Ana Sayfa / Büyü Bozma / Cin Musallatı Belirtileri

Cin Musallatı Belirtileri

Cin Musallatı Belirtileri

Cin musallatı, insanları hayatının her noktasında kötü etkileyerek ona hayatı zindan edebilecek kadar kötü bir durumdur. Musallata maruz kalan insanlar, hayatlarını yaşayamaz hale gelirler ve giderek etraflarındaki insanları kaybederler. Cin musallatı, zaman geçtikçe maruz bıraktığı kişiyi daha da kötü etkileyecektir. Sonunda ise kişi ya ruhsal sağlığını tamamıyla kaybedecek ya da hayatına son verecektir. Cin musallatı belirtileri ve tespit etme yöntemlerinin önemli olmasının nedeni budur. Çünkü musallata maruz kalan kişinin bu durumdan en erken kurtulmasını, yine bu yöntemler sağlamaktadır. Eğer siz de cin musallatına maruz kaldığınızdan veya bir yakınınızın böyle bir durumun kurbanı olduğundan şüpheleniyorsanız, hiç vakit kaybetmeden anlattığımız belirtileri öğrenmeli ve gözlemlemelisiniz.

Cin Musallatının EtkileriCin musallatı özel olarak bir kişiye yapılabildiği gibi birden fazla kişiyi aynı anda da etkisi altına alabilmektedir. Yani bir bireye musallat olan cinler aynı anda tamamıyla bir aileye de musallat olabilmektedir. Ayrıca bireyler dışında direkt olarak hanelere de musallat olmaları mümkündür. Bu durumda ise o hanede yaşayan herkes cin musallatına maruz kalacak veya etkilerini hissedeceklerdir. Cin musallatı üç farklı şekilde ortaya çıkabilen veya çıkartılabilen bir etkidir. Kara büyüler aracılığı ile birini kasıtlı olarak cin musallatına maruz bırakmak mümkündür. Yanlış veya hatalı uygulanmaya kalkışılan bazı kuvvetli kara büyülerin de cin musallatı yan etkisine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak bir de öte alemsel varlıkların dikkatini kötü enerjiler ile yanlışlıkla üzerine çekerek cinlerin musallat olmasına sebep olma durumu vardır ki çok nadir yaşanır.

Cin Musallatı Belirtileri Nelerdir

Cinlerin musallat olmasına sebep olduğu söylenilen bazı durumlar, yanlış zamanda yanlış yerde olmayı gerektirdiği için endişe etmeye değmeyecek kadar karşılaşılması zor bir ihtimaldir. Ancak bu dışındaki diğer konularda önlem almak veya müdahale etmek için yeterli bilgiye sahip olmak büyük önem arz eder. Eğer cin musallatına maruz kalmaktan korkuyor veya çoktan böyle bir şeye maruz kaldığınızdan şüpheleniyorsanız, sizlere önerimiz yazımızdaki belirtileri kendi üzerinizde gözlemleyerek şüphelerinizin gerçekliğinden emin olmaktır. Cin musallatının kendini en çok belli ettiği an uyku anıdır ve bu kendi içinde iki şekilde ayrılır. Derin uykudayken gördüğünüz rüyalarda farklı cin musallatı belirtileri varken, hafif uykudayken farklı belirtiler görülebilmektedir.

Cin Musallatının BelirtileriCinlerin birisine musallat olması kara büyüler ile kasıtlı olarak sağlanmış ise durum biraz daha kontrol edilmesi güç olacaktır. Çünkü size zarar verme niyeti ile cin musallatı büyüsü işlemi yaptıran kişiler bu büyünün etkilerini kuvvetlendirmek için ekstra işlemlere de başvurabilirler. Yani böyle bir durumdan şüphe ettiğinizde, zaman ve hızlı hareket en önemli etkendir. Bu etkileri üzerinizden def etme işlemine ne kadar çabuk girişirseniz, kurtulma şansınız o kadar yüksek olacaktır.

Cin musallatı belirtileri bu aşamada çok büyük bir rol oynamaktadır. Çünkü şikayetçi olduğunuz bazı durumlar cin musallatından şüphe etmenize sebep olsa da şüphelerinizin doğru olduğunu bilmeden bir müdahale uygulamak çok risklidir. Eğer size bir kara büyü yapılmış ise fakat siz onu cin musallatı sanıp ona göre müdahale ederseniz; yanlış müdahale yöntemleri ve ritüeller, kara büyünün üzerinizdeki etkilerini daha da tehlikeli hale getirerek sizi büyük bir riske sokacaktır. Bu ve benzeri problemler ile karşılaşmamak için cin musallatı belirtilerini doğru gözlemlemeli ve yorumlamalısınız. Çünkü büyü belirtileri ve cin musallatı belirtileri, birbirlerinden farklı şekilde değerlendirilmektedir.

Evinizdeki Cin Musallatı Belirtileri

İlk olarak evinizdeki cin musallatının nasıl tespit edileceğinden bahsetmemizde fayda vardır. Çünkü bir haneye musallat olan cinler o hane halkını tamamıyla etkileri altına alarak tüm ilişkileri bozacaktır. İlk olarak hanedeki çiftlerin arasını açacak olan cin musallatının tesirleri, daha sonra ebeveyn ve çocuk, çocuklar arasına girerek bir aileyi tamamıyla yıkımın eşiğine getirebilecek etkilere maruz bırakacaktır. Bu etkilerden kısa sürede kurtulmanın tek yolu ise cin musallatı belirtileri ve etkilerini doğru gözlemleyerek tespit etmektir. Sonrasında ise usta bir medyumun yardımı ile bu etkilerden kurtulma aşaması gelir. Cin musallatının haneye yönlendirilmesi durumunda hane halkında aşağıdaki belirtiler ortaya çıkacaktır.

 • Ev halkında uykuya dalamama veya uykuya zor dalma sorunu cin musallatının en yaygın belirtileri arasındadır.
 • Uykuda bilincin açık olması ve etrafının farkında olmak fakat uyanamamak.
 • Kötü bir rüya gördükten veya rüyanın etkisiyle uyandıktan sonra uzun bir süre kendine gelememek, yataktan çıkamamak.
 • Gece görülen kabusların etkilerini gün içinde hissetmek fakat kabusları bir türlü hatırlayamamak.
 • Evdeki diğer kişileri kabuslarında görmek ve onların da sizi kabuslarında görmesi.
 • Ev halkı ile durup dururken gerginlikler yaşamak ve basit bir şey bile olsa bir süre onlara karşı öfke duymak.
 • Ev halkının sürekli olarak ev içinde eşyalarını kaybetmesi veya bir eşyayı koyduğu yeri hatırlayamaması.
 • Evde yaşayanların birbirine söyledikleri şeyleri unutması, evdeki diğer bireylerin birbirine bir şey söylemesi ancak söylenen kişinin hatırlayamaması.

Gibi belirtiler cin musallatının bir haneyi etkilerine maruz bırakması durumunda ortaya çıkmaktadır.

Cin Musallatının Psikolojik Belirtileri

Cin musallatının bir bireye yönlendirilmesi veya büyü yoluyla direkt olarak maruz bırakılması durumunda, hem fiziksel hem de psikolojik bazı belirtileri ortaya çıkacaktır. Bu belirtiler cin musallatının ne kadar süre boyunca o kişiyi etkisi altında bıraktığına göre farklı zamanlarda ortaya çıkabilir. Cin musallatının ilk belirtilerinden başlayıp ilerleyen sürelerde gösterebileceği belirtilere kadar sizler için listeledik. Bu listedeki belirtileri kendi üzerinizde veya bir yakınınız üzerinde gözlemlerseniz, cin musallatından şüphe edebilirsiniz. Fakat şüphelerinize güvenmeden önce en az iki veya daha fazla belirtiye denk geldiğinize emin olmalısınız. Çünkü bu belirtiler cin musallatının işaretleri olsa da, tek tek bakıldığına çok farklı durumlardan kaynaklanan belirtiler de olabilir. Herhangi bir karışıklık olmaması için, iki veya daha fazla belirtiyi gözlemlediğinize emin olmanızda fayda vardır.

 • Akla sürekli olumsuz düşüncelerin gelmesi ve bu düşünceler ile moral bozulması.
 • Akla gelen olumsuz düşünce ve fikirlerin istense de akıldan atılamaması.
 • Sıkça cinsellik ile ilgili düşüncelerin kafada belirmesi ve bu hislerden rahatsız olunsa bile engel olamama.
 • İnsanlardan uzak durmak ve sürekli yalnız kalmayı istemek fakat yalnız kalınca da yersiz korkulara kapılmak.
 • Normalden korkulmayan şeylerden korkulması; karanlık, yükseklik ve benzeri temel fobilerin durup dururken ortaya çıkması.
 • Korkulmasına rağmen bazı eylemler yapma isteği, kendine zarar verme isteği ve benzeri korkuya kapılmaya sebep olan istek ve arzular.
 • İzleniyormuş, takip ediliyormuş veya arkanızda birisi varmış hissine kapılmak.
 • İşe gitmeme isteği ve sorumluluklardan kaçmaya yönelik ağır bir arzu. Bir şeyleri sürekli olarak ertelemeye dair karşı konulamaz hisler.
 • Eşlerin birbirine olan bağlılığının azalması ve birden başkalarına karşı ilgi duymaya başlamak.
 • Sürekli olarak fantastik hayaller kurmak ve gerçek olamayacağı bilinmesine rağmen bu hayallere istem dışı kapılmak.
 • Ayrıca sinir kontrol problemleri ve hiçbir sebebe veya geçmiş travmalara dayanmayan psikolojik problemler de cin musallatı belirtileri arasında yer almaktadır.

Cin Musallatı Fiziksel Belirtileri

Cin musallatına maruz kalmak insanlarda ciddi geçici veya kalıcı etkilere yol açabilir. Bir insan cin musallatından hep psikolojik hem de fiziksel olarak etkilenebilir. Her iki durumda da etkilerin yanı sıra ortaya bazı cin musallatı belirtileri çıkacaktır. Fakat bu belirtiler ve etkiler birbirine karıştırılmamalıdır. Cin musallatının etkileri kişiye zamanla zarar verir ve akıl sağlığını kaybettirir. Fakat bu etkiler bunlarla kalmadığı gibi say say bitmez. Belirtiler ise cin musallatının varlığını anlamaya yaramaktadır. Cin musallatının bazı fiziksel belirtilerini sizler için sıraladık.

 • Sıklıkla hissedilen sıcaklama ve bunalma hisleri, beraberinde gelebilen kaşınma.
 • Vücudun bazı bölgelerinde ara sıra minimal olarak yer değiştiren ağrılar ve sızılar.
 • Kulaklarda çınlama, tıkanma ve uğultu hissi.
 • Hiçbir kısıtlayıcı rahatsızlığa sahip olmayan çiftin her şeye rağmen çocuk sahibi olamaması.
 • Hiçbir geçerli tıbbi sebebe bağlı olmadan düşük yapma.
 • Karın boşluğunda ve göğsün altında ara sıra gelen ve stres yaratan sızı.
 • Durup dururken gelen öğürme hissi ile birlikte mide krampları.
 • Hiçbir sebebe veya travmalara dayanmayan, ileri yaşta ortaya çıkan kekemelik.
 • Cinsel isteğin olmaması veya cinsel istek olmasına rağmen herhangi bir eyleme geçememe.

Cin Musallatına Karşı Önlemler

Eğer yukarıda üç ayrı başlık altında sizlere listelediğimiz cin musallatı belirtileri arasında, kendi üzerinizde veya bir yakınınızda gözlemledikleriniz varsa; Hiç beklemeden hocamıza bakım yaptırabilirsiniz. İlk işiniz bu şüphelerinizin doğru olduğundan emin olmak olmalıdır. Bunun için ise başvurabileceğiniz iki yol vardır. Birincisi biraz daha dikkatli gözlemleyerek birden fazla belirtiyi tek kişide görebiliyor musunuz ona bakmak olmalıdır. Eğer buna rağmen kesin emin olamıyorsanız, uzman bir medyuma bakım yaptırarak cin musallatını tespit ettirebilirsiniz.

Kendi başınıza cin musallatı tespit edebilmek için bu belirtileri iyi öğrenmekte fayda vardır. Ayrıca cin musallatının belirtileri ile etkilerini birbirine karıştırmamak da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yukarıda saydıklarımız cin musallatının etkileri değil, belirtileridir. Etkileri insanın fark edemeyeceği şekilde işler. Eğer cin musallatı bir kara büyü yoluyla kasıtlı olarak birisine yönlendirilmiş ise bu etkiler, kara büyünün yapılış niyetinde alınmak istenilen sonuçlar elde edilene kadar sürecektir. Diğer koşullarda ise sonuç tamamıyla bilinmezdir. Çünkü öte alemsel varlıkların musallatı sonu kestirilemeyecek kadar kaos içeren ve tehlikeli bir durumdur. Eğer konu hakkında daha fazla detayı öğrenmek istiyorsanız hocamıza ulaşmaktan çekinmeyiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, öte alemsel enerjilerin büyünün niyetine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir