Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü nasıl yapılır araştırmaları, büyü ve manevi ilimler hakkında en sık yapılan araştırmaların başında gelir. Bunun sebebi aslında oldukça açıktır. Pek çok sorunumuz için, alternatif pek çok çözüm üretebiliriz. Ancak bazı sorunlar vardır ki, bizim değişimimiz veya çabamızın dışında, büyük çözümler gerektirebilir. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz, aşk duygusunun insanda yarattığı müthiş arzu olabilir. Aşk duygusunu derinden hisseden kişiler, bunun karşılığını alamadıkları durumlarda depresyon, panik, kaygı gibi pek çok sorunu beraberinde yaşayabilir ve kendilerini cehennemdeymişçesine acı çekiyor gibi hissedebilirler.

Aşk Büyüsü Yapımı HakkındaBinlerce, hatta on binlerce yıldır; Medeniyetten önce ve medeniyetten sonra tüm insanlığın ortak sorunu, karşılık alınamayan sevgidir. Bu platonik olma durumunun, günümüzde çok daha sık yaşandığını da ayrıca belirtmek gerekir. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorunun popülerlik kazanmasındaki en büyük etkenler, bu şekilde sıralanabilir. Pek ala, aşk büyüsü yapımı hakkında öğrenmek istediğiniz asıl hususlara geçelim.

Aşk Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Yüzlerce farklı aşk büyüsü çeşidi bulunduğu düşünülürse, her birinde farklı bir uygulama yürütüldüğü ve bu farklı uygulamalarda farklı malzemeler kullanıldığı da kolayca düşünülebilir. Elbette bunlar arasında daha sık kullanılanları, bir kenara koymak ve bunları incelemek daha doğru olacaktır. Çünkü korkunç kurban ayinleri gerektiren kanlı aşk büyüleri olduğu gibi, şifalı bitkiler ve vefklerle yapılabilen son derece zararsız ve masumane aşk büyüsü işlemleri de bulunmaktadır. Bizler karanlık sanatların gerekmedikçe kullanılmaması gerektiğini savunan kişiler olarak, sizlerle rahmani ölçütlerde ve ya bunlara yakın aşk büyüsü malzemelerinden ve aşk büyüsü nasıl yapılır hususundan söz edeceğiz.

  • Sık yapılan aşk büyülerinde kullanılan malzemelerden bazıları şu şekildedir;
  • Abanoz ağacı kabuğu.
  • Taze safran ve safran tozu.
  • Gümüş ve altın tozları.
  • Demir ve bakır tozları.
  • Çok ince bakır levhalar.
  • Bazı hayvanların kurutulmuş ya da taze derileri.
  • Bazı nadir bulunan orkide türleri.
  • Nadiren yaşanan ekstra durumlarda, kuzu gibi kurbanlık hayvanlar.
  • Bazı durumlarda, büyü yapılacak olan kişiden tırnak veya saç parçası.

Aşk Büyüsü Kaç Farklı Şekilde Yapılabilir?

Aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda net fikirlerimiz olduğu doğrudur. Ancak tam olarak kaç farklı şekilde yapılabileceği, kimse tarafından bilinmemektedir. Antik medeniyetlerin bu anlamda uyguladığı sayısız büyü olduğunu biliyoruz. Bu gün bile gizli ilimlerin kayıtlı ve kayıtsız öğretileri arasında binlerce farklı çeşit aşk büyüsü uygulaması olduğu kesin olarak bilinmektedir. Öne çıkanları ise, köklü medeniyetlerin uzun süre uyguladığı işlemlerdir. Bunun sebebi, bu işlemlerin günümüze daha kolay ve daha bozulmadan kalmış olmasıdır. Ayrıca bununla beraber, ilim sözcüğü deneme/yanılma yöntemlerini ifade etmektedir. Bir büyü ne kadar çok denenmiş ve yapılmış ise, o kadar güvenilir demektir. Etkileri, şiddeti ve gidişatı konusunda sürprizler beklenmez.

Antik Mısır’da aşk büyüleri: Aşk büyülerinin sıklıkla uygulandığı uygarlıklardan biridir. Mısır’da büyüye ilgi o kadar çoktu ki, diğer uygarlıkların aksine bu hemen herkesin ilgilendiği bir uğraş haline gelmiştir. Diğer pek çok uygarlıkta ise, özellikle Avrupa’da büyü, korkulan bir şeydir.

Antik Yunanistan’da aşk büyüleri: Antik Yunan, büyüleri ile çok meşhur değil gibi görünmektedir. Mitolojisinde bile daha çok öne çıkan şey, büyük kahramanlıklar ya da tanrısal bakış açısıdır. Fakat her uygarlığın gizli ilimler ile ilgilenen zümreleri elbette bulunmaktadır. Popüler kültürde yeri olmasa da, antik Yunan’da aşk büyüleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir.

Anadolu uygarlıklarında aşk büyüleri: Şaman kültürüne bağlı olarak, Anadolu uygarlıklarında aşk büyüleri sıklıkla şifalı bitkiler ile yapılmaktaydı. Enerjiye yön verme sanatında şaman kültürü, geçmişimizde müthiş bir yere sahiptir.

Aşk Büyüsünü Evde Yapmak Mümkün Mü?

Aşk büyüsü ile ilgili en sık ve en yanlış sorulan soru da şüphesiz, evde yapımı konusundadır. Bu konu, hocamızın ve diğer üstat hocaların en çok kızdığı soruların başında gelir. Her zaman verdiğimiz örnek şudur; Eğer bir mimar değilseniz, ev yapmaya çalışmayın. Kolayca yıkılır ve altında kalırsınız. Aynı şekilde eğer bir büyücü, medyum veya hoca değilseniz, bu son derece karmaşık işlemleri uygulamaya çalışmanız da büyük yanlıştır. Niyetiniz temiz bir aşk duygusu ortaya çıkartmakken, İnternetten bulduğunuz bilgileri ve isimleri zikrettiğinizde cin kabilelerini kendinize düşman edebilir ya da musallatlarına neden olabilirsiniz. Bazı kelimelerin anlamları ve enerjileri, sıradan bir insanın anlayamayacağı kadar derin ve şiddetlidir.

Aşk Büyüsü Yapımında Dikkat Edilmesi GerekenlerBilinçsizce zikrettiğiniz, kağıda karaladığınız isimler, yanlış açtığınız çemberler ve daha fazlası sizin sadece sonunuza işaret edebilir. Büyü konusunda tek mesul, büyüyü yapan kişidir. Eğer güvenle, arzularınızın üzerine gitmek istiyor iseniz; O halde hocamız gibi usta medyumlara danışmalı ve sadece onlardan destek almalısınız. Aşk büyüsü nasıl yapılır araştırmalarınız sadece ve sadece genel bilgi içermelidir, bu gibi ilimler hakkında sağlıklı bilgiyi üçüncü sınıf platformlarda bulmanız mümkün değildir. Bulsanız dahi, doğru şekilde uygulamanız mümkün değildir. Aşk büyüsü nasıl yapılır hususundaki araştırmalarınızın çıktığı yerde, size uzman birinden destek almanız gerektiğini belirten sayfalara güven duymanız önemle duyurulur.

Aşk Büyüsünü Yapmak Kaç Gün Sürer?

Büyük heves ve umut ile aşk büyüsü yaptıran kişiler, bazen süreç esnasında sıkılmakta ve agresif tavırlar sergileyebilmektedir. Sevdiği insanı yıllarca bekleyen kişiler, söz konusu büyü ilmi olduğunda birkaç gün ya da birkaç hafta bekleyemeyecek kadar sabırsız tavır sergileyebilirler. Büyü, sadece yapan kişinin ustalığına bağlı değildir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin inancı, istikrarı ve dinginliği çok önemlidir. Aşk büyüsünün yapılması, büyünün türüne göre genelde 14 gün ile 63 gün arasında sürmektedir. Sizlere üç günde kesin çözüm gibi gerçek dışı iddialarda bulunan kişilerden kesinlikle uzak kalmanız gerekmektedir. Büyü, fizik kurallarına aykırı bir ilim olmadığı gibi, imkansızı başaran bir ilim de değildir. Sabır, ilim, bilgi ve bilim ile birlikte icra edilir.

63 gün civarlarında süren büyülerin çoğu, rahmani işlemlerdir. Bunun nedeni, rahmani ya da pozitif enerji taşıyan işlemlerin evrende yol alma hızı ile açıklanır. Negatif enerji, akıl almaz derecede hızlı yükselir ve hızlı yok olur. Pozitif enerji ise, negatife göre daha zor ortaya çıkarılır fakat yok olması bir ömürden daha fazla bile sürebilir. Birinden nefret etmek ve birini sevmek arasındaki farkla da bu durum örneklendirilebilir. Rahmani aşk büyüsü nasıl yapılır ya da farklı nedir konusundaki açıklamalarımız, üç alt paragrafta yer almaktadır.

Aşk Büyüsü Yapıldıktan Kaç Gün Sonra Tutar?

Çoğu aşk büyüsü, yapılmaya başladığı andan itibaren evrene bir enerji göndermiştir. Yani büyüler, yapılmaya başladığı andan itibaren çok küçük etkileri ile var olmaya başlamıştır. Çünkü bir niyeti içten geçirmek bile, evrende tahmin bile edemeyeceğiniz kadar fazla değişikliğe neden olur. Yaşadığımız her şey, olaylar zincirinde bir parçadır. Büyü ise, bu olaylar zinciri üzerindeki halkaların yerlerini dolaylı olarak değiştirmek için kullanılan zorlu bir ilimdir.

Aşk Büyüsünün Yapımı Zor MuPek çok medyum, daha basit cevaplar verebilmek için, büyünün yapıldıktan birkaç gün veya türüne göre birkaç hafta sonra tam olarak zirvesinde hissedilebileceğini belirtmektedir. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu, medyumlar için de önemlidir. Çünkü nasıl yapıldığı, aynı zamanda ne zaman tutacağını da belirleyebilir. Ancak bu kişiye özel bir durum olduğu için, büyülerde zirve noktası kişiden kişiye büyük farklılıklar gösterebilir.

Aşk Büyüsünün Doğru Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir büyünün doğru şekilde tamamlandığını anlamak için, büyüyü yaptıran kişi eğer siz iseniz; Büyüden etkilenen kişinin davranışlarını her zaman olduğundan daha dikkatli gözlemlemeniz yeterli olacaktır. Genellikle büyünün ilk belirtisi, kişiden beklenmeyecek şeyler yapması ile başlar. Eğer sizinle ilgilenmiyor ya da siz onu aramadan o asla sizi aramıyor ise; İlk aşamada bu gibi ufak durumlar tersine dönecek ve sizin belirli ölçüde şaşırmanıza neden olacaktır.

Rahmani Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Rahmani aşk büyüleri, pek çok inancın ve aynı zamanda evrensel etik kurallarının izin verdiği ölçüde yapılan işlemlerdir. Öyle ki kişinin iradesini ebediyen ele geçirmek gibi bir etkisi bulunmaz. Bu da kişinin özgür iradesi ile, sizi sevebilmesi için dolaylı yöntemleri kullandığı anlamına gelir. Karma, daha sık karşılaşmanızı ve beraber olabilmeniz için daha fazla olay yaşanmasını sağlayacaktır.

Ayrıca bir işlemin rahmani olması için, zararsız olması gerekmektedir. Çoğu ak büyü de bu tanıma uyar. Rahmani aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı, ritüeldeki uygulamalarla ilişkilidir. Bu tip işlemlerde kan kullanılmaz.

Rahmani ve Şeytani Aşk Büyüleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Aşk büyülerinin bir kısmı, özellikle de şeytani olanları; İnsanlara zarar vermek amacı ile yapılır. Evli adamlara, bekar kadınların yaptırdığı şeytani aşk büyüleri aynı zamanda bir ayrılığa sebep olur. Üstelik bu ayrılık sessizce de yaşanmaz. Büyü yapan kişi tamamen deliye dönmüş ve iradesi ele geçirilmiş haldedir. Bazı durumlarda bu şeytani işlemlerin kesin olarak tutması için, cinci hocalar musallat vakaları bile yaratabilir. Tercih edilmesi, uygun görülmemektedir.

Aşk büyüsü nasıl yapılır ve daha fazlası hakkında, daha detaylı bilgi almak için; İletişim bölümünde bulunan numaralar aracılığı ile hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü Evlilik, pek çok kişi için; İnsan ömrüne değer katan en önemli an ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir