Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Bağlılık Büyüsü

Bağlılık Büyüsü

Bağlılık Büyüsü

Bağlılık, iki insanın birbirlerine hisler besledikleri ilişkilerinde, onları bir arada tutmakta olan en önemli hisler arasında yer alır. Eğer ilişkilerde taraflardan birisi partnerine karşı bağlılık duymaz ise bu eksiklik diğer hislerde de problem yaşanmasına neden olacaktır. Bağlılık büyüsü, bu ve benzeri durumlarda, ilişkideki eksik veya azalmış olan bağlılığı yenilemek için uygulanan ruhani bir işlemdir. İki insanın birbirine yoğun duygularla bağlanmış oldukları ilişkilerde zaman zaman sorunlar yaşanması çok doğaldır. Çünkü aşk, arada sırada hırçınlaşabilecek bir histir. Kişinin aşkı ona güzel duygular hissettirebileceği gibi karmaşık anlar da yaşatabilir.

Bağlılık İçin BüyüBelirli bir süre sevgililiklerini veya evliliklerini sürdüren kişilerin aşklarında da böyle sallantılar olabilir. Kişi karşısındaki insandan sıkılabilir, bunalabilir veya ona öfkelenebilir. Bu ve benzeri duygu karmaşalarına maruz kalan insanlar karşısındakine olan bağlılığını yitirebilir. Kişinin partnerine, sevgilisine veya eşine olan bağlılığının bitmesi, ona karşı olan diğer duygularına da etki edecektir. Biten bağlılık ile kişide başkalarına karşı ilgi duyma gibi durumlar başlayabilir. Bu ise karşısındaki kişide güvensizlik hissine sebebiyet verecektir. Güvensizlik ile ilişkideki saygı zedelenecek ve hatta bitecektir. Saygının bitmesi ile birlikte partnerler birbirlerini kırmaktan çekinmez hale gelecek ve aralarındaki aşkı da yıpratacaklardır. İşte bu nedenle ilişki içindeki bağlılığın azalmasını hafife almamak ve bir çözüm bulmak çok önemlidir.

Bağlılık İşlemi Kimlere Yapılır

Sizin de birlikteliğinizde bağlılık sorunları varsa büyülerin kudretli etkilerine sığınmanız mantıklı olabilir. Ancak büyüyü yaptırmaya dair karar almadan önce gerçekten büyü yaptırmaya ihtiyacınız var mı emin olmalısınız. Büyülerden sadece zorunda kalındığında faydalanılmasını öneriyoruz. Eğer ilişkinizi kurtarmak için başvurabileceğiniz normal yollar varsa, büyüyü ikinci plana atmanız doğru bir karar olacaktır. Fakat büyü dışında hiçbir şey ilişkinizi düzeltemeyecek gibi görünüyorsa, büyülü uygulamalara yönelebilirsiniz.

Peki bu işlemleri kimlere yapabilirsiniz ve kimler üzerinde olumlu etkilere yol açabilirsiniz hemen açıklayalım. Hemen hemen her niyete yönelik büyü yapılabilmektedir. Fakat bu büyüler çeşitli niyetler ile uygulanabilir olsalar da herkes üzerinde aynı etkiyi göstermeyebilirler. Hatta büyülerin belli kişilere etki etmemesi gibi durumlar da söz konusudur. Bağlılık işleminin etki etmeyeceği kişileri öğrenmeden önce büyü yaptırma girişiminde bulunmamanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde sonradan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bağlılık büyüsü, aranızda bağlılığın azalmasından ötürü sorunlar yaşadığınız sevgilinize, eşinize yaptırabileceğiniz bir büyüdür. Büyüyü henüz sevgili olmadığınız, flört aşamasında olduğunuz birisine yaptıramazsınız. Büyünün etki etmesi için kişi ile ilişkinizin adının konulmuş olması şarttır. Kısacası, var olan ilişkilerdeki bağlılık sorunları çözen bir büyüdür.

Bağlılık Büyüsü Etkileri

Büyüyü yaptırma kararını alırken büyünün detaylarını ve belli etkenler ile değişebilen etkilerini bilmeniz büyük bir önem taşır. Eğer büyünün etkilerinde farklar yaratabilecek etkenlerden bihaber bir şekilde büyü yaptırırsanız, alacağınız sonuçların beklentilerinizi karşılamaması gibi bir olasılığa izin vermiş olursunuz. Herhangi beklenmedik bir problem yaşanmaması için büyüyü yaptırmadan önceki araştırmalarınızı özenli bir şekilde yapmanız mühimdir. Büyünün ne gibi etkileri olduğu ve bu etkilerin hangi durumlarda farklılıklara uğradığı da araştırılması önemli olan konular arasında yer alır. Bu araştırmalarınız sırasında sizlere destek olabilmek ve kolaylık sağlayabilmek için büyüye dair pek çok detaya değinmeye çabalıyoruz. Büyünün etkileri de bunlardan birisidir. Büyünün etkileri hakkında bilmek istediklerinizi aşağıdaki listeden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  • Bağlılık büyüsü, kişilerde artan bir sadakate ve tek eşlilik yönelimine yol açar. Bu sayede kişi sevgilisinden, eşinden başkasını beğenmez ve düşünmez olur.
  • Büyünün etkisindeki kişi, ilişkisine de sadakat, saygı ve bağlılık duymaya başlayacaktır. İlişkisinin mutlu bir şekilde sürmesi için elinden ne geliyorsa yapacaktır.
  • Kişi kendisini ilişkisine adamış bir hale gelecektir. Bu etkilerle birlikte kişinin ilişkisini riske sokan davranışlardan kaçınmaya başlaması da olasıdır.
  • Büyü yapılan birey, partnerini mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Romantik jestlerden tutup düşünceli davranışlara kadar her tür hareket, büyünün etkileri ile görülmeye başlanacaktır.
  • Büyünün tesirleri altındaki bireyin gözü dışarıda ise sona erecektir. Aynı şekilde sadakatsizlikler de sona erecektir. Kişi partnerine ihanet etmeyi aklından bile geçiremeyecek ve dürüst olmaya da özen gösterecektir.
  • Büyünün etkileri ile beraber bireyin partnerine karşı duyduğu ilgi ve alaka da artacaktır. Böylelikle ilişkideki mutluluk, huzur ve sıcaklık çoğalacaktır.

Bağlılık Büyüsü Kalıcı mı?

Yukarıda etkilerini okuduğunuz bağlılık büyüsü doğru bir şekilde yapılır ise bu etkileri sağlayacaktır. Fakat büyüden yukarıdaki etkilerin birebir aynılarını beklemek yanlıştır. Büyü, herkes üzerinde farklı bir biçimde etki gösterebilir. Bunun nedeni büyü yapılan kişilerin yetiştirilme biçimlerinin, dolayısıyla karakteristik yapılarının farklı olmasıdır. Ama endişeniz olmasın, çünkü büyü doğru bir şekilde yapıldığı takdirde her koşulda aynı sonuca ulaştıracaktır. Zaten büyünün etkilerinin kişiden kişiye değişiyor olmasının nedeni aynı sonuçları verebilmesidir.

Bağlılık Büyüsü YapılışıEğer büyü her insanda aynı etkileri gösterseydi büyüyü yaptıran herkes aynı sonuçları alamazdı. Kimisinin yaptırdığı işlem duygusal olarak daha katı kişilere yapıldığı için etki etmezdi. Kimisinin yaptırdığı işlem ise duygusal olarak daha hassas kişilere çok ağır gelirdi ve yine istenilen sonuçlar alınamazdı. Fakat etkilerin kişiden kişiye adapte olması ve değişimler geçirmesi sayesinde büyünün herkesin üzerinde tutması mümkün olabiliyor. Büyüde görülen değişimlerden söz etmişken büyünün etkilerini ne kadar süre göstereceğinden bahsetmemek olmaz. Büyünün kalıcı olup olmadığı büyük bir merak konusudur. Bu sorunun cevabı duruma bağlıdır. Eğer büyüyü yapan kişi yeterli ustalığa, tecrübeye ve gerekli diğer niteliklere sahip ise büyünün kalıcı olması sağlanabilir. Araya başka etkenler de girecektir. Büyünün yapımı sırasında doğru metotların kullanılması da büyünün kalıcı etkileri olmasında rol oynar.

Bağlılık Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlılık için yapılan büyüler en çok evli çiftlerin başvurduğu işlemlerdir. Bu büyüleri en çok tercih eden veya bu büyüleri etkilerine en çok ihtiyaç duyanların evli kişiler olması çok doğaldır. Çünkü bağlılık problemleri veya bağlanma sorunları uzun ilişkilerde nükseden problemlerdir. Bu sorunların ana kaynağı monoton ilişkiler yaşanmasıdır. Eğer ilişkide günlük hayatın monotonluğunu bozan herhangi bir etken yoksa, partnerlerin birbirine olan bağlılığı azalabilir. Eşler birbirlerinden bu ve benzeri durumlarda sıkılırlar.

Kişinin eşinden bunalması veya sıkılması üzerine oluşan bağlılık sorunlarının bir sebebi de sürekli kavga edilmesidir. Kavgaların ve stresin çok olduğu ilişkilerde de bağlanma sorunları olabilmektedir. Büyüye ihtiyaç duyulmasının son ama en büyük sebebi ise eşlerden birinin gözünün dışarıda olmasıdır. Kişinin çevresindeki başka karşı cinsleri beğenmeye ve ilgi duymaya başlaması ilişki için büyük bir tehlike arz eder. Günümüzde ilişkilerin bitmesindeki en büyük etkenlerden birisi sadakatsizlik veya sadakatsizliğe olan yönelimdir. Bu gibi yıkımların sizin ilişkinizde gerçekleşmesini önlemek istiyorsanız bağlılık büyüsü yaptırmalısınız. Bağlılık işleminin ritüeli sadece ama sadece doğru medyumlarca yapılır ise istenilen sonuçları verecektir. Bunu kesinlikle aklınızdan çıkarmamalısınız. Büyünün yapımı için yardımını alacağınız medyumun gerekli niteliklerden yoksun olması demek, büyünün tutmayacağı anlamına gelmektedir.

Bağlılık İşlemi Aşık Etmede Kullanılır mı?

Bağlama niyeti ile yapılan büyülerden bekledikleri sonuçları alamayanların da sorularını yanıtlayacağız. Büyünün beklentileri karşılamaması genellikle iki ana sebepten ötürü yaşanmaktadır. Birinci sebep işinin ehli medyumlar yerine amatör medyumlarla çalışılmasıdır. İşinin ehli medyumlara ulaşmak istiyorsanız medyum arayışlarınızın öncesinde dikkatli araştırmalar yapmalısınız. Sabırsız olmak ve aceleci bir şekilde size işlemi yapabileceğini söyleyen ilk medyumla çalışma kararı almak mantıklı olmayabilir. Doğru medyum seçimini yapmak isteyenleri sabır ve özen gerektiren bir süreç beklemektedir.

Bağlılık BüyüleriBüyünün istenilen şekilde sonuç vermemesinin bir diğer sebebi ise yanlış beklentiler içerisine girmektir. Oldukça fazla sayıda insan bağlılık büyüsü yaptırırken birisini kendilerine aşık etme amacı gütmektedir. Bu büyük bir yanılgıdan ibarettir. Bağlılık işlemlerinin aşık etme gibi bir etkisi yoktur. Büyüyü yaptırırken böyle beklentiler içerisine girmek sonrasında hayal kırıklığına uğramanıza yol açacaktır. Büyüyü sevgili olduğunuz veya evli olduğunuz kişilere yaptırarak size daha fazla ilgi göstermelerini, bağlanmalarını sağlayabilirsiniz. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişilere aşk büyüleri yaptırmanız gerekecektir.

Bağlılık Büyüsü Etki Süresi

Kendinize bağlamak istediğiniz eşinize, sevgilinize büyü yaptırabilirsiniz. Ama bu büyüyü herkes istekten ötürü yaptırmamaktadır. Kimisi büyünün etkilerine ihtiyaç duyduğu için zorunluluktan büyüye başvurur. Evli ve hatta çocuklu kişilerin bağlılığının bitmesi durumunda bir yuvanın yıkılması gibi riskler söz konusu olacaktır. İnsanlar böyle durumlarda sadece kendisini değil çocuğunu da düşünmek zorunda kalır.

Sonuç olarak büyüyü yaptırmak istekten öte zorunluluk ve ihtiyaç haline gelir. Böyle durumlarda büyünün kısa sürede etki etmesi büyük bir önceliktir. Fakat bağlılık büyüsü istenilen kadar kısa sürede etki etmemektedir. Uzman bir medyumun yapacağı bağlama işlemini tutması en az iki ile üç hafta kadar sürecektir. Kimisinin bir hafta gibi bir süre içerisinde eşini kendisine bağlaması gerekir. Bu gibi durumlarda daha kısa sürede etki eden ama normalden biraz daha kuvvetsiz etkileri olan bağlama büyüsü işlemlerine başvurabilirsiniz. Büyü kısa sürede sonuç verdiği için etkileri daha güçsüz olacaktır. Fakat sonrasında yeni bir işlem yaptırarak kurtardığınız ilişkinizin temellerini daha da sağlamlaştırabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü İsmi nedeniyle yanlış yargılanan büyülerden biri olan tutsak etme büyüsü, insanların ilişkilerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir