Ana Sayfa / Büyü Bozma / Büyü Bozma Nedir

Büyü Bozma Nedir

Büyü Bozma Nedir

Büyüler, öte alemsel enerjilerin belli niyetler ile işlenmesi ve istenen kişilere yönlendirilmesi ile gerçekleşen işlemlerdir. Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar öte alemsel enerjilerin kullanılması ile uygulanırlar. Bu enerjilerin iyi niyetler ile kullanılması da mümkündür, kötü niyetler ile kullanılması da mümkündür. İyi niyetli büyüler hayırlı sonuçlara vesile olup insanların hayatlarını kolaylaştırabilirler. Bunun yanı sıra kötü niyet büyüleri korkunç etkileri ile insanlara hayatı zindan edeceklerdir. Büyü bozma nedir diye soranlar ise büyülerin kötü niyetli etkilerinden kurtulmak isteyenler olmaktadır. Fakat bu demek değildir ki iyi niyet büyüleri bozulamaz.

blankBirçok insan iyi niyet büyülerinin etkilerinden kurtulmak için de büyü bozma işlemlerine başvurmaktadır. Büyülerin etkilerinden kurtulabilmek için o büyüyü bozmaya yarayacak doğru işlemi yapmak gerekir. İyi niyet büyüleri ile kötü niyet büyülerinin farklı bozum yöntemleri vardır. Fakat büyülerin çeşitleri bu ikisi ile sınırlı olmadığı gibi, büyü bozma yöntemleri de daha fazla çeşide sahiptir. Kara büyü çeşitleri, papaz büyüleri, süryani büyüleri, aşk büyüleri, bağlılık büyüleri, ayırma büyüleri ve bu gibi birçok farklı büyü çeşidi vardır. Ayırma niyeti ile yapılan bir büyünün bozumu ile aşık etme niyetiyle yapılan büyünün bozumunun aynı olmasını bekleyemezsiniz. Bu iki işlem birbirinden farklı büyü bozma ritüellerinin yapılması ile bozulabilmektedirler.

Büyü Bozma Nedir ve Nasıl Yapılır

Büyülerin nasıl bozulduğu çok büyü bir merak konusudur. İnsanlar kötü niyet büyülerinin etkilerine maruz kalmaktan endişe ettikleri için büyü bozma yöntemlerine dair bilgi edinmek isterler. Büyü bozma nedir ve nasıl yapılır diye sorulmasının nedeni budur. Büyü bozma işlemlerinin nasıl uygulandığını anlatmadan önce büyü bozma işlemlerinin ne olduğunu ve nasıl işlediğini anlatmamızda fayda vardır. Büyülerin enerjiler ile gerçekleştiğinden söz etmiştik. Bu enerjiler evrende üç farklı halde varlıklarını sürdürürler. Enerjilerin halleri pozitif, nötr ve negatif olmaktadır. Enerjilerin bu üç halin dışında bulunabileceği bir hal daha vardır fakat bu doğal halleri arasında yer almaktadır. Enerjilerin doğal halleri üç taneden ibarettir.

İyi niyet büyülerinin yapımında pozitif enerjilerin gücünden faydalanılır. Kötü niyet büyülerinin yapımında ise negatif enerjilerin gücünden faydalanılır. Nötr enerjilerin büyü yapımında kullanılabilmeleri için hal değiştirmeleri gerekmektedir. Nötr enerjilere gerekli işlemleri uygulayarak onları pozitif veya negatif hale getirmek mümkündür. Eğer iyi niyetli büyülerin yapımı sırasında pozitif enerjilere ulaşılamaz ise nötr enerjiler pozitif enerji haline getirilerek kullanılabilir. Aynı durum kötü niyet büyülerinde nötr enerjilerin negatif hale getirilmesi ile de mümkün kılınmaktadır. Büyü bozma çalışmaları ise tahmin edebileceğiniz üzere bunun tam tersi biçimde işlemektedir. Kötü niyet büyülerinin bozumu için negatif enerjiler nötr hale getirilir. İyi niyet büyülerini bozarken ise pozitif enerjiler nötr hale getirilir. Büyü bozma nedir diyenler bilmelidir ki; enerjilerin yoktan var edilmesi veya yok edilmesi mümkün değildir. Bu sebeple büyü bozarken enerjiler yok edilemez, halleri değiştirilir.

Büyü Bozma Metotları Nelerdir

Büyü bozmak için başvurulabilecek birden çok metot olduğunu söylemiştik. Büyü bozma nedir diye soran ziyaretçilerimizin en çok bilmek istediği şeylerden biri de evde yapılabilen büyü bozma yöntemleridir. Fakat bu işlemlere yazımızın ilerleyen kısımlarında değineceğiz. Şimdi ise yine çok merak edilen başka bir konudan bahsedeceğiz. Büyü bozmak için uygulanan metotların neler olduğunu bilmek isteyen çok sayıda ziyaretçimiz vardır. Sizleri merakta bırakmayacak ve soru işaretlerinizden kurtaracağız. Büyü bozmak için kullanılan yöntemler, doğru bir şekilde yapılmaları halinde istenilen sonuçları verecektir.

Bu yöntemler arasında en sık kullanılanları enerjiler ile büyü bozma, uzaktan büyü bozma, ters ritüel işlemi ve dua ile büyü bozma işlemleridir. Fakat büyü bozma işlemleri bunlar ile de sınırlı değildir. Spesifik olarak yapılan birçok büyü bozma işlemi vardır. Özellikle aşk büyülerini bozmak için yapılabilen büyü bozma çalışmaları olduğu gibi, böyle özel olarak yapılan daha birçok çalışma ve metot mevcuttur. Büyü bozma nedir diye soranlar buradan anlayabilecektir ki; büyü bozdurmak istiyorsanız tüm bu işlemlere dair bilgi edinmeli ve duruma en uygun büyü bozma metodunu seçmelisiniz. Ancak ve ancak bu sayede istediğiniz sonuçları elde edebilir ve üzerinizdeki büyünün etkilerinden tamamıyla kurtulabilirsiniz.

Evde Büyü Bozma Yöntemi

Büyü bozma nedir diye soranların en çok merak ettiği konuya gelmiş bulunmaktayız. Evde uygulanan büyü bozma ritüeli, ziyaretçilerimizin bilmek istediği bir işlemdir. Evinizde kendi başınıza büyü bozma ritüeli yapmak ve üzerinizdeki büyülerden kurtulmak istiyorsanız bu işlem hakkındaki birkaç gerçeği öğrenmelisiniz. Evde büyü bozma yöntemlerinin en sık yaptırılan büyü bozma işlemleri arasında yer alamamasının sebebi bu işlemlerin beklenildiği kadar etkili olmamasıdır. Evinizde uzman bir medyum yardımı olmadan yapacağınız en etkili büyü bozma işlemi bile normal büyü bozma işlemlerinden daha kuvvetsiz olacaktır. Çünkü büyüler, medyumlar tarafından uygulanabilen özel işlemler ile etkili bir şekilde bozulabilmektedirler. Medyum olmayan ve büyülü ilimlere dair tecrübeden, geniş bir bilgi dağarcığından yoksun olan kişilerin büyü bozma işlemlerini verimli bir şekilde uygulaması mümkün değildir.

blankAncak yine de evinizde uygulayabileceğiniz büyü işleminde bahsedeceğiz. Her ne kadar bu işlem sadece basit büyülerin etkilerinden kurtulmaya yarıyor olsa da, öğrenmek isteyenleri bu bilgiden yoksun bırakmayacağız. Sadece şunu bilmelisiniz, bu işlemin etkileri ile kuvvetli kötü niyet büyülerinden, kara büyülerden, papaz büyülerinden ve bu gibi büyülerden kurtulamazsınız. Evde yapılan büyü bozma işlemi için bir kova suyun içerisine sirke karıştırmalısınız. Ardından bu su ile evinizin büyün zeminlerini silmeniz gerekecektir. Sonrasında ise evin tüm odalarında, kapı eşiğinden içeriye yedişer kere Ayetel Kürsi okuyacaksınız. Bu işlemleri incelik ile tamamlarsanız evinizdeki kötü enerjileri bir nebze de olsa uzaklaştırabilirsiniz. Fakat büyü bozmaya dair daha kesin sonuçlar isteyenler kesinlikle uzman medyum hocalardan yardım almalıdırlar.

Herkes Büyü Bozabilir Mi?

Büyülerin etkilerinden kurtulmak isteyen kişilerin ilk tercihi evlerinde uygulayabilecekleri bir büyü bozma tarifi öğrenmektir. Fakat birçok büyünün evde yapılan büyü bozma ritüelleri ile bozulması imkansızdır. İnsanları bu isteği ise sahtekar medyumlar tarafından dolandırılma endişesine bağlıdır. Kişi sahtekar medyumların tuzaklarına düşmemek için büyü bozma işlemini kendi yapabilmeyi ister. Fakat üzerinizdeki büyünün bozulmasının ertelenmesine yol açarak kendinizi dolandırılmaktan çok daha kötü ve tehlikeli bir hale getirebilirsiniz.

Bu gibi bir risk altında kalmamak için büyü bozma çalışmasını uzman bir medyum hocaya yaptırmanızı öneririz. Büyü bozma nedir diyenler, evlerinde büyü bozmaya girişirken çok vakit kaybedebilirler. Bu kaybedilen süreçte üzerinizdeki büyünün etkileri daha da kuvvetlenebilir. Büyü bozma işlemlerini herkesin yapamayacağını bilmelisiniz. Hatta büyü bozma işlemleri her medyum tarafından da layığı ile yapılamaz. Büyü bozdurmak isteyenler gerekli niteliklere sahip bir medyum hoca ile iletişime geçmelidirler.

Hangi Büyüler Bozulabilir

Büyü bozdurmak isteyen ve büyü bozma nedir diye soran kişilerin merak ettiği konulardan birisi de hangi büyülerin bozulabilir olduğudur. Birçok büyünün bozulabilmesinin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Bir iki tane bozulamayan kara büyü ve papaz büyüsü çalışmaları olsa dahi bu çalışmalar dışında diğer büyülerin bir şekilde bozulması mümkündür. Kötü niyet büyülerinin bozumu daha zor olsa da kötü niyet büyülerini bozmak imkansız değildir. İyi niyet büyüleri ise bir nebze olsun daha kolay bozulabilirler.

blankİnsanların bozdurmak için medyumlara gittiği birçok büyü işlemi vardır. İyi niyet büyülerinin neden bozulmak istenebileceğini açıklamak için bir örnek verebiliriz. İnsanlar henüz yeterince tanımadıkları kişilere dair hisleri ile kendilerini fazla kaptırabilirler. Bu gibi hatalara düşerek aşk büyüsü yaptıran çok sayıda insan vardır. Birisini aşk büyüsü ile kendine aşık ettikten sonra tanıyan kişiler, karşılarındaki kişinin bekledikleri gibi birisi çıkmaması üzerine büyü bozdurmak isteyebilirler. Çünkü büyü yoluyla kendinize aşık ettiğiniz birisinden direkt olarak ayrılamazsınız. Eğer öyle bir şey yapmaya kalkışırsanız kişi sizi bırakmamak için elinden geleni yapacak ve size rahat vermeyecektir. Büyünün etkilerinden çıkabilmesi için büyü bozma işlemi yaptırmalı ve öyle ayrılmalısınız.

Büyü Bozma Kaç Günde Tutar

Büyü bozma nedir sorusunun ardından gelen sorulardan birisi de büyü bozma çalışmalarının ne kadar sürede tuttuğu olmaktadır. Büyülerin çeşitlerine göre daha zor veya daha kolay bozulabildiği söylenebilir. İyi niyet büyülerinin bozumu sırasında pozitif enerjiler nötr hale getirilmektedir. Bu işlemler diğer büyü bozma çalışmalarından daha kolay oldukları için 10 gün ile 20 gün arasında bozulabilirler. Kötü niyet büyüleri söz konusu olduğunda değişkenlikler söz konusu olacaktır. Kötü niyet büyüleri 3 ile 6 haftada bozulabilirler. Fakat büyü bozma işlemlerinde uzman medyumlardan yardım alınır ve etkili bir büyü bozma çalışması yapılır ise bu sürenin daha da kısalması mümkündür.

Kara büyülere gelir isek apayrı bir durum söz konusu olacaktır. Bahsettiğimiz üzere büyü enerjilerinin dördüncü bir hali vardı. Bu hal doğal bir hal değildir. Kara büyülerin yapımında lanetli enerjiler kullanılır. Negatif, pozitif veya nötr enerjilerin lanetlenmesi ve kara büyülerde kullanılması mümkündür. Bu işlemlerin bozumu bir karmaşadan ibarettir ve büyük özen gerektirir. Bu sebeple kara büyülerin bozulması daha uzun sürebilmektedir. Büyü bozdurmak isteyenler en iyi sonuçları alabilmek için büyü bozma işlemlerinde uzman olan medyumlar ile çalışmalıdırlar.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, antik çağlardan beri dünyamızda varlıklarını sürdürürler. Öte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir