Ana Sayfa / Büyü Bozma / Büyü Bozma Ritüelleri

Büyü Bozma Ritüelleri

Büyü Bozma Ritüelleri

Büyüler, öte alemsel enerjilerin istenilen niyetler ile işlenmesi ve yönlendirilmesi üzerine gerçekleşirler. Dünyamızda antik çağlardan beri büyü yapılmaktadır. İlk kez yapılan büyüler ateşin keşfine kadar dayanmaktadır. Büyü bozma ritüelleri ise bundan yüzlerce yıl sonra ortaya çıkmıştır. İnsanlar ateş keşfedildikten sonra ateşi kullanarak insanlara zarar vermeye de başlamışlardır. Ateşin bir silah olarak kullanılmaya başlanması uzun sürmemiştir. Büyülerin türetilmesi de bu tarihe kadar dayanmaktadır. Ateşi kullanarak yapılan antik büyüler, başkalarının ateşini söndürmede veya onlara zarar vermede kullanılmıştır.

Kara Büyü Bozma RitüelleriDaha sonrasında su ile yapılan şifa büyüleri türetilmiştir. Büyünün ilerleyişi de bu tarihten itibaren başlamıştır. İnsanlar çeşitli materyalleri kullanarak birbirinden farklı amaçlara yönelik büyüler yapabileceklerini keşfetmişlerdir. Büyülerin uzmanları, dönemin şamanları ve büyücüleri büyü ritüellerini türetirken farklı farklı metotları deneyerek büyülerin çeşitli yöntemleri olmasını sağlamışlardır. Fakat büyüler bir süre iyi sonuçlara vesile olabilse de büyülerin zarar verme niyetiyle tekrar kullanılmaya başlanması dönemin şamanlarının bir çözüm üretmesini gerektirmiştir. Bu çözüm ise tahmin edeceğiniz üzere büyü bozma ritüelleri olmaktadır.

Büyü Bozmak İçin Gerekenler

Büyü bozma çalışmaları, insanları kötü büyülerden kurtarmak için yapılmaya başlanan işlemlerdir. Kara büyülerin etkilerini dahi ortadan kaldırabilen bu işlemler büyülü ilimlerde bir çığır açmıştır. Yapılan ilk kara büyü başka kabilelerin ateşini söndürmek için kullanılmıştır. Zaten büyünün ismi de buradan gelmektedir. İnsanlar karanlığa mahkum eden bir büyü olduğu için kara büyü ismi verilmiştir. Bu antik metotlar zamanla daha da geliştirilmiş ve günümüzün dehşete düşüren kara büyüleri haline gelmiştir. Büyü bozma ritüelleri, kötü niyetler ile yapılan büyüler sebebiyle türetilmişlerdir. Bu işlemlerin zorunluluktan türetildiği de söylenebilir. Bir büyünün etkilerini bozabilmek için yapılabilecek pek çok işlem vardır. Geçmişte büyü bozma işlemleri daha sınırlı olsa da, zamanla yeni teknikleri türemiştir ve günümüzde onlarca farklı ritüel ile büyü bozmak mümkündür.

Büyü bozmak için kullanılan farklı ritüeller ve teknikler olduğu gibi, bu ritüellerde kullanılan farklı materyaller de vardır. Her büyü bozma işleminde aynı materyaller kullanılmaz. Hatta belli büyü bozma işlemleri hiçbir malzeme kullanılmadan dualar ile gerçekleştirilir. Ancak birçok büyü bozma işlemi çeşitli malzemeler ile uygulanır. Bu malzemelerden en sık kullanılanları, adaçayı yaprağı, safran, sirke, kaya tuzu ve gümüştür. Büyü bozma işlemlerinde sıklıkla kullanılan birkaç materyali sizlere açıkladık. Fakat büyü bozma işlemleri için kullanılan materyaller bunlar ile de sınırlı değildir. Saydıklarımız sadece en sık kullanılan birkaç malzemedir.

Evde Büyü Bozma Ritüelleri

Büyü bozma ritüelleri ile büyülerin etkilerinden kurtulmak isteyen kişilerin ilk tercihi, büyüleri evlerinde bozabilmenin bir yolunu aramak olur. Çünkü insanlar sahtekar medyumlar tarafından dolandırmaktan endişe duyarlar. Fakat belli büyü bozma işlemlerinin evde, medyum olmayan kişiler tarafından uygulanması mümkün değildir. Yine de içiniz rahat olsun çünkü evinizde gerçekleştirebileceğiniz büyü bozma çalışmaları da vardır. Yine de aklınızda bulundurmanız gereken birkaç detaydan bahsetmeliyiz. Evde yapılabilecek kadar kolay ritüelleri olan büyü bozma çalışmaları her büyüyü bozmak için yeterli olmayabilir. Özellikle kara büyüler veya belli kötü niyet büyülerinin bozumu için uzman bir medyumdan yardım almanız şarttır. Kara büyüler gibi tehlikeli büyülerin amatör kişilerce bozulmaya kalkışılması, büyünün etkilerini daha kötü ve tehlikeli bir hale getirebilir.

Evde Büyü Bozma RitüelleriEtkileri kuvvetli olmayan büyülerden evinizde uygulayabileceğiniz ritüeller ile kurtulabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız malzemeler ise sirke, adaçayı yaprağı ve sudur. Öncelikle bir kova suyun içerisine bir miktar doğal sirke karıştıracaksınız. Sonrasında bu sirkeli su ile evinizin bütün zeminlerini silmelisiniz. Eşyaların altları da dahil olmak üzere hiçbir yeri atlamamanız yaptığınız işlemin tutması için çok önemlidir. Ardından kurutulmuş adaçayı yapraklarını tütsü misali yakacak ve evin her yerinde gezdireceksiniz. Sonra ise her odanın kapı eşiğinden içeriye 7 kere Ayetel Kürsi okumanız gerekecektir. Bu işlem bittikten sonra çıktığınız odanın camını açarak odayı havalandırabilirsiniz. Tüm bu işlemler doğru bir şekilde uygulanır ise kötü öte alemsel enerjilerin hanenize olan bağları kopacaktır. Evi havalandırmanız ile birlikte bu enerjiler tütsü dumanı ile birlikte çıkıp gideceklerdir.

Etkili Büyü Bozma Ritüelleri

Büyülerin etkilerinden kurtulmak için kullanabileceğini bu işlem, büyülü enerjilerin halini değiştirerek uygulanmaz. Normal büyü bozma işlemlerinden farklı olarak büyünün enerjilerini kovma üzerine işlemektedir. Fakat şimdi anlatacağımı işleyiş daha etkilidir. Büyülerin yapımı ile yönlendirilen enerjiler, üç farklı halde varlıklarını sürdürebilirler. Pozitif, nötr ve tahmin edeceğiniz üzere negatif. Bu üç halin etkileri de isimleri gibi olmaktadır. Pozitif enerjiler iyi niyet büyülerinde kullanılırken, negatif enerjiler kötü niyet büyülerinin yapımında kullanılır. Nötr enerjiler, enerjinin ana halidir ve herhangi bir büyüde kullanılabilmesi için önce işlem uygulanması gerekir. Etkili büyüler yapılırken bu nötr enerjiler pozitif hale getirilir ve saf bir büyü yapılabilir. Bu şekilde yapılan büyülerin etkileri daha kuvvetli olacaktır.

Büyü bozma ritüelleri ise bu işlemin tam tersi şeklinde işlemektedir. Etkili büyü bozma işlemleri yaparken bir kişinin veya hanenin üzerindeki enerjilerin halleri değiştirilir. Yapılmış olan büyü iyi niyet büyüsü de olsa, kötü niyet büyüsü de olsa bozulması mümkündür. İyi niyet büyülerinin bozulabilmesi için büyünün pozitif enerjileri nötr hale getirilecektir. Bu işlemin ardından bir süre sonra büyünün nötr enerjileri kişiye veya haneye olan bağı kendiliğinden kopacaktır. Kötü niyet büyülerini bozmak için ise negatif enerjilerin nötr hale getirilmesi gerekmektedir. Biraz daha zor olan bu işlemin farklı şekillerde yapılması mümkündür. Büyü ile büyü bozma işlemleri, ters ritüel işlemleri veya normal büyü bozma işlemleri yapılabilir. Her bir işlemin kendince artıları ve eksileri vardır.

Kara Büyüler Nasıl Bozulur

Kara büyüler ise apayrı büyü bozma ritüelleri ile bozulurlar. Kara büyülerin etkilerini tam anlamı ile etkisiz hale getirebilmek epey zor bir işlemdir. Antik metotları baz alınarak türetilmiş kara büyü bozma işlemleri, uygulaması en zor büyü bozma teknikleri arasında yer alır. Çünkü kara büyüler değişken ve belirsiz enerjilere sahiplerdir. Kara büyülerin lanetli enerjileri ne negatiftir, ne pozitif, ne de nötr. Lanetli büyü enerjileri belirsiz bir halde bulunur. Bu sebeple büyüye uygulanabilecek müdahaleler sınırlıdır. Ayrıca kara büyülerin bozulabilmesi için büyüyü bozacak medyumun inisiyatif alması ve hatta zaman zaman doğaçlaması gerekebilir. Bu işlemlerin bozumu sırasında kara büyünün enerjileri kendini savunmaya geçebilir.

Büyüleri Bozma RitüelleriBu gibi durumlarda büyünün enerjileri, büyüyü bozan medyum hocaya zorluk çıkaracaktır. Medyum hoca sakinliğini ve dikkatini korumaz ise büyünün etkileri onu da etkileyecektir. Bu durumda büyü bozulamayacağı gibi etkileri daha da kötü bir hal alacaktır. Bu sebeple kara büyülerin bozumu söz konusu olduğunda büyük bir incelik göstermek şarttır. Kara büyüleri bozdurmak isteyenler, gerekli niteliklere sahip medyumlar ile çalışmalıdırlar. Büyüyü bozabilecek medyumun yeteri kadar tecrübeye ve bilgi dağarcığına sahip olduğundan emin olunmalıdır. Kara büyülere yönelik yapılacak en ufak bir müdahale, büyük riskler doğuracaktır. Böyle bir tehlike altında kalmamak için kara büyü bozduracağınız medyum seçimine dikkat etmelisiniz.

Herkes Büyü Bozma Ritüelleri Yapabilir Mi?

Büyü bozma ritüelleri birçok çeşide sahiptir demiştik. Ters ritüel işlemleri, büyü ile büyü bozma işlemleri, sirke ile büyü bozma, kaya tuzuyla büyü bozma, uzaktan büyü bozma ve bunlar gibi birçok büyü bozma işlemi vardır. Bu işlemler uzmanları tarafından yapıldığı takdirde istenilen sonuçları verebilmektedir. Ancak belli büyü bozma işlemlerinin medyum olmayan kişiler tarafından yapılması da olasıdır. Mesela sirke ile evde yapılan büyü bozma işlemini yapabilmek için medyum hoca olmaya gerek yoktur. Fakat büyük bir özen göstermek gerekir.

Bu işlem her ne kadar medyum olmayan kişiler tarafından yapılabiliyor olsa da etkileri diğer büyü bozma işlemleri kadar kuvvetli değildir. Bu sebeple tahmin edildiği kadar sık tercih edilmezler. Eğer kötü niyetler ile yapılmış bir büyünün etkilerinden bu çalışma ile kurtulamadıysanız farklı bir büyü bozma işlemine ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda herkes büyü bozma ritüelleri yapabilir mi sorusunun yanıtı olumsuz olacaktır. Çünkü diğer işlemlerin medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Büyü Bozma Ritüelleri Yapan Medyumlar

Büyü bozma işlemleri yapan medyumlar, farklı alanlarda uzmanlaşabilirler. Kimisi kara büyüleri bozma konusunda uzmanken kimi medyumlar daha basit kötü niyet büyülerini bozma konusunda tecrübelidir. Fakat şunu da bilmelisiniz, her medyum büyü bozma ritüelleri yapamayabilir. Medyumların farklı alanlarda uzmanlıkları olması doğal bir durumdur.

Bir medyum sadece büyü ritüellerinde veya spesifik büyülerin yapımında uzmanlaşabilirken, bir başka medyum sadece büyü bozma işlemlerinde uzmanlaşabilir. Anlayacağınız üzere her medyumun büyüleri bozması mümkün değildir. Bu sebeple büyü bozdurmak isteyenlere önerimiz medyum seçimlerini bu bilgileri göz önünde bulundurarak yapmalarıdır. Bir medyum hocayla büyü bozma işlemi için çalışmak istiyorsanız öncesinde onun hakkında araştırma yapmanızı öneririz. Sitemizdeki bilgilerden yararlanarak büyü bozma işlemleri hakkında da belli detayları öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde görüştüğünüz bir medyumun sorularınıza vereceği yanıtların doğru olup olmadığını da fark edebilirsiniz. Böylece doğru medyum seçimini daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları

Kesin Büyü Bozma Yolları Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, öte alemsel enerjilerin büyünün niyetine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir