Ana Sayfa / Büyü Bozma / Büyü Bozma
İnternetten Para Kazan!

Büyü Bozma

Büyü Bozma

Manevi ilimler hakkında hemen her konuda yanlış bilinen sayısız şey olduğunu daha önce de belirtmiştik. Ancak büyü bozma bunlar arasında muhtemelen en yanlış anlaşılanıdır. Çünkü Türkçe karşılıkları bu olmasa da, kültürümüze yatkın şekilde manevi ilimler amacı dışında isimlendirilmiştir. Basit bir örnekle ifade etmek gerekirse, büyü bozma sadece kişi üzerine başkası tarafından uygulanmış bir büyü için kullanılmaz. Ayrıca kişi, kendi enerjisini bozabilecek durum ve olaylar içerisinde bulunduğunda da büyü belirtileri yaşama ihtimali yüksektir. Enerji nötrleme ya da pozitife çekme çalışmalarının tamamı büyü bozma adı altında incelenmektedir. Enerjinizin ya da auranızın bozulması nedeniyle yaşadığınız belirtiler ile gerçekten bir kara büyünün etkisindeyken yaşadığınız belirtiler neredeyse aynıdır.

Büyü Bozma Teknikleri NelerdirYani bu şu anlama gelir; Manevi ilimlerin pozitif ve iyileştirici yanlarından faydalanmak için birinin size kasten bir kötülük yapmasına gerek yoktur. Bu kötülüğü yıllar önce siz kendinize bilinçsizce yapmış olabilirsiniz. Zaman içerisinde nasıl bedeniniz ve biyolojik yapınız yıpranıyor ise, enerjiniz de aynı şekilde yıpranabilir. Bunu düzeltmenin yolu, gizli ilimleri doğru kaynaklardan araştırmak ve doğru zamanda gerekli işlemleri uygulamak önemlidir. Enerjiyi nötrleyici etken ve elementler hakkında bilgi sahibi olmak da hayatınızı büyük ölçüde pozitif etkileyebilir.

Büyü Bozma Nedir?

İyi veya kötü enerjiyi doğadan ya da çevrenizden alabileceğiniz gibi, başkası tarafından manipülasyona uğramış şekilde de alabilirsiniz. Olmamanız gereken bir yerde olduktan sonra ruhunuzda bazı değişiklikler fark edebilir ya da bir düşmanınız tarafından alt edilebilmeniz için büyüden zarar görebilirsiniz. Her yönüyle büyü, karmaşık ve gizemlidir. Ancak enerji dengeleme çalışmaları da en az büyü kadar eski bir ilimdir. Birbirlerine benziyor olsa bile, büyü bozma çalışmaları bir nevi şifacılık olarak sınıflandırılabilir. Üzerinde büyü olmayan insanlar için büyü bozma ya da başka bir deyiş ile enerji dengeleme çalışmaları yapılabilir.

Büyü Bozmanın SırlarıSiz farkında olmasanız bile, enerjinizin bozulması üzerine sayısız farklı etken gerçekleşmiş olabilir. Bu aslında sadece yanlış gidenleri düzeltmek değildir. Pek çok insan ne yazık ki manevi ilimler alanında doğru bilgiyi, doğru kaynaklardan edinemediği için hayatı gerçek anlamıyla eksik yaşayabilmektedir. Yaş alan insanlar, bedenlerinin ve zihinlerinin yıpranmasına bağlı olarak hayattan soğuduklarını düşünürler. Ancak bu tamamen yanlış bir fikirdir. Yıpranan şey ruhunuzdur ve ruhunuzda negatif enerji zaman içerisinde baskın hale gelebilir. Bu bir büyüyle de gerçekleşebilir, bir travma ile de gerçekleşebilir. Bunu düzeltmenin tek yolu ise büyü bozma ya da enerji dengeleme çalışmalarıdır.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Kültürümüzün gizli ilimlere olan yakınlık derecesi düşünüldüğünde, bu konular nerede açılırsa açılsın mutlaka hemen herkesin en az bir fikri vardır. Ailenin yaşını almış büyükleri ya da tabiri caiz ise üçüncü sınıf falcılar, aslında gerçekle yakından uzaktan alakası olmayan sözde büyü bozma yöntemleri hakkında sizlere çeşitli fikirler verebilirler. Eğer gizemli bir konu hakkında gerçek bilgilere ihtiyaç duyuyor iseniz, mantığınızın sizi terk etmesine izin vermeyin. Böylece sahte ve abartı duyumlara karşı her zaman temkinli olabilirsiniz. Hocamız sizlere en doğru şekilde yardımcı olabilmeyi ve toplumda bu konudaki bilinç düzeyini artırabilmeyi birincil hedefi olarak görmektedir. Pek ala, gerçekte büyü nasıl bozulur ve kimlerin bu konuda belirleyici olması gerekmektedir?

Büyü bozmada etkili yöntemi belirlemek usta medyumun görevi olsa da, genel olarak büyü bozmada teknikler şu şekildedir;

 1. Büyünün hangi amaçla yapıldığı ve hangi dilde yapıldığı öğrenilir.
 2. Büyü yapan kişinin cinlerden yardım alıp almadığı tespit edilir.
 3. Büyü yapılan kişinin manevi yaşantısı hakkında yeterli bilgi edinilir.
 4. Büyüyü yaptıran kişinin, büyü yapılan kişiye bir şey yedirip yedirmediği öğrenilir.
 5. Büyüyü yapan kişinin, büyülü nesneyi nasıl aktif hale getirdiği tespit edilir. (Yakılarak mı, gömülerek mi yoksa denize atarak mı)
 6. Eğer kara büyü yapıldıysa, büyüyü bozmak için öncelikle enerji dengeleme çalışmaları yapılır. Hem kişinin, hem de kişinin yaşadığı evin enerjisi belirli ölçülerde nötrlenir.
 7. Daha sonra kişinin enerjisinin yeniden bozulmaması için, çeşitli koruma büyüleri yapılır. Bu aşamada gümüşle yapılan koruma büyüleri sık tercih edilmektedir.
 8. Ve son olarak büyülü nesne, eğer gerekiyorsa beşinci boyut varlıklar aracılığı ile bulunabilir ve yok edilebilir.

Hangi Büyüleri Nasıl Bozmak Gerekir?

Büyü bozma aşamasında büyünün türünü bilmek, sürece etki eden faktörler arasında en önemlisidir. Büyü yapımı aşamasındaki uygulamaların çeşitliliği, büyü bozmada da geçerlidir. Her büyüye aynı şekilde bozma işlemleri uygulanamaz. Uygulanması halinde etkiler daha kötü hale gelebilir ya da bozmaya dair etkilerin hiçbiri gözlemlenmeyebilir.

Kara büyüleri bozmak için, çoğu zaman beşinci boyut varlıklardan yardım alınır. Çünkü kara büyülerin yapımında da cinlerin kullanılması sık rastlanan bir durumdur. Cinler ile doğrudan iletişim kurmak çok sağlıklı olmayabilir. Eğer kontrol altına alabildiğiniz cinler var ise, onları kullanarak büyüye alet olmuş kötü cinleri ikna etmeniz daha kolay olacaktır. Ayrıca büyülü nesnelerin bulunması ve yok edilmesi aşamasında da insan fiziğinin sınırları, cinler için geçerli değildir.

Kızıl büyüleri bozmak için, uzaktan yapılan işlemlerin yanı sıra kişinin kendine has geçireceği özel bir süreci birlikte yönetmek gerekmektedir. Bu bir tür reçete gibidir. Ancak bu reçetede sadece kişinin artık nasıl yaşaması gerektiğine dair bazı öneriler vardır. Beden temizliğine dikkat etmesi, yaşadığı yerdeki enerjinin sık sık nötralize edilmesi gibi önerilere uyulması süreci daha sağlıklı hale getirir.

Ak büyüleri bozmak için, çeşitli okumalar yeterli olacaktır. Eğer ak büyüler hayra vesile olmadıysa, bozulmaları çok daha kolaydır. Çünkü bu tip işlemler enerjilerini pozitiften alırlar. Ve insan iradesine etki eden pozitif enerjiyi bertaraf etmek nispeten daha kolaydır.

Kara Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Daha detaylı açıklamak gerekirse, yapısı gereği kara büyüler korkunç sonuçlar ortaya koyabilirler. Bu sonuçlar kişinin kendisini hasta hissetmesi, iradesi dışında hareket etmesi, depresyona girmesi ya da aşırı paranoya halinde yaşaması gibi çeşitli şekillerde çoğalabilir. Üzerinde kara büyü olan kişilerin çoğu, uyku ile ilgili ciddi sorunlar yaşayabilir. Bu nedenle yaşam kaliteleri berbat bir haldedir. İşlerinden ve sosyal çevrelerinden olabilirler. Bu yüzden yaşamaya dair çok fazla umutları ve istekleri de kalmaz. Tüm bu süreç uzadıkça, kişi hayatta olmaktan sıkılmaya ve rahatsız olmaya başlar. Bununla beraber psikolojik rahatsızlıklar da baş gösterebilir.

Bu yüzden kara büyü bozma işlemleri mutlaka uzman medyumlar tarafından gereğince uygulanmalıdır. Ancak eğer kara büyüden maruz kalan kişi, buna çok uzun süre maruz kaldıysa; Doğan psikolojik sorunlar nedeniyle sonrasından bir psikolog yardımı alması da gayet mantıklı bir seçenek olacaktır.

Kızıl Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Kızıl büyülerin bazıları temasla yapılır. Yani büyü yapılan kişi, bunun kendisinde etkili olması için bir şey yemiş veya içmiş olabilir. Eğer böyle bir durum yaşanmadıysa, kişinin bastığı halının altına düğümlü ipler konmuş olabilir. Kişinin yaşadığı evin bir yerine vefkler ya da muskalar saklanmış olabilir. Eğer kişi ile temas sonucu yapılmadıysa, o halde kişiye niyet edilerek bir büyü torbası yapılmış ve yüksek ihtimalle gömülmüş ya da suya atılmıştır. Kızıl büyüleri bozmada, büyülü nesneyi bulmak şart değildir. Nesneyi bulmadan da etkilerini tamamen yok etmek mümkündür. Ancak eğer nesne, sizin tarafınızdan bulunduysa kesinlikle ve kesinlikle bunu açmayın, yok etmeye çalışmayın veya doğrudan temas etmeyin.

Büyü Bozma HakkındaHer büyü, varlığını sürdürmek üzere bir dirence sahiptir. Büyülü nesneyi bulan kişi, enerjinin sıfır noktası olması nedeniyle bundan çok fazla etkilenebilir ve büyü başka biri için niyet edilmiş olsa bile nesneye temas eden kişi de büyünün etkilerinden nasibini alabilir. Kızıl büyüyü bozmada en uygun yöntem, bilindik büyü bozma seansları beraberinde kişiye özel bir yaşam planı olacaktır.

Evde Büyü Bozma Yapılır Mı?

Manevi ilimler hakkında İnternet üzerinde sorulan en tehlikeli soru, bu ilimlere dair işlemlerin evde yapılıp yapılamayacağıdır. Büyü bozma, tıpkı büyü yapmada olduğu gibi asla ama asla evde yapılmaz. Yaşadığınız yeri bir mezbahaya çevirmek istemediğiniz gibi, aynı şekilde yaşadığınız yeri istenmeyen enerjinin etkisi altında da bırakmak istemezsiniz. Siz görmüyorsunuz diye, orada hiçbir şey yok demek değildir.

Evde büyü bozma yapmaya çalışmanın bazı yan etkileri olur ve bunlar usta medyumlar tarafından bile zorlukla giderilir. İşte bu olası yan etkiler şu şekildedir;

 • Bozma yapmaya çalışan kişiye cin musallat olabilir ya da bu tip işlemler ortamdaki enerjiyi yüklü hale getirdiği için büyü yapılan kişide eğer yoksa bile cin musallatları yaşanabilir.
 • Evin enerjisi tamamen bozulabilir ve evdeki huzur kalıcı olacak gidebilir. Evinizde nasıl hissettiğiniz, daha önce nasıl hissettiğiniz ile de ilgilidir. Yani sizin enerjiniz, yaşadığınız yer ile doğrudan ilişkilidir. Eviniz, ruhunuzun aynası gibidir. Çünkü en çok burada vakit geçirirsiniz.
 • Bozma yapmaya çalışan kişi, bozmaya çalıştığı büyünün etkilerine kapılabilir.
 • Büyüyü bozmaya çalışan kişi, görmemesi gereken şeyler görebilir ve buna bağlı olarak delirebilir.

Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Evde büyü bozmanın aksine eve yapılan büyüyü bozmak için danıştığınız medyumların uyguladığı seanslarla beraber sizlerin de yapması gereken bazı şeyler vardır. Öncelikle büyünün nasıl tuttuğunu bilmek, nelerin üzerinde etkili olduğunu bilmek gerekir. Büyü, doğası gereği sentetik nesneler ile veya sentetik nesnelere yapılamaz. Yani plastik gibi, doğanın kendisinden doğrudan koparılmış olmayan maddelerin üzerinde enerji çok uzun süre varlığını sürdüremez. Bu hem bu nesnelerle büyü yapılamayacağı anlamına gelir, hem de bu nesnelerin üzerinde enerji birikemeyeceği anlamına gelir. Büyü bozma uygularken yapılan temizlikte, organik nesnelere karşı hassas davranılmasının sebebi bu yüzdendir.

 • Evinizde ahşap olan her şeyi, üzerinde nokta kadar bile boşluk kalmayacak şekilde tuzlu ve sirkeli su ile silmeniz gerekmektedir.
 • Evinizin sadece yerlerini değil, duvarlarını da aynı şekilde temizlemeniz ve nötr hale getirmeniz önem arz eder.
 • Evinizde özellikle tuvaletinizi hiç olmadığı kadar temiz tutmanız çok önemlidir.
 • Eğer bir cin musallatı ile karşılaşılması istenmiyor ise, mutlaka evde kokunun önüne geçilmelidir. Yemek yendikten sonra kirli tabaklar mutfakta veya salonda orta yerde olmamalı, makinenin içerisinde bekletilmelidir. Koku, cinlerin beslendiği şey olarak tanımlanabilir.

Çeşitlerine Göre Büyü Bozmadaki Farklılıkların Sebepleri

Nereden başlayacağını bilmeyen kişiler için, çeşitlerine göre büyü bozmadaki farklılıklar anlaşılamayacak karmaşık olabilir. Pek çok kişi, büyüyü ezbere yapılan işlemler bütünü olarak düşünmektedir. Büyünün hiçbir matematiği yoktur. 2+2=4 sonucunu manevi işlemler söz konusu olduğunda alamazsınız. Çünkü burada her şey, ama her şey tamamen kişiye özel olarak yapılır. Bir büyü, eğer etkili olması isteniyor ise kişiye özel şekilde eşsiz biçimde uygulanır. Bir büyü etkili şekilde bozulacaksa, o halde yine kişiye özel ve eşsiz biçimde uygulanması gerekmektedir.

Büyü bozmada ve uygulamada farklılık gerektiren etkenlerin bazıları ise şu şekildedir;

 • Kişinin yaşı, cinsiyeti ve ait olduğu burç.
 • Kişiye büyü yapılmasının sebebi.
 • Kişi yapılan büyünün türü.
 • Kişinin temel karakteristik özellikleri.
 • Kişinin manevi inancı ve ibadet düzeni.

Büyü bozma ve manevi ilimler hakkında tüm merak ettikleriniz için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

İnternetten Para Kazan!

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, öte alemsel enerjilerin büyünün niyetine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir