Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Antik çağlardan günümüze dek, modern ve antik insanların ortak problemlerinin pek çoğu manevi şekilde tanımlanmaktadır. İnanç arayışı, güven arayışı, birliktelik ve tutku arayışı insanın içgüdüsel yanlarından sadece birini temsil eder. Ancak özünde insan, arzu ettiğini elde etme egosu ile donatılmıştır. Başka bir deyiş ile; İnsan için kendi arzuları, başkalarınınkine göre daha baskındır. Benci düşünce şekli insanı, çözüm yolu arayışında aşırıya kaçmaya itebilir. Bağlama büyüsü de tam da bu nedenle ortaya çıkmış manevi uygulamaların başında gelir. Gizli ilimler, antik çağlardan günümüze dek gelmiş olsa da; modern bilim ve günümüz ilmi yaklaşımı, bu gibi işlemlerin sürekli olarak gelişmesini ve değişmesini de sağlamaktadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl BozulabilirÖzünde bu gibi büyülerin sıklıkla tercih edilme sebebi, iki kişi arasında duygu bağı yaratmaktır. Bu duygu bağı sadece aşk ve tutkuyu içermek zorunda değildir. Aile arasında, kardeşler arasında, arkadaşlar arasında da uygulanabilir. Ayrıca bir insan ve bir nesne arasında da yapılabilir. Birini, bir yere bağlamak amacı ile uygulanabildiği gibi birine (iyi veya kötü) yeni bir alışkanlık kazandırmak için yapılabilir. Bu yüzden bağlama büyüsü, temiz ya da kirli bir büyü değildir. Kötü ya da iyi şeklinde yorumlanabilmesi için, amacın biliniyor olması gerekir. Kızıl büyü sınıfında yer almasının en büyük nedeni, iyi amaçlarla yapılabildiği gibi kötü amaçlar ile de yapılabiliyor olmasıdır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, en basit tabiri ile ne istediğini bilen insanların kurtarıcısı veya silahı olabilir. Birden fazla metodu bulunması nedeniyle, tek bir ilme ait değildir. Hemen her kültürde farklı uygulanma türleri mevcuttur. Buna bağlı olarak elbette etkileri de uygulanan büyünün türüne göre değişiklik gösterebilir. Hindu kültüründe bez bebekler ile yapılırken, Türk kültüründe daha çok şifalı bitkiler ve bazı organik metaller, ağaç kabukları ile de yapılabilmektedir. Kullanılan her malzeme, evrende bir şeyleri değiştirme amacı taşır.

Kısmet Bağlama Büyüsü EtkileriÇünkü her organik nesnenin gizli ilimler dünyasına dahil kendine has bir özelliği bulunmaktadır. Örneğin safran, enerjiyi dağılmadan tek bir noktada toplama ya da tutma gibi bir özelliğe sahiptir. Bazı çok nadir orkide türleri, korkunç kara büyülerin yapılmasında kullanılabilir. Bağlama büyüsü ise, uygulanacak olan işlemin metoduna göre malzemelere ihtiyaç duyar.

Ayrıca belirtmek gerekir ki, her bağlama işlemi büyü değildir. Bir işlemin büyü olabilmesi için, uygulanan ritüelin kişi ya da kişiler üzerindeki iradeyi yok sayma etkisi olması gerekmektedir. Bazı işlemler rahmani şekilde uygulanır. Bunlara günümüzde rahmani büyü dense de aslında bunlar büyü değil, enerji çalışmaları olarak isimlendirilmelidir. Ülkemizde rahmani bağlama işlemleri daha sık tercih edilmektedir.

Bağlama Büyüsü İle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Bilinenin aksine bağlama büyüsü karanlık bir enerjiye sahip değildir. Yani bu tip işlemler insanlara doğrudan zarar vermez. Eğer amacında kişiye zarar vermesi niyet edildiyse, o zaman kişi zarar görür. Ancak bunun nedeni, kişiye büyü yapılmış olması değil yapılan büyüde kişinin zarar görmesi istenmesidir. Daha basit anlatmak gerekirse, iyi bir amaç ile bu tip bir işlem yapıldığında kimse bundan zarar görmez. Ancak aksine kötü bir niyet ortaya koyulursa, o halde korkunç etkiler ortaya çıkması da beklenebilir. Bu gibi işlemlerin etkileri, niyetleri ile paralel şekildedir. Ayrıca bağlama işlemleri hakkında bazı önemli diğer detaylar da şu şekildedir;

 • Tek bir uygulanma şekli yoktur, pek çok farklı şekilde uygulanabilir.
 • Birden fazla kişi üzerinde aynı anda etkili olması amacıyla uygulanabilir.
 • Sadece insanlar arasında değil, insanlar ve nesneler arasında da yapılabilir.
 • Kişiyi birine değil, bir yere bağlamak için uygulanabilir.
 • İyi niyetle yapıldığında kişide ciddi büyü belirtileri görmek mümkün olmayabilir.
 • Büyüyü bozmak için basit okumalar işe yaramaz, son derece kuvvetli bir yapısı vardır.
 • Yedirme ya da içirme yolu ile yapılması mecburi değildir. Uzaktan da yapılabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapımını merak eden sayısız insan olduğunu tahmin edebiliyoruz. Ancak hiç şüpheniz olmasın ki, bağlama büyüsünün sayısız yapılma şekli de vardır. Hatta ilim, insanların deneme yanılma yöntemi ile keşfettiklerine verilen isimdir. Bu yüzden günümüzde hala ilim sahibi kişiler, büyünün yapımı konusunda pek çok değişiklik ortaya koyabilmektedirler. Çoğu insan bu tip işlemleri ezbere göre değil, kişiye göre düzenlemektedir. Herkes üzerinde aynı malzemeler, aynı ritüeller etkili olmayabilir.

Örneğin kişinin doğum tarihi, içinde bulunduğumuz mevsim, kişinin yaşadığı önemli durum ya da olaylar gibi sayısız etkenin doğru şekilde hesaplanması; Büyünün doğru şekilde yapılmasında çok büyük rol oynamaktadır. Bu yüzden ilim tek başına yeterli değildir. Ayrıca bazı bilim dalları konusunda da bilgili olmak, iyi bir medyum olabilmek ve bir büyüyü gerçek anlamıyla uygulayabilmek için oldukça mühimdir. Bağlama büyüsü yapımında kullanılan bazı malzemeler ise şu şekildedir;

 • Abanoz ağacı odunu.
 • Abanoz madeninin tozu.
 • Safran ve safran tozu.
 • Zaferan mürekkebi.
 • Altın ve gümüş tozu.
 • Duruma göre bakır levhalar ve bakır tozu.
 • Tam organik bazı parşömenler.
 • İpek kumaşlar.
 • Yabanda yetişen bazı bitkiler.
 • Nadiren bazı hayvanların derileri. (Ceylan derisi gibi)

Bağlama Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Hiçbir büyü kesinlikle evde yapılmamalıdır. Dünyanın en usta, en uzman medyumu olsanız bile kendi evinizde yani yaşadığınız ve uyuduğunuz yerde büyü yapmanız önerilmez. Çünkü büyü, siz ne kadar sakınırsanız sakının ortaya mutlaka bir enerji çıkartmaktadır. Manevi enerji, diğer soyut şeyler gibi değildir. Ortaya çıktığı yerde serpintileri çok ama çok uzun süre varlığını koruyabilir. Bu da ruhunuz üzerinde bazı değişiklikler yaşanmasına neden olabilir. Yaşadığınız yerdeki hayat kalitenizi düşürebilir, aklınız karışabilir ya da en kötüsü cin musallatı gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Enerjinin aşırı kullanımı ya da yanlış kullanımı, beşinci boyut ile aranızda bir köprü oluşmasına neden olabilir. Sizin auranızda bir değişim gerçekleşebilir ve dışarıda bir sebepten serbest kalmış yüklü enerjinin size zarar vermesine neden olabilir. Çok daha basit bir dil ile söz etmek gerekirse;

Uzaktan Yapılan Bağlama BüyüsüHissettiğiniz her şeyin bir enerjisi vardır. Eğer muazzam bir öfke hissederseniz, bu hissi yaşadığınız an ruhunuzda ve bedeninizde açığa çıkan enerji etrafınıza tıpkı bir yağmur gibi serpilmeye başlar. Ancak bu serpintinin kalıntıları, kendi kendilerine ortadan kaybolmaz. Yani net bir kaybolma, yok olma, etkisiz kalma süresi yoktur. Nötrleyici bazı etkenlere ihtiyaç duymaktadır. Bu etkenler eğer kasıtlı olarak kullanılmazsa, açığa çıkan enerji varlığını yıllar boyunca koruyabilir. Bu da sizi her zaman öfkeli biri haline getirebilir. Aynı örnek, diğer duygular için de geçerlidir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bizlerin de gözlemlediği üzere, İnternet üzerinde bağlama büyüsü etki süresi hakkında sayısız fikir öne atılmış ve ne yazık ki manevi ilimlere leke sürer nitelikte yalanlar savunulmuştur. 24 saatte kesin sonuç gibi şeylere aldırış etmemeniz, bu nedenle çok ama çok önemlidir. Eğer herhangi bir manevi işlem 24 saatte sonuç verebiliyor olsaydı, büyü sadece işlevsel değil aynı zamanda çok ama çok tehlikeli olurdu. Büyüye karşı ön yargı besleyen pek çok kişi, bunun mantığını anlayamamaktadır. Aynı zamanda büyüye koşulsuz şartsız güvenen kişiler de bunu mantığı hakkında bir fikir sahibi değillerdir. Büyü, fiziken imkansız olan şeyleri mümkün hale getiremez. Örneğin çölün ortasında bir köpek balığının saldırısına uğrayamazsınız.

Yani başka bir deyiş ile 24 saatte insanların birbirine gerçekten aşık olmasının imkanı olmadığı gibi büyüyle bunu sağlamak da mümkün değildir. Ya da daha önce hiç tanışmadığının birinin size aşık olması ihtimali olmadığı için bunu büyüyle yapmak da mümkün değildir. İki kişi arasında bağ kurmak amacı ile büyü yapılıyor ise kesinlikle daha öncesinden az bile olsa tanışmışlıkları olmak zorundadır.

Genel olarak bu tip zorlu işlemlerde, büyünün tutma süresi 21 gün ile 63 gün arasında değişmektedir. Arada bu kadar büyük bir zaman farkının olma nedeniyse, büyüde uygulanan metotlardır. Hızlı yapılması istendiğinde güvenilir ve net sonuçlar ortaya koyan karmaşık ve kuvvetli işlemler tercih edilebilir. 21 gün ortalama bir rakam olduğu gibi, çok daha hızlı sonuç alabilmeniz de mümkündür. Kaç günde sonuç verir sorusunun cevabı, duruma ve kişiye bağlıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Tesir Eder?

Yapılma amacına göre pek açıdan farklılıklar olabileceğini söylemiştik. Ancak genel olarak bağlama büyüsü iki kişi arasında aşk, tutku ve sadakat duygusu oluşturmak için kullanılmaktadır. Buna göre büyünün tesirleri hakkında ortalama cevaplar verebilmek de mümkündür.

Eğer büyü sadece iki kişi arasında aşk bağı yaratıyor ve aynı zamanda kimsenin kimseden ayrılmasına sebep olmuyor ise, genelde görülen etkiler şu şekildedir;

 • Büyü yapılan kişi kendisini ayakları yerden kesilmişçesine enerjik ve mutlu hissedebilir.
 • Kişide ilk zamanlar ciddi bir öz güven ortaya çıkabilir.
 • Genellikle aşık olma durumunda yaşanan belirtiler ortaya çıkabilir.
 • Kişi, çevresindeki insanlara sağır olmuşçasına ilgisini tek bir yöne doğru odaklayabilir.

Eğer büyü iki kişi arasında aşk bağı yaratıyor ve aynı anda birinin birinden ayrılmasını sağlıyor ise; (Evli birine bağlama büyüsü yaptıran üçüncü kişi, kendi mutluluğu için başkasının ayrılığına neden olabilir.)

 • Büyü yapılan kişi, ailesi dahil olmak üzere herkese sırt çevirebilir.
 • Büyü yapılan kişide karanlık etkiler ortaya çıkmasa da üzerinde taşıdığı enerjinin ağır yükünden dolayı zaman zaman ruh hali değişiklikleri yaşayabilir.
 • Kişide ilk aşamada kısa süren bir uyku bozukluğu hali yaşanabilir ancak bu geçicidir.

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Bağlama büyüsü yapıldığını anlamada en etkili yol, büyünün belirtilerini ve etkilerini izlemektir. Etkiler duruma göre değişkenlik gösterebildiği için, bu etkilerin farkında olmak ”Evet kesinlikle büyü yapılmış!” demek için yeterli değildir. Ancak şüphe duymak için yukarıda sıraladığımız etkiler hakkında bilgi duymak önemli olabilir.

Bununla beraber, tüm büyülerde ortak özellik; Normalde gerçekleşmesi mümkün olan şeylerin, muazzam bir hızda gerçekleştiğine şahit olmaktır. Daha önce herhangi biri ile birlikte olmak istemediğine dair kesin söylemleri bulunan birinin, kör olmuşcasına tek bir kişiye karşı ciddi bir bağ hissetmesi ve bunun çok kısa süre olması verilebilecek örneklerden biridir.

Ayrıca çoğu zaman, bağlama büyüsü yapılan kişiler etraflarındaki insanlardan büyük ölçüde uzaklaşır ve büyüyü yaptıran kişiye karşı güven ve yakınlık duyabilir. Yani tanıdığınız biri, tanıdığınız gibi değilse ve en değer verdiği şeylerden bile uzaklaşabiliyor ise o halde büyüden şüphe duymak için geçerli sebepler olduğu söylenebilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsünü bozmak için öncelikle hangi metodun kullanıldığını bilmek, amacın iyi mi yoksa kötü mü olduğunu bilmek gibi adımlar üzerinde çalışılır. Bu gibi büyülerde eğer amaç kötü değilse, fark etmek de çok kolay değildir. Kötü amaçla yapılan büyüler kendilerini daha hızlı ve daha kolay fark ettirir. Tıpkı kötü bir hastalıkta olduğu gibi, belirtiler yüksek ölçüde ortaya çıkar. Nasıl hafif seyir eden hastalıklar için doktora gitmiyor iseniz, hafif seyir eden büyülerden de şüphe duymanız zordur.

Bağlama büyüsünü bozmak konusunda yapılabilecek en etkili şey, bir süre büyü yapıldığı düşünülen kişiyi izlemek ve şüphe duyabilmek için yeterli sebepler bulabilmektir. Eğer büyünün kendinizde olduğundan şüphe duyuyor iseniz, şöyle düşünün; Yaptığınız bazı şeyleri, istemediğinizi bildiğiniz halde sanki çok istiyormuş gibi gönüllü bir şekilde yapıyor musunuz? Eğer bu sorunun cevabı evet şeklindeyse o halde üzerinizde büyü olabilir. Genelde bağlama büyüsü yapılan kişiler, büyüyü yaptıran kişilere karşı çok ama çok zayıflardır.

Bağlama Büyüsü Evde Bozulabilir Mi?

Büyüleri evde bozmak konusunda kesinlikle ısrarcı olunmaması gerekmektedir. Büyüleri kendi çabalarınız ile evinizde kendi kendinize bozamazsınız. Fakat geçici bir süre için etkilerini azaltabilir ve hayatı normale döndürebilirsiniz. Büyü, tıpkı sizin hissettiğiniz diğer duyguların ortaya çıkardığı enerji gibidir. Sadece bu enerji doğal değil, manipüle edilmiş haldedir. Örneğin öfkeli olduğunuzda toprak üzerinde yürümek size iyi gelir. Çünkü toprak, bedeninizdeki enerjiyi nötrlemede etkili bir elementtir.

Aynı şekilde büyülerin etkilerini evinizde geçici olarak da olsa azaltmanın yöntemleri oldukça benzerdir;

 • Evinizi sirkeli ve tuzlu su ile silebilirsiniz.
 • Tuzlu ve sirkeli su ile banyo yapabilirsiniz.
 • Sık kullandığınız eşyaları, bir süreliğine kullanmayı bırakabilirsiniz.
 • Sürekli üzerinizde taşıdığınız bir nesne varsa (Küpe, kolye, yüzük vb.) bunları kullanmayı bir süreliğine bırakabilirsiniz.
 • Güneş alan bir yerde uyuyabilir ve sık sık güneşe çıkabilirsiniz.
 • Kişisel temizliğinize ve ev temizliğinize normalden daha büyük bir önem verebilirsiniz.

Bağlama büyüsü ve daha fazlası hakkında bilgi almak için, hocamızı dilediğiniz zaman arayabilir veya yazarak iletişim kurabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü İsmini köpeklerin bir özelliğinden alan bu büyü, bazılarınızda ismi nedeniyle soru işaretlerine neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir