Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Ayrılık, iki insan arasındaki duygusal bağın yıpranması ve kopması üzerine gerçekleşen bir durumdur. İki insanın birbiri ile ortak bir yönü kalmaz veya birbirlerine olan ilgisi biter ise ilişkileri sonlanabilir. Ayrılığın pek çok sebebi olabilir. Bu sebeplerden birisi de büyüdür. İki kişiyi ayırma büyüsü, iki insanın doğal yollar yerine büyü ile ayrılmasını sağlayan bir işlemdir. Büyü yoluyla ayrılması istenen kişilerin ilişkileri normal bir ayrılık yaşandığında olduğu gibi zamanla yıpranacaktır. Büyünün etkileri ile çiftin direkt olarak ayrılması beklenmemelidir. İşlemin, büyü olduğu anlaşılmasın diye normal ayrılıklarda yaşanan olayların yaşanmasını sağlayacak etkileri vardır.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsünün EtkileriAyırma büyüsüne maruz kalan çiftlerin birbirine olan bağlılığı, ilgisi, sevgisi ve diğer duyguları zamanla azalacaktır. Büyünün etkisindeki kişilerin ilişkisinde ciddi sorunlar meydana gelmeye başlayacaktır. Büyünün ne gibi etkileri olacağı ve ayrılığı nasıl sağlayacağından yazımızın devamında oldukça detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Bunun öncesinde sizleri büyünün daha önemli detayları ile bilgilendirmeliyiz. Büyüyü yaptırmayı planlayan kişilerin kesinlikle bilmesi gereken belli detaylar vardır. Eğer bu detaylar göz önünde bulundurulmaz ise büyüye dair yanlış beklentilere girilerek sonradan hayal kırıklığı yaşanabilir.

Ayırma Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Ayırma büyüsü herkese yapılabilecek bir büyü değildir. Büyünün tutması için kime yapıldığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Eğer büyünün tesirlerinden etkilenmeyecek durumdaki kişilere yapılır ise büyü tutmayacaktır. Bu gibi durumlarda sonradan pişmanlık ve hayal kırıklığı yaşamamak için önceden bu detayları bilmekte fayda vardır. Eğer büyünün kimlere yapılabileceğini bilirseniz büyüyü yaptırırken buna uygun kararlar alabilirsiniz. Büyü yaptıracağınız kişinin büyüden etkilenebilecek birisi olması, büyünün tutması için önemlidir. Büyüyü yaptırmak isteyenlerin uzman bir medyum ile görüşerek akıllarındaki sorulara dair danışmasında yarar vardır. Herhangi bir büyüyü yaptırmadan önce o büyüye dair soru işaretlerinizden kurtulmanı çok mühimdir. Bu konuda size yardımcı olabilmek için büyü hakkında bilinmeyenlere detaylı bir şekilde değinemeye çabalıyoruz.

Eğer yazımızda sorularınıza uygun yanıtlara rastlayamazsanız bizlere sitemiz üzerinden çekinmeden ulaşabilirsiniz. Konumuza dönersek, büyünün yapılabileceği ve yapılamayacağı kişiler olduğunu söylemiştik. Büyüyü yaptıracağınız kişinin, ilişkide olduğu kişiye herhangi bir büyü yoluyla aşık edilmemiş olması gerekmektedir. Eğer büyü yaptıracağınız kişinin ilişkisinin temeli de büyü yoluyla kuruldu ise ayırma büyüsü tutmayacaktır. İki kişiyi ayırma büyüsü yaptıracak kişiler, bu detaya dikkat etmelidirler. Eğer büyü yoluyla eşinden veya sevgilisinden ayıracağınız kişi başka bir büyünün etkisi altında ise o büyünün bozulması gereklidir. Aksi takdirde ayırma büyüsünün etkileri çifti ayırmak için yeterli olmayabilir. Büyü yaptıracağınız kişinin başka bir büyünün etkisinde olup olmadığını öğrenmek için medyum hocanızdan o kişiye büyü tespiti yapmasını isteyebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir

İki kişiyi ayırma büyüsü işlemleri, eski çağlardan beri yapılan büyülerdir. Geçmişten günümüze insanların sevdikleri kişiyi sevgililerinden ayırmak istemiş olduğu ve bunun için büyülere başvurduğu bilinmektedir. Kimisi ise ayırma büyülerini düşmanlarını cezalandırmak ve sevdiklerinden koparmak için kullanmışlardır. Eski çağlardan günümüze kadar yapılan ayırma büyüleri farklı medyumlarca yapılmış ve zaman içinde farklı metotları türemiştir. Bu sayede ayırma büyüleri çeşitlenmiştir. Günümüzde iki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılabilecek çok sayıda büyü işlemi vardır. Bu işlemlerin hepsi aynı niyete hizmet ediyor olsa da kimi işlemlerin spesifik etkileri bulunmaktadır.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü YapımıAyırma niyetiyle yapılan büyülerin birbirinden farklı ritüelleri ve etkileri olsa da sonuçları aynıdır. İki kişinin ayrılması hedefi ile yapılan büyülerin ekstra etkileri de olabilmektedir. Mesela çiftleri ayırırken sakin bir ayrılık gerçekleştiren veya kavga ve gerginlik içeren ayrılıklara sebep olan farklı büyüler vardır. Aynı şekilde ayırdığı kişileri psikolojik olarak çöküntüye veya depresyona sokacak etkileri olan ayırma büyüleri de vardır. Tüm bu işlemler arasından sizin istediğiniz etkileri sağlayabilecek olan işlemi seçmenizi öneririz. Günümüzde en sık tercih edilen ayırma büyülerine birkaç örnek vereceğiz, böylece araştırmalarınızı yaparken bu işlemlere de göz atabilirsiniz. Sabun büyüsü, kaşık büyüsü, biber büyüsü, saç ile ayırma büyüsü, resim ile ayırma büyüsü ve uzaktan ayırma büyüsü işlemleri sıkça tercih edilen ayırma büyüleridir. Ayrıca papaz büyüsü ve süryani büyüsü işlemleri ile de kuvvetli ayırma etkileri elde edilebilir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Etkileri

İki kişinin birbirine olan sevgisini ve bağlılığını bitirmek için yapılan ayırma büyülerinin etkilerine detaylıca değineceğimizi söylemiştik. Şimdi sizlere ayırma büyüsü yapılan kişilerin ne gibi etkilere maruz kalacaklarını ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız. Fakat öncesinde belirtmeliyiz ki; bu etkilerin birebir görülmesini beklememelisiniz. Çünkü büyünün etkileri yapılan büyü işlemine ve kime yapıldığına bağlı olarak ufak değişimlere uğrayabilir. Sizlere iki kişiyi ayırma büyüsü yapıldığı zaman ortaya çıkabilecek temel etkileri aktaracağız. Etkilerde değişiklikler olsa dahi bu değişimler birazdan listeleyeceğimiz etkilere paralel kalmaya devam edecektir.

  • Ayırma büyüsü yapılan kişilerin partnerlerinde olan ilgisi ve alakası giderek azalacaktır.
  • Büyünün etkisindeki çiftlerin birbirine tahammülü de zamanla azalacak ve sonunda bitecektir.
  • Birbirine ilgi duymamaya başlayan çift, tahammüllerinin de bitmesi ile daha sık tartışmaya, kavga etmeye ve anlaşmazlıklar yaşamaya başlayacaklardır.
  • Büyünün etkileri ile birlikte partnerlerin birbirinde katlanamadığı davranışlar daha da çekilmez gelmeye başlayacaktır.
  • Büyü yapılan çiftlerin birbirine bağlılığı azalacak ve dolayısı ile partnerler birbirini kırmaktan çekinmez hale gelecektir.
  • Tüm bu etkiler ile birlikte ilişki içerisinde yaşanan kavgalar daha büyük bir şiddete sahip olacaktır.
  • Çift bir süre sonra kavgalara ve anlaşmazlıklara dayanamaz hale gelecektir. Sonuç olarak ilişkiden ve birbirlerinden soğuyacaklardır.
  • Büyünün etkisindeki kişiler artık ilişkilerini sürdürmenin anlamsız olduğunu düşünmeye başlayacak ve sonuç olarak ayrılacaklardır.

Ayırma Büyüsü Yapmak İçin Gerekenler

Büyünün yukarıdaki gibi etkileri olması için büyü ritüelinin doğru bir şekilde yapılması şarttır. Ayırma büyüsü ritüeli meşakkatli aşamalar içermektedir. Bu sebeple büyünün yapımı sırasında gerekli koşulların sağlanması ve büyünün uzman bir medyum tarafından yapılması çok mühimdir. Büyü ritüeli uygulanırken herhangi bir hata yapılır ve ritüel layığı ile tamamlanmaz ise büyünün tutmasını beklemek hayal kırıklığına uğratacaktır. Büyüden istediğiniz sonuçları alabilmek için gerekli koşulları sağlamanız önem taşır.

Eşleri Ayıran BüyülerBüyünün tutması için sağlanması gereken ilk koşul, büyüyü yaptıracağınız medyum seçimini özenli bir şekilde yapmaktır. Herhangi bir medyum ile anlaşmadan önce özenli araştırmalar yapmalı ve gerekli niteliklere sahip bir medyum bulduğunuzdan emin olmalısınız. Aksi takdirde büyüden istediğiniz şekilde sonuç alamayabilirsiniz. Sağlanması gereken bir diğer koşul ise büyü ritüelinin hatasız bir şekilde tamamlanmasıdır. Büyünün ritüeli sırasında medyum hocanızın büyü yapılacak kişiler hakkında bilgilere ihtiyaç duyması mümkündür. Bu durumda büyü yapılacak kişilere dair bilgileri edinmeniz ve medyum hocanıza iletmeniz gerekir. Bilgilerin yanlış olması halinde büyü tutmayacaktır o sebeple büyüyü yaptırmaya başlamadan önce bu bilgileri elde etmenizde fayda vardır. Bu sayede büyünün yapımı sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmaz ve büyü istediğiniz şekilde işleyerek kısa sürede sonuç verebilir. İki kişiyi ayırma büyüsü ritüeli sırasında herhangi bir aksilik yaşanmaması, büyünün tutmasında büyük bir rol oynar.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyülerine dair büyüyü yaptıranlar tarafından sorulabilecek sorulara gerekli yanıtları verdiğimize göre, şimdi büyüyü farklı bir açıdan ele alabiliriz. Nasıl ki büyüyü yaptıranlar olduğu gibi bir de büyüye maruz kalanlar vardır. İki kişiyi ayırma büyüsü yapılan kişiler, ilişkilerini kaybetmek istemezler. Bu nedenle büyüye karşı bir önlem almak ve müdahale etmek isterler. Böyle bir durum sizin de başınıza gelebileceği için büyüye karşı yapılabilecekleri bilmeniz önemlidir. Eğer bir düşmanınız tarafından size ayırma büyüsü yapılır ise bu bilgilerden faydalanarak büyüden kurtulabilirsiniz.

Ayırma büyüsüne maruz kaldığını düşünen kişilerin ilk önceliği üzerlerinde ayırma büyüsü olduğuna emin olmaktır. Eğer birisinin size veya birlikte olduğunuz kişiye ayırma büyüsü yaptırdığını düşünüyorsanız bu şüphenizi doğrulamanız mühimdir. Bunun için büyü tespit yöntemlerinden birine başvurmalısınız. Büyüyü tespit edebilmek için başvurabileceğiniz birinci yol büyünün belirtilerini gözlemlemektir. Fakat büyü belirtileri fark edebilmek için büyülü ilimlere ve büyülerin belirtilerine yönelik geniş bir bilgi dağarcığına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sebeple ilk tercihiniz ikinci seçenek olan medyum bakımları ile yapılan büyü tespit işlemleri olmalıdır.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Bozulabilir Mi?

Eğer üzerinizde iki kişiyi ayırma büyüsü olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden büyü tespiti yaptırmanızı tavsiye ederiz. Medyum hoca bakımı yaptırarak bu şüphenizin doğru olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Uzman medyumlarca yapılan medyum bakımları, büyülerin yirmi dört saat kadar kısa sürelerde tespit edilmesini sağlamaktadır. Bu yöntem ile üzerinizde ayırma büyüsü olup olmadığını ve varsa nasıl bir büyü olduğunu öğrenebilirsiniz.

Büyü tespiti sonucunda şüpheleriniz doğrulanır ise bir sonraki işiniz hiç oyalanmadan gerekli müdahaleleri yaptırmak olmalıdır. Ayırma büyüsünün etkilerinden kurtulmak için ayırma büyüsü bozma ritüeli yapılması gerekir. Büyü bozma işlemi ne kadar çabuk yapılır ise büyünün bozulması o kadar kolay olacaktır. Büyüler zaman geçtikçe bozulması zor hale gelen işlemlerdir. Bu nedenle uzman bir medyum ile iletişime geçip büyü bozma ritüelini bir an önce başlatmanız mühimdir.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir