Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Aşk Vefki

Aşk Vefki

Aşk Vefki

Aşk vefki, büyüden farklı olarak birden fazla ilimden faydalanan nesnesel çalışmalar bütünüdür. Ebced hesabına uygun şekilde, enerjisi yüksek bazı okumalar ve çizimler ile yapılmaktadır. Yani aslında aşk vefki yapılmaz, yazılır. İki kişi arasında kuvvetli bir aşk duygusu ortaya çıkarır ve nesne uygun şekilde yok edilmediği sürece ortaya çıkan bu duygu kalıcılığını koruyacaktır. Büyüde çeşitli ritüeller, malzemeler ve metotlar uygulanmaktadır. Söz konusu vefk olduğunda simya ilmi ve havas ilmi ön plandadır. Pek çok kişi vefk ve büyü arasındaki farkı anlayamamaktadır. Vefkler, enerjisini kusursuz bir matematikle çizilmiş tılsımlı nesnelerden almaktadırlar.

Aşk Vefki HakkındaGenellikle organik parşömenlere çizilen aşk vefki, bazı durumlarda ceylan derisi gibi işlemesi zor olan deri parçaları üzerine de yapılabilir. Niyet ediliği şekilde, amacına uygun olarak yapıldığında kısmet, bereket, bağlama ve aşk gibi sayısız durum üzerinde kusursuz etkili olabilirler. Temiz amaç ve niyetlerle yapıldığında aşk vefkleri tamamen rahmani yöntemlere uygun olarak kabul edilmektedir. Ayrıca aşk için yapılan büyü eğer karanlık sanatlara uygun şekilde yapıldıysa, büyünün etkileri son derece dengesiz olabilmektedir. Karanlık büyü sanatı bu gibi amaçlar için en tavsiye edilmeyen işlemler arasında yer alır.

Vefk bunun aksine, tamamen kontrol edilebilir ve stabil bir enerji ortaya koymaktadır. Uygulanması ya da etkileri son derece güvenli olduğu gibi, ilme sahip kişilerin ellerinde muazzam güzel durumlara yol açabilmektedir. Ancak yanlış yapıldıklarında, tıpkı büyülerde olduğu gibi negatif durumlara sebep olabilirler. Bu negatif durumlar birer felaket olmasalar bile, edilen niyetin tersini ortaya çıkarabilir. Sadece hocamız gibi uzman kişiler tarafından yapılması en doğrusu olacaktır.

Aşk Vefki Nedir

Soldaki görselde, aşk vefki ya da vefk için verilebilecek iyi örneklerden birini görmektesiniz. Gördüğünüz üzere, ebced hesabına uygun şekilde kağıda, parşömene ya da hayvan derisine özel mürekkepler aracılığı ile işlenen bu şekiller; Bir araya geldiklerinde bir niyeti ortaya koymaktadırlar. Bu niyetin doğru şekilde yönlendirilebilmesi için sadece tılsımlama değil, aynı zamanda okuma işlemlerinin de kusursuz şekilde işlenmesi gerekmektedir. Vefkler, ancak ve ancak uygun şekilde nötralize edildiklerinde veya uygun şekilde yok edildiklerinde etkilerini kaybederler. Vefk yazılmış olan nesnenin, kişiye yakın olması ya da kişinin yaşadığı yerde olması gerekmez. Enerji, fiziksel tanımların ötesinde bir kavram olduğu için, mesafeler enerji için önemsizdir.

Aşk Vefki YapımıPek çok alim ya da ilmi konularda uzman kişi, yaşadığı yer dahil olmak üzere çevrelerini; Kendilerini daima iyi hissettirecek vefkler ile donatmışlardır. Ayrıca bu ilim, tılsım ilmine o kadar yakındır ki; Tılsımlı nesnelerin pek çoğunda karmaşık vefkler görmek gayet tabii mümkündür. Eski Osmanlı dahil olmak üzere, bizim kültürümüze yakın olan tüm uygarlıklarda, milletlerde ve devletlerde vefk ilminin rahatlatıcı etkilerinden faydalanılmıştır.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır

Doğru bir aşk vefki yapılabilmesi için, vefkin yapılacağı kişinin adı, anne adı, doğum tarihi, fotoğrafı gibi bilgiler önem arz etmektedir. Gerekli bilgiler, duruma göre uzman medyum hoca tarafından talep edilir. Bunlar neticesinde ebced hesabı yapılır ve yapılan hesabın sonucuna uygun şekilde bir vefk yazılır. Yazılan vefk gerekiyorsa tılsımlanma işlemlerine tabii tutulur ya da okumalar yapılır. Bu okumalar içerisine, vefkin yapılma amacı ve niyeti de yer almaktadır.

Aşk Vefki EtkisiAşk niyeti ile yapılan vefklerde okumalar 63 kereye kadar tekrar edilebilir. Vefk karmaşık birkaç ilimden oluştuğu kadar, ayrıca zorlu ve yorucu bir fiziksel sürece de sahiptir. Büyü yapmaktan daha zor olduğu söylenemez fakat büyü yapmaktan çok daha yorucu olduğu söylenebilir. Günümüzde vefk ilmine benzer olan tılsım ilmi daha sık tercih edilmektedir. Çoğu zaman insanlar, tılsımlı yüzük ve kolyeler ile aşk duygusunu ortaya çıkarmanın daha kolay olduğunu düşünmüştür.

Aşk Vefki Herkes Tarafından Yapılabilir Mi?

Verdiğimiz fotoğraflı örnekte dikkatinizi çektiyse, bu çizimler son derece karmaşık ve dikkat isteyen çizimlerdir. Bir cümlenin yanlış yazılması, bir çizginin fazla ya da eksik olması bile niyetin aksine bir durum ortaya çıkarabilir. Bilmeyen kişilerce yazılan vefklerin, sizlere hayırdan çok zararı dokunacaktır. İlmi, ilim sahibi kişilere bırakmanız son derece önemlidir.

Manevi ilimlerden ya da gizli ilimlerden yardım almanın yanlış olan hiçbir yanı yoktur. Fakat durumu daha iyiye götürmeye çalışırken bunu felakete çevirebilme ihtimali olan karar ve davranışlardan uzak durulması şiddetle tavsiye edilir.

Aşk Vefkinin Etkileri Nelerdir

Aşk vefki yapılan kişilerin üzerinde şu etki ve belirtiler ortaya çıkmaktadır;

  • Kişi yavaş fakat emin adımlarla, arzu edilen niyete uygun şekilde aşk duygusunu yaşamaya başlar. Büyüden farklı olarak vefklerde süreç mucizevi şekilde gerçekleşmez. Bir vefkin etkisini tamamen, zirve noktasına hissettirebilmesi için 63 gün gerekebilir. Fakat ilk günden itibaren hafif etkiler ortaya çıkmaya başlayacaktır.
  • Vefk yapılan kişinin psikolojisi bozulmaz, kabuslar görmez ya da paranoyak olmaz. Kanıtlanmış hiçbir yan etkisi olmadığı gibi zararı da olmamıştır.
  • Aşk vefkiyapılan kişiler, kendilerini pozitif ve yüksek enerjiyle dolu hissedebilir. Aşk büyüsü ve bağlama işlemlerinde olduğu gibi, vefk yapılan kişinin gözü vefki yaptıran kişiden başkasını asla görmez.
  • Vefk yapılan kişi, zaman içerisinde sevdiğinden ayrı kalma fikrine bile karşı tedirgin bir duruş sergileyebilir. Bu, kişinin bağlılığını ifade etmektedir.

Aşk Vefki ve Aşk Büyüsü Aynı mıdır?

Genel olarak aşk vefki ve büyüsü arasındaki fark, uçurumlar kadardır. Herhangi bir büyüyü, vefk ile kıyas etmek çok büyük yanlış olacaktır. Büyü, gerçek anlamıyla pek çok sıra ayini gerektirir ve bu ayinler de bazı durumlarda adakları gerektirebilir. Adak daima canlı olmak zorunda olmasa bile değerli materyaller, değerli nadir bulunan bitkiler, uzun süren okumalar, cinlerden alınan yardımlar gibi sayısız süreci bulunuyor olabilir.

Vefkte sadece havas ilmine ait öğretiler, matematik ve simya ilmi yer almaktadır. Büyü ve vefk arasındaki tek benzerlik, ikisinin de yanlış yapılması durumunda büyük sorunlar ortaya çıkabileceği gerçeğidir. Bu yüzden büyü ya da vefk fark etmeksizin, sadece hocamız gibi uzman medyumlara danışılması çok ama çok önemli bir detay olarak akıllarda yer etmelidir.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü Evlilik, pek çok kişi için; İnsan ömrüne değer katan en önemli an ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir