Ana Sayfa / Büyü Bozma / Büyü Bozma Duaları

Büyü Bozma Duaları

Büyü Bozma Duaları

Büyüler, iyi niyetler ile yapıldıkları takdirde hayırlı sonuçlar sağlayacak doğal olarak iyi etkiler göstereceklerdir. Kötü niyet büyüleri ise kötü etkilere sebep olmaktadırlar. Bu tip büyülerinin yapımı ile insanlar birçok farklı açıdan zarar görebilirler. Kötü niyetler ile yapılan büyülerin insanlara fiziksel zararları olabileceği gibi, ruhsal zararları ve manevi zararları da olabilecektir. Büyülerin kötü niyetlere alet edilmesi ile insanlar dehşete düşecekleri sonuçlar ile karşılaşabilirler. Büyü Bozma duaları, bu tür büyülerin zararlı etkilerinden kurtulabilmek için yapılan manevi çalışmalardır.

Zarar verme büyülerinin öyle korkunç etkileri olabilmektedir ki insanlar üzerlerinde büyü olup olmadığın endişe ederler. Çünkü kötü niyetler ile yapılan zarar verme büyüleri insanların hayatını bir zindana çevirebilir, yuvalarını yıkabilir veya akıl sağlıklarını kaybettirebilir. İnsanı delirtebilecek kara büyülerden tutup mutlu evlilikleri bitirecek ayırma büyülerine kadar korku verici birçok kötü niyet büyüsünden bahsedilebilir. Bu işlemlerin etkilerine maruz kalan kişiler hayatlarında büyük sorunlar ile karşı karşıya geleceklerdir. Böyle sonuçlar ile karşılaşmamak için yapılabilecek şey ise büyü bozma işlemleridir. Büyülerin birçok farklı şekilde yapılması mümkün olduğu gibi, büyü bozma işlemlerinin de çeşitleri vardır.

Büyü Bozma Duaları Hangileridir

Çözme niyeti ile uygulanabilecek birçok manevi işlem ve büyülü çalışma vardır. Büyü bozma duaları, büyü bozmak için yapılabilen manevi çalışmaların sadece bir tanesidir. Büyü bozma niyeti ile kullanılabilecek daha birçok manevi çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Bu işlemlerden en bilinenleri büyü bozma ritüeli, büyü ile büyü bozma çalışması, büyü bozma duası, büyü bozma tılsımı ve ters ritüel işlemidir. Büyü bozma niyeti ile yapılan büyülerin de kendi içlerinde çeşitleri vardır. Sirke ile büyü bozma, büyü ile büyü bozma, kaya tuzu ile büyü bozma ve bu gibi birçok büyü bozma işlemi vardır.

Büyü bozmak için uygulanan duaların da aynı şekilde farklı uygulanışları vardır. Büyü bozmak için dilek duasından yardım almak çok tercih edilen bir yöntem olmasa da, büyülerin bozumunda dilek duaları kullanılabilecektir. Dilek duaları ile yapılan büyü bozma işleminin kesin sonuçları olmayacaktır. Fakat bu işlemlerin sonuç verme ihtimali hiç yok değildir. Ayetel Kürsi ile büyü bozma işlemi ise biraz daha etkili bir işlemdir. Bu işlem sadece dualardan ibaret bir işlem değildir. Dualar, bir ritüel ile birlikte kullanılır ve bu şekilde büyüler bozulur. Büyü bozma duaları arasında en kesin sonuçları veren ise özel olarak hazırlanan dualar ile yapılan işlemdir. Bu işlemin yapımı için uzman bir medyum tarafından rahmani dualar ve tılsımlı cümleler kullanılarak bir dua hazırlanması gerekir. Büyünün bozumunda bu dua kullanılacaktır. Duanın hazırlığı sırasında bozulacak büyü hakkında ve büyüye maruz kalmış kişi hakkında bilgiler kullanılır. Böylece büyüye ve kişiye özel bir büyü bozma duası hazırlanabilir.

Dua ile Büyü Nasıl Bozulur

Dua ile büyü bozmak isteyenlerin başvurabileceği birden fazla yöntem olduğunu söylemiştik. Şimdi ise bu yöntemlerin nasıl uygulanacağından söz edebiliriz. Fakat öncesinde bilmeniz gereken birkaç önemli detay vardır. Büyülerin bozulabilmesi için uygulayacağınız işlemi büyük bir özen ve sabırla tamamlamanız gerecektir. Eğer herhangi bir önemli detayı atlarsanız yapacağınız çalışmanın tutma ihtimali bir hayli düşecektir. Özellikle medyum olmayan kişilerin yapma girişiminde bulunacağı büyü bozma çalışmalarının daha da büyük bir özenle tamamlanması mühimdir. Çünkü medyumlar tarafından uygulanmayan manevi işlemlerin istenilen sonuçları verme ihtimalleri zaten yeterince düşüktür. Bu sebeple işlemin sonuç verme ihtimalini arttırmak için özeni elden bırakmamalısınız.

İlk olarak dilek duası ile büyü bozma işleminin detaylarından bahsedelim. Dilek duasının okunuşu hakkında bilgi sahibi olmayanlar için dilek duasını da buraya yazıyoruz. “Estagfirullah min külli mâ kerihallah, Estagfirullahel’azîm ellezî lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyûme ve etûbü ileyh.” Okuduğunuz bu dua dilek duasıdır. Büyü bozmak için dilek duasını kullanacak kişiler sessiz ve sakin bir yere geçmelidir. Sonrasında dilek duasını niyet ederek bir kere okumalıdırlar. Sonrasında büyü bozma işlemi yapılacağı için büyü bozma niyeti ve işlem yapılacak kişi veya kişilerin isimleri telkin edilmelidir. Toplam 77 kere işlemi büyü bozma niyetiyle yaptığınızı telkin etmelisiniz. Aynı şekilde 77 kere de üzerindeki büyü bozulacak kişinin ismi telkin edilmelidir. Sonrasında ise dilek duası bir kere daha okunur. Bu işlem sırasında kişi içini ferah ve enerjisini iyi tutmalıdır.

Evde Büyü Bozma Duaları

Yukarıda söz ettiğimiz büyü bozma çalışmasının tutma ihtimali düşüktür. Çünkü dilek duaları, normal manevi işlemler kadar kuvvetli etkilere ve enerjilere sahip değillerdir. Bu sebeple istenilen sonuçların elde edilebilmesi epey zorlaşacaktır. Eğer o işlem ile istediğiniz sonuçları elde edemediyseniz fakat yine de büyü bozma duaları ile kendi başınıza büyü bozmak istiyorsanız evde yapılan büyü bozma işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlem için bir miktar sirkeye ihtiyacını olacaktır. Bu sirkenin tamamı ile saf ve doğal olması çok mühimdir. Ayrıca işlemde kullanılacak olan sirke daha önce kullanılmamış olmalıdır. Gerekli materyal doğru koşullar altında temin edildikten sonra işleme başlanabilir.

İlk olarak bir kova suyun içerisine temin ettiğiniz sirkeden bir miktar karıştırmalısınız. Bunu yaparken büyü bozma niyetinizi ve üzerindeki büyü bozulacak kişiyi düşünmelisiniz. Sirke ile suyu birbirine karıştırırken elinizi kullanmanız ve bu esnada doğru düşüncelere konsantre olmanız, büyünün tutma ihtimalini etkileyebilecektir. Sonrasında ise bu sirkeli su ile evinizin tüm zeminlerini silmelisiniz. Tek bir eşyanın altı dahi atlanmamalıdır. Ev tamamen silindikten sonra her odanın kapısından içeri üçer kere Ayetel Kürsi okunacaktır. Bu işlemin de tamamlanması ile birlikte, etkisi altında olduğunuz kötü niyet büyülerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. İşlemin istediğiniz şekilde sonuçlanabilmesi, doğru yapılmasına bağlıdır. Eğer işlem sırasında gereken özen gösterilmez ise tutmasını bekleyenler hayal kırıklığına ve pişmanlığa uğrayacaktır. Böyle istemeyeceğiniz sonuçlar ile karşılaşmamak için büyü bozma işlemleri ciddiye alınmalı ve gereken önem gösterilmelidir.

Kara Büyü Bozma Duaları

Kara büyüler büyü bozma duaları ile bozulabilir mi sorusu ile çok sık bir şekilde karşılaşmaktayız. Ziyaretçilerimizin bu dualardan faydalanarak her tür büyüyü ve hatta kara büyüleri dahi bozabilmeyi istemesi çok doğaldır. Fakat bilindiği üzere kara büyüler normal büyülerden çok daha kuvvetli ve daha tehlikeli büyülerdir. Bu büyülerin normal büyü bozma duaları ile bozulması imkansızdır. Fakat özel olarak hazırlanan dualar ile kara büyülerin dahi bozulabilmesi sağlanır.

Eğer üzerinizde veya değer verdiğiniz bir kişinin üzerinde kara büyü olduğundan şüpheleniyor ve bu büyüyü bozdurmak istiyorsanız sadece büyü bozma duaları size yardımcı olamaz. Büyü bozma niyeti ile uygulanan duaların yanı sıra karşı karşıya olduğunuz kara büyünün tespitini yapmaya da ihtiyacınız olacaktır. Eğer üzerinizdeki büyünün ne tür bir büyü olduğunu bilmiyorsanız, büyüyü bozdurmanız pek doğru olmayacaktır. Bu sebeple kara büyüler söz konusu olduğunda daha da büyük bir özen gösterilmeli ve öncesinde büyü tespiti yapılmalıdır.

Herkes Büyü Bozma Yapabilir Mi?

Büyü tespit yöntemleri, bir büyünün bozulabilmesinde büyük rol oynamaktadır. Eğer bozulacak büyüye karşı gerekli bilgilere sahip değilseniz o büyüyü çözme ihtimaliniz bir hayli düşük olacaktır. Büyü tespiti yapmanın önemlerinden birisi de tehlikeli yan etkileri olan bir büyü ile karşı karşıya olup olmadığınızı bilebilmektir. Eğer tehlikeli kara büyüler ile karşı karşıyaysanız ve bundan haberiniz olmazsa, bilinçsiz müdahaleler ile kendinizi riske sokabilirsiniz. Fakat büyü tespiti yaptıran kişiler, üzerlerindeki büyünün tam olarak ne amaçla yapılmış olduğunu öğrenebilirler. Böylece o büyüye yönelik daha doğru bir müdahale yapmak da mümkün olacaktır.

Üzerinizdeki büyülerin etkilerinden kurtulmak için evinizde yapacağınız çalışmaların her zaman etkili olmasını bekleyemezsiniz. Belli başlı büyülerin evde uygulanan büyü bozma duaları ile bozulması olasıdır. Fakat birçok büyünün bozulabilmesi için uzman medyumların yardımına ihtiyaç duyulur. Evinizde kendi başınıza bozmanızın sakıncalı olacağı büyüler için konunun uzmanlarından yardım almalısınız.

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Evindeki veya üzerindeki büyüleri bozdurmak isteyenlerin yardım alabileceği medyum hocaların belli niteliklere sahip olması çok mühimdir. Bir medyum hocanın büyülerin etkilerini başarıyla bozabilmesi için öncelikle büyü bozma işlemlerine aşina olması gerekir. İkinci olarak ise büyü bozan medyumların geniş bir bilgi dağarcığı olması şarttır. Eğer bir medyum büyü bozma duaları ve işlemlerinde uzmanlaşacak ise her tür büyüye yönelik araştırma yapmalı, çalışmalar sürdürmelidir. Ancak ve ancak bu sayede büyü bozma işlemleri istenilen sonuçları verecek şekilde yapılabilir.

Eğer bir medyum hoca büyü bozma işlemlerinde o kadar da iyi değil ise, onunla çalışmanızı önermeyiz. Büyü bozdurmak isteyenlerin yardımını alması gereken medyum hocalar, büyü bozma işlemlerine dair yıllar boyu çalışmalar yapmış olmalıdır. Bu çalışmaların sonucunda büyü bozma işlemlerine dair gerekli tecrübe ve bilgi dağarcığı edinilecektir. Sonrasında ise uzman medyumlar her tür büyüyü istedikleri yöntemler ile bozabilecek hale geleceklerdir.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri

Büyü Bozma Teknikleri Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, antik çağlardan beri dünyamızda varlıklarını sürdürürler. Öte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir