Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Delirtme Büyüsü

Delirtme Büyüsü

Delirtme Büyüsü

Delirtme büyüsü, tamamıyla insanın ruhsal ve psikolojik sağlığına zarar verme niyetiyle yapılan kuvvetli ve tehlikeli bir büyüdür. Bu işleme maruz bırakılan kişi veya kişilerin akıl sağlığı ciddi hasarlar görecektir. Zaten bu büyünün tek yapılış niyeti düşmanlara akli dengeyi yitirtmektir. Eğer akli dengesini kaybetmesini istediğiniz kadar sevmediğiniz veya düşmanlık beslediğiniz kişiler varsa hayatınızda, sizler de bu işlemi yaptırabilirsiniz. Yapımı oldukça zor olan delirtme işleminin çetrefilli bir ritüeli olduğu gibi, yapımında kullanılan materyalleri elde etmek de bir hayli meşakkatlidir. Eğer etkili bir büyü yapılmak ve kısa sürede başarılı sonuçlar alınmak isteniyorsa büyünün hazırlığı özenle sürdürülmelidir.

Delirtme Büyüsü EtkisiDüşmanların ruhsal sağlığına zarar verme niyetiyle yapılan işlemler kötü niyetli büyüler arasında yer almaktadırlar. Bu tür büyü işlemlerinin yapımı genellikle normal büyülerden biraz daha zor olduğu için usta medyumlar tarafından uygulanması gereklidir. Eğer hayatınızda kötü bir yeri olan birisine böyle bir işlem yaptırmak istiyorsanız işinin ehli bir medyum hocaya ulaşmanız büyük bir öneme sahiptir. Çünkü delilik ve benzeri tesirlere sahip işlemlerin hiçbir aksilik yaşanmadan uygulanmasını istersiniz. Aksi takdirde ritüel sırasında yapılan en ufak bir hata bu korkunç tesirlerin sizlere de yansıması gibi yan etkilere yol açma riskine sahiptir. Böyle riskleri almak istemeyenler işini bilen bir medyum ile görüşerek delilik etkisine sahip işlemlerin yapımını usta ellere teslim etmeliler.

Delirtme Büyüsünün Etkileri

Delirtme büyüsü adı üstünde delilik etkisine sahip bir kötü niyet büyüsüdür. Bu işleme maruz kalan insanlar akli dengelerini yavaş yavaş yitirerek delireceklerdir. Büyünün birden fazla aşama halinde işliyor olması kişinin akli dengesini aşama aşama kaybetmesini sağlamaktadır. Büyünün tesirlerinin ortaya çıktığı ilk zamanlarda ciddi etkiler görülmeyecek olsa da zaman geçtikçe büyü giderek kuvvetlenecektir. Büyü kuvvetlendikçe aynı oranda büyünün etkileri de kuvvetleneceği için devreye giren psikolojik baskı ve tesirler büyüye maruz bırakılan bireyin ruhsal sağlığını daha da fazla etkileyecektir. Günden güne akıl sağlığını yitiren kişi bir süre sonra tam anlamı ile delirecektir. Bu noktada büyünün etkileri görevini tamamladığı için sona erecektir. Fakat herhangi bir önlem veya tedavi sürdürülememesi istenir ise ekstra işlemler yaptırılabilir. Böylelikle delilik işlemine maruz bırakılan düşmanınızın hazin sonunu kalıcı hale de getirmeniz mümkündür. Ayrıca akıl sağlığına zarar verme niyetiyle yapılan bu işlemin etkilerini de sizler için listeledik.

 • İlk başlarda yakın hafıza zarar görecektir. Gün içinde basit sorumluluklar unutulacak ve bazı detayları hatırlamak zorlaşacaktır.
 • Kişi uykuya dalmada büyük bir zorluk yaşayacaktır. Uyusa bile uykusu çok kesik olacak ve gece boyunca ara ara uyanacaktır.
 • Gün içinde uykusuzluk, yorgunluk ve gerginlik kişinin üzerinden eksik olmayacaktır.
 • Kendini hiç dingin hissedemeyen kişi büyünün etkisi ile giderek daha asosyal, içine kapanık ve üşengeç hale gelecektir.
 • Büyünün etkileri ile giderek yalnızlaşan  birey yalnız kaldıkça karanlıkta ve gölgelerin içinde bazı şekiller veya öte alemsel varlıklar görmeye başlayacaktır.
 • Uykuda görülen rüyaların büyük bir çoğunluğu kabuslardan oluşacaktır.
 • Unutkanlıklar daha da ciddi bir hale gelecek ve kişi büyünün kendisi üzerindeki kötü etkilerini bile farkedemeyecek hale gelecektir.
 • Büyü kendini belli etmeden tesirlerini kişiye aşılamaya devam edecektir. İlerleyen süreçlerde diğer insanlara karşı büyük bir korku ortaya çıkacaktır.

Delirtme Büyüsü Nasıl Yapılır

Yukarıda listelediğimiz şekilde tesirleri olabilen delirtme büyüsü işleminin yapım şekli ve metotlarına bağlı olarak farklı etkileri de görülebilmektedir. Fakat temel etkilerinden bazıları yukarıda sizler için sıraladıklarımızdır diyebiliriz. Düşmanlarından intikam almak için akıl sağlıklarını elinden almak isteyenler bu işlemin nasıl yapıldığına yönelik yanıtlar arayışındalar. Sizlere aradığınız yanıtları verecek ve delirtme işleminin işleyişini tüm detayları ile açıklayacağız. Fakat öncesinde bilmelisiniz ki bu işlem medyum olmayanların hiçbir şekilde uygulayamayacağı bir büyüdür. Eğer bir medyum desteği olmadan yapılmaya kalkışılır ise büyünün yan etkileri devreye girerek büyüyü yapmaya kalkışan bilinçsiz kişiye etkilerini yansıtacaktır. Yani büyü işleminin usta bir medyum desteği olmadan yapılmaya çalışılması durumunda büyü sizi etkisi altına alabilmektedir. Hiçbir risk almamak ve güvenli bir şekilde büyüyü yaptırarak başarılı sonuçlar elde edebilmek için usta bir medyum ile görüşülmesi önerilir.

Delirtme Büyüsü BelirtisiYaşamınızda sizlere zorluk çıkaran ve hayatınızı kasıtlı olarak kötü etkileyen insanlara zarar vermek için delilik işlemine başvurabilirsiniz. Büyünün temeli antik çağlara kadar dayanmaktadır. İlk olarak antik çağlarda kadim medyumlar veya o zamanki isimleri ile büyücüler, cadılar tarafından yapılan delirtme işlemi ciddi zararlar vermekteydi. Antik çağlarda yaşamış bazı medyumların kralları ve imparatorları delirterek krallıkları, hükümdarlıkları yıkmışlardır. Tarihte büyük bir yeri olan bazı olayların bile delirtme işlemine dayandığı düşünülmektedir. O çağlarda uygulanan büyü ile günümüzdeki halinin temelleri aynı işleyişe dayanmaktadır. İlk olarak büyülü enerjiler öte alemlerden dünyamıza spiritüel olarak aktarılır. Ardından bu enerjilere büyünün niyeti işlenir. Sonrasında ise kötü enerjiler, öte alemsel varlıkların enerjileri ve kaosa sebep olacak enerjiler büyüye aktarılır. Bu enerjilerin bir arada olması büyünün enerjilerini aşırı yükleyerek ilk tesirlerini kuvvetli göstermesini sağlar. Eğer doğru bir şekilde tamamlanır ve büyü yapılacak kişiye yönlendirilir ise büyünün tesirleri ile kişinin delirmeye başlaması çok hızlı gerçekleşecektir.

Delirtme Büyüsü Kendini Belli Eder mi?

İşleyişi ve temelinden de ayrıntılı olarak bahsettiğimiz büyünün ruhsal sağlığa vereceği zararlar çok ciddidir. Peki bu zararlar dışarıdan fark edilebilir mi? Delirtme büyüsü kendini çok iyi gizleyebilen bir büyüdür. Antik çağlardan beri bu özelliği ile bilinen büyünün etkileri ne kadar kuvvetli olursa olsun kendini gizlemesi mümkündür. Delilik işlemine maruz bırakılan kişi ve onun çevresindeki insanlar büyünün varlığını farketmekte ekstra bir zorluk yaşayacaklardır. Büyünün etkileri arasında yer alan bu gizlenme özelliği sadece büyü yapılan kişiye yakın olmayan insanlara karşı geçersizdir. Yani büyüye maruz kalan kişi ile bağı olmayan ama haneye misafir gelmiş birisi büyüyü farkedebilecektir. Fakat bu düşük bir ihtimal olduğu için büyü kendini fark ettirmeden uzun bir süre etkilerine maruz bırakabilir.

Delirtme Büyüsü YapılışıBüyünün kendini bu kadar iyi gizleyebiliyor olmasının sırrı da antik çağlara dayanmaktadır. İnsanlara akıl sağlığını kaybettirme niyeti ile uygulanan bu işlem ilk yapıldığı dönemlerde oldukça saldırgan bir büyüydü. Yapıldığı anda etkilerini kuvvetli bir şekilde göstermekte ve halüsinasyonlardan öte alemsel varlıkların musallatına kadar her türlü korkunç tesiri barındırmaktaydı. Etkileri neredeyse bir gün içinde delirtebilecek kadar kuvvetli olan bu işlem insanların toplaşarak medyumları katletmesine bile sebep olmuştur. Bir süre büyük bir korku salan işlem daha sonra ulu bir şaman tarafından değiştirilmiştir. Büyünün etkisi altındaki kişi ve çevresindekilerin büyünün bir etkisine şahit olduklarında, ufak çaplı bir unutkanlığa maruz kalmalarını sağlayan tesir büyüye o zaman eklenmiştir.

Delirtme Büyüsü Belirtileri

Orijinal delilik işlemi, kendini gizleme konusundaki inanılmaz etkilerini antik çağlarda büyüyü değiştiren ve farklı ritüel aşamaları ekleyen usta medyuma borçludur. Fakat büyünün kendini bu kadar iyi gizleyebiliyor olmasının kötü yönleri de vardır. Çünkü bu büyüye maruz kalan insanlar kendilerini kurtarmaya çabalama fırsatı bile bulamamaktalar. Büyünün varlığını anlamanın tek yolu ise belirtilerini gözlemlemektir. Delirtme işleminin belirtileri dikkatlice gözlemlenir ise kendini gizleyebiliyor olması bir şey fark ettirmeyecektir. Büyü belirtileri bilen insanlar büyünün tespitini yapabilecektir. Ancak büyünün belirtileri ile etkileri birbirinden farklıdır ve karıştırılmamalıdır. Aşağıda büyünün bazı belirtilerini görebilirsiniz.

 • Uykudayken bilincin açık olması fakat bunu uyandığın zaman hatırlayabilmek bu büyünün en sık rastlanan belirtisidir.
 • Sürekli olarak eşyalarını nereye koyduğunu unutmak ve koyduğunu sandığın yerde bulamamak.
 • Kısa süre önce yaptığın bir şeyi unutmak ve yaptığını sandığın bir işi aslında yapmadığını farketmek.
 • Kabuslarda kendini dışarıdan görmek ve görülen kabusların gün içinde bir süre etkilerini üzerinden atamamak.
 • Şiddete ve vahşi şeylere istemsizce ilgi duymaya başlamak.
 • Normalde korkulmayan durumlardan korkulmaya başlanması, korkulanlardan korkulmamaya başlanması.

Delirtme Büyüsü Nasıl Bozulur

Belirtilerini okuduğunuz bu işlem maalesef kurtulması kolay bir büyü değildir. Hatta bozumu yapımından bile daha meşakkatli ve uğraştırıcıdır. Çünkü zaman geçtikçe büyü ile kişi arasında bir bağ oluşur. Büyü kişinin zihninin derinliklerine doğru köklerini salar ve yayılır. Bu kökler büyüdükçe kurtulması daha zor hale gelir. Bu sebeple delilik işlemini bozmanın en kolay yolu ilk yapıldığı zamanlar müdahale etmektir. Eğer bu vakitler kaçırıldı ise büyü bozmadan uzman bir medyumdan destek alınması tavsiye edilir.

Büyünün kişinin zihninde oynadığı akıl oyunları bazen günlük hayata devam etmeyi bile zorlaştıracaktır. Fakat durum daha da ciddileşmeden usta bir medyum desteğine başvurmak çok büyük bir öneme sahiptir. Çünkü delilik işleminin bozum ritüeli medyum olmayan kişilerce yapılamayacak bir ritüeldir. Eğer büyüden tam anlamı ile kurtulmak hedefleniyor ise bir medyum ile görüşmek ilk öncelik olmalıdır. Bu işlemi evinizde uygulayacağınız herhangi bir amatör ritüel ile bozmak imkansızdır. Fakat medyumunuzun inisiyatifi ile ritüel aşamalarında sizlerin de evinizden uygulayabileceğiniz rolleriniz olabilmektedir. İşlem hakkında daha fazla detay öğrenmek isteyenler sitemize her daim ulaşabilirler.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir