Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Aşk Tılsımı

Aşk Tılsımı

Aşk Tılsımı

Aşk tılsımı, manevi ilimler hakkında çeşitli araştırmalar yürüten pek çok kişi tarafından aşk büyüsü ile karıştırılmaktadır. Özünde tılsım ve büyü iki farklı ilmi ifade eder. Yani bir tılsımlı nesnenin ortaya çıkardığı duruma, büyü denmez. Bu yüzden büyülenmiş ve tılsımlanmış kelimeleri iki ayrı farklı anlamda kullanılmaktadır. Tılsım, insanların manevi ilimlerle ilk kez tanıştıklarında; Enerjinin stabilize edilememesi nedeniyle, evrende kaybolması riskinin göze alınamaması sebebiyle ortaya çıkmıştır. Çünkü büyü yapıldığında enerji, doğrudan soyut bir şekilde evrende yol almakta ve istenen durumu gerçekleştirebilmesi için olay ve durumlara müdahale etmektedir.

Aşk Tılsımı Yapılan KişilerAşk tılsımı ise, doğrudan bir şeye yapılır. Bir kişiye niyet edilerek yapılabildiği gibi, çoğunlukla tılsım nesneler kullanılarak yapılmaktadır. Çeşitli okuma ve ritüellerle yapılan tılsımlı nesneler, el işlemesiyle son halini alır. Ancak bilinmesi gereken en önemli husus, organik olmayan nesnelere tılsım yapılamayacağı gerçeğidir. Bilinçsiz pek çok kişi, plastik benzeri sentetik maddelerin tılsımlanabildiğini düşünmektedir. Tılsım sadece demir, altın, gümüş, bakır gibi doğada ham halde bulunabilen materyaller için uygun bir ilmi yaklaşımdır.

Aşk Tılsımı Nedir?

Tılsım kelimesine verilebilecek en iyi örneklerden biri de muskadır. Muska, inanç ve kültürümüze yakın olması nedeniyle en sık kullanılan tılsım biçimidir. Ancak dünyanın pek çok yerinde tılsımlar, muska şeklinde değildir. Bez bebekler, yüzükler, kolyeler, kadehler gibi sayısız farklı şekilde tılsımlanmış nesneye örnek verilebilir. Ülkemizde tılsım dendiğinde akla ilk gelen obje olan muskalar, pek çok kişinin kısmetini açması ya da şansını artırması için kullanılmaktadır. Ancak birinin rızası dışında onu tılsımlamak için, muska vermek şüphe çekebilmektedir. Bu nedenle en kuvvetli tılsımlar ya da aşk tılsımı, çeşitli aksesuarlar üzerine işlenmiş olanlardır.

Aşk Tılsımı Yapılan KişilerÇoğu zaman rızası dışında birini aşk ile tılsımlamak için, hediye verilen kolye veya yüzük gibi nesneler kullanılır. Tılsımlı nesne, kişi tarafından ne kadar uzun süre üzerinde taşınırsa etkisi de o denli büyük olur. Ancak kişi, tılsımlı nesneyi takmayı bıraktığında tılsımın etkileri yok olmaz. Kişi yine aşk duygusunu büyük ölçüde hissetmeye devam edecektir. Tılsımın sadece uygun şekilde, uzman bir medyum veya hoca tarafından yok edilmesi halinde etkiler de yok olmaya başlar. Bu nedenle tılsımın, kişi üzerinde sonsuza dek taşınması zorunluluğu olmadığı ifade edilebilir.

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır?

Aşk tılsımını yapmanın birkaç aşaması bulunur. Bunların tamamı kusursuz ve eksiksiz bir şekilde icra edilmezse, tılsımın hiçbir etkisi olmayacaktır. Aşama aşama aşk tılsımı yapımı, şu şekilde gerçekleşir;

  • İlk aşamada, tılsımlı nesnenin amacı belirlenir. Böylece niyet edilebilecek durum ortaya çıkarılabilir.
  • İkinci aşamada, tılsımlı nesnenin türüne karar verilir. Bu bir hayvan derisi, organik bir parşömen, ahşap ya da metal bir nesne olabilir.
  • Üçüncü aşamada, belirlenen tılsımlı nesneye üst üste ve çok dikkatlice telaffuz edilmesi gereken okumalar düzenlenir. Okumalar çoğunlukla İbranice gerçekleşiyor olsa da, bazen bazı ritüellerde Latince de kullanılabilmektedir. Bu iki antik dilin enerjiye yön verme sanatındaki etkisi oldukça kuvveltidir.
  • Dördüncü aşamada, tılsımlı nesneye vefk benzeri simya ilmine dahil işlemeler yapılır. Bu işlemeler kişiye özel olduğu için, kesinlikle otomatik bir şekilde gerçekleşmesi mümkün değildir. Eğer bir yazı yazılıyor ise, muhakkak safran mürekkebi kullanılmalıdır. Eğer bir metale işleniyor ise, kazıma yöntemi uygulanmalıdır.
  • Son aşamada ise, aşk tılsımıetkisini gösterebilmesi için uygun şekilde kullanılır. Gömerek, kişiye hediye ederek, kişinin tenine değmesi sağlanarak ya da uzaktan etkili olması için tasarlanabilir.

Tılsımlı nesneler oldukça kuvvetli ve oldukça tehlikeli olabilirler. Güvenmediğiniz kişilere tılsımlı nesneler yaptırmayınız. Ayrıca niyetiniz, tılsımlı obje üzerindeki etkisini sonsuza dek muhafaza eder. Büyü ya da tılsım gibi konularda niyet ederken, mutlaka ne istediğiniz konusunda emin olmanız çok ama çok önemlidir. Eğer arzu ettiğiniz sonuçtan emin değilseniz, tılsımlı objelerden fayda görmek konusunda aceleci olmamalısınız.

Aşk Tılsımı Evde Yapılır Mı?

Aşk tılsımını evde yapmanın hiçbir sakıncası olmasaydı bile, herhangi birinin zaten çeşitli tariflere bakarak aşk tılsımı yapabilmesi mümkün değildir. Çünkü tılsımlı objelerin etkili olabilmesi için hem ilim hem de el sanatları gerekmektedir. Hatta günümüzde pek çok hoca, tılsımlı nesnelere sadece çeşitli okumalar düzenler. El sanatları konusunda eğer yeterli değillerse, bunları işleyecek doğru atölyeleri tercih ederler. Böylece her aşamada, işinin uzmanı olan kişiler yer almış olacaktır.

Aşk Tılsımı EtkileriBüyü ve tılsım konusunda en sık uyardığımız konu, bunların evde amatörce denenmemesi gerektiği üzerinedir. Öyle ki, bu uğraşa kendini kaptıran pek çok kişi kendisine ve çevresindekilere zarar vermek dışında bir adım bile ileriye gidememiştir. İbranice ya da Latince bir kelimeyi doğru telaffuz edebilme ihtimaliniz oldukça düşüktür. Binlerce kelimeyi tamamen doğru telaffuz etme ihtimaliniz ise hiç yoktur. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, bu gibi uygulamaları uzmanlarına bırakmanız önem arz eder. Evde, kendi kendinize beyin ameliyatı yapmanız mümkün olmadığı gibi, büyü veya tılsım yapmanız da mümkün değildir. Her ikisinin sonuçları da birbirine benzer olacaktır.

Aşk Tılsımı Kimler Tarafından Yapılmalı?

Yine büyüden farklı olarak, bir tılsımı doğru şekilde icra edebiliyor olmanın dört aşamasını hatırlamakta fayda vardır. Dile hakim olmak, okumaları doğru yapabilmek, işlemeleri kusursuzca çizebilmek ve daha fazlası üzerindeki uzmanlık çok önemlidir. Bu yüzden aşk tılsımı şu kişiler tarafından yapılır demek oldukça zordur. Çok az medyum ve çok az hoca tılsımlar üzerinde uzmanlık edinebilmiştir. Öyle ki bu ilim modern çağda çok fazla tercih edilmediği için, kendisini yavaşça unutturmaya başlamıştır. Bu da çok az kişide bu ilmin devamlılığının olduğunu göstermektedir.

Sadece hocamız gibi pek çok ilim üzerinde uzmanlığı bulunan medyumlar tarafından icra edilmesi uygun görülmektedir. Tılsımlı nesneler, üzerinde koruma büyüleri olan kişiler için bile etkilidirler. Bu yüzden eğer hiçbir manevi ilimden yardım alınamıyor ise, tılsımlar oldukça kuvvetli alternatifler olabilmektedirler.

Aşk Tılsımının Etkileri Nelerdir?

Büyüye benzer etkileri olsa da, tam olarak aynı olmadıkları kolayca söylenebilir. Aşk tılsımının etkileri ise, şu şekilde tanımlanabilmektedir;

  • Tılsımla etkilenmiş olan kişi, sık sık tılsımı yapan veya yaptıran kişinin simasını rüyalarında görmeye başlar. Bazen bu görüler o kadar gerçekçidir ki, kişi tılsımı yaptıran kişinin hasretini derinden hissedebilir. Başlangıçta sürekli olarak özlem, hasret ve arzu hissi büyük ölçüde hissedilebilir durumdadır.
  • Aşk tılsımı yapılan kişide herhangi bir kötü etki görülmesi mümkün değildir. Kabuslar, paranoyalar, korku halleri gibi durumlar ortaya çıkmaz. Bunlar ne yazık ki manevi ilimleri yanlış tanıyan veya yanlış tanınması için çaba gösteren kişilerin uydurdukları hurafelerden ibarettir.
  • Aşk tılsımı yapılan kişi, tabiri caiz ise ayakları yerden kesilmiş gibidir. Sürekli olarak aşk sarhoşu olarak tabir edilebilir biçimdedir. Hayatının büyük bir bölümünde tek odak noktası, tılsımı yaptıran veya yapan kişi olacaktır.
  • Tılsımdan etkilenen kişinin gözü gerçekten hiç kimseyi görmez durumdadır. Ailesinin ya da arkadaşlarının ilişkisine karşı çıkma durumunda, herkesi silebilecek kadar yoğun duygular içerisinde olur.
  • Tılsımdan etkilenmiş olan kişide, etkiler zaman içerisinde yok olmaz. Etkileri yok etmenin tek yolu, tılsımlı nesneyi uygun ritüellerle yok etmek ya da etkisini yok etmektir.

Aşk Tılsımı Yapılan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Aşk tılsımı ve büyüsü, mucizevi şekilde insanların değişmesine neden olur. Bir büyü veya tılsımı anlamak için de en iyi yol, çevremizdeki insanları ya da kendimizi dikkatlice gözlemlemektir. Nitekim genellikle üzerinde büyü veya tılsım olan kişilerin, bunu kendi kendilerine fark etmeleri çok ama çok zordur. Hatta başkaları fark ettiğinde bunu kabullenmeleri de oldukça zor olacaktır. Sizler için sıraladığımız etkileri dikkatle analiz ettiğinizde, takip ettiğinizde eğer bir şüpheye düşüyor iseniz, o halde dikkatlice bir bakım yapılması gerekebilmektedir.

Net olarak sizler, kişide bir büyü veya tılsım olup olmadığına teşhis koyamazsınız. Bundan sadece şüphe duyabilirsiniz. Bunun kesinliği hakkındaki yorumu yapabilecek tek kişi ise, uzman bir medyum ya da hoca olacaktır. Çünkü kişi üzerinde bakım yapmak da detay ve dikkat gerektiren bir eylemdir.

Tılsımların Kötü Etkileri Olur Mu?

Elbette tılsımların kötü etkileri olabilir. Ancak aşk için yapılan tılsımların kötü etkileri olamaz. Bu tamamen niyet ve duygu ile ilgilidir. Eğer birine, zarar görmesi için bir tılsım yapar veya yaptırırsanız, kişi bundan maksimum ölçüde etkilenecek ve niyetiniz doğrultusunda bir değişime uğrayacaktır.

Herkesin bildiği üzere, aşk duygusu genellikle insanların başkalarına zarar vermek için yaratmak istediği duygulardan biri değildir. Çok az istisna dışında, aşk tılsımı yaptırmak isteyenler sadece sevgi ve arzu niyetiyle yaptırmaktadır. Malum istisnalar ise, kişiyi aşık ederek ona acı çektirmek isteyen intikamcılar şeklinde özetlenebilir.

Tılsım ve Büyü Arasındaki Farklar

Büyüde kullanılan fiziksel varlıklar, doğanın kendisinden alınıyor olsa da amaçları evrene enerji olarak karışmaktır. Tılsımda ise bu durum biraz daha farklıdır. Nesnenin üzerindeki enerji evrene değil, kişiye karışır. Bu yüzden olay ve durumlar üzerinde, çok geniş bir yelpazede etkili değildir. Sadece bulunduğu ortam ve niyet edilen kişilerin hayatları üzerinde belirli değişikliklere neden olması gerekir. Çok küçük istisnalar, dolaylı yollar ile de kesişiyor olabilir.

Tılsımlar ve büyüler hakkında daha fazla bilgi almak ya da aşk tılsımı konusunda danışmanlık almak için hocamızı arayabilir ya da yazarak deste alabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü Evlilik, pek çok kişi için; İnsan ömrüne değer katan en önemli an ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir