünün etkileri görevini yerine getirdiğinde, büyünün manevi enerjilerinin nötr hale gelmesi beklenecektir. Sonrasında o kişiye kara sevdaya düşüren büyü işlemini yaptırabilirsiniz. Bu şekilde yaptıracağınız büyü, eğer işinin ehli bir medyum tarafından yapılırsa beklentileri karşılayacak sonuçlar verecektir.

Kara Sevda Büyüsü Etkileri

Sevdiğiniz kişinin size kara sevda ile tutulması için yaptırabileceğiniz kara sevda büyüsü, doğru şekilde yapıldığı zaman inanılmaz sonuçlara vesile olabilmektedir. Büyünün yapımı sırasında dikkat edilmesi gereken detaylar göz ardı edilmez ise istenilen sonuçlar alınabilecektir. Ancak büyünün tutması için özen gösterilmesi gereken birkaç konu daha vardır. Öncelikle doğru medyum seçimine önem verilmesi gerekmektedir. Ancak bu sayede yapılan büyü isteklerinizi karşılayacak etkiler gösterebilir. Özen gösterilmesi mühim olan bir diğer konu ise büyü hakkında bilgi edinmektir. Büyüyü yaptırırken uygulanabilecek belli spesifik metotlar vardır.

Kara Sevda BüyüleriEğer büyü yaptıracağınız kişinin gönlüne kara sevda düşürürken onu süründürmeyi amaçlamıyorsanız, büyüyü buna uygun yaptırmalısınız. Fakat kişinin sizin peşinizde bir süre koşmasını istiyorsanız bu gayenize göre bir ritüelinde değişiklikler yapılması gerekecektir. Gerekli araştırmaları sitemiz üzerinden de sürdürerek büyüyü yaptıracağınız zaman medyum hocanıza isteklerinizi bildirebilirsiniz. Her koşulda büyünün etkileri belirli bir temele bağlı kalacaktır. Doğru bir şekilde yapılan kara sevda işleminin etkileri aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Büyü yapılan kişinin gönlüne sevda tohumları bırakılacaktır. Bu tohumlar büyünün manevi enerjilerini taşıyan, manevi tohumlardır. Zamanı geldiğinde büyünün etkileri ile birlikte çiçek açacak olan tohumlar, doğru zamana kadar kişinin kalbinde bekleyecektir.
  • Büyünün etkisindeki kişi, büyü etkisini göstermeye başladığı zaman tarifsiz bir aşk hissetmeye başlayacaktır. Ancak içinde yanan aşk ateşi henüz hiç kimseye yönelmemiş biçimde olacaktır.
  • Bu süreçte büyü yaptırdığınız kişi sizin en ufak davranışınızdan bile etkilenecektir. Onun ilgisini çekecek her tür davranış, size aşık olmasına büyük bir etki edecektir.
  • Büyünün etkileri ile kara sevdaya düşen kişi siz onu reddetseniz bile size olan aşkından vazgeçmeyecektir. Bu süreçte tercihe bağlı olarak bir süre uğraştırabilir veya aşkına hemen karşılık verebilirsiniz.

Kara Sevda Duası Nedir

Gerekli tecrübe ve kabiliyete sahip medyumlar tarafından yapılan büyünün etkileri yukarıda okuduklarınız gibi olmaktadır. Büyünün tüm bu etkileri gerektiği şekilde ortaya çıkarabilmesi ve istenilen sonuçları verebilmesi için tek gereken şey usta bir medyum bulmak değildir. Sizin de üzerinize düşen belli aşamalar vardır. Bu aşamalar çalışacağınız medyumun talimatları doğrultusunda değişebilse de belirli bir temele bağlıdır. Yapmanız gereken ilk iş dilek duası okuyarak büyünün enerjilerine yön vermek olacaktır. Ardından kara sevdaya düşürmek istediğiniz kişi ile kendi isminizi, büyünün niyeti ile birlikte telkin etmeniz gerekecektir.

Kara Sevda Büyüsü VefkiÖncelikle bunları uygulayacağınız ortamı kötü enerjilerden arındırmanız gerekir. Bunun için kurutulmuş adaçayına ihtiyaç duyulur. Adaçayı yapraklarını kurutup bir ip ile sıkı sıkı bağlarsınız. Sonrasında ucunu yakarak tütsü misali ortamda gezdirirsiniz. Bu işlemin ardından odanın kapısından içeriye 3 kere Ayetel Kürsi okunmalıdır. Böylece kötü enerjiler nötr hale getirilir. Ardından dilek duası okunur. Dilek duasını sizler için yazıyoruz. “Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullahel’azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh.” Bu duayı okuduktan sonra önce büyü yaptıracağınız kişinin ismini sonra ise kendi isminizi, büyünün niyeti ile birlikte yetmiş yedi kere telkin etmelisiniz. Ardından aynı dilek duası bir kere daha okunur ve işlem tamamlanır. Büyünün geri kalan aşamaları medyum hocanızın uygulayacağı büyü ritüelinden ibarettir.

Kara Sevda Büyüsü Nasıl Yapılır

Kara sevda büyüsü duası okunduktan sonra medyum hocanın ritüeli bitirmesi beklenecektir. Ritüel tamamlandığı zaman büyünün niyeti ile yüklenmiş olan manevi enerjiler, büyü yapılacak kişiye doğru yön alacaktır. Bu aşamada büyünün yolunu bulabilmesi için dua okuma sırasında hata yapmamış olmanız çok önemlidir. Eğer büyü yapılacak kişinin ve kendinizin ismini, büyünün niyeti ile birlikte telkin ederken tek bir telkini bile atladıysanız büyü güçten düşecektir. Bu durumda büyünün yolunu bulması zorlaşır ve istenilen sonuçlara ulaşma ihtimaliniz azalır. Herhangi bir aksilik ile karşılaşmamak için uygulanan her aşamada büyük bir incelik ve özen gösterilmelidir.

Büyü ritüelini uygulayan medyum hoca gerekli niteliklere sahip ise ve siz de üzerinize düşeni doğru bir şekilde tamamladıysanız, büyü sorunsuz bir şekilde işlemeye başlayacaktır. Bu aşamada bir süre beklemeniz gerekecektir. Ancak üzerinize düşenler bununla bitmeyecektir. Unutmayınız, kara sevda gibi kuvvetli bir aşk zahmet ister. Büyünün ritüeli tamamlandıktan sonra, büyü yaptıracağınız kişiye karşı belli bir biçimde davranmanız büyünün daha kolay tutmasını sağlayacaktır. Büyü yapılan bireyin ilgi alanları ile ilgileniyormuş gibi davranabilirsiniz. Onun ilgisini ve dikkatini çekecek her tür davranışın büyüye olumlu etkileri olacaktır. Bu gibi davranışlar ile kişinin içindeki sevda tohumlarının daha çabuk yeşermesini sağlayabilirsiniz. Böylece kişinin size olan aşkı daha hızlı bir şekilde oluşacaktır.

Kara Sevda Büyüsü Nasıl Anlaşılır

İnsanın gönlüne karşı konulamaz bir kara sevda düşürmek için uygulanan büyü, iki açıdan ele alınabilir. Büyüyü bir yaptıran taraf vardır bir de yapılan taraf. Eğer sizin sevdiğiniz ve kısmetiniz olduğunu düşündüğünüz birisine, başkası tarafından kara sevda büyüsü yapılır ise müdahale etmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kısmetiniz büyü yoluyla bir başkasına aşık olacaktır. Böyle bir durumda aşkınız bir nevi elinizden alınmış olur. Eğer sevdiğiniz kişiye kara sevda işlemi yapılıp yapılmadığını öğrenmek istiyorsanız başvurabileceğiniz belli başlı birkaç yol vardır.

Normalde bir büyünün varlığını anlamak için denenecek ilk yol büyü belirtileri konusunu gözlemlemek olur. Fakat kara sevdaya düşüren büyü söz konusu olduğunda durum değişmektedir. Çünkü bu büyü kendini çok iyi gizler ve hiçbir şekilde belli etmez. Büyünün insan gözü veya duyuları ile anlaşılabilmesi için son aşamasına kadar beklenmesi gereklidir. Bu aşamada ise yapılabilecek müdahaleler sınırlı olduğu için farklı bir yönteme başvurmanızı öneririz. Büyüyü tespit edebilmek için girişilebilecek en mantıklı yol medyum bakımı yaptırmak olacaktır.

Kara Sevda Büyüsü Bozulabilir mi?

Uzman medyum hocalara yaptıracağınız bakımlar ile sevdiğiniz kişinin üzerinde büyü olup olmadığını tespit ettirebilirsiniz. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden bozulması gerekecektir. Eğer kara sevda büyüsü etkilerinden tamamıyla kurtulmak istiyorsanız erken müdahale yapılmalıdır. Çünkü büyünün etkileri bir aşamadan sonra bozulamaz hale gelecektir. Bu aşamaya genellikle büyü yapıldıktan dört hafta sonra girilir.

Büyünün ritüeli tamamlandıktan dört hafta sonra bozulması neredeyse imkansız hale gelecektir. O sebeple büyü bozma isteyenlere önerimiz ellerini çabuk tutmalarıdır. Büyünün bozumu için yapılacak ritüel işlemlerine bir an önce başlanması şarttır. Büyü tespitini yaptırdıktan sonra bir gün bile beklememeniz büyünün bozumuna fayda sağlayacaktır. Kara sevdaya düşüren işlemine ne kadar kısa sürede müdahale edilir ise bozulması o kadar kolay olacaktır.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü Canbar aşk büyüsü tarihi köklü ve kuvveti muazzam bir aşk büyüsüdür. Ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir