Ana Sayfa / Büyü Bozma / Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri

Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, antik çağlardan beri dünyamızda varlıklarını sürdürürler. Öte alemsel enerjilerin yönlendirilmesi üzerine gerçekleşen büyüler, insanlara veya mekanlara enerjileri aktarırlar. Bu enerjilerin kişilere iyi veya kötü etkileri olabilmektedir. İyi niyet büyüleri iyi etkilere sahipken, kötü niyet büyüleri ise tahmin edeceğiniz gibi zararlı etkilere yol açar. Kötü niyet büyülerinin etkisindeki kişiler ise doğal olarak bu etkilerden kurtulmak isterler. Bunun için kişinin üzerindeki enerjileri temizlemek ve uzaklaştırmak gerekir. Bu niyetle yapılan işlemlere büyü bozma işlemleri denir. Büyü bozma teknikleri ile yapılan işlemler, büyülerin etkilerine son vermeye yarar.

Büyü Bozma TekniğiFakat büyü bozma işlemleri büyülerin enerjilerini yok etmezler. Büyülü enerjilerin yok edilmesi mümkün değildir. Büyü bozma yapıldığında gerçekleşen işlem, büyülerin enerjilerini farklı hallere sokarak büyünün etkilerini sonlandırır. Fakat büyülü enerjilerin yok edilmesi de mümkün değildir, yoktan var edilmesi de. Zaten büyü yaparken de enerjiler yaratılmaz. Var olan enerjiler istenilen hallere sokulur ve yapılan büyünün niyetine yönelik etkiler ile işlenir. Ardından ise kişi veya kişilere etki etmesi için yönlendirilir. Büyü yaparken de büyüleri bozarken de enerjilerin bulundukları hal değiştirilir veya enerjinin üzerindeki etkiler temizlenir. Fakat bir enerjinin varlığına son vermek mümkün değildir.

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir

Büyü bozmak için başvurulabilecek pek çok yöntem vardır. Bu yöntemlerin her biri büyülerin etkilerini sonlandırmak için kullanılıyor olsa da bazıları spesifik durumlara yönelik uygulanan yöntemlerdir. Mesela iyi niyet büyüleri farklı yöntemler ile bozulurken, kötü niyet büyülerini bozmak için farklı yöntemleri kullanmak gerekir. Ancak belli durumlarda bir büyü bozma yönteminin hem iyi niyetli büyüleri hem de kötü niyetli büyüleri bozmak için kullanılması mümkündür. Anlayacağınız üzere büyü bozma teknikleri oldukça karmaşık yapılar üzerine kurulmuşlardır. Bu işlemlerin hangisi hangi büyüyü bozmak için kullanılır öğrenmek kolay değildir. Büyü bozan medyumlar konuda uzmanlık edinmek için yıllar boyu büyülü ilimlere dair çalışmalar yaparlar.

Bir medyumun büyüleri bozma konusunda yeterli tecrübeye erişmesi ve her tür büyüyü bozabilecek kadar bilgili olması kolay değildir. Zaten bu sebeple büyüleri bozma konusunda üstün kabiliyetleri olan medyumların sayısı bir hayli azdır. Medyumlar büyüleri bozmak için birden çok metot ve yöntem kullanabilirler. En sık başvurulan yöntemler, uzaktan büyü bozma, ters büyü ritüeli, büyü ile büyü bozma ve büyü bozmak için arındırma yapma işlemleridir. Medyumların büyüleri bozmak için yaptıkları büyü bozum ritüelleri, duruma göre farklı biçimlerde uygulanabilir. Bir büyü bozma ritüeli her büyüyü bozmak için kullanılamaz. Belli büyülerin bozulabilmesi için özel büyü bozma teknikleri kullanmak gerekebilir. Sizlere en sık uygulanan birkaç büyü bozma işlemine dair detaylı bilgiler vereceğiz.

Evde Büyü Bozma Teknikleri

İnsanların büyü bozma teknikleri hakkında en çok merak ettikleri konu, evlerinde nasıl büyü bozabilecekleridir. Pek çok insan sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmaktan endişe duyarlar. Bu nedenle gerçek medyumlara ulaşmak için çaba dahi göstermeye çekinirler. Bu gibi endişelere sahip olan kişilerin büyü bozma işlemlerini de kendileri yapabilmeyi istemesi çok doğaldır. Medyum olmayan kişilerin başarılı bir şekilde büyü yapması mümkün olmasa da, evinizde büyü bozmak için medyum olmanıza gerek yoktur. Belirli basit büyülerin medyum olmayan kişiler tarafından evde bozulması mümkündür. Şimdi sizlere bu amaçla kullanılabilecek işlemden bahsedeceğiz.

Kara büyüler veya tehlikeli kötü niyet büyüleri hariç belli basit büyülerin bozumunda birazdan anlatacağımız teknikleri kullanabilirsiniz. Öncelikle tehlikeli bir büyü ile karşı karşıya olmadığınıza emin olmak için büyü tespit yöntemlerinden yararlanmalısınız. Büyü tespit yöntemlerine sitemizdeki diğer paylaşımlar arasında rastlayabilirsiniz. Bir sonraki işiniz bir kova suyun içerisinde bir miktar sirke karıştırmak olacaktır. Ardından evinizin tüm zeminlerini bu sirkeli su ile silmeniz gerekecektir. Fakat tek bir nokta bile atlanmamalı ve dolap gibi eşyaların altları dahi silinmelidir. Sonra ise kurutulmuş adaçayı yapraklarını yakarak tütsü misali her odada gezdirmelisiniz. Bu işlem sırasında camlarınız kapalı olmalıdır. Hemen ardından her odanın kapısı eşiğinden içeriye 7 kere Ayetel Kürsi okumalı ve bir odadan çıkarken camını açıp çıkmalısınız. Böylece evinizi kötü enerjilerden arındırabilirsiniz. Son işlem ile evinizi güzelce havalandırarak adaçayı dumanıyla birlikte kötü enerjilerin de çıkıp gitmesini sağlamalısınız.

Uzaktan Büyü Bozma Teknikleri

Büyü bozmak için yukarıda bahsettiğimiz büyü bozma teknikleri kullanılabilmektedir. Fakat daha öncede söylediğimiz gibi bir büyü bozma işlemi her büyünün bozumunda kullanılamaz. Eğer evinizde veya üzerinizdeki büyü, bu işlem ile bozulamayacak türden bir büyü ise farklı bir yöntemden yardım almanız gerekecektir. Büyünün etkilerinden kurtulabilmek için ilk olarak uzman bir medyuma danışmalısınız. Medyum hocanız size bakım yaptıktan sonra üzerinizde ne gibi bir büyünün etkilerinin olduğunu tespit edebilecektir. Eğer üzerinizdeki büyü kara büyü gibi tehlikeli bir büyü ise özel müdahaleler yapmak gerekecektir

Büyü Bozma YoluKara büyülere çok büyük bir özenle müdahale edilmelidir. Bu konuya yazımızın diğer kısımlarında değineceğimiz için şimdi uzaktan yapılan büyü bozma teknikleri hakkında konuşacağız. Medyum hocalar, oldukları şehre gelme imkanı olmayan kişiler için uzaktan büyü bozma ritüelleri yapabilirler. Bu işlemlerin yapımı ile medyum hoca, bir kişinin üzerindeki veya hanesindeki büyüleri uzaktan bozabilir. Uzaktan büyü bozma işlemleri tılsımlı cümlelerin uygulanması ile gerçekleşir. Bahsettiğimiz gibi her büyü bozma işlemi farklı teknikler ile uygulanabilmektedir. Bu işlem ise tılsımlı cümlelerin okunması ve manevi enerjilerin gerekeni yapması için yönlendirilmesi ile gerçekleşir. Uzaktan yapılan büyü bozma işlemlerinde ulvi varlıkların yardımına da başvurulabilir. Ulvi varlıklar büyü yapılmış kişiye yönlendirilerek kişiye etki eden büyüyü bozabilirler.

Büyü Bozma Ritüeli Nasıl Uygulanır

Büyü bozma ritüellerinin uygulanışı sırasında dikkatli ve özenli olmak mühimdir. Özellikle kara büyüler söz konusu olduğunda yapılacak en ufak bir hata bile büyünün etkilerini daha kötü bir hale getirebilecektir. Hatta gerekli niteliklerden yoksun kişilerin kara büyüleri bozmaya kalkışması, büyünün etkilerini kendi üzerine de almasına yol açabilecektir. Bu gibi riskler altında kalmamak için büyülere temkinli bir şekilde yaklaşmakta fayda vardır. Büyüyü bozacak kişinin gerekli niteliklere sahip olmasının önemlerinden birisi de budur.

Büyü bozma teknikleri nasıl işler sorusunun yanıtına gelir ise daha önce bahsettiğimiz enerjilerin hallerini hatırlatarak başlayabiliriz. Enerjiler üç halde varlıklarını sürdürürler. Pozitif, nötr ve tahmin edebileceğiniz üzere negatif. Bu hallerden pozitif olan iyi niyetli büyülerde kullanılır. Negatif ise kötü niyetli büyülerde. Kötü niyet büyüleri yapılacağı zaman nötr enerjilere işlemler uygulanır ve bu enerjiler negatif enerji haline getirilir. Büyünün bozulması istendiği takdirde ise aynı negatif enerjiler nötr hale getirilir. Belirli durumlarda iki işlem yaparak kötü enerjileri önce nötr, sonra ise pozitif hale getirmek mümkündür. Bu sayede kişi üzerindeki kötü büyünün etkilerini iyiye çevirerek etkilerden faydalanabilir.

Herkes Büyü Bozabilir Mi?

Bahsettiğimiz bu işleme kısmet kapama büyüsü yapılan kişilerde sıklıkla rastlanır. Kısmet kapama büyülerine maruz kalan kişiler kısmetlerini açtırmak isterler. Öncelikle üzerlerindeki kötü enerjiler nötr hale getirilir. Bu sayede kişinin kısmetinin önündeki engel açılacaktır fakat kısmeti tam anlamıyla açılmayacak sadece normale dönecektir. İkinci işlem ile ise nötr enerjiler pozitif hale sokularak kişinin kısmetinin açılması sağlanabilir. Bu bahsettiğimiz işlemin sadece bir örneğidir. Bu ve benzeri daha birçok büyü bozma teknikleri ve uygulanışları vardır.

Büyü Bozmak İçin Ne YapılırŞimdi ise herkesin en çok merak ettiği konulardan birisine değinelim. Herkes büyü bozabilir mi sorusu, birçok ziyaretçimizin bizlere de yönelttiği bir sorudur. İnsanlar söylediğimiz gibi büyüleri kendi başlarına bozabilmek isterler. Fakat belli büyü bozma ritüelleri hariç çoğu büyü ritüeli medyum olmayan kişiler tarafından uygulanması imkansız aşamalar içerir. Hatta ve hatta belirli büyü bozma teknikleri her medyum tarafından dahi uygulanamaz. Yani sorunuzun yanıtı, herkes büyü bozamaz olacaktır.

Büyü Bozan Medyumlar Kimlerdir

Büyü bozmak isteyen ve üzerindeki büyülerin etkilerinden kurtulmak isteyen kişiler, gerekli yardımı alabilecekleri bir medyum ile iletişime geçmelidirler. Büyü bozma ritüelleri zaman zaman tehlikeli bir hal alabilir. Bu gibi beklenmeyen durumlarda inisiyatif kullanarak büyüye doğru müdahaleyi yapabilecek bir medyum bulmanızı öneririz. İşinde iyi bir medyum ile görüşerek yaptıracağınız büyü bozma çalışmaları, istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacaktır. Fakat tekrar belirtiyoruz, büyü bozma işlemlerinin tehlikeli haller alması olasıdır. Risk almamak için medyum seçiminizi özenli bir şekilde yapmalısınız.

Büyü bozdurmak isteyenlerin hangi medyumlar ile çalışması gerektiğini bilmekte zorlanmaları doğaldır. Özellikle piyasada çok sayıda sahtekar medyum varken bu seçimi yapmak daha da zordur. Ancak doğru yönlendirmeler ile doğru medyumlara ulaşabilirsiniz. Medyum arayışınızda sitemizdeki her tür bilgiden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Araştırmalarınızı kapsamlı sitemiz üzerinden yaparak alacağınız sonuçlardan memnun kalabilirsiniz. Üzerinizdeki veya değer verdiğiniz birinin üzerindeki büyüleri bozdurmak için doğru büyü bozma teknikleri ve yöntemlerini yaptırmalısınız. Bunun için medyum seçiminizi özenli ve sabırlı bir şekilde yapmanızı öneririz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, öte alemsel enerjilerin büyünün niyetine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir