Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşk, bilinen tüm duygular arasında en karmaşık ve en kuvvetli olanıdır. İnsana iyi veya pek çok kötü şeyi yaptırabilir. Aşk duygusu ile insanlar birbirlerine karşı sevgilerini pekiştirebilir ya da öfkelerini kusabilirler. Buna bağlı olarak sorun yaşayabilir ya da mutlu olabilirler. Bu yüzden aşk, diğer hiçbir duygu gibi net veya tek yönlü değildir. Duyguları tarafından ele geçirilmiş insanlar, eğer platonik bir yaşantı içerisindeler ise; Büyük acılar yaşayabilir ve elde etme arzusunu bastıramazlar. Tam da bu noktada aşık etme büyüsü gibi manevi işlemler devreye girebilir. Bu güne dek yapılmış olan aşk büyülerinin büyük bir çoğunluğu karşılıksız ilgi nedeniyle uygulanmıştır.

Aşık Etme Büyüsü BelirtisiAşık etme büyüleri rahmani, ak, kara ya da kızıl büyüler ile yapılabilir. Bilinen en çok büyü çeşidi aşk için olanlarıdır. Sayısı binler ile ifade edilirken, her birinin etkisi ve süreci farklı şekilde gerçekleşir. Ancak büyüler, seçmece şekilde ya da rast gele şekilde uygulanmaz. İki kişi arasındaki hikaye ve büyü yapılacak olan kişi hakkında yeterli bilgi edinildikten sonra aralarından en doğru olanı belirlenir. Aşık etme büyüleri için amaç çoğu zaman iyidir. Fakat bazı durumlar bu büyü, intikam için de kullanılabilir. Karşılık vermeyeceğiniz birine yaptırdığınız aşk büyüleri, kişide büyük bir hüzün duygusu uyandırabilir.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Amacı ve isimlendirilme şekli arasında net bir ilişki olması nedeniyle, nedir sorusuna verilebilecek hemen her cevap öncesinden tahmin edilebilir. Ancak bir cümlenin sonu büyü ile bitiyor ise, o konuda ciddi ön yargılar ya da yanlış bilinenler olabilir. Bu nedenle nedir sorusunun cevabında bu yanlış anlaşılmaları düzeltmek ya da ön yargıları yok etmek gerekmektedir.

Büyü, her zaman kötü değildir. Yapılana ya da yaptırana bir zarar vereceği yönündeki söylentilerin altı doldurulamaz. Yani bunlar tamamen yalandır. Büyüyü doğru anlayabilmek için, herkesin anlayabileceği dilde anlatmak gerekir. Şöyle örneklendirebiliriz;

Şuan hissettiğiniz bir duyguyu ele alalım. Birine karşı nefret duyduğunuzu, bunun için haklı sebepleriniz olduğunu ve buna bağlı olarak büyük bir öfke hissettiğinizi düşünelim. Çevrenizdeki insanlar, bunu yüzünüzden ya da söylediklerinizden fark edemiyor olsa bile eğer bu kişiler fiziksel olarak size yakınlar ise; Öfke ve nefretten doğan bu manevi enerjiyi hissedebilirler. Buna bağlı olarak kendilerini huzursuz ya da güvensiz hissetmeleri de mümkündür. İnsanlar arasındaki tek iletişim yolu, konuşmak ya da beden dili ile hissettirmek değildir. Her insan, fiziksel olarak kendisine yakın bulunan kişilerin duygularını; Açığa çıkardıkları enerji nedeniyle hissedebilirler. Büyü de tam olarak, böyle bir enerji ortaya çıkartmaktadır. Bu enerji, kişinin fikir ve duygularını değiştirebilir. Normal hayatta her gün yaşanan bu hissetme durumunun, sentetik olanı gibidir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüleri genelde rahmani ya da ak büyü şeklinde uygulanması tavsiye edilmektedir. Çünkü çok daha şiddetli sonuçlar ortaya koyan kara büyüler, aşk gibi temi bir duyguyu ortaya çıkartmak için çok gerekli değildir. Fakat intikam büyüleri arasında yer alan aşık etme işlemlerinde, kara büyü metotlarının kullanıldığı sıklıkla görülmektedir. Kara büyü amacı ile uygulandığında, hayvan parçaları ya da kurbanlık hayvanlar ile yapılan metotlar olduğu söylenebilir.

Fakat rahmani veya ak büyü şeklinde yapılan aşık etme büyüleri, şifalı bitkiler ve uzun okumalarla yapılmaktadır. Ayrıca ilkel bir yöntem olan tılsımlar da kullanılabilmektedir. El yapımı tılsımlı nesneler aracılığı ile tılsımı taşıyan kişide bir ya da birden fazla duygu ortaya çıkması sağlanabilir. Eğer büyü uzaktan yapılıyor ise, nadir bulunan bazı bitki ve metaller ya da metal tozlarına eşlik eden zorlu okumalar eşliğinde uygulanır. Bu okumalar Latince, İbranice ya da Arapça yapılabilir.

Aşık Etme Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Kesinlikle aşık etme büyüsü evde yapılmaz. Büyünün etkileri ortaya çıkmadan önce etkilere ilk maruz kalan kişi olmak istemezsiniz. Büyüyü, muhafaza edilmesi gereken bir madde gibi düşünün. Bu madde ile temasınız, sizin de bundan doğrudan etkilenmenize neden olabilir. Bu yüzden büyü yapan medyumların en çok dikkat ettikleri şey, kendilerini bu enerjiden korumak üzere hazırladıkları düzeneklerdir. Enerjiyi nötralize etme kuvveti olan elementler ve maddeler, bu büyü ritüellerini daha da zor hale getiren önemli aşamalardır. Herhangi bir büyüyü, bilinçsizce yaşadığınız yerde uygulamanın risklerinden geri dönüş olmayabilir. Aklınız ve ruhunuz bulanabilir, çok uzun bir süre kendinizi bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu tarz denemelerin ortaya çıkardığı felaketleri durdurmada, uzman medyumlar bile zorluk yaşayabilir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılmalıİnsan, duygularına sahip çıkamayan ya da dizginlenemeyen bir içgüdüye sahip olması nedeniyle; Panik hali ile pek çok kötü fikri aynı anda uygulamaya koyulabilir. Eğer büyü veya manevi ilimlere gerçekten ihtiyaç duyuyor iseniz, bunu uygulayabilecek en doğru kişiler uzman medyumlardır. Hocamızdan ya da hocamız gibi uzman bir medyumdan destek alarak, istediğiniz sonuca daha kısa sürede ve hiçbir tehlike olmaksızın erişebilmeniz gayet tabii mümkündür.

Aşık Etme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Uygulanan büyünün amacı aşık etme olsa bile, yaşanan süreç de ortaya çıkacak sonucu elbette etkiler. Bir sorununuz olduğunu ve bu sorunu çözmek için binlerce yolunuz olduğunu düşünün. Seçtiğiniz her yol, diğerine göre daha farklı bir süreç ortaya koyacaktır. Aşık etme büyüsü de aynı bu şekilde işler. Burada hangi büyünün uygulanacağı konusundaki seçim, siz danışanlara ait değildir. Çünkü sıradan bir insan, durumu mantıklı şekilde analiz edip hangi manevi ilmin duruma uygun olduğunu kavrayamaz. Bu oldukça önemli bir seçimdir. Yanlış bir büyü tercihi, hiçbir sonuç vermeyebilir ya da etkileri hissedilemeyecek kadar hafif olabilir. Kişiye özel şekilde uyarlanması, bu yüzden önemlidir. Ayrıca ezbere büyü yapılamamasının nedeni de, uygulanan her işlemin kişiye özel olması gerektiğinden dolayıdır.

Ancak büyülerin ortalama tutma süreleri, çoğunlukla 21 gün ile 63 gün arasındadır. Eğer kişinin niyeti varsa, iradesi büyüye karşı zayıfsa süre çok ama çok daha kısa da olabilir. 63 gün süren işlemler, çoğu kişi tarafından tercih edilmemektedir. Nedendir bilinmez, insanlar manevi ilimler ile tanışana kadar sevdikleri kişiyi yıllarca bekleyebiliyor iken; Büyünün tutması için 63 gün bekleyemezler. Bu da aşkın ne kadar kuvvetli bir duygu olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Aşık Etme Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Aşık etme büyüsü, yapılma şekline göre farklı durumlarda ortaya çıkabilir. Büyü yaptıran kişiler, bunun fark edilmemesini tercih etmektedir. Çok yüksek ihtimalle üzerinde büyü olan kişi, etkileri şiddetli şekilde yaşıyor olsa bile bundan şüphe duymaz. Genellikle büyü şüphesi, büyü yapılan kişinin çevresinden tarafından ortaya çıkarılır. Çünkü beklenmedik şekilde insanların çok ama çok hızlı bir şekilde istek ve arzularının değişmesi şüphe uyandırabilir. Bugün eğer tanıdığınız birinin aşık olduğu biri varsa, bunun birkaç günde gizemli bir şekilde değişmesi sizleri şaşkına çevirebilir ve şüphe duyabilirsiniz. Bu yüzden büyü, üzerinde dikkatli olunması gereken bir konudur. Pek ala, aşık etme büyüsünün belirtileri ise şu şekildedir;

  • Büyü yapılan kişinin ruh halı hızlı değişebilir fakat bu genelde negatif bir dönüşüm olmaz. Normal haldeyken, aniden çok mutlu görünebilir.
  • Büyü yapılan kişi, üzücü bir durum yaşadığında bile bunu dışa vurma konusunda sıkıntı yaşayabilir. Tabiri caiz ise, ayakları yerden kesilmiş durumdadır.
  • Klasik aşık olma belirtileri, büyü durumu ile ortaya çıkan aşklar için de geçerlidir.
  • Kişi rüyasında, aşık etme büyüsüyaptıran kişiyi görebilir ve sık sık onu arzular.
  • Büyü yapılan kişi, aşık olduğu kişiden uzak kaldığı her an içi içine sığmayacak şekildedir. Sürekli onun yanında olmak isteyebilir ve onun yanındayken kendisini huzurlu, güvende ve şehvet dolu hissedebilir.
  • Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiyi mutlu etmek için tüm ruhsal ve fiziksel varlığını kullanmaya gönüllüdür. Onu üzen kişilere karşı nefret doludur ve bir fedai gibi davranmaya başlayabilir.

Üzerinizde Aşık Etme Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Eğer biri sizi aşık etme büyüsü ile kontrolü altına aldıysa, bunu sizin anlamanız oldukça zordur ama imkansız değildir. Güçlü iradesi olan kişiler, üzerindeki değişikliklere anlam veremediklerinde bu konu hakkında cevaplar aramaya başlayabilir. Neden böyle davranıyorum? Neden kendime hakim olamıyorum? Biraz yalnız kalınca mantıklı düşünmeye başlıyorum ama onu görünce yine yelkenlerim suya iniyor… gibi pek çok düşünceye sahip olabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü EtkisiEğer gerçekten karakterinize aykırı şekilde, daha önce hiç olmadığı gibi davranıyor ve buna asla engel olamıyor iseniz, üzerinizde aşk büyüsü olması mümkündür. Eğer aşk büyüsü yaptıran kişi sizin iyiliğinizi çok fazla düşünmüyor ise, öncelikle sizi yalnızlaştırmak isteyecektir. Ailenize ve arkadaşlarınıza cephe almanız için sizi dolduruşa getirmeyi deneyebilir. Çünkü kötü niyetle aşık etme büyüsü yaptıran kişilerde bu gibi davranışlar gözlemlenebilmektedir. Rahmani şekillerde yaptırılan aşık etme büyülerinde amaç sadece iki kişi arasında mutluluk yaratan bir duygu bağı oluşturmaktır. Kendinizde ne tür bir büyü olduğunu size söyleyebilecek tek kişi, uzman bir medyum olacaktır. Bu konuda hocamıza danışmak, alabileceğiniz en doğru cevapların kaynağı olacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Bozulabilir Mi?

Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyor iseniz veya bir yakınınızda büyü olduğunu düşünüyor iseniz, korkmanıza hiç gerek yok. Asıl zor olanı çoktan başardınız demektir. Çok ama çok yüksek oranda, fark edilebilen büyüler kötü niyetle yapılmış olanlardır. Kimse mutlu ve normal bir yaşantıya sahip insanlar için çeşitli sorgular ortaya koymaz. Ancak anormal bir durum ortaya çıkıyor ise, burada şüphe ortaya çıkması da çok zaman almayacaktır. Büyüyü yaptıran kişinin bunu düşünmesi gerektiği gibi, üzerinde büyü olduğu düşünülen kişinin de buna dikkat etmesi gerekmektedir. Pek ala, aşık ete büyüsü bozulabilir mi sorusunun cevabı ise evet şeklinde verilir. Bilinen tüm büyüleri bozmanın en az bir yolu bulunmaktadır.

Ancak ülkemizde insanlar, karşılaştıkları problemleri uzmanına bırakmak yerine kendi kendilerine çözme gayreti göstermektedir. Bu refleks size hiçbir şey kazandırmaz, aksine başınızı belaya sokabilir. Hasta olduğunuzda doktora gitmeli ve doğru tedavi yöntemini ondan öğrenmelisiniz. Üzerinizde büyü olduğunda ise bir medyuma gitmeli ve nasıl bozulması gerektiğinde ondan tavsiye almalı ya da seanslar yaptırmalısınız. Hocamız, büyü üzerine edindiği uzmanlığın yanı sıra büyü bozma üzerine de oldukça başarılıdır. Aşık etme büyüsü hakkında tüm bilmek istedikleriniz için, hocamızı arayabilir ya da iletişim bölümünde bulunan numara aracılığıyla bizzat kendisin yazabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü Evlilik, pek çok kişi için; İnsan ömrüne değer katan en önemli an ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir