Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Cazibe Büyüsü

Cazibe Büyüsü

Cazibe Büyüsü

Çevresindekilere veya değer verdiklerine cazip gözükmek her insanın isteyebileceği bir özelliktir. İnsanların ilgisini çekmek ve ilgi görmek insanlara mutluluk vererek kendine güvenlerini de arttıran bir durumdur. Fakat kimisi bazı insanlardan ilgi görse de en çok istediği kişilerden beklediği ilgiyi alamayabilir. Böyle durumlarda yapılabilecek birçok şey olsa da birçoğu istenilen sonuçları veremeyebilir. Giyim kuşama özen göstermek, kişisel bakımı arttırmak birer çözüm yolu olsa da yine de işe yaramayabilirler. Normal yolların istediğiniz sonuçları vermemesi durumunda ruhani yollara başvurmak çok doğaldır. Pek fazla insan sevdiği kişiden ilgi görebilmek için cazibe arttıran ruhani işlemlere başvurmaktadır. Cazibe büyüsü bu ruhani işlemlerden en sık uygulananlar arasında yer alır.

Cazibe Büyüsü Yapılışıİlgi görmek istediğiniz kişilerin size ilgi duyması için cazibenizi arttıran büyülerden yararlanabilirsiniz. Böyle yöntemlerden yararlanmak utanılacak bir şey olmadığı gibi oldukça fazla sayıda insanın da başvurduğu bir yol olduğunu söyleyebiliriz. Anlayacağınız üzere ilgi görme ihtiyacı hisseden tek kişi siz değilsiniz, o nedenle kendinizi yalnız hissetmeniz için hiçbir sebep yoktur. Eğer ilgi beklediğiniz kişinin size ilgi duyması ve sizi beğenmesi önem verdiğiniz bir şey ise cazibenizi arttıracak olan büyüler aradığınız yoldur. Fakat şunu bilmelisiniz ki bu yol zahmetli bir yol olduğu için gerekli koşullara uyum sağlayabilecek durumda olmalısınız. Dikkat edilmesi gereken ilk koşul ise büyü işlemini uzman bir medyuma yaptırmaktır.

Cazibe Büyüsü Etkileri

Başarılı sonuç vermesi için uzman eller tarafından yapılması gereken cazip gözükmeyi sağlayan büyüler, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Ama büyüyü yaptıran insanlardan kolaya kaçarak medyum seçimine dikkat etmeyenler, büyünün tutmadığından yakınmaktalar. Burada sorun büyüde değildir, doğru medyum seçiminin özenli bir şekilde yapılmamasındadır. Eğer yeterli tecrübelere sahip bir medyumdan yardım almazsanız büyünün tutmasını beklememelisiniz. Çünkü cazibe sağlayan büyülerin yapımı meşakkatlidir. Bu meşakkatli ritüelleri başarıyla uygulayabilecek medyumların belirli yeterlilikleri karşılıyor olması şarttır. Büyülü ilimlerde yeterince tecrübesi ve geniş bir bilgi dağarcığı olan medyumlar tarafından yapılmayan işlemler başarılı sonuç vermeyecektir. Büyü ritüelinin uzman medyumlar tarafından gerçekleştirilmesi halinde ise aşağıda listelediğimiz etkiler görülecektir.

  • Büyüyü yaptıran kişi ilk başlarda uyku düzensizlikleri yaşayabilir ancak endişeye gerek yoktur. Bu uyku düzensizlikleri, büyünün enerjisinin kişinin bünyesine etki etmesiyle ortaya çıkan zararsız etkilerdir.
  • Cazip gözükme işlemini yaptıran birey, etrafındaki insanların gözüne daha hoş gözükmeye başlar.
  • Büyünün etkileri öncelikle kişinin yakın çevresine etki edecektir. Belli bir süre geçtikten sonra kişinin tanımadığı insanlara bile etki göstermeye başlayabilir.
  • Büyünün tesirleri ile birlikte kişinin ilgi beklediği insanlarda gözlerini üzerinden alamaz hale gelecekler.
  • Büyünün yapılması ile birlikte bireyin ilgi görmek istediği herkes onu daha cazip, güzel, yakışıklı, çekici, tatlı ve alımlı göreceklerdir.
  • Büyü yapılan kişi insanların gözüne daha fazla hitap edeceği için etrafındakilerin ilgisi onun üzerinde olacaktır.

Cazibe Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkileri bu şekilde olan cazibe büyüsü işleminin yukarıdaki etkileri hatta daha fazlasını gösterebilmesi için kurallara uygun bir şekilde yapılması mutlak önem taşımaktadır. Büyünün etkileri ile istediğiniz sonuçları elde edebilmeniz bu koşula uyulması halinde mümkün olacaktır. Aksi takdirde büyünün amatörce gerçekleştirilmesi durumunda tutması beklenmemelidir. Büyü ritüeli sadece ama sadece işinin ehli medyumlar tarafından yapılır ise başarılı sonuç verecektir. Eğer yaptıracağınız cazip gözükme işlemi ile insanlardan ilgi görebilmek ve onlara cazip görünebilmek istiyorsanız büyü işlemini usta bir medyuma yaptırmanız gerekmektedir. Bu şart büyünün işleyişi için ehemmiyeti olan bir detaydır. Yapılan işlemin doğru bir şekilde ilerlemesi ve etkilerini sıraladığımız gibi göstermesi için de aynı koşul geçerli olmaktadır. Bu koşula göre davranılmaz ise büyünün size cazibe kazandıracak olan etkileri maalesef devreye giremez.

Cazibe Büyüsü BozmakBüyünün işleyişine gelirsek ise temel büyü işleyişinden biraz daha farklı bir durum söz konusudur diyebiliriz. Normal büyülerin ritüeli 3 aşamadan oluşmaktadır. İlk olarak büyünün yapımında kullanılacak olan öte alemsel enerjiler, ritüelin gerçekleştirildiği ortama çekilir. Ardından bu enerjilere büyünün niyeti işlenerek enerjilerin yapılan büyüyü yansıtması, yapılan büyü haline gelmesi sağlanır. Son olarak büyünün niyeti ile işlenmiş enerjiler büyü yapılacak kişi veya mekana yönlendirilir.

Fakat cazip gözükmeyi sağlayan cazibe büyüsü işlemi biraz daha farklı işlemektedir. Bu büyünün ritüelinde fazladan bir aşama vardır. Tam bir aşama sayılmasa da yarım bir aşama eklenmiştir denilebilir. Ritüelde kullanılan enerjilere büyünün niyeti işlendikten sonra büyüyü yaptıran kişinin verdiği birkaç bilgi kullanılarak ufak bir işlem yapılır. Bu işlem sırasında büyünün özellikle daha fazla etkilemesi istenen kişiler varsa onların bilgilerini de içeren dualar okunur. Böylelikle sizi cazip bulmasını istediğiniz spesifik kişilerin büyüden daha fazla etkilenmesi sağlanır. Sonrasında normal işleyişe yönelik aşamalara devam edilir. Yani büyülü enerjiler bu aşamadan sonra büyüyü yaptıran kişiye yönlendirilir ve ritüel tamamlanır.

Cazibe Büyüsü Kimleri Etkiler

İşleyişi yukarıda açıkladığımız gibi olan cazibe işlemi hemen hemen herkese istediği sonuçları vermektedir. İstediği sonuçları tam anlamı ile elde edemeyen kişilerin yaptığı ortak bir hata vardır. Eğer büyü işlemi ile beklentilerinizin bütünüyle karşılanmasını arzuluyorsanız bu hatayı yapmamanızı öneririz. Bahsetmekte olduğumuz hata büyüyü yaptırırken bazı konuları iyice düşünüp tartmamaktır. Büyünün özellikle etki etmesini istediğiniz kişilerin seçimini iyi yapmak gereklidir. Çoğu insan bu seçimi yaparken birden fazla kişiyi seçer ve insanlardan bolca ilgi görmeyi amaçlar. Fakat spesifik olarak seçilen bu sayılı kişiden ciddi bir boyutta ilgi geleceği için kişinin kendine ayırabileceği vakit oldukça sınırlı hale gelir. İnsan belli bir vakit geçtikten sonra aynı kişiden gelen ilgiden sıkılacaktır. O nedenle spesifik etkilerin uygulanacağı kişiler sınırlı tutulmalıdır. Böylelikle cazibe büyüsü etkileri kendini gösterdiği zaman herhangi bir pişmanlık yaşamazsınız.

Cazibe Büyüsü EtkisiBüyünün etkisi altına girecek kişiler de büyük bir merak konusudur. Büyü işlemini yaptırırken cazibenize kapılacak insanların kimler olacağını bilmek istemeniz çok doğal. Bununla birlikte büyünün etkileri ile evli veya ilişkisi olan kişilerin de cazibeye kapılıp kapılmayacağı bilinmek isteniyor. Gelen soruların hiçbirini yanıtsız bırakmamak ve tüm merakları gidermek adına bu soruya da bir yanıt getirdik. Ritüel yapılırken büyüden özel olarak etkilenecek kişilerin seçildiği sırada evli veya ilişkisi olan kişiler seçilir ise büyüden etkilenirler. Ancak büyünün normal etkileri, evli veya ilişkisi olan kişileri cezbetmeye yaramamaktadır. Eğer evli birinin aklını cazibeniz ile çelmek ve ilgisini çekmek istiyorsanız büyünün ritüelini bu niyetinize uygun yaptırmalısınız.

Büyünün Etkileri Ne Kadar Sürer

Yapılan büyü işlemleri insanların çevresinden hatta yeni girdiği ortamlardaki insanlardan bile ilgi görmesini sağlamaktadır. İnsanlar yaptırdıkları işlemler ile etrafındakileri cazibelerine çekerlerken hayat onlara hoştur. Ancak büyü ritüelinin layığı ile tamamlanmaması durumunda bu ilgiler geçici olacaktır. Geçici etkiler insanda ani bir düşüşe sebep olacaktır. Çevresindeki herkesten ilgi görürken büyünün etkilerinin geçmesi ile birden ilgilerin kesilmesi yıkıcı etkiler gösterir. Bu nedenle insanlar yaptırdıkları büyülerin olabildiğince kalıcı yapılmasını tercih ederler. Lakin kalıcı büyüler yapmak her medyumun elinden gelmez. Kalıcı tesirleri olan büyüler, büyülü ilimlerde belirli hikmetlere erişmiş medyum hocalar tarafından yapılabilir.

Eğer büyü işlemi kalıcı tesirler gösterecek kuvvette yapılmaz ise etkileri eninde sonunda bitecektir. Aniden kesilmeyecek olan bu etkiler zaman içinde yavaş yavaş azalarak sona erecektir. Büyünün etkilerinin bitmeye başladığını vakit geldiğinde fark etmemek mümkün değildir. O nedenle etkilerin bittiği nasıl anlaşılır diye merak etmenize gerek yoktur. Etkileri geçen cazibe büyüsü kendini belli edeceği gibi siz de üzerinizdeki ilginin azalması ile bunun farkına varacaksınızdır. Etkileri asla bitmeyen bir işlem yaptırmak istiyorsanız söz ettiğimiz ustalığa sahip medyum hocalar ile iletişim kurmanız doğru bir karar olacaktır.

Evde Cazibe Büyüsü Yapılır mı?

Büyü ritüelleri çeşitli materyaller ve farklı farklı yöntemler kullanılarak birçok şekilde gerçekleştirilebilir. Hatta tek bir büyünün birden fazla yapım yöntemi ve tarifi de olabilmektedir. Büyü ritüellerinin uzman medyumların yorumuna açık olması bu farklılıkları sağlamaktadır. Büyülü ilimlerde yeterli bir bilgi dağarcığına sahip olan medyumlar büyü ritüellerini kendi inisiyatifleri ile değiştirerek çeşitli metotlar türetmişlerdir. Türeyen yeni metotlar ile tek bir niyete yönelik yapılabilir büyü işlemlerinin sayısı da bir hayli artmıştır.

Artan büyü tarifleri ve metotları ile insanlar spesifik ekstralara sahip büyü işlemlerine başvurabilirler. Cazibe büyüsü yaptırmak isteyenler için de geçerli olan bu durum, büyünün farklı kişilere farklı teknikler ile yapılabilmesine imkan veriyor. Ancak büyü ritüellerinin bu kadar çok tarifi olması insanlara evde büyü yapabileceklerine dair de umut vermekte. Çünkü çeşitli büyü tarifleri sahte büyü ve medyum sayfalarının da faydalandığı bir alan haline gelmiştir. Büyülü ilimlere dair hiçbir bilgisi olmayan insanlar evde büyü ritüeli yapılabileceğini söylese dahi bu doğru değildir. Bir medyum yardımı olmadan tecrübesiz bir bireyin evinde büyü yapması sonuç vermeyecektir. Buna umutlanıp tehlikeli büyüleri evinde yapmaya kalkışanlar iyi sonuçlardan çok kötü sonuçlar ile karşılaşabilirler. O nedenle sizlere önerimiz büyü yapımlarını işin uzmanlarının ellerine bırakmanız olacaktır.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü Canbar aşk büyüsü tarihi köklü ve kuvveti muazzam bir aşk büyüsüdür. Ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir