Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşkın kendisi ve sesli söylendiğinde insanın içinde uyandırdığı duygular bile bir büyü gibidir. Bu yüzden gerçekten yaşandığında ya da büyüyle yaşandığında ortaya çıkan durumlar arasında neredeyse hiçbir fark yoktur. Her iki türlüde duygular, aşırı şekilde yoğun olarak hissedilmektedir. Büyüyü ifade etmede gerçek hayatın içinden verilebilecek en iyi örnek, aşk duygusu olabilir. Aşk büyüsü ise tarih boyunca insanların belki binlerce çeşidini ürettiği, denediği, uyguladığı işlemlerden biridir. Çünkü insanlar sayısız farklı soruna, sayısız farklı çözüm üretebiliyor olsa bile aşk konusunda elleri kolları her çağda bağlı kalmıştır. Bu duygu öyle güçlüdür ki, geçmiş çağlarda aşk için birbirlerini katleden medeniyetler olduğu resmen bilinmektedir. Günümüzde de yoğunluğundan hiçbir şey kaybettiği söylenemez.

Aşk Büyüleri Nasıl BozulurKaranlık olarak bilinen insan çağlarında bile, büyüye dair sayısız ritüelin uygulandığı resmen olmasa da pek çok bulguyla neredeyse kanıtlanabilir ölçüdedir. Çeşitli kurban ayinleri buna verilebilecek en hakiki örneklerden biridir. Geçmişte insanlar İslam dinlerinden bir haber oldukları için, daima gizli ilimlerin karanlık tarafları ile ilgilenmiştir. Bunun başlıca sebeplerinden birinin, negatif enerjinin ortaya şiddetli sonuçlar çıkartması olduğu düşünülmektedir. Ancak geçmişin aksine günümüzde aşk büyüsü rahmani ve ak büyü şeklinde uygulanması tercih edilen işlemler arasında yer alır.

Aşk Büyüsü Nedir?

Ortaya çıkardığı duygu ve sonuçların dışında, teknik olarak aşk büyüsü konusundaki işleyişin nasıl olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Ancak aşk büyüsü hakkında detay vermek mümkün değildir. Bizler bu işlemin adını tek bir şekilde zikrediyor olsak da, uygulandığı dillerde binlerce farklı tarifi ve adı olduğunu bilmeniz gerekir. Genellikle de bu değişiklikler kültürlere bağlı olarak farklılıklar gösterir. Asya’da bu tip işlemler bez bebekler ile uygulanırken, Anadolu’da çoğu zaman ipler, bitkiler veya çeşitli organik materyaller ile yapılmaktadır.

Şuna açıklık getirmek gerekir ki, her türlü amaç için her türlü büyü metodu kullanılabilir. Yani iyi veya kötü bir durumu ortaya çıkartmak için hem iyi hem de kötü metotlar kullanılabilir. Kara büyü, ak büyüye veya rahmani işlemlere göre çok daha etkilidir. Ancak etkili olması, işlevsel olduğu anlamına gelmez. Çünkü etkisi bazen insanın kontrolünden çıkabilir ve beklenmedik şiddetli etkiler ortaya koyabilir. Bu yüzden iyilik için kara büyüden faydalanmaya çalışmak gereksiz bir reflekstir. Aşk büyüsü de eğer gerçekten saf bir niyet ile yapılıyor, sadece sevgi bekleniyor ve aynı ölçüde sevgi veriliyor ise rahmani şekillerde yapılabilir. Böyle yapıldığında yapan ya da yaptıran kişiye karşı yan etkiler ortaya çıkmaz veya zararlı bir durum ortaya çıkmaz. Kara büyü şeklinde yapıldığında ya da kötü niyetle yapıldığında, büyü yapılan kişinin ruhundaki yük nedeniyle kişide bazı yan etkiler ortaya çıkması da kuvvetle muhtemeldir.

Aşk Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Aşk büyüsü dendiğinde çoğu insan, yalnız bir adama büyü yaptıran yalnız bir kadını veya bunun tam tersini aklına getirmektedir. Hayır, kesinlikle aşk büyüsü tek bir tipte veya tek bir amaç ile yapılmaz. Aşk büyüsü evli insanları ayırmak için yapılabilir ya da evli insanların evliliklerinin daha iyiye gitmesi için de yapılabilir. Aşk büyüsü ile insanı ayırmak ise, şu şekilde mümkündür; Eğer evli bir çift varsa ve bu çiftteki taraflardan birini kendi için isteyen birisi eğer aşk büyüsü yaptırırsa, büyü yapılan kişi mevcut eşinden ayrılmak isteyecek ve büyüyü yaptıran kişiye tutkuyla bağlanacaktır. Bu durumda aşk büyüsü, ayrıca ayırma büyüsü işlevi de görmüş olur.

Bunlar dışında daha önceden aralarında duyusal ve romantik bir bağ olmayan iki kişiyi birbirine tutkuyla ya da aşkla bağlamak için yapılabilmektedir. Hali hazırda evli olan fakat evliliklerinde heyecanı veya aşkı kaybetmiş olan kişiler arasında da yapılabilir. Ülkemizde aşk büyüsünün en çok tercih edilmesindeki amaç, evliliklerdeki sevgi ve sadakat sorunlarını gidermek üzerinedir. Bu tip işlemlerde rahmani büyüler ön planda tutulmaktadır.

Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsünün belirtileri incelenirken büyünün türü ya da ait olduğu sınıf önem arz ettiği için, bizler de bu şekilde açıklayıcı ve detaylı bir anlatımla belirti ve etkileri sizler için sıralayacağız.

Kara büyü ile yapılan aşk işleminin belirtileri;

 • Eğer aşk duygusu ortaya çıkartmak için yapılan işlem kara büyü sınıfına aitse, kişide görülen etkiler de karanlık olabilir.
 • Büyü yapılan kişi bazen kabuslar görebilir ve uykuları bölünebilir. Bu durum, eğer büyü yapılan kişi başkası ile evliyse gerçekleşir. Evliliğin sona ermesi için sıklıkla çift rahatsız edilebilir.
 • Büyü yapılan kişi eğer evliyse, evinde ve eşiyle aynı yataktayken sürekli daralır, kendini mutsuz ve tehlikede hissedebilir.
 • Büyü yapılan kişi bekarsa, büyü tutana kadar ve kişi büyüyü yaptıran kişi ile birlikte olana kadar hayat kalitesinde negatif etkiler ortaya çıkabilir. Hiçbir şeye odaklanamamak bunların başında gelir.
 • Kara büyüden aşk için etkilenen kişilerde ortaya çıkan durumlardan bir diğeri de, kişinin ruh halindeki hızlı ve anlam verilemez değişikliklerdir.

Rahmani ve ak büyü ile yapılan aşk işlemlerinde belirtiler;

 • Bilinenin aksine hayır için ve hayırla yapılan aşk işlemlerinde belirtiler fark edilemeyecek kadar azdır. Ve pek çok kişinin düşündüğünün aksine büyüyü yaptıranın ya da yapanın başına kötü bir şey gelmez. Aksine pozitif enerji ile kuşatılmaları nedeniyle her iki kişi de hayata karşı oldukça pozitiftir.
 • Büyü yapılan kişinin ayakları yerden kesilmiş gibidir. Adeta fantastik bir film karakteri gibi, sürekli olarak yüksek enerjiye sahiptir. Çevresindeki insanları, enerjisi nedeniyle yorabilir.
 • Büyü yapılan kişinin aklından, büyüyü yaptıran kişi asla çıkmaz. Kişi onunla birlikte olamadığı zaman kendisini mutsuz ve üzgün hissedebilir.
 • Büyü yapılan kişi için, sosyal çevresi önemini kısmen yitirir. En büyük önceliği, büyüyü yaptıran kişi haline gelir.

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Olur Mu?

Farklı sınıflara ait büyülerin, farklı etkileri olduğunu büyünün belirtileri aşamasında da belirtmiştik. Elbette aşk büyüsü eğer karanlık büyü sanatları ile birlikte icra edilirse yan etkiler ortaya çıkabilir. Bu yan etkiler, ortadan kaldırılamayacak şeyler değildir. Eğer büyüyü yaptıran ya da yapan kişi bundan rahatsız olursa, büyü bozulabilecektir. Ancak tüm bu aksiliklere mahal vermemek için, hocamıza göre bu tip işlemlerde kara büyüden yana tercih yapılmaması da önem arz etmektedir. Eğer aşk konusundaki arzularınız yeterince saf ve iyi niyetliyse, o halde büyünün rahmani olarak yapılması da çok ama çok etkili olacaktır.

Kuvvetli Aşk Büyülerinin EtkileriBu ihtimalleri yanı sıra, eğer aşk büyüsü evde ya da büyüyü yeterince bilmeyen kişiler tarafından icra edilirse o zaman korkulması gereken yan etkilerin ortaya çıkması mümkündür. Bunlar arasında en kötü olanı ise, cin musallatı diye tabir edilen ve beşinci boyut varlıkların dikkatini çeken enerji çalışmalarıdır. Bildiğiniz üzere cinler, yoğun ve yüklü bir enerji olarak tarif edilebilir. Sizler onları görmüyor olsanız bile, büyü ile ilgilenirken ortaya çıkan enerji cinler tarafından kolayca fark edilebilir. Ve siz buna odaklandığınızda, ruhunuz cinlere karşı oldukça savunmasız kalacaktır. Bu da cin musallatı durumunun ortaya çıkmasındaki en büyük etkenlerden biridir.

Aşk Büyüsü Evde Yapılırsa Ne Olur?

Evde açık kalp ameliyatı yapmanız veya beyin ameliyatı yapmanız mümkün değildir. Mümkün olduğuna inanıyor iseniz, çok büyük bir yanlışın başındasınız demektir. Çünkü eğer evinizde uzmanlık isteyen bir konu hakkında herhangi bir işlemi gerçekleştirmeye çalışırsanız; Kalıcı olarak kendinize, büyü yapmaya çalıştığınız kişiye ve evinize ya da çevrenizdekilere zarar verebilirsiniz. Bu tip işlemleri sizler yaparken ortaya çıkan enerjinin şiddetini ve türünü gözünüzle göremediğiniz için takip edemeyebilirsiniz. Siz henüz aklınızdan ”Hiçbir şey olmadı” diye geçirirken, çevrenizdeki çok sayıda beşinci boyut varlık bundan rahatsızlık duymuş olabilir. Bunun sonucunda uzman bir medyumdan yardım almak için eğer geç kalırsanız, büyük korkular yaşayabilir ve buna bağlı olarak kalıcı psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Büyü, onu kullanmayı bilmeyen kişilerin elinde çok tehlikelidir. Bilenlerin elinde olduğundan bile daha tehlikelidir. Kendinize ve sevdiklerinize zarar vermemek için, kendi çabalarınız ile İnternet üzerinden edindiğiniz bilgilerle evinizde büyü yapmayı kesinlikle denemeyiniz. Bunu deneyip de mutlu olan kimse görülmemiştir. Ancak hocamız gibi uzman medyumlar aracılığıyla bu işlemleri yaptırmanız, sizi amacınıza götürebilecek tek yoldur.

Aşk Büyüsü Kara Büyü Müdür?

Eğer aşk büyüsü karanlık sanatlar baz alınarak yapılırsa, elbette bu kara büyü olur. Fakat hiçbir büyü kara büyü ya da ak büyü değildir. Buna karar vermek için, büyünün amacına ve metoduna bakmak gerekir. Günümüzde aklı başında hiçbir medyum, kara büyüyü ilk tercih olarak kullanmaz. Ancak bilinçsizce büyü yaptığına ya da yapabileceğine inanan üçüncü sınıf kişilerin ilk tercihi, karanlık sanatlardan yana olacaktır.

Aşk Büyüleri Nasıl YapılırBunun asıl sebebi, rahmani büyü büyük ölüde ilmi bilgi gerektirir. Herkesin kolayca yapabileceği işlemler olmadığı gibi, ayrıca bu ilme her yerden erişebilmek de mümkün değildir. Kara büyü hakkında pek çok şeyi, pek çok kaynaktan öğrenmek mümkündür. Güveneceğiniz medyum konusunda hassas olmanız, sizi mutlu edeceğine olan inancınızın yüksek olması bu yüzden önemlidir. Üçüncü sınıf sözde medyumlar ile iş birliği yapmayınız.

Üzerimizde Aşk Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlayabiliriz?

Eğer hayatınızdaki kişiye karşı tamamen savunmasız hissediyor iseniz, üzerinizde aşk büyüsü olabilir. Madde madde şu konulara özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir;

 • İçinizde bir yanınızın yapmak istemediği şeyleri, sırf hayatınızdaki kişi istiyor diye yapıyor iseniz; Aşk büyüsüile tılsımlanmış olmanız mümkündür.
 • Çevrenizde hiç kimse kalmadıysa, sadece hayatınızdaki kişi için atan bir kalbiniz varsa ve dünyanın geri kalanını hiç önemsemiyor iseniz, üzerinizde aşk büyüsü
 • Aileniz dahil, sevdiğiniz tüm insanlardan ya da alışkanlıklarınızdan uzaklaşarak sevdiklerinizi yeniden hayatınızdaki kişi için şekillendiriyor iseniz, üzerinizde bu işlem olabilir.
 • Hayatınızdaki kişi ile fiziksel ya da sözlü temasınız olmadığında, kendinizi çok yalnız veya çok huzursuz hissediyor iseniz, büyüden şüphelenebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bazen aşk büyüsü bozulsa bile etkileri kolayca geçmeyebilir. Çünkü büyüden etkilenen kişiler, zaman içerisinde yaşadıkları hayatı alışkanlık haline getirmiş olabilirler. Yani büyü bozulmuştur fakat büyülenen kişi hayat standartlarını değiştirmeye hazır olmadığı için birliktelik yine olduğu gibi devam edebilir. Bu gibi durumlarda büyü bozma yapılan kişiye zaman tanınması önemlidir. Çünkü kişi, bir günde aniden bir rüyadan uyanmış gibi tepki vermeyecektir.

Ayrıca bu tip karmaşık işlemlerin bozulması üzerinde bilinen basit, klasik yöntemlerin etkisi yoktur. Kurşun dökme, sirke ile yıkanma gibi işlemlerin hiçbir etkisi olmaz. Gerçek büyü bozma seansları sadede gerçek medyumlar tarafından icra edilebilen son derece karmaşık işlemlerdir.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü Evlilik, pek çok kişi için; İnsan ömrüne değer katan en önemli an ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir