Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar aşk büyüsü tarihi köklü ve kuvveti muazzam bir aşk büyüsüdür. Ancak bilinen tüm diğer büyülerden farkı olarak, bu işleme duyguların aynası da denebilmektedir. Çünkü Canbar büyülerinin enerjisi, niyeti eden kişiden gelmektedir. Yani büyüyü yapan veya yaptıran kişi, büyüden etkilenen kişiye karşı nasıl hissediyorsa aynı hisler kendisine bir ayna gibi yansıtılmaktadır. Eğer birine Canbar aşk büyüsü yaptırdıysanız ve o kişiye gerçekten büyük bir aşk ile bağlıysanız, o da aynı şekilde size böyle bir bağlılık duyacaktır. Ancak büyüden etkilendiği için bu bağlılık sizinkine oranla daha yoğun olabilir. Tüm bunlara ek olarak, siz büyü yaptırdığınız kişiden soğumaya başladığınız ve artık onu hayatınızda istememeye başladığınızda, büyünün etkileri de kendisini salmaya başlayabilir. Bu yüzden diğer aşık etme büyüsü işlemlerinden oldukça farklı görülmektedir.

Canbar Aşk Büyüsünün EtkileriCanbar büyüleri karanlık sanatlara dahil değildir. Bu nedenle yapılan kişi üzerinde korkunç durumlar yaşanmaz. Elbette bunları daha detaylı şekilde etkiler ve belirtiler başlığımızda açıklamış olacağız. Ancak öncelikle temel seviyedeki yanış anlaşılmaları gidermek daha doğru bir başlangıç olacaktır. Canbar büyüsü gibi işlemler ile etki altına alınan kişilerde, sanıldığı üzere korkunç değişiklikler gözlemlenmez. Bunlar sadece filmlerde ya da masallarda gerçekleşebilir.

Canbar Aşk Büyüsü Nedir?

Canbar aşk büyüsü, ceylan derisi büyüsü ya da duygu aynası olarak da bilinen bir uygulamadır. İnce ceylan derisi üzerine, karmaşık işlemeler, vefkler ve tılsımlar işlenerek yapılmaktadır. Pek çok büyü el işçiliği istemez ancak bu işlemi zor kılan şey, büyünün birçok aşaması olması ve bunlardan birinin de el işlemeciliğine gereksinim duymasıdır.

İki kişi arasındaki duyguları, iki kişi arasında kısır döngüye sokarcasına giderek daha kuvvetli hale getirmesi nedeniyle; Tüm zamanların yaşanmış en tutkulu aşk destanlarında bu ya da bu gibi işlemlerin etkili olduğu söylentileri mevcuttur. Çünkü herhangi bir insanın yaşadığı süre boyunca hissedebileceği maksimum tutku duygusu, ancak bu şekilde açığa çıkarılabilmektedir. Bu nedenle uçlarda hisseden kişiler için uygun bir büyü olduğu da söylenebilmektedir.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gerçek ve sağlıklı bir canbar aşk büyüsü yapabilmek için, birkaç farklı aşamayı olabileceği en doğru ve en kusursuz hali ile icra etmek gerekmektedir. Örneğin büyünün okumaları, okumalara eşlik eden malzemelerin doğru seçilmesi, doğru bir mürekkep kullanılması, taze ceylan derisinin temin edilmesi, temin edilen derinin üzerine yapılacak vefklerin kusursuzca çizilmesi gibi çok ama çok büyük dikkate gereksinim duyan işlemler söz konusudur. Canbar büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını net olarak verebilecek çeşitli maddeler şu şekilde sıralanabilir.

 1. Büyü, İbrani dilinde sıralı okumalar ile başlar. Bu okumalar, büyünün ana etmeni olarak kabul edilir. Tekrar sayısında net bir rakam yoktur, gerektiği kadar tekrar edilir.
 2. Okumalara eşlik eden malzemeler, büyünün etkilerini ve enerjisini kontrol altında tutabilmek ve niyeti doğru icra edebilmek açısından önemlidir.
 3. Malzemeler, danışılan medyumun uygun gördüğü şekilde, büyü ile özdeştirilecek ve bütünleştirilecektir.
 4. Bu gibi büyülerde enerjinin bir canlıdan alınıyor olması, etkiyi kat ve kat yukarıya çıkarır. Bu yüzden kullanılan her şeyin taze olması da en sağlıklısıdır. Zor aşama ise budur. Taze bir ceylan derisi bulmak ve bu ceylan derisinin üzerine vefk işlemelerini kusursuzca gerçekleştirmek gerekmektedir. Ayrıca bu işlemeler, kesinlikle ama kesinlikle safran mürekkepleri ile yapılmalıdır.

Canbar Aşk Büyüsünün Farkı Nedir?

Canbar aşk büyüsünü diğer tüm büyülerden ayıran en büyük farklılık, bunun tek bir kişiye yapılıyor olması durumunda bile iki kişi üzerinde de etkili olmasıdır. Eğer birine canbar büyüsü yaptıracaksanız, şunu tam olarak anlamanız gerekir; Eğer büyü yaptırdığınız kişide size olan sevgi düzenli olarak artıyor ise, siz de bunun enerjisinden etkilenip büyü yaptırdığınız kişiyi daha çok sevmeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden büyü yaptırdığınız kişinin sizden herhangi bir sebeple soğuma ihtimali yoktur. Ancak siz büyüden etkilenen kişiden soğursanız, o da bu soğumanın etkisiyle ortaya çıkan manevi boşlukta sizden uzaklaşabilir. (Sizin ondan uzaklaştığınız kadar)

Tüm bu sebeplerle, kendisinden ve önündeki uzun yıllardan emin olamayan kişiler, bu büyüyü tercih etmektedir. Standart aşk büyülerinde, büyü yapılan kişi üzerindeki büyü bozulmadığı sürece ömrü boyunca bu aşk hissini büyük ölçüde hissedecektir. Ayrılmak istediğinizde bile hiçbir şey değişmez ve partneriniz size takıntılı hale gelebilir. Bu aşamada Canbar büyülerinin daha kontrollü olduğu söylenmektedir.

Canbar Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Canbar, alışılmışın dışında ektiler ortaya koyduğu için; Herhangi birinde böyle bir büyüden şüphe duymak oldukça zordur. Çünkü büyüyü yaptıran kişinin duyguları değişim halindeyken, büyüden etkilen kişinin duyguları da aynı şekilde değişim halinde olur. Bu sebeple, dışarıdan bakan gözler genellikle bu gelgitler nedeniyle kişide büyü olduğunu düşünemeyebilir. Herhangi bir büyüyü gizlemenin en iyi yolu da, o büyünün yarattığı durum konusunda süreklilik ya da kesintisizlik yaratmamaktadır. Bu anlamda Canbar aşk büyüsü bilinen en etkili büyüdür.

 • Etkiler, ayna gibidir. Kişide sıklıkla değişime uğrayabilir.
 • Aşk, her zaman için varlığını sürdürecektir. Fakat şiddeti değişken olabilir.
 • Büyüden etkilenen kişinin ruh sağlığında bir değişim gözetlenmez.
 • İlişkide karşılıklı olan her şeyde bir doğru orantı söz konusudur. Büyük değişiklikler meydana gelmez.
 • Canbar büyüleri kara büyü değildir ve kötülük amacıyla kullanılmaz. İstense bile mümkün değildir çünkü durumu yaratan kişi ile büyüyü yaptıran kişi daima aynıdır.

Canbar Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Bir büyü uygulamasının belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak, eğer büyüyü yaptıran tarafta yer alıyor iseniz; Onun tutup tutmadığını anlamanız konusunda fayda sağlayabilir. Günümüzde pek çok medyum, manevi ilimler hakkında hiçbir fikri olmaksızın işlem yaptığını iddia etmektedir.

Eğer büyüden şüphelenen taraf siz iseniz; O halde herhangi bir manevi ilimler uygulamasının belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak da sizi daha ölçülü ve daha dikkatli biri haline getirecektir. Zaman zaman herkes, aşkın yarattığı derin arzu yüzünden tüm değerlerini bir kenara bırakabilir ve sadece sonuca odaklanabilir. Bu tamamen sevgiden doğmaktadır. Bu nedenle kötü bir niyet olarak algılanmamalıdır. Pek ala, belirtiler ne ölçüde baş gösterir?

 • Büyü yapılan kişide değişiklikler 2 hafta içerisinde net olarak gözlemlenebilir.
 • Ortaya çıkan ilk belirtiler, hızlı karar değişiklikleri olabilir.
 • Etkilenen kişi, hayatındaki değişiklikleri (büyüyü yaptıran kişiyi) mutlu etmek amacı ile gerçekleştirmektedir.
 • Etkilenen kişi, kabuslar görmez ya da musallat gibi vakalara dönüşmez. Bunlar abartılmış efsanelerdir ve gerçek dışı olarak kabul edilir.
 • Etkilenen kişinin sevgisinde zaman içerisinde hiçbir azalma olmaz. (Eğer büyüyü yaptıran kişinin sevgisinde hiçbir azalma olmazsa elbette, bu çok önemli bir not olarak aklınızın bir kenarında tutulmalıdır.)
 • Etkilenen kişide büyüden şüphe duymak, hayli zor olacaktır. Bu yüzden büyü genellikle açık etmez.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Canbar aşk büyüsü bozabilmek için, önce bu büyünün gerçekten icra edilip edilmediğinden emin olmak gerekmektedir. Yapılan bakımlar neticesinde, genellikle beşinci boyut varlıklardan ya da sizin bildiğiniz isimleri ile cinlerden yardı almak gerekebilir. Bu yardımın amacı, cinlerin sizin adınıza yapılmış bir vefk ya da büyü torbası olup olmadığını araması içindir. Eğer varsa tespit edilir ve art arda yapılan ritüeller neticesinde etkisiz hale getirilmesi planlanır.

Canbar Aşk Büyüsünün BelirtileriAncak büyü bozma sadece bundan ibaret değildir. Çünkü büyüyü bozmak demek, büyünün kaynağını yok etmek demektir. Şöyle düşünün; Bir havuz var, sürekli yağmur yağıyor ve havuz sürekli doluyor. Eğer yağmur durursa, havuza zaten birikmiş olan su ne olur? Elbette hala havuzda duruyor olur. İşte bu etkileri yok etmek de zaman, istikrar ve dikkat istemektedir. Bu konuda danışmanlık alınacak yegane kişi hocamız gibi uzman medyumlar olmalıdırlar.

Canbar Aşk Büyüsünü Evde Yapmak Mümkün mü?

Aşk için her şeyi yapabileceğini düşünen insanlar, genellikle aşk için sadece hata yapmaktadırlar. Bu hataların başında da, her şeyi kendi kendilerine yapabileceğine inanan insanlar yer almaktadır. Elbette hiçbir büyü evde yapılmamalı, yapılması denenmemelidir. Ancak açıkça ifade edilebilir ki, kusursuz bir tarif bulabiliyor olsaydınız bile Canbar aşk büyüsünü evde yapabilmeniz yine de imkansız olurdur. Çünkü burada asıl olan şey sadece büyü okumaları ile gerçekleştirilemez.

Okumalara eşlik eden ve finalde gerçekleştirilen vefk, tılsım işlemeleri ya da taze ceylan derisi gibi sorunların üstesinden gelmeniz imkansızdır. Bu ilimleri ve becerileri kazanmak, yıllarınızı alabilir. Sadece hocamız gibi uzman kişilerden danışmanlık almanız en doğrusu ve en sağlıklısı olacaktır.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü Evlilik, pek çok kişi için; İnsan ömrüne değer katan en önemli an ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir