Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Biber Büyüsü

Biber Büyüsü

Biber Büyüsü

Bugün sizlere biber ile yapılan ve birden fazla amaca hitap edebilen etkili bir büyü işleminden bahsedeceğiz. Biber büyüsü, yüz yıllardır yapıldığı bilinen büyülerden biridir. Ancak ilk olarak, şamanlar tarafından uygulanıldığı düşünülmektedir. Yapımı için, isminden de tahmin edilebileceği üzere biber gereklidir. Kırmızı biber kullanılarak yapılan büyü işlemi, zaman zaman karabiber işlemi ile de karıştırılsa da ikisi tamamıyla farklı büyülerdir. Ayrıca bahsetmekte olduğumuz büyü işlemi, kırmızı toz biber veya kırmızı pul biber ile yapılmamaktadır. Taze kırmızı biber kullanılarak yapılan bir işlemdir. Büyünün birden fazla amaca hitap ettiğinden söz etmiştik. Bu amaçların ne olduğunu sizleri merakta bırakmadan hemen açıklayalım. Biber büyüsü, hem bağlama büyüsü hem de ayırma niyetleri ile uygulanabilen etkili bir büyüdür.

Biber Büyüsü Çözmeİki insanı birbirine bağlamak amacı güderek yapıldığında uygulanan metotlar, iki insanı ayırmak için yapımında kullanılan metotlar ile aynıdır. Büyünün etkilerindeki bu değişiklik sadece materyal farklılığı ile sağlanmaktadır. Buradaki materyal farklılığı, biberlerin acı veya tatlı olmasıdır. Eğer kendinize sevdiğiniz kişiyi bağlamak veya bağlılığı azalan sevgilinizi, eşinizi yeniden bağlama istiyorsanız, tatlı biber kullanılır. Eğer iki sevgiliyi veya eşi birbirinden ayırmak istiyorsanız ise acı biberler kullanılır. Fakat büyü ritüelinde kullanılacak olan materyalleri elde ederken uyulması gereken birkaç önemli koşul vardır. Eğer bu koşullara uyulmaz ise büyünün tutması imkansızdır. Büyünün materyallerini elde ederken uyulacak bu koşullara yazımızın devamında detaylı bir şekilde değineceğiz.

Biber Büyüsü ile Bağlama İşlemi

Eğer kırmızı biber kullanılarak yapılan bu işlemden bağlama niyetiyle faydalanacaksanız tatlı biberler kullanmanız gereklidir. Tatlı biberler gerekli koşullara uyularak temin edildikten sonra büyünün ritüeline başlanabilecektir. Büyüyü yaptırmak için ilk önceliğiniz doğru medyum seçimini yapmak olmalıdır. Çünkü tecrübesiz kişilerce yapıldığı takdirde bu büyüden sonuç almak olağan değildir. Eğer büyünün tutmasını istiyorsanız, usta bir medyumdan yardım almanız şarttır. Kendi başınıza yeterli büyü tecrübesi olmadan yapılabilecek bir büyü değildir. Büyünün uzman bir medyum desteği ile yapılışı sırasında sizin de üzerinize düşecek bazı işlemler olacaktır. Bu işlemler medyumunuzun yönergelerine uyularak özenli bir şekilde tamamlanır ise büyüden başarılı sonuçlar elde edilebilecektir. Şimdi ise herkesin büyük bir merakla beklediği konulardan biri olan büyünün etkilerine değinelim. Biber büyüsü, bağlama niyetiyle uygulandığı takdirde aşağıda listelediğimiz etkileri gösterecektir.

 • Büyünün etkisindeki birey ile büyüyü yaptıran birey arasında kuvvetli bir bağ kurulacaktır.
 • Büyünün kişiyi etkisi altına alması ile ilişkideki sadakatsizlikler ve yalanlar giderek azalacak ve zamanla bitecektir. Kişinin dışarıda gözü olmayacaktır.
 • Büyü yapılan kişi partnerine daha sıcak ve samimi davranacak, ilgi gösterecek ve isteklerine karşı saygılı olacaktır.
 • Ritüelin tamamlanması ile devreye giren etkiler, çiftin muhabbetini arttıracak, birliktelik içinde daha sağlıklı bir iletişim kurulacaktır.
 • Büyü yapılan birey partnerine karşı daha ılımlı ve anlayışlı olacaktır. İlişkide problem veya kavga yaratabilecek her tür davranıştan kaçınacaktır.
 • Büyü ile birlikte kişi, ilişkide mutluluk ve huzur ortamının sağlanması için elinden geleni yapacaktır.
 • Kişinin azalan veya bitmiş olan bağlılığı tamamıyla yenilenecek ve sevgilisine, eşine karşı eskisinden bile daha bağlı olacaktır.

Biber Büyüsü ile Ayırma İşlemi

Eğer iki insanın arasına soğukluk sokmak ve ayrılmalarını sağlamak istiyorsanız da yine biber ile yapılan bu büyüye başvurabilirsiniz. Sevgilileri hatta eşleri birbirinden ayırabilecek kuvvette olan bu büyünün ayırma niyetiyle yapımında bazı ekstra tesirleri vardır. Ayırma niyetiyle uygulandığı takdirde, irade kontrolü etkileri gösteren bu işlem en kuvvetli ayırma işlemleri arasında yer almaktadır. İrade kontrolü tesirine sahip büyüler, etkisi altına aldıkları kişilerin iradelerini ele geçirerek bazı kararları almaya zorlarlar. Bunun da yanı sıra kişiye yapmak istemeyeceği şeyleri yaptırmak mümkündür. Aynı şekilde yapmak isteyeceği şeyleri de yapmamasını sağlamak yine büyünün irade kontrolü tesiri ile olağan kılınmaktadır. Biber ile yapılan büyünün iradeyi ele geçirerek sağladığı etkileri aşağıda listeledik.

 • Büyüye maruz kalan kişi, partnerinin hareketlerinden normalden daha fazla rahatsız olmaya başlayacaktır.
 • Büyünün etkileri ile normalde anlayışla karşılanan davranışlara tahammül etmek zor hale gelecektir.
 • Büyü ile iradesi kontrol edilen kişi sevgilisine, eşine soğuk davranmaya başlayacak, iletişim kurmayı azaltacaktır.
 • Çiftin kopan iletişimi ile ilişkiye güvensizlik ve şüpheler aşılanacaktır.
 • Ayırma işleminin tesirlerine maruz kalan birey, partnerine yalanlar söylemeye, sırlar saklamaya başlayacak.
 • İlişkideki güven, bağlılık, saygı ve samimiyet kavramları yavaşça bitecektir.
 • Birbirinden giderek uzaklaşan çift ilişkiyi sürdürmek için nedenler arasa da hiçbir neden bulamayacaktır.
 • Çiftin kafasını da bulandıran irade kontrol etkileri ilişkiyi devam ettirme isteklerini ellerinden alacak ve kaçınılmaz ayrılık yaşanacaktır.

Biber Büyüsü Nasıl Yapılır

Yukarıda etkilerini okuduğunuz bu işlemin hem bağlama hem de ayırma niyeti ile nasıl yapıldığını anlatmanın vakti geldi. Fakat öncesinde bazı ayrıntıları netleştirmemizde fayda vardır. Biber büyüsü gibi kuvvetli etkileri olan büyülerin büyülü ilimlere dair tecrübesi olmayan kişiler tarafından yapılması halinde büyünün tutması beklenmemelidir. Bu konu netleştiğine göre büyünün ritüeli öncesinde yapılması gereken hazırlıkları anlatmakla başlayabiliriz. İlk olarak materyallerin temin edilişine değinmemiz çok önemlidir. Büyünün yapımında kullanılacak olan biberleri önceden tatmak büyünün tutmamasına sebep olur. Bu nedenle bağlama işlemi için tatlı olduğuna emin olunan 9 biber, ayırma işlemi için ise acı olduğuna emin olunan 9 biber temin edilmelidir. Ayrıca ritüelde kullanılacak olan biberler bizzat büyüyü yapacak kişi tarafından dalından koparılmalıdır. Biberlerin tadına bakılamadığı için tatlı biberlerin arasına acı, acıların arasına tatlı karışma ihtimali vardır. Eğer bağlama niyetiyle kullanılacak dokuz biberden bir taneden daha fazlası acı olursa büyü tutmaz. Aynı şekilde ayırma niyetli işlemde kullanılacak dokuz biberden bir tanesinden fazlası tatlı olursa yine büyü tutmayacaktır.

Acı ve Tatlı Biber BüyüsüMateryaller koşullara uyularak temin edildikten sonra ritüele başlanabilir. Ritüel tam tamına dokuz gün sürecektir. Her gece yarısı bir biber közlerin içinde dışı simsiyah olana kadar közlenecek. Dokuzuncu gecenin sonunda tüm biberlerin közlenmiş kabukları soyulacak ve kabukları toprağa gömülecektir. Ardından her biberden küçük bir parça kesilerek ezilecek ve birbirine karıştırılacak. Büyü ritüeli tamamlandıktan sonraki dokuz gün hiçbir tesir görülemez. Dokuz gün geçtikten sonra etkiler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Ancak bu süreç büyüyü yapan kişinin tecrübesine göre değişebilir. En az dokuz gün sonra ortaya çıkacak etkiler, büyünün amatör ellerce uygulanması durumunda haftalar sonra da görülebilir.

Biber ile Yapılan Büyünün Belirtileri

Etkileri ve yapım yönteminden detaylı bir şekilde bahsettiğimiz biber büyüsü hakkında sık sorulan bir diğer soru ise belirtilerinin ne olduğudur. Olur da bu büyü size veya değer verdiğiniz birisine kötü niyetler ile yaptırılır ise belirtilerini bilmek büyük fayda sağlayabilir. Büyünün kötü niyetler ile sizi sevdiğinizden ayırmak için yapılması halinde, büyüyü tespit edip etkilerinden kurtulmanın yolu belirtilerini bilmekten geçer. Eğer ilişkinizin üzerinde biber ile yapılan ayırma işleminin etkilerini hissediyorsanız bu şüphelerinizi doğrulayabilmeniz büyü önem arz eder. Çünkü irade tesirlerine sahip olan bu işlem zaman geçtikçe daha da kuvvetlenecek ve ilişkinizi bitirmek için sizin veya sevdiğinizin iradesini kontrol etmeye başlayacaktır. Geç olmadan önlem almak ve müdahale etmek en kesin çözüm yoludur.

Biber Büyüsü YapılışıBiber kullanılarak yapılan ayırma işleminin ilk ortaya çıkan belirtisine gece vakti rastlanabilir. İlişkileri bitirmek tesirlerine sahip bu işlem, çiftin yatağa farklı zamanlarda gitmesine yol açacaktır. Eğer sevgiliniz veya eşiniz sizinle aynı saatlerde uyumuyorsa büyünün etkilerinden şüphelenilebilir. Fakat sadece bir belirti ile büyüden şüphelenmek doğru olmaz. Emin olmak için en az üç belirtiye denk gelmeniz lazımdır. Bir diğer belirti ise çiftin sebepsiz yere tartışması ve birbirini kırmaktan çekinmemeye başlamasıdır. Ayrıca ilişkideki taraflardan birinin sevgilisi veya eşinden çok arkadaşları ile vakit geçirmeyi tercih etmesi de bu büyünün kendini pek belli etmeyen belirtileri arasında yer alır. Ancak büyünün en belirgin belirtisi çiftin iletişimini kesmesidir. Eğer diğer belirtilerin yanı sıra çift birbiriyle sağlıklı iletişim kurmayı azalttı ise ayırma niyetiyle yapılan biber büyüsüne dair şüpheler kesinleşebilir. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden gerekli müdahaleler yapılmalıdır.

Biber Büyüsü Nasıl Bozulur

Ayırma amacı güderek yapılan işlemin belirtilerini ilişkinizde gözlemlemeniz durumunda ilk işiniz büyünün bozumu için gerekli adımların atılması olmalıdır. Öncelikli adımlar arasında doğru medyum seçimini yapmak vardır. Büyüyü bozabilecek uzmanlıkta bir medyum ile görüşmelisiniz. Eğer işinizi sağlama almak ve şüphelerinizi bir kere daha doğrulamak istiyorsanız bir medyum bakımı da yaptırarak ilişkinizdeki büyüyü kesin olarak tespit ettirebilirsiniz.

Büyünün tespiti yapıldıktan sonra kaybedilen her gün, sizi ilişkinizi kaybetmeye yaklaştırabilir. Belki de sadece sizi kıskandığı için ilişkinize büyü yaptıran birinin kazanmasına izin vermemek sizin elinizde. Hiç vakit kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptıracak bir medyum bulmalı ve büyünün bozum işlemlerin başlatmalısınız. Bu işlemin bozumunda uygulanan ritüel, yapımında uygulanan ritüelden bile daha meşakkatlidir. O nedenle işinin ehli bir medyum hocadan yardım aldığınıza emin olunuz. Büyünün etkilerinden tamamen kurtulabilmek için kuvvetli bir bozum işlemi gerçekleştirilmelidir.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir