Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşleri Ayırma Büyüsü

İki eşi birbirinden ayırmak için yapılan ayırma büyüleri, kötü niyet büyüleri arasında yer alırlar. Bu işlemler ile düşmanlarınızı veya size hayatınızda zorluk çıkaran kişileri cezalandırabilirsiniz. Büyünün etkileri ile birlikte ayıracağınız çiftin nasıl bir ayrılık süreci geçirmesine bile karar verebilirsiniz. Eşleri ayırma büyüsü, büyük bir kavga ile ayrılık sağlayabileceği gibi sakin bir ayrılığı da mümkün kılabilmektedir. Büyüyü yaptıranlar sadece düşmanlarını cezalandırmak isteyenler ile sınırlı değildir. Sevdiğiniz kişinin bir başkası ile ilişki içerisinde olması durumunda ayırma büyüsüne başvurarak ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Daha sonra o kişi ile ilişki kurmanın yolunu bulabilirsiniz.

Eşleri Ayırma Büyüsü YapılışıEşleri ayırmak için uygulanan büyü ile çiftlerin birbirine bağlılığı ne kadar kuvvetli olursa olsun iki insanı birbirinden ayırmanız mümkündür. Büyünün doğru bir şekilde yapılması durumunda istenilen sonuçlar elde edilecektir. Karı kocayı birbirinden ayırmak için büyünün ritüelini özenli bir şekilde yapmak gerekir. Eşleri ayırma niyetiyle yapılan büyü işleminin ritüelinin kolay olduğu söylenemez. Büyünün meşakkatli bir ritüeli vardır. Büyü ritüeli birden fazla aşamadan oluşur ve tüm bu aşamaların doğru sırayla, incelik ile tamamlanması gerekmektedir. Sadece bu koşullar sağlanır ise büyüden istenilen sonuçları almak mümkün olacaktır. Aksi takdirde büyünün tutmasını beklemek hayal kırıklığına uğratabilir.

Karı Kocayı Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Karı kocayı birbirinden ayırmak için yapılan büyüler üç farklı niyet ile yapılabilir. Büyüyü yaptırmadaki birinci niyetten yazımızda bahsettik. Büyüyü yaptıranlar düşmanlarına zarar vermek ve onları cezalandırmak isterler. Bir insanı cezalandırmak için ilişkisini bozmak ve onu eşinden ayırmak oldukça etkili olacaktır. Eğer daha önce bu kişi sizin ilişkinizi baltalayacak bir davranışta bulundu ise bu büyüyü yaptırarak intikamınızı alabilirsiniz. Büyünün bir diğer yapılış niyeti ise sevdiğiniz kişiyi eşinden ayırmaktır. Büyünün tercih edilmesinde güdülen en sık ikinci sebep budur. Büyüyü yaptıranların büyük bir çoğunluğu sevdikleri kişiyi eşlerinden ayırmayı isterler. İnsanlar bazen evli olsalar bile başkalarına hisler besleyebilirler. Bu durumda aslında evli oldukları kişiyi sevmiyorlardır fakat bunu kabullenemezler.

Böyle karmaşaların içerisinde kalan kişiler eşlerinden ayrılmak istemeseler de karşılarındaki diğer kişiye de istemeden veya isteyerek umut verirler. Umutlara kapılan kişiler ise sevdiklerini eşlerinden ayırabilmek için eşleri ayırma büyüsü yaptırırlar. Büyünün yapımı kötü niyetli gibi gözükse de çoğu kişi sevdikleri kişiye yardım etmeye çalışır ve bu gibi niyetler ile büyüyü yaptırır. Tabi ki büyüyü tamamıyla kötü niyetler güderek yaptıranlar da vardır. Fakat arada sırada istisnalara rastlamak da mümkündür. Büyüyü yaptıranların bir diğer niyeti ise değer verdikleri kişilere yardımcı olmaktır. Zaman zaman iki insanın yolu kesişir ve o kişiler birbirleri için hayırlı olmasalar da bir ilişki kurarlar. Bu ilişkiler zamanla çifte zarar vermeye başlar ve çift birbirini sevemese de alışkanlık sebebiyle ilişkilerini bitiremezler. Bu gibi ilişkilere birbirleri için hayırlı olmayan kişilerin ilişkileri denilebilir. Birbirleri için hayırlı olmayan, birbirlerine uygun olmayan kişileri ayırmak için yapılan büyü işlemleri ise iyi niyetli ayırma büyüleridir. Eşleri ayırmak için yapılan büyülerin de bu gibi niyetler ile yapılması mümkündür.

Eşleri Ayırma Büyüsü Etkileri

Eşlerin ayrılmasını sağlayan büyünün etkileri direkt bir ayrılık gerçekleştirmez. Büyünün böyle bir etkisi olması imkansızdır. Hiçbir büyü, istenilen sonuçlara bir anda ulaştırmaz. Büyülerin yapımı ile ortaya çıkan çeşitli etkiler belli bir süre boyunca kişi veya kişilere etki ederek istenilen sonuçları yavaş yavaş gösterir. Ayırma büyüsü de bu şekilde işlemektedir. Büyünün direkt olarak ayırma etkisi yoktur. Büyünün ilişkiye ve kişilere yönlendirilen etkileri, çiftin kendi isteği ile ayrılmasına yol açacaktır. Yani eşleri ayırma büyüsü irade kontrol etkileri ile ayrılığa yol açan bir büyü değildir. İnsan iradesini kontrol etmeden, çiftin birbirinden ayrılmak istemesini sağlayan bir büyüdür. Büyünün ne gibi etkileri olduğunu sizler için listeledik. Böylece büyünün etkilerine dair soru işaretlerinizden kurtulabilirsiniz.

  • Büyü yapılan çiftin birbirine olan bağlılığı zamanla azalacaktır. Böylece partnerler birbirinden uzun süre ayrı kaldıkları zamanlarda bile birbirlerini özlemeyeceklerdir.
  • Büyünün etkisi altındaki çiftin birbirine olan tahammülü de yavaş yavaş azalacak ve bitecektir. İlişki içerisindeki kavgaların önüne geçilmesi giderek zorlaşacaktır.
  • Eşlerin birbirine olan tahammülünün bitmesi ile birbirlerindeki sevmedikleri davranışlara katlanamaz hale gelecekler. Eşlerden birbirlerinde beğenmedikleri davranışlar çifti kavga etmeye sürükleyecektir.
  • Çiftin birbirine olan güveni ve saygısı da zamanla azalacaktır. Büyüye maruz kalan çift, yaptıkları kavgalara ve tartışmalar sırasında birbirini kırmaktan çekinmeyecektir.
  • Büyünün etkisindeki eşlerin ilişkilerine olan inancı sıfıra inecektir. Artık yapılan kavgalar ve anlaşmazlıklar dayanılmaz bir hal alacaktır. Çift, ilişkilerini ve evliliklerini sürdürmenin anlamsız olduğunu düşünmeye başlayacaktır.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyünün yukarıda saydığımız etkileri birebir olarak göstermesini beklememek gerekir. Çünkü eşleri ayırma büyüsü ile elde edilecek etkiler ilişkiden ilişkiye değişiklik gösterebilmektedir. Fakat büyünün temel etkileri bunlardır ve etkiler değişse bile bu etkilere paralel bir şekilde işlemeye devam edeceklerdir. Yani yukarıda okuduğunuz etkiler baz alınarak farklı etkiler ortaya çıkabilecektir. Büyünün etkilerinde değişiklikler olabilmesinin nedeni ise büyünün kişiden kişiye farklı işliyor olmasıdır. İnsanların yetiştirilme biçimlerine ve karakteristik yapılarına göre farklı etkiler görülebilir. Etkilerde görülen bu değişim pek çok büyüde rastlanan bir durumdur.

Eşleri Ayıran BüyülerSöz konusu bir kişi yerine ilişki içerisindeki iki kişiye yapılan büyüler olduğunda etkilerin değişmesi daha kaçınılmaz olacaktır. Çünkü iki kişinin birlikte oluşturdukları ilişkiye yönlenen etkiler söz konusudur. Etkilerin değişikliğe uğraması büyünün sonucunu değiştirmeyecektir. Hatta bu değişimler tam olarak büyünün sonucu değişmesin diye meydana gelmektedir. Büyünün yapımı ile etkilerin kendini göstermesi üç ile yedi hafta arası sürebilir. Büyünün yapımı sırasında başvurulan yöntemler ile bu sürenin daha aza indirilmesi mümkündür. Fakat büyünün etkilerinin daha kuvvetli olması ve büyünün daha çabuk tutması için büyünün nasıl yapıldığı çok önemlidir. Büyüyü yapa medyumun işinde iyi, uzman bir medyum olması büyünün daha etkili olmasını sağlayacaktır.

Eşleri Ayırma Büyüsü Etki Süresi

Eşleri ayırma büyüsü yaptıranların en çok merak ettiği konulardan birisi de büyünün etki süresidir. Büyünün yapıldıktan sonra tutmasının ne kadar süreceği herkes tarafından bilinmek istenir. Fakat bu sorunun yanıtını net bir şekilde verebilen birisi yoktur. Çünkü insanlar büyünün etki süresinin de değişken olabileceğinden bihaberlerdir. Yanlış duymadınız, büyünün ne kadar sürede tutacağı tamamen değişkendir. Büyünün yapımına, yapanına ve kime yapıldığına bağlı olarak ne kadar sürede tutacağı değişebilir.

Eşleri Ayırma Büyüsü EtkisiBüyünün yapımı sırasında en etkili metotların kullanılması ve büyü ritüelinin kusursuz bir şekilde tamamlanması, süreyi bir hafta kadar kısaltabilmektedir. Büyüyü yapan medyum hocanın, ayırma büyülerine dair özel olarak uzman olması da bu süreye etki edecektir. Eğer ayırma büyülerinde uzun süre çalışmalar yapmış ve konuda ustalaşmış bir medyumdan yardım alınırsa sürenin bir hafta kadar daha kısaltılması mümkün olacaktır. Büyünün kısa sürede tutmasını sağlayan bir diğer etken ise ilişki içerisindeki eşlerin birbirine olan bağlılık seviyesidir. Birbirine güçlü bağlar ile bağlanmış olmayan çiftlerin ayrılması daha kolay olacaktır. Yani duygusal olarak hassas ve eşinden çok kendine değer veren insanların büyü yoluyla ayrılması daha çabuk olabilir. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda eşleri ayırma büyüsü, üç veya dört hafta içerisinde tutacak şekilde yapılabilir.

Eşleri Büyü ile Ayırmak Günah mı?

Eşleri büyü yoluyla ayırmanın günah olup olmadığı da insanların merak ettiği konulardan biridir. İnsanlar evli çiftlerin ayrılmasını isteyebilirler. Kimin böyle bir şeyi neden istediğini tartışmamak gerekir. Herkesin kendince sebepleri vardır. Kimisi sevdiği kişiye kavuşmanın tek yolu olarak iki eşi ayırmayı tercih eder. Kimisi ise değer verdiği kişinin yanlış birisi ile evli kalmasını kabullenemez ve eşleri ayırma büyüsü ile ona yardımcı olmayı hedefler. Bir başkası ise düşmanlarına bir ders vermek için değer verdiği kişi ile ilişkisini bozar.

Büyünün yapılışındaki niyet her ne olursa olsun büyünün yapılması ile sonuç iki eşin birbirinden ayrılması olacaktır. Eğer bu işlemin yapılması ile bir veya daha fazla insanın hakkına girilir ise büyünün yapılması günah olacaktır. Büyüyü yaptıran kişi, büyü yaptırma kararını vermeden önce tüm bunları değerlendirmeli ve iyice düşünmelidir. Eğer büyünün yapımı ile kimsenin hakkında girmeyeceğinize eminseniz büyüyü yaptırmanız günah işlemeniz anlamına gelmeyecektir.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Eşleri ayırma niyeti ile yapılan büyü hakkındaki birçok soruyu yanıtladığımızı umuyoruz. Büyüyü yaptıracak kişilerin sorularına cevap verdiğimize göre büyüye maruz kalanların sorduğu bir soruyu da yanıtlamaya vakit ayırabiliriz. Eğer size bir düşmanınız tarafından kötü niyetli eşleri ayırma büyüsü yapıldığına dair şüpheniz varsa büyüyü bozdurmadan önce büyüyü tespit ettirmeniz gerekecektir.

Herhangi bir büyünün bozulabilmesi için öncelikle tespit edilmesi şarttır. Büyünün tespiti için büyü belirtilerinden yardım alabilirsiniz. Büyü belirtileri ile kendi başınıza büyüleri tespit edebilirsiniz Fakat çok garantili bir yöntem olduğu söylenemez. Daha garantili sonuçlar isteyenler medyum bakımı yaptırarak üzerlerindeki büyüleri tespit ettirebilirler. Tespit edilen bir büyü için büyü bozma ritüeline başvurulabilir. Eğer üzerinizde ayırma büyüsü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulanır ise vakit kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptırmanız mühimdir. Çünkü bu tür büyüler bozulmadığı sürece etkileri daha da kuvvetlenecek, bozumu daha da zorlaşacaktır.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir