Ana Sayfa / Büyü Çeşitleri / 41 Düğüm Büyüsü

41 Düğüm Büyüsü

41 Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüleri hakkında internet üzerinde ciddi bir bilgi kirliliği bulunmaktadır. Yanlış bilgilerin fazlalığı ve basit yanılgılar sebebiyle büyük sorunların yaşanması olağandır. Bu kargaşaya bir son vermek ve 41 düğüm büyüsü yaptıracaklara yanıt olmak niyetiyle bilgilerimizi sizlere aktarıyoruz. Düğüm işlemi hakkındaki en büyük yanılgı çok ağızlı büyüler olduğudur. İnsanlar düğüm büyüsüyle hem bağlama hem de zarar verme işlemleri yaptırabileceklerini sanmaktalar. Fakat bu büyük bir yanılgıdır ve isim benzerliğinin üzerine yapılan yargılardan, varsayımlardan meydana gelmiştir.

41 Düğümle Yapılan Büyüler41 Düğüm işleminin hangi amaçla yapılırsa yapılsın bağlama veya bağlılık sağlama gibi etkileri olması imkansızdır. Bu işlem insanların hayatlarını tabiri caizse düğüm düğüm etmek için kullanılmaktadır. Düşmanlarınıza yaptırmanız durumunda hayatları ticari, manevi ve diğer açılardan düğümlenerek bir çıkmaza girecektir. Bağlama niyeti ile yapılan işlem ise 11 düğüm işlemidir. Bu iki büyü işlemini birbirine karıştırmak çok doğaldır. Sonuçta isimleri bakımından ufacık bir farklılıkları var. Ancak büyü yaptırmak isteyen kişilerin büyülü ilimlere gereken ciddiyeti vermesi ve bu farklılığı gözden kaçırmaması mühimdir. Çünkü büyüler dikkatli ve özenli araştırmalar yapılmadan girişilmesi çok tehlikeli olan uygulamalardır. Büyü yaptırmayı düşünen veya planlayan insanların gerekli araştırmaları pür dikkat sürdürmesi, daha sonra pişmanlık yaşamamalarını sağlayacaktır.

Düğüm Büyüleri Hangi Amaçla Yapılır

Düğüm büyüleri kendi içlerinde birkaç çeşide ayrılmaktadır. Düğüm büyülerinin işleyişleri ciddi manevi anlamlara dayanmaktadır. Büyü ritüeli sırasında gerçekleştirilen düğüm atma işlemlerinin her birinin altında derin anlamlar vardır. Bu uygulamalar fiziksel olarak gerçekleştirilse de manevi açıdan da bir işleme tekabül etmektedir. Yani ritüel sırasında atılan düğümler, büyünün niyetine bağlı olarak öte alemsel enerjilere belirli işlemlerin uygulanmasını sağlar. Bu işlemlerin sonucunda büyünün niyetine yönelik etkiler ortaya çıkacaktır. Düğüm atarak büyü bozma işlemi, aşık etme işlemi bağlama işlemi ve zarar verme işlemleri yapılabilmektedir. Tüm bu işlemlerin ritüelleri düğüm atma aşamaları içerir ancak her biri birbirinden farklı bir biçimde gerçekleşir.

Büyülerden hangisi yapılırsa yapılsın, tutması için dikkat edilmesi gereken en önemli detay, ritüelin düğüm aşamasını hatasız bir şekilde tamamlamaktır. Eğer ritüel sırasında yeterli özen gösterilmez ve bir hata yapılır ise büyü başarısız sonuçlanacaktır. Düğüm büyülerinin bir kişi tarafından yapılmaya çalışılması ve hatalı bir şekilde yapılması ileriye dönük sonuçlara da sebep olacaktır. Büyüyü yapma veya yaptırma girişiminde bulunan kişi, büyü ritüelini bir kere yanlış yaparsa büyüyü tekrar yapamaz veya yaptıramaz. Bunun için en az 3 ay beklemesi gerekecektir. Yani büyünün başarılı bir şekilde yapılması için tek bir şansınız vardır. Aksi takdirde büyünün kuluçka süresi yanlış başlayacaktır. Bu durumda büyünün kuluçka süresinin bitmesi için 3 ay beklenmesi gerekecektir. Bu durum 41 düğüm büyüsü için geçerli olduğu gibi diğer düğüm büyüleri için de geçerlidir.

41 Düğüm Büyüsü Etkileri

Düğüm büyülerinden en sık tercih edilenleri 41 düğüm büyüsü ve 11 düğüm büyüsüdür. Bu iki işlemin bu kadar çok tercih ediliyor olması tamamıyla etkilerine bağlıdır. Diğer düğüm büyülerinin biraz daha az yaptırılıyor olması ise aynı etkileri sağlayan daha kuvvetli büyülerin olmasıdır. Fakat kişinin hayatını düğüm düğüm yapma etkilerini bu kadar başarılı bir şekilde uygulayabilen başka büyüler yoktur. 11 Düğüm işlemi ise kısa sürede bağlama etkileri göstermesi ile diğer bağlama işlemlerinden farkını koymaktadır. Peki 41 düğüm işleminin etkileri nelerdir ki bu kadar çok tercih edilmektedir dediğinizi duyar gibiyim. Bu sorunun yanıtını sizleri fazla meraklandırmadan vereceğiz. Büyünün etkilerini sizler için aşağıya listeledik.

  • Büyü yapılan kişi, hayatında hayalini kurduğu ve çok istediği şeylere karşı daha isteksiz bir ruh haline bürünecektir.
  • Büyünün etkileri ile birlikte kişinin yaşama sevinci azalacak. Kişi, üşengeç haller ve davranışlar göstermeye başlayacaktır.
  • Yapılan büyü ile birlikte kişinin ticari işlerinde bir tıkanıklık meydana gelecektir. Müşteri bulamayacak, iş yapamayacak ve para kazanamayacaktır.
  • Büyünün tesirlerine maruz kalan bireyin aşk hayatında da durgunluk başlayacaktır. Kişinin kısmetleri onu geri çevirecek veya reddedecektir.
  • Büyüyü yaptırdığınız insanın hayatı bir nevi düğümlenecektir. Hiçbir şey olabileceğinden daha kötü olmayacaktır ama iyi de olmayacaktır.
  • Büyünün etkileri ile kişinin çalıştığı veya işlettiği yerin batması beklenmemelidir. Aynı şekilde sevgilisinden ayrılmasını veya hayatında genel olarak dibe batmasını da beklememek gerekir. Adı üstünde düğüm işlemi ile kişinin hayatı düğümlenecek ve iyiye gidemez hale gelecektir.

41 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Yukarıda etkilerini okuduğunuz büyüyü yaptırırken ne gibi beklentiler içerisine girmeniz gerektiğini az çok anlamışsınızdır. Büyüyü yaptırmadan önce bilmeniz gerekenler bu etkiler ile sınırlı değildir. Çünkü belirli etkenlere bağlı olarak büyünün etkilerinde ufak değişiklikler görülebilir. Bu etkenlere büyü ritüelinin hatalı yapılması dahil değildir. Öyle bir durumda hiçbir etki alınamayacaktır. Bahsetmekte olduğumuz değişikliğe sebep olan etkenler; büyü yapılan kişinin karakteristik özellikleri veya yaşadığı tesadüflerdir. Eğer kişi hayatla çok barışık ve dışa dönük bir yapıya sahip ise büyünün hayatını düğümlemesi daha zor olacaktır. Bu durumda kişiyi etkisi altına almaya çalışan manevi enerjiler güç kaybedebilir. Bu güç ve kuvvet kaybı belli etkilerin istenildiği gibi işlememesine yol açacaktır. Eğer böyle aksilikler yaşamak istemiyorsanız büyüyü yaptırmadan önce kişiye dair yeterli denilebilecek kadar bilgi edinmeli ve buna göre bir büyü yaptırmalısınız.

41 Düğüm Büyüsü EtkisiBüyünün etkilerinde değişikliğe sebep olabilecek bir diğer etken ise kişinin son zamanlarda talihli bir olan yaşamasıdır. Eğer kişi bir şans oyunu kazanmak veya hayatında tamamen şansa ve talihe bağlı güzel bir gelişim yaşamak gibi bir durumla karşılaşmış ise büyüyü yaptırmak için birkaç hafta beklemenizi öneririz. Çünkü böyle bir durumun ardından yaptırılan büyüler, kişinin hayatını tıkanıklığa sürüklerken o anki mutluluğunu temel alarak bir tıkanıklık yaratacaktır. Bu durumda büyünün etkileri kişiyi beklediğiniz kadar kötü etkilemeyebilir. Büyünün beklentilerinize yönelik sonuçlar vermesini istiyorsanız bu detayları göz ardı etmemenizi öneririz. 41 Düğüm büyüsü yaptıracak olan kişiler tavsiyelerimizden yola çıkarlar ise memnun bırakan sonuçlar elde edebilirler.

Düğüm Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Şimdiye kadar 41 düğüm büyüsü hakkında verdiğimi bilgiler büyüyü yaptırmak isteyen kişilere fayda sağlayacak bilgilerdi. Şimdi ise insanın hayatında tıkanıklığa sebep olan bu büyüye maruz kalanlara yardımı dokunacak bilgilerden bahsedebiliriz. Düğüm işlemi yapıldığı zaman etkilerinin ortaya çıkması belli bir vakit alacaktır. Bu süre tamamıyla büyüyü yapan kişinin uzmanlığına bağlıdır. Eğer büyüyü yaptıran birey işinin ehli bir medyum ile görüşmüş ve anlaşmış ise büyü daha kısa sürede tutacaktır. Büyü tuttuktan sonra kuluçka süresi devreye girecektir. Bu süre içerisinde büyü etkilerini tam anlamı ile göstermeye başlamasa da belirtileri görülebilecektir.

Büyü, kuluçka süresinde en hassas anında olacaktır. Eğer birisi büyüyü bozdurmak istiyorsa bu işi bu süre içerisinde yaptırması daha kolay olacaktır. Eğer kuluçka süresi kaçırılır ve büyünün etkileri ortaya çıkarsa bozumu yine mümkün olacaktır fakat daha meşakkatli bir büyü bozum süreci söz konusudur. Bir düşmanınızın size 41 düğüm büyüsü yaptırabileceğinden şüpheleniyorsanız gerekli önlemleri bir an önce almanızı öneririz. Büyüyü tespit etmekten de öte korunma büyüleri gibi önlemler alınabilir. Ancak korunma büyüsü yaptırmak için geç kalındıysa büyüyü tespit etme işi başa düşer. Bu durumda büyünün belirtilerini öğrenmeniz gerekecektir.

41 Düğüm Büyüsü Belirtileri

Eğer üzerinizde kötü niyetler ile yapılmış düğüm büyüsü olduğundan şüphe ediyorsanız büyünün belirtileri size yardımcı olacaktır. Bundan şüphe etmek yerine sadece böyle endişesi olanlar da büyü tespit yöntemlerine başvurabilir. Büyüyü tespit etmek için uygulanabilecek iki işlem vardır. Birincisi en garantili ve hızlı olanıdır. Bu işlem medyum bakımlarıdır. Medyum bakımı yaptırarak üzerinizdeki büyüleri tespit ettirebilirsiniz.

41 Düğüm Büyüsü Yapılışıİkinci yol ise büyü belirtileri gözlemlemektir. Büyünün ne gibi belirtileri olduğunu bilirseniz bu belirtileri kendi üzerinizde gözlemleyerek büyüyü tespit edebilirsiniz. Büyüyü tespit etmek için kendinizi objektif bir şekilde değerlendirmelisiniz. İnsanın bir başkasının üzerindeki büyüleri tespit etmesi daha kolay olmaktadır. Kendi üzerinizdeki büyü belirtilerini de fark edebilirsiniz, ama bu sanıldığından çok daha zordur. Büyünün etkisi altında olduğuna dair büyük endişeleri olan kişilere medyum bakımı seçeneğini değerlendirmelerini tavsiye ederiz.

41 Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur

Şimdi ise asıl kilit noktaya geldik. Üzerinizde 41 düğüm büyüsü olduğuna dair şüphelerinizi doğrulamak için herhangi bir büyü tespit yöntemine başvurduğunuzu varsayalım. Eğer yapılan büyü tespiti sonucu şüpheleriniz doğrulanır ise durumun ciddiyeti artacaktır. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden uzman bir medyum ile iletişim kurmalı ve büyü bozum işlemlerini başlatmalısınız. Büyünün etkilerini bozmak, büyüyü yapmaktan çok daha zordur.

Eğer büyünün etkilerinden kurtulmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü zaten zor olan büyü bozum ritüeli, zaman kaybedildikçe daha da zor bir hale gelecektir. Sizlere önerimiz risk almamanız ve büyünün varlığından şüphe ettiğiniz anda gerekli müdahale işlemlerine koyulmanız olacaktır. Böylece büyünün etkilerini kısa sürede üzerinizden atabilirsiniz.

About Medyum Ziyad

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

Havas İlmi ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü

Havas İlmi Ve Büyü Havas ilmi batın gizli ilimlerin tümünü ifade eder. Dolayısı ile halka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir