Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Büyü Çeşitleri ve Belirtileri
İnternetten Para Kazan!

Büyü Çeşitleri ve Belirtileri

Büyü Çeşitleri ve Belirtileri

Büyülerin birbirinden farklı pek çok amaca hizmet edebilecek etkileri vardır. Geçmişte yapılan büyüler sayılı olmuş olsa da büyülerin geçmişten günümüze serüveni sırasında çeşitlendiği söylenebilir. Eski çağlarda iyi niyetler veya kötü niyetler ile yapılabilmekte olan birkaç büyü vardır. Fakat günümüzde hem iyi niyetli büyülerin hem de kötü niyetli büyülerin onlarca çeşidi bulunmaktadır. İyi niyetler ile yapılan büyülerin hayırlı sonuçlara vesile olması mümkündür. Fakat kötü niyetler ile yapılan büyülerin insanların hayatlarında kötü sonuçları olacaktır. Kötü niyet büyüleri, etkileri sebebiyle büyü çeşitleri ve belirtileri hakkında merak ettirir.

Büyünün Farklı ÇeşitleriKötü niyet büyülerine maruz kalmak herkesin endişe edeceği bir durumdur. Hiç kimse bu büyülerin etkisi altında kalmak ve hayatının kötü bir hal gelmesini izlemek zorunda kalmayı istemez. Fakat insanlara düşmanları tarafından kötü büyüler yaptırılabilir. Böyle bir ihtimal olduğunu göz ardı etmemek mühimdir. Eğer size de kötü niyetli büyüler yaptırabilecek düşmanlarınız varsa önlemlerinizi almanız büyük bir önem taşımaktadır. Kötü niyetler ile yapılan zarar verme büyülerine karşı alınabilecek belli başlı önlemler vardır. Bunlardan ilki kesinlikle koruma büyüleridir. Fakat koruma büyüleri, büyüye maruz kalmadan önce yapılması gereken işlemlerdir. Büyülere maruz kalan kişilerin alabileceği önlem ise büyü belirtilerini gözlemlemek ve üzerinde büyü olup olmadığına dair şüphelerinden emin olmak olacaktır.

Büyü Çeşitleri Kaça Ayrılır

Büyülerin çeşitleri iyi niyetli büyüler ve kötü niyetli büyüler ile de sınırlı değildir. Sizlere günümüzde iyi ve kötü niyetler ile yapılabilen onlarca büyü çeşidi olduğundan söz etmiştik. Ama büyü çeşitleri çok daha geniş bir skalaya sahiptir. Kara büyüler, ak büyüler, rahmani büyüler, süryani büyüleri, papaz büyüleri ve bu gibi birçok büyü çeşidi vardır. Bu saydıklarımız en çok bilinen büyü çeşitleridir. Birçok insanın hayatında dahi duymadığı isimleri olan büyü çeşitleri de vardır. Mesela kabala büyüsü daha az kişi tarafından bilinen büyülere bir örnektir. Büyü çeşitleri ve belirtileri hakkındaki merakların kaynağı, insanların üzerlerinde büyü olup olmadığını öğrenme isteğinden gelir.

Bir kişi büyüye maruz kaldığını anlayabilmek için doğru büyü çeşidinin belirtilerini gözlemlemelidir. Kötü niyet büyüsüne maruz kalmış bir kişi, gerekli araştırmaları yapmaz ise hangi büyünün belirtilerini gözlemlemesi gerektiğini bilemeyecektir. Doğal olarak büyünün tespitini bu şekilde yapmak imkansız olacaktır. Bundan ötürü kişi üzerinde büyü olup olmadığını öğrenemeyecek ve kendini riske atacaktır. Fakat büyü çeşitleri ve belirtileri öğrenilir ise böyle bir risk altında kalınmayacaktır. Günümüzde en sık yaptırılan büyüler aşk büyüsü, bağlama büyüsü, bereket büyüsü, şifa büyüsü, kısmet büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü ve huzur büyüsüdür. Bu işlemlerin de kendi içlerinde farklı biçimde uygulanan çeşitlere ayrıldığını söyleyebiliriz. Sadece aşık etme niyeti ile yapılabilecek iyi veya kötü etkileri olan onlarca büyü işlemi vardır.

Büyü Belirtileri Nasıl Olur

Bir büyünün belirtilerinin ne sebeple veya nasıl ortaya çıktığı uzunca bir süredir gizemini korumaktaydı. Fakat büyü belirtilerinin neden ortaya çıktığını sizlere sitemizde açıklayacağız. Büyülerin belirtileri, büyülerin etkilerinden farklıdır. Kimisi büyü etkileri ile büyü belirtilerini birbirine karıştırabilmektedir. Bu yanılgıyı önlemek ve sizleri doğru bir şekilde bilgilendirmek için bu gerçeği açıklayacağız. Büyülerin yapımı sırasında öte alemsel enerjiler veya manevi enerjiler çekilir. Sonrasında bu enerjiler büyünün yapım amacına yönelik işlenir. Büyünün yapılış amacı ve görevi, enerjilere işlenecektir. Bu işlem, meşakkatli ritüel aşamalarının uygulanmasını gerektirebilmektedir.

Büyünün Belirti ve ÇeşitleriBüyüler işlendikten sonra incelik ile bir sonraki aşama uygulanacaktır. Büyülerin enerjisi birisine veya bir mekana yönlendirilecektir. Büyülü enerjiler yönlendirildikten sonra hedefine ulaşacak ve kuluçka süresi başlayacaktır. İşte büyü belirtileri bu süreçte ortaya çıkacaktır. Büyüler henüz etkilerini göstermeden belirtileri ortaya çıkacaktır. Büyülü enerjiler insan bünyesine, insan zihnine nüfuz ettikten sonra kişide belirtilere yol açacaktır. Büyü çeşitleri ve belirtileri hakkındaki gerçek budur. Büyülerin belirtilerinin ortaya çıkma nedeni ise insanların bu enerjileri hiçbir yan etki olmadan kaldırmasının mümkün olmamasıdır. Büyülü enerjiler kişiye nüfuz ettiğinde kişinin bünyesi bunu kolaylıkla kaldıramaz. Bu da belirtilerin görülmesine yol açar.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diye soran ve üzerinde büyü olup olmadığını merak edenler doğru yerdeler. Şimdi bu konudaki şüphelerinizi giderebilmek için ne kadar vaktiniz olduğundan bahsedeceğiz. Büyülerin enerjileri kuluçka süresine girdiğinde, büyünün etkilerinin ortaya çıkması için gücünü kullanmaya başlayacaktır. Bu süreç büyüyü yapan medyum hocanın uzmanlığına ve büyü yapılan kişinin bünyesine bağlı olarak uzayabilecek veya kısalabilecektir. Büyülerin ortalama kuluçka süresi 3 ile 5 hafta arası olduğu söylenebilir. Belli büyülerin bir hafta veya on gün kadar kısa sürede tutması da mümkündür. Bir başka büyü işlemleri ise aylarca kuluçka süresinde kalabilir.

Fakat ortalama süreç 3 ile 5 hafta arasında değişmektedir. Bu süre içerisinde üzerinizde büyülerin belirtilerine rastlayabilirsiniz. Büyülerin tespitini yapabilmek için bu süreyi çok iyi kullanmalısınız. Çünkü büyü tespiti yapmanın en önemli olduğu süreç budur. Büyülerin kuluçka süresindeyken bozulması normalden çok daha kolaydır. Eğer büyü tespiti kısa sürede yapılır ise, gerekli büyü bozma müdahaleleri de kısa sürede yapılabilecektir. Böylece yapılan büyü, henüz etkilerini dahi gösteremeden bozulabilecektir. Fakat büyünün etkisinden bu kadar kolay kurtulabilmek için büyü belirtilerine dair geniş bir bilgi dağarcığına sahip olmak gerekir. Eğer risk almak istemiyorsanız büyü tespiti sürecini farklı bir yöntem ile hızlandırabilirsiniz. Medyum hoca bakımları ile bir gün kadar kısa bir sürede kesin bir şekilde büyü tespiti yapılabilmektedir. Bu kadar kısa sürede yapılan büyü tespitleri sayesinde, büyülerin etkilerinden kolaylıkla kurtulmak mümkün olacaktır. Büyü çeşitleri ve belirtileri hakkında bilgi edinmek; üzerindeki büyüleri tespit etmek isteyenler, bu seçeneği de değerlendirebilirler.

Kara Büyü Çeşitleri ve Belirtileri

Büyü çeşitleri ve belirtileri söz konusu olduğunda, insanların en büyük korkusu kara büyüler ile karşı karşıya kalmak olmaktadır. Eğer siz de kara büyülerin etkilerine maruz kaldığınızdan şüphe ediyorsanız, bu noktada durum daha ciddi bir hale gelecektir. Durumun ciddiyetinin bilincine varmalı ve bu andan itibaren ona göre hareket etmelisiniz. Kara büyüler, insanların hayatlarını mahvedebilecek ve geri düzeltilemeyecek hale getirebilecek etkilere sahiplerdir. Bu büyülerden kurtulabilmek için sürecin çok dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerekir. Kara büyüler, kendilerini gizleme konusunda çok başarılıdır.

Büyü Çeşitlerindeki FarklılıklarKara büyülerin en sık rastlanan belirtileri arasında uzun süredir bağlantı içerisinde olmadığınız insanları kabuslarınızda görmeniz vardır. Çünkü kara büyülerin etkileri insan zihnine nüfuz ederken, bir yandan insanın en eski hatıralarına inecektir. Eskiden yakın olduğunuz ancak uzun süredir bağlantı kurmadığınız kişileri rüyanızda, kabuslarınızda görmeniz halinde kara büyülerden şüphe edilebilir. Kara büyü çeşitleri ve belirtileri söz konusu olduğunda akla gelecek bir diğer belirti ise, aynada kendi gözünüzün içine baktığınız zaman garip, tedirgin ve endişeli hissetmektir.

Tehlikeli Büyü Çeşitleri ve Belirtileri

Kara büyüler, gelmiş geçmiş en tehlikeli büyüler arasında yer alırlar. Kara büyülerin insana ayna karşısında garip hissettirmesinin sebebi ise kişinin zihnine olan etkileri ile ilişkilidir. Kara büyü etkisindeki kişi, kendisini bir başkasının gözünden görüyormuş gibi hissedebilir. Çünkü büyü kişinin zihnini bulandırarak kişiyi değiştirebilir. Kişi aynadan kendisine baktığı zaman kendisini farklı görebilir ve içini bir huzursuzluk kaplayabilir. Kara büyü çeşitleri ve belirtileri kadar korkulması gereken başka büyüler de vardır.

Tehlikeli büyüler, kara büyüler ile sınırlı değillerdir. Papaz büyüleri ve süryani büyüleri gibi kuvvetli antik işlemlerin de kötülük için kullanılması dehşete düşürücü sonuçlara yol açacaktır. Özellikle papaz büyülerinin irade kontrol etkileri, insanın asla deneyimlemek istemeyeceği etkilere maruz kalmasına sebep olabilir. Bu işlemlerin tespit edilebilmesi için büyü belirtileri yeterli olmayacaktır. Hatta bu tür işlemler medyum bakımları ile dahi tespit edilmesi zor büyülerdir. O sebeple uzman bir medyumdan yardım almak ve kara büyülere özel müdahalelerde bulunmak gerekecektir.

Büyü Çeşitleri Nasıl Bozulur

Kara büyülere müdahale ederken özeni ve dikkati elden bırakmamak gerekir. En ufak bir hata dahi büyünün etkilerini daha kötü bir hale getirebilecektir. Hatta böyle dikkatsizlikler, büyüye müdahale eden kişiyi dahi tehlikeye sokacaktır. Büyü çeşitleri ve belirtileri hakkında araştırma yaparak kendi üzerinizde büyü tespiti uygulamak isterseniz sitemizdeki bilgilerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Fakat kara büyü veya tehlikeli büyülere maruz kaldığınıza dair şüpheleriniz varsa bu işlemlere kendi başınıza müdahale etmeye kalkışmamanızı öneririz. Bu gibi tehlikeli büyülerin tespiti de bozumu da uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde sonrasında büyük pişmanlıklar yaşanabilir. Belli durumlarda normalde olduğundan daha büyük tehlikeler teşkil edebilen büyülere, uzman medyum hocaların yardımını almadan müdahale etmemelisiniz. Büyülerin belirtilerini gözlemlerken sizi endişeye düşüren durumlarda bir uzman yardımına başvurmanızı öneririz. Gerekli yardımı ne kadar çabuk alırsanız üzerinizdeki büyünün bozulması da o kadar kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir.

İnternetten Para Kazan!

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü Ayrılık, iki insanın arasındaki duygusal bağların yıpranması ve zamanla kopması üzerine gerçekleşir. Ayrılık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir