Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlilik, pek çok kişi için; İnsan ömrüne değer katan en önemli an ve süreçlerden biri olarak düşünülebilir. Kimi yalnız bir ömür yaşamamak için, kimi ömrüne dost olabileceği birine tutku ve duygu hissettiği için, kimi de çocuk sahibi olmak için belli bir anda evlilik fikrini gözden geçirir. Pek çoğumuz da eninde sonunda evleniriz. Çünkü bir insan ile hayatını birleştirmenin verdiği huzur, bir daha yalnız kalmayacağını ve sevdiğin kişiyle yaşamını geçireceğini bilmenin verdiği huzurla birleşir. Ancak bazı insanlar bu huzura normal yollar ile kavuşamamaktadır. Bazısı sevdiğinden karşılık alamaz ve aşkını platonik bir şekilde içine gömer, bazısı da sevgilisi olmasına rağmen evliliğe yanaştıramaz. Eğer böyle durumlarda takılıp kaldıysanız ve normal yollar ile bir çözüme ulaşamıyorsanız, belki de ruhani yollara başvurmanın vakti gelmiştir. Evlenme büyüsü bu durumda başvurulabilecek ruhani ve manevi bir işlemdir.

Evlenme Büyüsü YapılışıBüyünün tesirleri ile sevgiliniz ile evlilik yoluna adım atabileceğiniz gibi platonik aşıklar da sevdikleri ile birlikte olabilir ve bir süre sonra evlenme şansını elde edebilirler. Büyünün doğru metotlar ile özenli bir şekilde uygulanması durumunda tüm bunlar mümkün kılınacaktır. Oldukça eski bir ritüele sahip olan bu büyü zahmetli ritüel aşamalarına sahiptir. Birden fazla metot ve tarif kullanılarak yapılabiliyor olsa da temelinde yer alan işleyiş sabit kalmaktadır. Bu da hangi metot kullanılırsa kullanılsın meşakkatli bir işlem olmasını değiştirmemektedir. Eğer bu işlem ile hayallerinize kavuşmayı planlıyorsanız büyü ritüelini başarıyla tamamlayabilecek bir medyum hoca bulmanız gerekecektir. Hocamız medyum Ziyad bu alanda oldukça yeteneklidir ve kuvvetli referanslara sahiptir.

Evlenme Büyüsü Etkileri

Evliliğe giden yola ulaşmayı kolaylaştıran bu büyünün etkileri de büyük bir merak konusudur. Yani adı üzerinde evlenmeyi sağlayan etkileri vardır fakat bu etkilerin detayları öğrenilmek isteniyor. O nedenle büyünün tesirlerinin neler olduğu, nasıl işlediği ve kime ne tür etki ettiği hakkındaki detayları da sizlere açıklayacağız. Öncelikle bilmesiniz ki büyünün farklı metotlar kullanılarak yapılması durumunda işleyişinde bazı değişiklikler olabilmektedir. Sonuç her türlü evlilik olacaktır ancak evliliğe giden yol farklılık gösterebilir. Bu metot değişikliklerine ise, spesifik durumlarda başvurulur. Kimi etkileri kuvvetli yavaş işleyen bir büyü yaptırırken kimi biraz daha hızlı etki eden bir büyü yaptırmak isteyebilir. Bu durumda büyü ritüelinde farklı metot ve tarifler kullanılabilir ama sonuç aynı olacaktır. Sadece sonuca giden yol bir miktar değişecektir. Sizler için evlenme büyüsü işleminin en temel ve çoğu yöntemde ortaya çıkaran etkilerini listeledik.

  • Büyü yapılan kişinin zihnine, evlilik fikrini güzelleştiren ve evliliğe sıcak bakmasını sağlayan spiritüel tohumlar bırakılır.
  • Büyünün etkisi altına giren kişi büyüyü yaptıran kişiye bağlı değilse bağlanacak, bağlıysa daha büyük bir tutku ve bağlılık hissetmeye başlayacaktır.
  • Büyünün etkileri çiftleri sadece evlilik yoluna götürmekle kalmıyor aynı zamanda ilişkideki sadakatsizliği de engelliyor.
  • Evlenme niyetli büyü yapılan bireyin bir ilişkiye zarar verebilecek tüm davranışları en aza indirgenecektir.
  • Kişi, büyünün etkileri ile ilişkisine bağlı ve ilişkisini başka kavramların önüne koymayan birisi haline gelecektir.
  • Büyü ritüeli tamamlandıktan sonraki süreçte kişinin zihnindeki tohumlar giderek yeşerecek ve zaman geçtikçe çiftin ilişkisi evliliğe yaklaşacaktır.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır

Yazımızda daha önce de bahsettiğimiz gibi evlenme niyetiyle yapılan büyünün ritüelini uygulamak için başvurulabilecek birden fazla teknik ve tarif vardır. Bu tariflerden her biri evlilik yoluna götürse de uygulanışları aynı değildir. Büyü yapılacak kişinin ve büyüyü yaptıran kişinin saç telleri kullanılarak yapılabilen büyü farklı materyaller ile de yapılabilmektedir. Mesela altın kullanılarak da evlenme amaçlı büyüyü yapmak mümkündür. Fakat bu işlemi yapmak için en sık başvurulan metot vefk metodudur. Vefk kullanılarak yapılan büyü işlemi günümüzde oldukça büyük bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Evlenme Büyüsü EtkisiBu işlemlerin her biri usta medyumlar tarafından yapıldığı takdirde başarılı sonuçlar vererek istenilen çiftin evlenebilmesini sağlayacaktır. Fakat aralarından vefk metodu diğerlerin biraz daha uygulaması zor bir işlemdir. Çünkü bu işlemi uygulayacak olan medyum hocanın dua ile büyü yapmada, tılsımlı okumalarda ve vefk işlemlerin ciddi bir bilgi dağarcığı ile tecrübeye sahip olması şarttır. Eğer gerekli tecrübe ve bilgilerden yoksun bir medyuma yaptırılır ise tutma ihtimali olmayan bir işlem olduğunu belirtmeliyiz. Bunun yanı sıra saç teli veya altın kullanılarak yapılan ritüellerin de gerekli meziyetlere sahip medyumlar tarafından yapılması büyük önem arz eder. Unutmayınız ki her koşulda büyünün etkilerinin istediğiniz sonuçları verebilmesi, o medyumun işinin ehli olmasına bağlıdır. Eğer yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan medyumlardan yardım alınır ise bu büyünün de başka herhangi bir büyünün de tutması beklenmemelidir. Yaptıracağınız büyülerin tutması için doğru medyum seçimini yapmış olmanız mühimdir.

Evlenme Büyüsü Ne Zaman Tutar

Evlenme yolunda önünüzdeki engelleri temizleyen ve sizi evliliğe ulaştıran büyünün ne kadar sürede tuttuğu büyük bir merak konusudur. Fakat bu süreyi belirlerken hesaba katılması gereken çok fazla etken vardır. Büyünün yapılış metodundan tutup büyüyü kimin yaptığına; büyünün yapımında kullanılan materyallerden büyünün kime, ne şekilde, ne zaman yapıldığına kadar her detay bu süreyi etkileyebilmektedir. Ama sizlere temel bazı etkenlerden ve bu etkenlerin büyünün tutma süresini nasıl etkilediğinden bahsedebiliriz. Büyünün yapıldığı zamandan bahsetmekle başlayabiliriz. Evlenme büyüsü ritüelinin dolunay olan bir gece ay tam formundayken yapılması büyünün tutma süresini kısaltacaktır. Büyünün metotları ve tarifleri arasından en kısa sürede tutan ise vefk işlemidir. Vefk ile yapılan evlenme işlemi diğerlerinden bir miktar daha çabuk sonuç verebilmektedir.

Evlenme Büyüsü YaptırmakBüyünün yapımında kullanılan materyaller ve bu materyallerin özelliği de büyünün tutma süresine bir rol oynamaktadır. Vefk ile yapılan işlemden, altın veya saç teli ile yapılana kadar her birinin ritüelindeki malzemelerin alternatifleri olabilmektedir. Mesela saç telinin nasıl elde edildiği önemli bir detaydır. Saç teliyle yapılan ritüel için saç telleri tamamen kökünden koparılmış olursa büyünün tesirleri daha kuvvetli oluyor. Aynı şekilde altın kullanılarak yapılan büyü ritüelinde eğer büyüyü yapan kişi temin ettiği altını kullanmadan önce eritip tekrar form verirse büyünün etkileri yine güç kazanacaktır. Bu ve benzeri bazı detaylardaki değişiklikler büyünün daha kısa sürede sonuç vermesini sağlayabiliyor. Tüm bunların yanında büyünün tutma süresindeki en büyük etkiyi medyum seçimi yapmaktadır. Eğer doğru medyum seçimini yaparsanız tüm bu detaylara dikkat edebilecek bir medyum bulabilirsiniz. Böylelikle büyünün tesirleri ile istediğiniz sonuçları en kısa sürede elde edebilmeniz mümkün olur. Yani büyü belirtileri ortaya çıkarken belirlenen süreç ve sonuç konusunda medyum seçimi son derece önemlidir.

Ancak büyüyü yaptıracağınız medyum gerekli özelliklere ve yeterliliklere sahip değilse büyünün tutması beklenenden çok daha uzun sürebilir. Hatta yetersiz bir medyumun yapacağı büyü yüksek bir ihtimalle tutmayabilir. Büyünün tutma süresinde rolü olan son etken ise büyüyü yaptırdığınız kişi ile ilişkinizdir. Eğer henüz sevgili bile olmadığınız birisine evlenme niyetli büyü yaptırıyorsanız önce sevgili olacağınız süre vardır ondan sonra evlilik gelecektir. Bu nedenle büyünün tutması çok daha uzun sürecektir. Bunun yanı sıra büyü yapılan kişinin evliliğe karşı bakış açısı da büyünün tutma süresini etkileyen faktörler arasında yer almaktadır.

Evlenme İşleminin Etkileri Kalıcı mı?

Büyünün yukarıda detaylıca bahsettiğimiz tüm faktörler göz önünde bulundurularak yapılması halinde dahi tahmini bir tutma süresi yoktur. Çünkü insandan insana farklı sürede sonuç verebilen bir büyüdür. Anlayacağınız üzere bunu öğrenmenin tek yolu büyüyü uzman bir medyuma yaptırıp sonuçları beklemektir. Gel gelelim bir başka sorunun yanıtına. Evlenme işleminin etkileri ne kadar sürer veya kalıcı mıdır? Bu soruyu oldukça fazla kişiden almaktayız. Evlenme büyüsü, kalıcı etkilere sahip olacak şekilde yapılabilecek bir büyüdür. Fakat her medyum bu etkilere sahip bir evlenme işlemi yapmayı beceremeyebilir.

Büyünün kalıcı tesirler gösterecek şekilde yapılamaması halinde ise en az 2 yıl etkilerinin süreceği bilinmektedir. Fakat iki yıl bittikten sonra evliliğinizin de bitmesi ihtimali hiç hoş bir ihtimal değildir. Bu nedenle büyüyü yaptıracaksanız kalıcı tesirlere sahip olacak şekilde yapabilecek bir medyum bulmanızı öneririz. Eğer doğru medyum ile görüşürseniz büyünün etkilerinin bir ömür boyu evliliğinizi sürdüreceğinden emin olabilirsiniz. Elbette büyünün tesirlerinden vazgeçilmesi durumunda büyü bozma işlemleri uygulanabilir.

Evlenme Büyüleri Evli Kişilere Yapılır mı?

Evlilik niyetiyle yapılan bu büyüye başvuran çok fazla platonik aşık vardır. Ancak bahsi geçen platonik aşıklar her zaman bekar kişilere aşık olmayabilirler. Eğer evli birisine aşık olunur ise evlenme niyetli bir büyü yapılması mümkün müdür diye merak edilmekte. Eğer evli birisine büyü işlemi yapılır ise büyünün tutup tutmayacağı sorulmakta.

Eğer bu duruma uygun ritüel hazırlıkları yapılır ve gerekli koşullar sağlanır ise büyünün evli birisine yapılması mümkündür. Bu durumda büyünün göstereceği ilk etkiler arasında eşinden soğumak ve belli bir süre sonra ayrılmak olacaktır. Büyünün kudretli bir medyum tarafından özenle yapılması halinde büyü yapılan evli kişi eşinden ayrılacak ve büyüyü yaptıran kişiye tutulacaktır. Bu ayrılığın ardından doğan aşk sonrasında evlilik hemen sağlanamamaktadır. Normalden biraz daha uzun sürecek olsa da eşinden ayrılan kişi sonunda büyüyü yaptıran kişiyle evlenecektir. Ancak söylediğimiz gibi evli birisine evlenme işlemini uygulamak bir hayli çetrefilli olacaktır. Büyünün beklenilen sonuçları her koşulda sağlayabilmesi için işinde iyi bir medyum hoca bulunması mühimdir.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü Aşk öyle kuvvetli bir histir ki insanlara en zor işleri bile yaptırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir