Ana Sayfa / Büyü Bozma / Gümüş Büyüsü

Gümüş Büyüsü

Gümüş Büyüsü

Kötü niyetli büyüler ve lanetler her insanı korkutabilecek etkilere sahip ruhani işlemlerdir. Etkileri ile ne kadar ciddi zararlara yol açabildikleri bilindiği için insanların bu büyülere karşı önlem almak istemesi çok doğaldır. Zarar veren tesirlere sahip büyü işlemlerinden korunmanın çok az yolu vardır. Eğer büyüye karşı bir önlem alınmazsa büyünün etkilerine maruz kalınır ve bozulması zorunlu hale gelir. Fakat kötü büyülerden kurtulmak için yapılan büyü bozma işlemleri genellikle o büyünün yapımından bile daha zahmetli ritüellere sahiptirler. Bu nedenle büyüye maruz kalmadan önce bir önlem almak çok daha mantıklı bir karar olacaktır. Alınabilecek en iyi önlem korunma büyüsü yaptırmak olacaktır. Gümüş büyüsü uzun vadeli ve etkili bir korunma işlemi olarak uzun yıllardır yapılmaktadır.

Gümüş Büyüsü YapılışıKendini veya sevdiklerini tehlikeli büyülerden korumak isteyenlerin yaptırmayı tercih edebileceği gümüş büyüsü uzun vadede en kuvvetli koruma büyüsü olarak bilinmektedir. Büyünün ismindeki gümüş ise büyünün yapıldığı cismi nitelemektedir. Büyü ritüeli sırasında büyüyü yaptıran kişinin tercihine göre gümüş bir aksesuara koruma etkileri işlenmektedir. Özel tılsımlı cümleler ile uygulanan ritüel, tılsımlara dair uzmanlığı olan medyum hocalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Tılsımlı cümlelerden faydalanılan büyü işlemleri normal büyülerden daha meşakkatli olduğu için amatör kişilerce yapılmaları halinde tutması beklenmemelidir. Büyünün tutabilmesi ve koruma etkilerini gösterebilmesi sadece ama sadece tecrübeli bir medyum tarafından yapılması halinde mümkün olacaktır.

Gümüş Büyüsü Etkileri

Büyüyü yaptırmak isteyen fakat hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar doğru yerdeler. Yazımızda gümüş ile yapılan büyü işlemine dair tüm detaylara değineceğiz. Bu işlem sonrasında ortaya çıkan etkilerden büyünün işleyişine kadar hiçbir ayrıntıyı atlamayacağız. Ayrıca yazımızda büyü hakkında sizlerin merak ettiği konulara da değineceğimiz gibi yanıtını alamadığınız soruları da yanıtlayacağız. Gümüşe tılsım işlemi yapılarak gerçekleştirilen bu büyü uzun bir süre boyunca kişi üzerindeki koruma tesirini sürdürebilmektedir. Büyünün uygulandığı ve bu yolla tılsım haline gelen gümüş aksesuar, kullanıldığı süre boyunca kişi üzerinde koruma tesirini gösterecektir. Fakat yapılan işlemin tek etkisi bu olmayacaktır. Daha birçok yönden çeşitli faydalar sağlayarak bireyin kötü enerji ve kötü büyülere karşı güvende olmasını olağan kılacaktır. Aşağıdaki listede büyünün bazı etkilerini sizler için sıraladık.

  • Büyünün etkisi altındaki kişide ilk başlarda büyüye alışık olmadığı için dalgınlık ve hafif yorgunluk görülebilir. Fakat hiçbir zararı olmayacak ve büyüye alışıldığı gibi kısa sürede geçecektir.
  • Büyünün koruma tesirleri kişiyi nazara karşı bile koruyacaktır.
  • Kişinin çevresindeki tüm kötü enerjiler, büyünün tesirleri aracılığıyla uzaklaştırılacaktır. Bu nedenle devamlı zindelik ve iyi bir ruh hali süregelecektir.
  • Büyü yapılan bireye kötü niyetler ile büyü işlemleri yapılmaya kalkışılır ise o büyüler tutmayacak ve kişi korunacaktır.
  • Kişiye düşmanları tarafından yaptırılan kara büyü ve tüm kötü büyüler gümüş büyüsü işleminin koruma etkilerinden geçemeyecektir.
  • Gümüş ile koruma büyüsü tesirleri altındaki kişi kendini daha güvende hissedecek ve huzurlu olacaktır.
  • Büyünün bir diğer iyi etkisi ise kişiye özgüven vererek hayatını daha rahat bir hale getirmesidir.

Gümüş Büyüsü Nasıl Yapılır

Yukarıda detaylı olarak tesirlerini okuduğunuz büyünün bu saydığımız tesirleri birebir gösterebilmesi için kusursuz bir şekilde yapılması şarttır. Tam anlamıyla kusursuz bir şekilde uygulanamayan büyü ritüelinin tüm bu etkileri göstermesi beklenmemelidir. Ancak büyünün kusursuz olmasa da tutacak kadar yeterli bir şekilde tamamlanması halinde de yeterince iyi sonuçlar alınabilir. Büyünün etkileri ile kişi kötü büyülerden, kötü enerjilerden ve nazardan korunacaktır. Fakat bahsettiğimiz kara büyülerden ve kuvvetli kötü büyülerden koruyabilecek bir gümüş işleminin işinin ehli bir medyum tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Büyü ritüelinin konu hakkında tecrübesi olan bir medyumun elinden yapılması her koşulda daha başarılı sonuçlar almayı sağlayacaktır. Bu nedenle sizlere önerimiz koruma büyülerine ve tılsım işlemlerine aşina bir medyum hoca seçmeniz olacak.

Gümüş Büyüsü EtkisiBüyünün işleyişi ve nasıl yapıldığına dair soruları da yanıtsız bırakmayacağız. Büyü ritüeli birkaç aşamadan oluşuyor. İlk olarak kişi tarafından koruma tılsımının uygulanacağı gümüş aksesuar seçilir. Bu aksesuarın ile ilgili birkaç basit koşul vardır. İlk koşul tamamen saf gümüşten yapılmış olmasıdır. Herhangi bir alaşım kullanılması büyünün tutmamasına sebebiyet verebilir. Bir diğer koşul ise büyü yapılacak aksesuarın sadece gümüşten yapılmış olmasıdır. Yani gümüş bir yüzük veya kolye kullanılması halinde herhangi bir değerli taş ile süslenmemiş olması gerekir. Sadece gümüşten oluşan bir yüzük veya zinciri de dahil olmak üzere sadece gümüşten oluşan bir kolye kullanılmalıdır. Tercihen bileklik veya benzeri farklı bir gümüş aksesuar da kullanılabilir. Genellikle yüzüklere yapılan bu işlem sırasında yüzüklerin daha sık tercih edilme nedeni, yüzüklerin gün içinde veya geceleri daha rahat takılabiliyor olmasıdır. Yüzüklerin aksine kolyeler veya diğer aksesuarlar uyku sırasında rahatsızlık verebilir. Ama sonuç olarak bu tamamıyla sizin tercihinize bağlı bir detaydır.

Gümüş Koruma Tılsımı

Büyünün yapımından kullanılacak olan gümüş aksesuar seçildikten sonra büyü ritüeline başlanabilir. Büyü ritüelini yapabilecek ustalık ve yeterliliklere sahip bir medyum seçmeye özen gösterilmelidir. Doğru medyum seçimi ile büyüden beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Büyü ritüelindeki ilk aşama seçilen gümüş aksesuarın enerjisinin temizlenmesidir. Bu aşamada kurutulmuş adaçayına, safrana ve bir parça abanoz ağacına ihtiyaç duyulmaktadır. İlk olarak abanoz ağacı yakılır ve közleri ezilerek abanozdan kül elde edilir. Gümüş aksesuar bir gece küllerin içinde bekletilir. Bu esnada üzerine gerekli dualar okunur. Ertesi gece ise küllerin içinden çıkartılarak diğer aşamalar başlanır.

Bir sonraki aşamada sıcak suyun içine safran atılır ve bir süre bekletilir. Bu sırada kuru adaçayı yaprakları yakılır, tütsü misali külden çıkartılmış olan aksesuarın etrafında gezdirilir. O sırada ise kötü enerjileri kovma niyetli dualar ve tılsımlı cümleler okunur. Son olarak gümüş aksesuarı içinde safran bekletilen suyun içine koymak gerekir. O suyun içinde de bir gece bekletilen gümüş ile ritüelin son işlemi uygulanabilir. Bu son işlem en az dokuz gün sürmektedir. En az dokuz gün boyunca gümüşün üzerine tılsımlı cümleler okunacak ve gümüş büyüsü koruma tesirleri işlenecektir. Bu işlemin dokuz gün mü yoksa daha mı uzun süreceği tamamıyla ritüeli yapan medyumun tecrübesine bağlıdır. Yeterince tecrübeli bir medyum ritüelin son aşamasını dokuz günde rahatlıkla tamamlayabilirken, bir miktar daha az tecrübeli medyumlar daha uzun sürede tamamlayabilir. Anlayacağınız üzere doğru medyum seçimi hem büyünün daha kuvvetli tesirleri olmasında, hem de büyünün ne kadar sürede tamamlanacağı konusunda rolü olan bir etkendir. Eğer yaptıracağınız korunma işlemi için belli sebepleriniz ve aceleniz varsa işlemi en kısa sürede tamamlayabilecek meziyetlere sahip bir medyumdan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Gümüş Büyüsü Kimlere Yapılır

Gümüş ile yapılan koruma işlemi insanların eski çağlardan beri büyülere ve kötü enerjilere karşı önlem almak için başvurduğu bir büyü işlemidir. Hatta antik çağlarda bile şamanlar tarafından kabile liderlerini korumak için yapıldığı bilinmektedir. Eski kitaplardan günümüz medyumlarına aktarılmış bu bilgiler arasında, gümüş büyüsü işleminin bir şaman tarafından türetildiği de anılmaktadır. O dönemlerde dönemin şartları sebebiyle biraz daha özensiz yapılan büyü işlemi bir parça gümüş madeni üzerine uygulanmaktaymış. Büyülü enerjileri hapsetme ve içinde barındırma konusunda oldukça kullanışlı olan gümüş, bir çok büyüde kullanılan bir materyaldir. Bu büyüde tercih edilmesinin nedeni ise içinde barındırdığı enerjiyi onu taşıyan kişiye çok etkili bir şekilde yansıtabiliyor olmasıdır.

Gümüş Büyüsü VefkiBüyünün tesirlerinden yeterince yararlanabilmek için düzenli olarak yanınızda gezdirmeniz gereklidir. Fakat olurda büyüyü kendisini tedirgin etmeden korumak istediğiniz birisi için yaptırıyorsanız kişiye koruma etkileri uygulanmış bir gümüş aksesuarı hediye olarak belli etmeden vermeniz gerekebilir. Böyle durumlarda korumak istediğiniz bireyin tılsım işlemi uygulanmış aksesuarı her an kullanmaması gibi bir ihtimal vardır. Eğer büyü işlenmiş aksesuar düzenli kullanılmaz ise büyünün koruma tesirleri görevini doğru yapamaz. İşlemin kimlere yapılabileceği ve kimler üzerinde etkili olacağı sorusunun yanıtı da bu noktada belli olmaktadır. Gümüş ile yapılan koruma işlemi, tılsımlı nesneyi düzenli olarak yanında bulunduran kişiye etki edecektir. Aksi halde herhangi bir koruma tesirinden faydalanılamaz.

Gümüş ile Yapılan Büyüler Tehlikeli midir?

İyi niyetler ile kullanılan gümüş işleminin herhangi bir kötü niyet güdülerek uygulanması olağan değildir. Böyle bir büyünün birisine zarar vermesi gibi bir ihtimal yoktur. Büyünün tek tehlikesi ise büyü yapılan gümüş aksesuarın düzenli kullanılmaması durumunda ortaya çıkar. Böyle bir durumda büyünün koruma etkilerinden uzak kalınacağı için her tür kötü enerji ve büyüye karşı savunmasız halde kalabilirsiniz.

Eğer koruma tesirlerinin üzerinizden bir an bile kalkmamasını istiyorsanız büyü işlenmiş tılsımlı nesneyi yanınızda bulundurmaya özen göstermelisiniz. Tılsımın vereceği rahatlık ile kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Bu durum büyüyü yaptıracağınız korumak istediğiniz yakınlarınız için de geçerli olacaktır. Ancak unutmayınız ki birisi için yapılmış tılsımlı gümüş aksesuar başka birisi tarafından kullanılamaz. Kişiye özel uygulanan bu işlemlerin koruma etkisi başkasına aktarılamaz. Eğer yakınlarınızı da korumak istiyorsanız her birine özel tılsım işlemi yapılmış gümüş aksesuarlar hazırlatmalısınız. Konu hakkında daha fazla detay için bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Büyü Bozma Metotları

Büyü Bozma Metotları

Büyü Bozma Metotları Büyülerin iyi niyetler ile yapılmaları halinde hayırlı sonuçlara vesile olmaları mümkündür. İyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir