Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık, iki insanın arasındaki duygusal bağların yıpranması ve zamanla kopması üzerine gerçekleşir. Ayrılık ile birlikte çiftler arasındaki bağlar kopartılır. Kimi ayrılıklar duygusal bağlar kopmamış olmasına rağmen dahi gerçekleşebilir. Bu gibi ayrılıklar ilişkideki kişilerin bireysel prensiplerine ve etiklerine karşı davranışların görülmesi üzerine gerçekleşebilir. Buna en iyi örnek sadakatsizlik olabilir. Fakat iki sevgilinin veya karı kocanın ayrılmasını sağlayabilecek bir durum daha vardır. Ayrılık büyüsü, iki kişi arasındaki duygusal bağı kopartmak için uygulanabilecek manevi bir işlemdir.

Ayrılık Büyüsü YapımıAyrılık işlemi yapılan kişilerin birbirine olan hisleri zamanla azalacak ve bitecektir. Bu hislerden ilk biteni saygı ve güven olacaktır. Büyünün etkileri ile bağlılık ve aşk da zamanla azalacak ve tükenecektir. Büyünün etkisindeki çiftin bağlılığının ve aşkının nasıl biteceği sorgulanabilir. Aslında bunu sağlamak ilişkideki saygıyı ve güveni bitirmekten çok daha kolaydır. Çünkü büyünün etkileri ile birbirine olan saygıları ve güvenleri azalan çiftler, bu hislerin eksikliği ile bağlılıklarını ve aşklarını kendileri yıpratacaklardır. Anlayacağınız üzere büyü belirli etkileri tetikleyecek ve dolaylı yoldan çiftin birbirlerine olan hislerini yıpratacaktır. Ayrılık için yapılan büyülerin işleyiş biçimi bu şekilde olmaktadır. Büyünün etkilerine daha da detaylı bir şekilde değineceğiz. Ancak öncesinde farklı işleyişleri ve farklı uygulanışları olan eşleri ayırma büyüsü çeşitlerine değinmeliyiz.

Ayrılık Büyüsünün Amaçları Nelerdir

Ayrılık için yapılan büyüler birden fazla amaçla uygulanabilir. Bu büyülerin en sık tercih edilen kullanım biçimi; kişinin sevdiği kişiyi o anki partnerinden ayırmak için yaptırdığı ayrılık işlemidir. İki kişi arasındaki hisleri bitirmek ve çiftleri ayırmak için yapılan büyü, insanların düşmanlarını cezalandırmak için de yaptırdığı bir işlemdir. Ayrılık büyüsü yaptıran insanların büyüyü yaptırma sebeplerinden birisi de budur. Fakat ayrılık işlemleri kötü niyetler ile yapılabildiği kadar iyi niyetler ile de yapılabilen büyülerdir. Hatta rahmani ayırma büyüleri dahi vardır. Bu işlemler insanların tamamen iyi niyetle yaptırdıkları ayrılık işlemleridir.

İyi niyetler ile yapılan ayrılık işlemlerine anlam vermek güç olabilir. İnsanlar ayrılık gibi üzücü bir eylemin iyi bir yönü olamayacağını düşünebilir. Fakat doğru açıdan bakıldığı takdirde olayın asıl yüzünü görmek mümkündür. Günümüz ilişkilerinde insanların belli bir yüzdesi fazla aceleci davranmaktadır. Bu geçmişte de yaşanan bir durumdur fakat günümüzde daha sık yaşanır. Bu aceleci tavırlar sebebi ile kişiler birbirini yeteri kadar tanımadan bir ilişkiye girer ve uzunca bir süre zaman geçirirler. Yaşları ilerleyen kişiler ilişkinin ilerleyen zamanlarında birbirlerine uygun olmadıklarını fark etseler dahi ayrılamazlar. Çünkü ayrıldıktan sonra ilerlemiş yaşları ile başkalarını bulamamaktan, bir yuva kuramamaktan korkarlar. İnsanın neslini devam ettirememe korkusu onu mutlu olmadığı bir ilişkiyi sürdürmeye itecektir. Fakat bu çok yanlış bir karar olacaktır. Çünkü insanlar mutlu olmadıkları kişiler ile birlikteliklerini sürdürürken sadece kendilerine haksızlık yapmış olmazlar. Karşılarındaki kişiye, asıl kısmetlerine ve karşılarındaki kişinin asıl kısmetine de haksızlık yapmış olurlar.

Ayrılık Büyüsü Etkileri Nelerdir

Ayrılık işlemlerinin rahmani niyetler ile yapımı da bu durumlarda başvurulan bir büyüdür. Eğer birbiri için hayırlı olmayan iki kişi bir şekilde bir araya gelmiş ise onları rahmani ayırma büyüsü ile ayırmak mümkündür. Büyünün etkileri ile çiftin arasında hiçbir sorun çıkmadan ayrılık gerçekleşecektir. Hatta rahmani ayrılık işlemi ile ilişkisi biten kişiler sonrasında arkadaş dahi kalabilirler. Çünkü büyünün meydana getireceği ayrılık, iki kişinin arasındaki ilişkiyi yıpratmayacaktır. Böylece çift sakin ve durgun bir ayrılık süreci ile birlikteliklerini bitirebilir. Böylece iki kişi de kendileri için daha hayırlı kısmetler bulabilirler. Konumuza geri dönersek ayrılık büyüsü ile elde edilebilecek farklı farklı etkiler olduğunu söyleyebiliriz. Büyünün hangi amaçla, kimlere yapıldığına bağlı olarak farklı etkileri olacaktır. Fakat ayırma niyeti ile yapılan büyülerin etkileri duruma göre değişse dahi bir temele bağlı kalacaktır. Belli etkilere paralel kalarak değişimlere uğrayacaktır. Bu temel etkileri sizler için listeledik.

  • Ayrılık işlemi yapılan kişilerin birbirine olan hisleri zamanla azalacaktır. Kötü niyetli ayrılık büyüleri ile partnerlerin birbirine olan saygısı ve güveni de azalacaktır.
  • Büyünün etkisindeki çiftin birbiri ile geçirdiği vakit keyifli gelmemeye başlayacaktır. Partnerler birlikte vakit geçirmektense bireysel vakit geçirmeyi tercih edecek, birbirlerinden uzaklaşacaklardır.
  • Büyü yapılan çiftlerin birbirlerine olan saygıları azaldıkça ilişkideki kavgalar artacaktır. Her kavga partnerlerin birbirine olan tahammül sınırını da azaltacaktır.
  • Büyünün kötü niyetler ile uygulanması durumunda çiftler en ufak konuyu bile kavgaya dönüştürecektir. Birbirine saygısı olmayan partnerler karşısındakini kırmaktan çekinmemeye başlayacaklardır.
  • İlişkideki temeller sarsıldıkça bağlılık ve aşk da azalacaktır. İyi niyetli ayırma büyülerinde ise bağlılık yerine çiftlerin birbirine olan alışkanlığı azalacaktır. Böylece mutsuz çift birbirinden kopmaya hazır olacaktır.
  • Doğru yapılan ayrılık büyüsü, niyeti ne olursa olsun istenilen sonuçları sağlayacaktır.

Ayrılık Büyülerini Herkes Yapabilir Mi?

Sevgililerin veya eşlerin ayrılması için yapılan büyüler, pek çok çeşide sahiplerdir. Yüzlerce yıldır yapılmakta olan bu işlemler, geçmişten günümüze farklı farklı medyumlar tarafından uygulanmışlardır. Geçmişte ilk kez şamanlar, kadim kişiler veya büyücüler tarafından yapılan ayrılık işlemleri, günümüzde ise medyumlar ve hocalar tarafından yapılmaktalar. Büyünün geçmişten günümüze serüveni sırasında farklı medyumlar, büyünün tarifini kendi yöntemleri ile uygulayarak geliştirmişlerdir. Böylece ayrılık büyüsü çeşitlenmiştir. Büyünün farklı yapılış biçimleri ve farklı yöntemleri türemiştir. Günümüzde ayrılık için yapılabilecek ondan fazla büyü işlemi vardır.

Ayrılık Büyüsü NedirSöz konusu ayrılık işlemlerinin her biri aynı amaç ile yapılır ve aynı sonucu verir. Sadece belli ayırma büyülerinin spesifik etkileri olabilmektedir. Böylece sonuç her birinde ayrılık olsa da nasıl bir ayrılık olacağı değişebilir. Sakin bir ayrılık sağlayan büyü olduğu gibi kavgalı bir ayrılık sağlayan büyüler de vardır. Farklı farklı ayrılık işlemi çeşitlerinin spesifik özellikleri olabilmektedir. Sadece eşlere uygulanabilen ayrılık işlemleri, sevgilileri ayırma işlemleri, rahmani ayırma büyüsü veya uzaktan ayırma işlemi bu büyülerin çeşitlerine verilebilecek birer örnektir. Ayrılık büyülerinin bir çeşidi ise evde yapılabilen ayrılık işlemleridir. Bu büyüyü yapabilmek için bir medyum olmaya gerek yoktur. Büyünün tarifini evinizde kendiniz de uygulayabilirsiniz. Fakat belirli koşulların sağlanması halinde bu işlemden başarılı sonuç alınabilecektir.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayrılık işleminin nasıl yapıldığına dair sorular daha çok büyüyü evinde kendi başına yapmak isteyen kişiler tarafından sorulur. Ayrılık büyüsü çeşitleri arasında evinizde yapabileceğiniz bir büyü de vardır. Fakat medyumlar tarafından yapılan işlem kadar kuvvetli etkileri yoktur. Bunun bilincinde olmalı ve bu büyüye dair büyük beklentiler içerisine girmemelisiniz. Aksi takdirde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Evde yapılabilen ayrılık işleminin başarılı sonuç vermesi için doğru şekilde yapılması mühimdir. Büyüler kişiden kişiye farklı işleyebildiği için ayrılık büyüleri kişilere özel yapılır. Yani her çifte yapılan ayırma büyüsünün tarifi aynı değildir. Bu durum evde yapılan ayrılık işlemi için geçerlidir.

Evinizde ayrılık işlemi yapmak istiyorsanız ayrılmasını istediğiniz çift ile ilgili uzman bir medyuma danışmalı ve size uygun büyü tarifini vermesini istemelisiniz. Uzman medyumunuzun hazırlayacağı kişiye özel tarifi evinizde kendiniz uygulayarak ayrılmasını istediğiniz kişilerin birbirlerine olan hislerini bitirebilirsiniz. Büyünün tutması için tarifin işinin ehli bir medyum tarafından hazırlanması şarttır. Büyüden istediğiniz sonuçları alabilmek için doğru medyum seçimini yapmaya özen göstermelisiniz. Daha garantili sonuçlar isteyenler büyüyü direkt bir medyum hocaya yaptırabilirler. Böylece uğraştan kurtulabileceğiniz gibi büyünün daha profesyonel eller tarafından yapılmasını da sağlamış olursunuz.

Ayrılık Büyüleri Nasıl Anlaşılır

Ayrılık büyüsü yaptırmak isteyen ziyaretçilerimizin meraklarını giderdiğimizi umuyoruz. Büyüyü yaptıracak kişilerin sorularına yanıt verdiğimize göre biraz da büyüye maruz kalanların sorularını yanıtlayabiliriz. Eğer ayrılık işlemine maruz kaldığınızı veya partnerinizin ayrılık işlemine maruz kaldığını düşünüyorsanız gerekli önlemleri almanız mühimdir. Bu gibi şüpheler ciddiye alınmalıdır. İşinizi şansa bırakırsanız mutlu ilişkinizden olabilirsiniz.

Ayrılık Büyüsü Etkisiİlişkinize yapılmış bir ayrılık işlemi olup olmadığını öğrenmek için büyü tespiti yaptırmanız gerekecektir. Ayrılık işleminin yapıldığını anlamak için medyum bakımı yaptırabilirsiniz. Uzman medyum hocaların yapacakları bakım işlemi ile üzerinizdeki büyüler bir gün içerisinde tespit edilebilir. Büyü tespiti yapıldıktan sonra şüpheleriniz doğrulanır ise büyü bozum işlemleri bir an önce başlatılmalıdır. Üzerinizde ayrılık işleminin etkileri olduğuna emin olmanız halinde vakit kaybetmeden büyü bozan medyum aramaya başlamanız çok önemlidir.

Ayrılık Büyüsü Bozulabilir Mi?

Ayrılık büyülerinin bozulup bozulamayacağı hakkında sorular almaktayız. Büyünün bozulması mümkündür fakat gerekli koşullar sağlanırsa böyle bir şansınız olacaktır. Eğer büyünün yapımının üzerinden uzun süre geçer ve ilişki bitmenin eşiğine gelirse bozulması çok zor olacaktır. Çiftlerin birbirine olan hislerini tamamıyla bitiren büyüler artık bozulamayacak hale gelecektir.

İlişkisini kurtarmak isteyenlerin ayrılık büyüsü bozma işlemlerini bir an önce yaptırması mühimdir. Büyüden kurtulabilmek için erken müdahale etmek gerekir. Uzman bir medyum ile iletişime geçilmeli ve durum anlatılmalıdır. Ardından büyü bozma ritüeli uygulanmaya başlanır. Büyünün bozulma süresi, ilişkiye ne kadar zarar verdiğine bağlı olarak değişir. Büyü bozulduktan sonra ilişkide kalıcı veya geçici zararları kalabilir. Bu durumda ilişkinizi eski haline getirebilmek için doğal yollara da başvurabilirsiniz, başka büyü işlemlerine de başvurabilirsiniz. Konuyla alakalı daha fazla detay edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir